For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:10:30 PM
Matchday 30 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 0:3 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
Matchday 31
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 2:4 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 31
RB Leipzig RB Leipzig 2:1 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 31
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 0:0 Hertha BSC Hertha BSC
Matchday 31
Hannover 96 Hannover 96 1:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 31
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 4:1 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 31
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 1:0 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
Matchday 31
SV Sandhausen SV Sandhausen 3:2 Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 31
FC St. Pauli FC St. Pauli 4:3 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 31
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 2:1 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 35
1860 Munich TSV 1860 Munich 0:2 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 35
VfR Aalen VfR Aalen 2:4 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 35
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 1:2 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 35
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 0:0 Sportfreunde Lotte SF Lotte
Matchday 35
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 2:0 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 35
SV Meppen SV Meppen 2:0 FSV Zwickau FSV Zwickau
Semi-Finals Esperance Esperance Tunis 1:0 TP Mazembe TP Mazembe
Matchday 36
Spurs Tottenham Hotspur 0:1 West Ham United West Ham
Matchday 36
Crystal Palace Crystal Palace 0:0 Everton FC Everton
Matchday 36 Fulham Fulham FC 1:0 Cardiff City Cardiff
Matchday 36
Southampton Southampton FC 3:3 AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 36 Watford Watford FC 1:2 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 36 Brighton Brighton & Hove Albion 1:1 Newcastle United Newcastle
Matchday 35 Athletic Athletic Bilbao 1:1 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 35
Atlético Madrid Atlético Madrid 1:0 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 35 CD Leganés CD Leganés 0:0 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 35
FC Barcelona FC Barcelona 1:0 Levante UD Levante
Matchday 2 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 1:1 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Matchday 34 Bologna Bologna FC 1909 3:1 FC Empoli FC Empoli
Matchday 34
AS Roma AS Roma 3:0 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 34
Inter Inter Milan 1:1 Juventus FC Juventus
Matchday 26 Anzhi II Anzhi Makhachkala II 0:2 FK Rostov II Rostov II
Matchday 26 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 1:0 Enisey Krasnoyarsk II Enisey II
Matchday 26 Ufa II FK Ufa II 1:1 Ural Ekaterinburg II Ural II
Matchday 26 Zenit II Zenit St. Petersburg II 2:2 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 26 Anzhi Anzhi Makhachkala 1:1 FK Rostov Rostov
Matchday 26 Dinamo Moscow Dinamo Moscow 0:0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Matchday 28
SCR Altach SC Rheindorf Altach 1:4 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Matchday 28
Rapid Vienna Rapid Vienna 3:4 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 28
SV Mattersburg SV Mattersburg 1:1 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Matchday 30 Fenerbahce U21 Fenerbahce SK U21 1:1 Trabzonspor U21 Trabzonspor U21
Matchday 30 C. Rizespor U21 Caykur Rizespor U21 0:1 Sivasspor U21 Sivasspor U21
Matchday 30 Antalyaspor U21 Antalyaspor U21 4:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 BB Erzurum U21
Matchday 30 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 3:2 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
Matchday 30 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 3:3 Kayserispor U19 Kayserispor U19
Matchday 30 Sivasspor U19 Sivasspor U19 3:0 Caykur Rizespor U19 C. Rizespor U19
Matchday 30 BB Erzurum U19 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 0:1 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
Matchday 30 Akhisarspor U19 Akhisarspor U19 0:1 Bursaspor U19 Bursaspor U19
Matchday 30 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 2:3 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
Matchday 30 Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 3:2 Konyaspor U19 Konyaspor U19
Matchday 30 Göztepe U19 Göztepe U19 2:2 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
Matchday 30 Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 1:0 Besiktas JK U19 Besiktas U19
Matchday 30 C. Rizespor Caykur Rizespor 0:0 Sivasspor Sivasspor
Matchday 30 Antalyaspor Antalyaspor 1:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 30 Fenerbahce Fenerbahce SK 1:1 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 31
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 1:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 31
FC Luzern FC Luzern 3:1 FC Thun FC Thun
