For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:52:56 PM
Matchday 34 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 0:4 Altona 93 Altona 93
Matchday 30
SC Freiburg SC Freiburg 0:4 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 30
Hertha BSC Hertha BSC 0:0 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 30
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 1:3 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 30
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 1:0 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 30
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 0:0 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 30
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 3:0 FC St. Pauli FC St. Pauli
Matchday 30
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 3:0 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 34
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 0:2 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 34 SF Lotte Sportfreunde Lotte 0:3 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 35
Everton Everton FC 4:0 Manchester United Man Utd
Matchday 35
Arsenal Arsenal FC 2:3 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 35 Cardiff Cardiff City 0:2 Liverpool FC Liverpool
Matchday 33 Levante Levante UD 2:2 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Matchday 33 Getafe Getafe CF 3:0 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 33
Real Madrid Real Madrid 3:0 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 33 Villarreal Villarreal CF 2:1 CD Leganés CD Leganés
Matchday 33 Real Betis Real Betis Balompié 1:2 Valencia CF Valencia
Matchday 33 FC Nantes FC Nantes 3:2 SC Amiens SC Amiens
Matchday 33 Toulouse FC Toulouse 0:0 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 33 Reims Stade Reims 0:2 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 33 Paris SG Paris Saint-Germain 3:1 AS Monaco Monaco
Matchday 26
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 1:1 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 26
Sturm Graz SK Sturm Graz 1:2 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 26
Austria Vienna Austria Vienna 2:2 LASK LASK
Matchday 24 Ural Ural Yekaterinburg 2:1 Rubin Kazan Rubin Kazan
Matchday 24 Spartak Moscow Spartak Moscow 2:0 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 29 Basaksehir U21 Istanbul Basaksehir FK U21 1:1 Caykur Rizespor U21 C. Rizespor U21
Matchday 29 Ankaragücü U21 MKE Ankaragücü U21 0:3 Konyaspor U21 Konyaspor U21
Matchday 29 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21 2:4 Fenerbahce SK U21 Fenerbahce U21
Matchday 31 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 1:1 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 31 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 2:1 NAC Breda NAC Breda
Matchday 31
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:1 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 29 Ankaragücü MKE Ankaragücü 0:0 Konyaspor Konyaspor
Matchday 29 Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 1:1 Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 29 Alanyaspor Alanyaspor 1:0 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 6 FC Viitorul FC Viitorul 1:1 FCSB FCSB
Matchday 6 Gaz Metan Gaz Metan Medias 0:0 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 1 Hibernian FC Hibernian FC 0:0 Celtic FC Celtic
Matchday 29 AEK Athens AEK Athens 0:1 AE Larisa AE Larisa
Matchday 29 AO Xanthi AO Xanthi 2:0 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
Matchday 29 Atromitos Athen Atromitos Athen 2:0 Panathinaikos Athens Panathinaikos
Matchday 29 PAS Lamia PAS Lamia 1964 1:3 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 29 OFI Crete OFI Crete 1:1 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
Matchday 29 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 5:0 APO Levadiakos APO Levadiakos
Matchday 29 Panetolikos Panetolikos GFS 1:2 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 29 Panionios Panionios Athens 2:