Matchday 7 D. Calarasi Dunarea Calarasi 0:0 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 7 FC Voluntari FC Voluntari 1:2 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Matchday 31 Santa Clara CD Santa Clara 0:0 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Matchday 31 Portimonense Portimonense SC 1:0 CD Feirense Feirense
Matchday 31 Sporting CP Sporting CP 2:0 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Matchday 31 Desportivo Aves Desportivo Aves 3:0 Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 2 Celtic Celtic FC 1:0 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 2 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 3:3 Livingston FC Livingston FC
Matchday 2 Motherwell FC Motherwell FC 4:3 Dundee FC Dundee FC
Matchday 2 St. Mirren St. Mirren FC 1:1 St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 4 Chornomorets Chornomorets Odessa 1:2 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 4 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 3:2 Karpaty Lviv Karpaty
Matchday 30 ASV Geel AS Verbroedering Geel 3:3 FCV Dender EH FCV Dender EH
Matchday 30 RSC Chatelet RSC Chatelet-Farciennes 0:0 FC Knokke FC Knokke
Matchday 30 Rupel Boom FC Rupel Boom 2:0 RFC Seraing RFC Seraing
Matchday 30 Thes Sport KVV Thes Sport 1:1 KMSK Deinze SK Deinze
Matchday 30 RFC Lüttich RFC Lüttich 0:1 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 30 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 2:0 RWD Molenbeek (2015) RWDM
Matchday 30 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 1:1 KSK Heist KSK Heist
Matchday 30 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 0:2 KFC Dessel Sport Dessel Sport
Matchday 30 FK Teplice FK Teplice 0:0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 30 FK Jablonec FK Jablonec 4:0 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 30 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 4:0 FK Dukla Prag FK Dukla Prague
Matchday 30 Slavia Prague SK Slavia Prague 2:1 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 30 SFC Opava Slezsky FC Opava 0:3 AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 30 Slovácko 1.FC Slovácko 1:1 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 30 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 3:0 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 30 MFK Karvina MFK Karvina 2:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 5 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 1:1 Mjøndalen IF Mjøndalen
Matchday 6 Sirius IK Sirius 2:4 IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 31 HNK Gorica HNK Gorica 3:0 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 31 NK Osijek NK Osijek 2:1 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 1 SC Riverball SC Riverball 3:3 Warkaus JK Warkaus JK
Matchday 1 FCJ Blackbird FC Jyväskylä Blackbird 3:1 Lehmon Pallo-77 LehPa
Second Round FC PoHa FC Pohjois-Haagan Urheilijat 4:0 Riihimäen Palloseura RiPS
Second Round Sundom Sundom Idrottsförening 6:0 Oulaisten Huima Oulaisten
Matchday 33 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 1:1 Lech Poznan Lech Poznan
Matchday 33 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 1:3 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 29 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 1:2 NK Domzale NK Domzale
Matchday 29 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 2:1 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 22 CS Fola Esch CS Fola Esch 1:1 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Matchday 30 Újpest FC Újpest FC 1:1 Debreceni VSC Debrecen
Matchday 30 Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:1 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Matchday 30 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 3:0 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 30 Paksi FC Paksi FC 1:0 MTK Budapest MTK Budapest
Matchday 30 Kisvárda Kisvárda FC 1:2 Szombathelyi Haladás Haladás
Matchday 30 Honvéd Budapest Honvéd FC 3:2 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 6 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:0 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 6 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 2:1 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 6 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:1 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 6 FK Senica FK Senica 4:0 AS Trencin AS Trencin
Matchday 26 TSV Altenholz TSV Altenholz 1:2 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt
Matchday 26 Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 7:0 VfR Horst VfR Horst
Matchday 26 Büdelsd. TSV Büdelsdorfer TSV 0:1 IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
Matchday 26 Husumer SV Husumer SV 6:0 FC Reher/Puls FC Reher/Puls
Matchday 26 Nordmark Satrup TSV Nordmark Satrup 0:0 TSV Rantrum TSV Rantrum
Matchday 26 Hohenwestedt MTSV Hohenwestedt 1:1 Gettorfer SC Gettorfer SC
Matchday 26 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel 3:0 Osterrönfelder TSV Osterrönfeld
Matchday 25 SV Dessau 05 SV Dessau 05 2:1 SV Kelbra SV Kelbra
Matchday 25 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 0:0 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 25 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 3:3 Haldensleber SC Haldensleber SC
Matchday 25 Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 2:1 Union 1861 Schönebeck U. Schönebeck
Matchday 25 Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 0:1 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 31 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 3:0 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
Matchday 31 Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg 7:1 TSV Sonnefeld TSV Sonnefeld
Matchday 31 Quelle Fürth SG Quelle Fürth 2:3 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
Matchday 31 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 4:1 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
Matchday 31 SV Friesen SV Friesen 5:2 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
Matchday 31 FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 0:3 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 31 TSV Kornburg TSV Kornburg 3:1 TSV Buch (Bay.) TSV Buch
Matchday 23 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 4:0 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 23 Radebeuler BC Radebeuler BC 08 2:2 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 23 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 2:1 VfB Empor Glauchau VfB E. Glauchau
Matchday 23 K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 0:3 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 23 Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 1:2 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 31 TSV Neuried TSV Neuried 0:4 SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 31 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 3:1 FC Töging FC Töging
Matchday 31 Pfarrkirchen TuS 1860 Pfarrkirchen 2:4 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 31 SpVgg Landshut SpVgg Landshut 6:2 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 31 TSV Kastl TSV Kastl 2:2 FC Moosinning FC Moosinning
Matchday 31 Simbach ASCK Simbach 2:0 TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 24 TSV Essingen TSV Essingen 2:0 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
Matchday 24 Sindelfingen VfL Sindelfingen 0:1 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Matchday 24 Olymp. Laupheim FV Olympia Laupheim 0:2 FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt
Matchday 24 VfB Neckarrems VfB Neckarrems 1:1 VfL Nagold VfL Nagold
Matchday 24 FSV Hollenbach FSV Hollenbach 2:1 FV Löchgau FV Löchgau
Matchday 24 Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 5:1 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
Matchday 24 FC Wangen 05 FC Wangen 05 3:1 TSG Tübingen TSG Tübingen
Matchday 30 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 1:2 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
Matchday 30 FC Hanau 93 FC Hanau 93 4:3 Usinger TSG Usinger TSG
Matchday 25 TSV Stralsund TSV 1860 Stralsund 2:3 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
Matchday 25 FSV Malchin FSV Malchin 0:6 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Matchday 25 E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 2:2 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
Matchday 25 Güstrower SC Güstrower SC 09 6:3 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
Matchday 25 SV 90 Görmin SV 90 Görmin 0:6 SV Pastow SV Pastow
Matchday 25 FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 3:0 TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 29 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 1:0 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 29 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 0:2 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 26 SC Herford SC Herford 7:0 SC Rot-Weiß Maaslingen RW Maaslingen
Matchday 27 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 0:2 ASV Rimpar ASV Rimpar
Matchday 27 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 1:6 Alemannia Haibach Alem. Haibach
Matchday 27 TSV Karlburg TSV Karlburg 3:1 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
Matchday 27 TG Höchberg TG Höchberg 3:1 Viktoria Kahl Viktoria Kahl
Matchday 27 Schwebenried DJK Schwebenried 3:1 SV Erlenbach Erlenbach
Matchday 27 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 2:1 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
Matchday 26 C. Schönkirchen TSG Concordia Schönkirchen 1:4 Oldenburger SV Oldenburger SV
Matchday 26 SpVg Eidertal SpVg Eidertal Molfsee 1:5 TSV Travemünde TSV Travemünde
Matchday 26 Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 7:0 TSV Wankendorf TSV Wankendorf
Matchday 26 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 1:4 Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 30 SG Johannesberg SG Johannesberg 3:2 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
Matchday 30 Grebenstein TuSpo Grebenstein 1:3 SC Willingen SC Willingen
Matchday 30 Schwalmstadt 1.FC Schwalmstadt 0:4 SV Steinbach SV Steinbach
Matchday 23 Thüringen Weida FC Thüringen Weida 4:2 SG Glücksbrunn Schweina SGG Schweina
Matchday 23 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 1:1 Eintracht Sondershausen Sondershausen
Matchday 23 FSV Martinroda FSV Martinroda 3:2 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
Matchday 23 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 2:1 ZFC Meuselwitz II Meuselwitz II
Matchday 23 FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 3:0 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Matchday 23 Schott Jena SV Schott Jena 3:0 VfL Meiningen VfL Meiningen
Matchday 23 SV Ehrenhain SV Ehrenhain 4:1 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 30 Elversberg II SV 07 Elversberg II 2:0 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 30 B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 1:2 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Matchday 30 FV Eppelborn FV Eppelborn 3:1 SV Mettlach SV Mettlach
Matchday 30 SF Köllerbach SF Köllerbach 2:1 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
Matchday 30 SG Rehlingen SG Rehlingen-Fremersdorf 0:0 VfL Primstal VfL Primstal
Matchday 24 Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 3:0 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
Matchday 24 BSC Preußen 07 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow 2:2 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
Matchday 24 GW Brieselang Grün-Weiß Brieselang 3:3 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
Matchday 24 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 1:2 SV Victoria Seelow Victoria Seelow
Matchday 24 Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 0:3 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
Matchday 24 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 1:5 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
Matchday 31 1.FC Passau 1.FC Passau 0:2 SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg
Matchday 31 FC Tegernheim FC Tegernheim 1:2 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
Matchday 31 SV Hutthurm SV Hutthurm 0:6 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
Matchday 31 SV Etzenricht SV Etzenricht 1:3 ASV Cham ASV Cham
Matchday 31 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 1:1 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
Matchday 25 SV Morlautern SV Morlautern 2:0 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 25 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 3:3 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Matchday 25 SC Hauenstein SC Hauenstein 4:3 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Matchday 25 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 5:2 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 25 SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 1:6 SG Findorff SG Findorff
Matchday 30 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 3:0 SpVgg EGC Wirges SpVgg Wirges
Matchday 30 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 2:2 VfB Linz VfB Linz
Matchday 30 SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 4:0 SV Morbach SV Morbach
Matchday 30 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 1:1 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 25 SV Emmendorf SV Emmendorf 0:3 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
Matchday 25 TuSG Ritterhude TuSG Ritterhude 3:3 MTV Eintracht Celle MTVE Celle
Matchday 25 MTV Almstedt MTV Almstedt 2:7 TSV Pattensen TSV Pattensen
Matchday 25 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern 2:3 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 25 Iraklis Hellas SV Iraklis Hellas Hannover 2:6 SV Brigitta-Elwerath Steimbke SV BE Steimbke
Matchday 30 FC Dorndorf FC Dorndorf 3:5 VfB Marburg VfB Marburg
Matchday 25 BW Lohne Blau-Weiß Lohne 2:1 GW Mühlen GW Mühlen
Matchday 1 São Paulo São Paulo Futebol Clube 2:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 16 Puebla FC Puebla FC 1:1 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 16 Morelia Monarcas Morelia 1:4 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 9 NYCFC New York City FC 1:1 Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 9 Toronto FC Toronto FC 1:2 Portland Timbers Timbers
Matchday 9 FC Dallas FC Dallas 0:0 San Jose Earthquakes Quakes
Matchday 9 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 1:1 Philadelphia Union Philadelphia
Matchday 13 City of Angels City of Angels FC 2:2 Temecula FC Temecula
Matchday 18 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 0:1 Envigado FC Envigado
Matchday 18 Union Magdalena AD Union Magdalena 3:1 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 9 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 0:0 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 7 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0:0 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 7 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 2:0 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 11 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 0:1 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 11 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 0:0 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 11 Ehime FC Ehime FC 1:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 11 FC Ryukyu FC Ryukyu 1:1 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 6 Musashino City Tokyo Musashino City 2:0 MIO Biwako Shiga MIO Biwako
Matchday 6 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 0:1 Honda FC Honda FC
Matchday 6 Veertien Mie Veertien Mie 0:1 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
Matchday 6 Honda Lock Honda Lock 2:1 Sony Sendai Sony Sendai
Matchday 1 Grindavík UMF Grindavík 0:2 Breidablik Kópavogur Breidablik
Matchday 1 ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 0:3 Fylkir Reykjavík Fylkir
Matchday 1 Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 2:0 HK Kópavogs HK Kópavogs
Matchday 1 ÍA Akranes ÍA Akranes 3:1 KA Akureyri KA Akureyri
Matchday 1 Stjarnan Stjarnan Gardabaer 1:1 KR Reykjavík KR Reykjavík
Matchday 31 KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 3:0 FC Kamza FC Kamza
Matchday 31 FK Partizani FK Partizani 1:1 KF Laçi KF Laçi
Matchday 16 Carabobo FC Carabobo FC 0:0 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 16 Dep. Anzoátegui Deportivo Anzoátegui SC 0:1 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 16 Portuguesa FC Portuguesa FC 1:1 Caracas FC Caracas FC
Matchday 16 LALA FC AC LALA FC 3:3 Zulia FC Zulia FC
Matchday 27 Newcastle Newcastle United Jets 2:0 Sydney FC Sydney FC
Matchday 27 Western Sydney Western Sydney Wanderers 0:1 Melbourne Victory Melbourne
Matchday 21 Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 2:4 FK Radnik Bijeljina U19 Bijeljina U19
Matchday 21 S. Brijeg U19 NK Siroki Brijeg U19 3:0 NK Celik Zenica U19 NK Celik U19
Matchday 27 Celik U17 NK Celik Zenica U17 0:0 FK Zvijezda 09 U17 Zvijezda 09 U17
Matchday 22 Al-Wasl Al-Wasl Sports Club 3:1 Al-Jazira (Abu Dhabi) Al-Jazira
Matchday 22 FC Baniyas FC Baniyas 2:0 Al-Ain FC Al-Ain FC
Matchday 29 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 2:1 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 29 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 2:2 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Matchday 29 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 0:0 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 29 Celik Zenica NK Celik Zenica 1:0 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Matchday 29 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 0:0 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 5 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 0:0 FK Gorodeya Gorodeya
Matchday 5 Isloch Isloch Minskiy Rayon 3:1 FK Gomel Gomel
Matchday 5 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 3:4 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Matchday 8 FK Panevezys FK Panevezys 1:1 FC Stumbras Kaunas FC Stumbras
Matchday 8 FK Palanga FK Palanga 1:4 Zalgiris Vilnius Zalgiris
Matchday 8 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 2:1 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 8 Riteriai FK Riteriai 1:2 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 24 Velez Mostar FK Velez Mostar 4:0 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Matchday 24 Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 1:0 HNK Orasje HNK Orasje
Matchday 24 J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 3:1 FK Igman Konjic FK Igman
Matchday 24 HNK Capljina HNK Capljina 4:3 FK Gorazde FK Gorazde
Matchday 24 NK Visoko NK Bosna Visoko 1:2 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
Matchday 24 Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 1:0 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
Matchday 24 NK Novi Travnik NK Novi Travnik 0:3 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
Matchday 24 Tekstilac FK Tekstilac Derventa 1:0 FK Sutjeska Foca Sutjeska Foca
Matchday 24 Mrkonjic FK Sloboda Mrkonjic Grad 1:3 FK Drina Zvornik Drina Zvornik
Matchday 24 Slavija S. FK Slavija Sarajevo 1:1 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
Matchday 24 Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 1:0 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
Matchday 24 OFK Sloga OFK Sloga Gornje Crnjelovo 3:0 FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
Matchday 24 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 5:0 FK Kozara Gradiska Kozara Gradiska
Matchday 24 Paradou AC Paradou AC 2:1 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 18 JS Saoura JS Saoura 3:1 CS Constantine CS Constantine
Matchday 26 CR Al Hoceima CR Al Hoceima 1:1 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
Matchday 26 O. Khouribga Olympique Khouribga 4:4 Olympique Safi OC Safi
Matchday 26 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 2:0 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
Matchday 8 Bold FC Austin Bold FC 3:2 Real Monarchs SLC Real Monarchs
Matchday 8 San Antonio FC San Antonio FC 3:0 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
Matchday 8 New Mexico Utd. New Mexico United 3:3 Portland Timbers 2 Timbers 2
Matchday 8 Fresno Fresno FC 2:2 Orange County SC Orange County
Matchday 9 Jeju Utd. Jeju United FC 2:3 Sangju Sangmu FC Sangju Sangmu
Matchday 9 Gangwon FC Gangwon FC 0:2 Daegu FC Daegu FC
Matchday 9 Incheon Utd. Incheon United FC 0:0 Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 25 Beltinci ND Beltinci 0:3 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 25 NK Dekani NK Dekani 3:0 NK Ankaran Hrvatini NK Ankaran
Matchday 25 ND Ilirija ND Ilirija 1911 0:2 NK Fuzinar NK Fuzinar
Matchday 25 NK Krka NK Krka 3:2 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 25 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 1:1 Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 25 NK Dob NK Roltek Dob 2:2 NK Rogaska NK Rogaska
Matchday 5 Lansing Ignite Lansing Ignite FC 0:2 Toronto FC II Toronto FC II
Matchday 5 FC Tucson FC Tucson 0:2 South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
Matchday 5 North Texas SC North Texas Soccer Club 1:0 Orlando City B Orlando B
Matchday 8 Busan TC FC Busan Transportation Corporation FC 2:1 Gyeongju KHNP FC Gyeongju KHNP
Matchday 8 Changwon City Changwon City FC 1:1 Daejeon Korail FC Daejeon Korail
Matchday 8 Gangneung City Gangneung City FC 2:0 Gimhae City FC Gimhae City
Matchday 8 Mokpo City Mokpo City FC 0:1 Cheonan City FC Cheonan City
Matchday 8 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 1:0 Busan IPark FC Busan IPark
Matchday 8 Seoul E-Land Seoul E-Land FC 1:2 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Matchday 8 Ansan Greeners Ansan Greeners FC 0:0 Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 35 Airdrieonians Airdrieonians FC 3:0 Arbroath FC Arbroath
Matchday 35 Dumbarton FC Dumbarton FC 2:1 Stranraer FC Stranraer
Matchday 35 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 1:0 Montrose FC Montrose
Matchday 35 Raith Rovers Raith Rovers FC 3:2 Brechin City FC Brechin City
Matchday 35 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:1 East Fife FC East Fife
Matchday 1 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 0:1 Clube Atlético Bragantino (SP) Bragantino
Matchday 1 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 1:0 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 1 Sport Recife Sport Club do Recife 1:1 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 1 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 1:3 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 1 Botafogo FC Botafogo Futebol Clube (SP) 3:1 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 1 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 0:0 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 1 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 0:1 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 45 Millwall Millwall FC 0:0 Stoke City Stoke City
Matchday 45 Birmingham Birmingham City 1:1 Wigan Athletic Wigan
Matchday 45 Bolton Bolton Wanderers 0:1 Brentford FC Brentford
Matchday 45 Bristol City Bristol City 0:2 Derby County Derby
Matchday 45 Middlesbrough Middlesbrough FC 2:1 Reading FC Reading
Matchday 45 Preston NE Preston North End 3:3 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 45
QPR Queens Park Rangers 0:1 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 45
Swansea Swansea City 2:2 Hull City Hull City
Matchday 45
West Brom West Bromwich Albion 2:1 Rotherham United Rotherham
Matchday 45 Sheffield Utd. Sheffield United 2:0 Ipswich Town Ipswich
Matchday 45
Norwich Norwich City 2:1 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 35 Berwick Rangers Berwick Rangers FC 0:3 Albion Rovers FC Albion Rovers
Matchday 35 Annan Athletic Annan Athletic FC 3:2 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Matchday 35 Peterhead FC Peterhead FC 1:1 Stirling Albion FC Stirling
Matchday 35 Clyde FC Clyde FC 3:0 Queen's Park FC Queen's Park
Matchday 35 Edinburgh City Edinburgh City FC 1:1 Elgin City FC Elgin City
Matchday 8 FC Elva FC Elva 4:0 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
Matchday 8 TJK Legion Tallinn JK Legion 3:0 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Matchday 8 Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 3:2 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
Final Stade Rennais Stade Rennais FC 8:7 on pens Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 8 Kalev Kalev Tallinn 0:4 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 8 FC Maardu Maardu Linnameeskond 0:1 JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 8 Kuressaare FC Kuressaare 0:0 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 11 AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 0:0 UTC Cajamarca Club UTC
Matchday 11 Sport Boys Sport Boys Callao 2:1 Pirata FC Pirata
Matchday 11 Sport Huancayo Sport Huancayo 2:1  Carlos A. Mannucci Mannucci
Matchday 10 Cabinteely Cabinteely FC 1:4 Drogheda United FC Drogheda United
Matchday 10 Longford Town Longford Town FC 1:0 Limerick FC Limerick FC
Matchday 9 Rakhine Utd. Rakhine United FC 1:1 Hantharwady United FC Hantharwady U.
Matchday 9 Zwekapin Utd. Zwekapin United FC 3:1 FC Chinland FC Chinland
Matchday 9 Sagaing Utd. Sagaing United 1:4 Magwe FC Magwe FC
Matchday 9 PTT Rayong PTT Rayong 2:2 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 9 Samut Prakan C. Samut Prakan City 1:0 Chainat Hornbill FC Chainat FC
Matchday 9 Trat FC Trat FC 4:0 Chiangmai FC Chiangmai FC
Matchday 9 Port FC Port FC 3:2 Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 11 PKNP FC PKNP FC 0:4 Perak TBG FC Perak TBG
Matchday 11 PJ City Petaling Jaya City FC 1:2 Terengganu FC Terengganu FC
Matchday 11 PKNS FC PKNS FC 3:2 Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA
Semi-Finals Ittihad Al-Ittihad Jeddah 4:2 on pens Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 9 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 4:0 Home United FC Home Utd.
Matchday 45 Oxford United Oxford United 2:2 Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 45 Fleetwood Fleetwood Town 0:0 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 45 Rochdale Rochdale AFC 1:0 Southend United Southend United
Matchday 45 Walsall Walsall FC 3:0 Peterborough United Peterborough
Matchday 45 Gillingham FC Gillingham FC 0:2 Charlton Athletic Charlton
Matchday 45 Barnsley FC Barnsley FC 2:1 Blackpool FC Blackpool
Matchday 45 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 2:3 Bradford City Bradford
Matchday 45 Burton Albion Burton Albion 2:1 Luton Town Luton
Matchday 45 Sunderland Sunderland AFC 1:1 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 45 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 2:1 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 45 Accrington Accrington Stanley 5:1 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 45 Cambridge Utd. Cambridge United 1:2 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 45 Mansfield Town Mansfield Town 1:2 Stevenage FC Stevenage
Matchday 45 Carlisle United Carlisle United 4:2 Crawley Town Crawley Town
Matchday 45 Cheltenham Town Cheltenham Town 3:2 Swindon Town Swindon Town
Matchday 45 Notts County Notts County 2:1 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 45 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 4:3 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 45 Port Vale Port Vale FC 0:1 Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 45 Northampt. Town Northampton Town 2:2 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 45 Newport County Newport County 1:0 Lincoln City Lincoln City
Matchday 45 Colchester Utd. Colchester United 2:0 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 45 Exeter City Exeter City 1:0 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 46 Fylde AFC Fylde 0:2 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 46 Boreham Wood Boreham Wood FC 3:3 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 46 Bromley Bromley FC 5:1 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 46 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 1:1 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 46 Dover Athletic Dover Athletic 3:0 Sutton United Sutton Utd
Matchday 46 Gateshead FC Gateshead FC 0:2 Barrow AFC Barrow
Matchday 46 Hartlepool Utd. Hartlepool United 3:2 Salford City Salford
Matchday 46 Havant & Water. Havant & Waterlooville FC 0:2 Barnet FC Barnet
Matchday 46 Leyton Orient Leyton Orient 0:0 Braintree Town Braintree
Matchday 46 Maidenhead Utd. Maidenhead United 2:0 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 46 Maidstone Maidstone United 0:2 Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 46 Wrexham Wrexham AFC 2:1 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 22 Moyola Park Moyola Park AFC 4:1 Portstewart FC Portstewart FC
Matchday 22 Annagh United Annagh United FC 0:2 Armagh City FC Armagh City FC
Matchday 22 Banbridge Banbridge Town 0:1 Tobermore United FC Tobermore
Matchday 22 Newington YC Newington YC 0:1 Dollingstown FC Dollingstown FC
Matchday 22 Queen's Uni Queen's University 5:0 Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
Matchday 22 S & L Swifts Sport & Leisure Swifts 0:5 Lisburn Distillery FC Lisburn FC
Matchday 10 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 1:3 PSNI FC PSNI FC
Matchday 10 Dergview Dergview FC 1:0 Loughgall FC Loughgall
Matchday 10 Limavady United Limavady United 3:0 Knockbreda FC Knockbreda FC
Fifth Round Ballymena Ballymena United 3:0 Crusaders FC Crusaders
Fifth Round Coleraine Coleraine FC 1:1 Linfield FC Linfield
Fifth Round Glenavon Glenavon FC 4:0 Cliftonville FC Cliftonville
Fifth Round Glentoran Glentoran FC 2:0 Institute FC Institute FC
Fifth Round Newry City Newry City AFC 0:1 Dungannon Swifts Dungannon
Fifth Round Warrenpoint Warrenpoint Town FC 1:1 Ards FC Ards FC
Matchday 4 Smiltene FK Smiltene/BJSS 2:5 FK Tukums 2000 Tukums
Matchday 4 FK Auda FK Auda Kekava 6:2 Balvu Sporta Centrs Balvu SC
Matchday 4 Rezeknes FA Rezeknes FA 3:0 JDFS Alberts Riga JDFS Alberts
Matchday 4 New Project FC New Project 6:0 Grobinas SC Grobinas
Matchday 4 Dinamo Riga Dinamo Riga/Staicele 0:5 SK Super Nova Super Nova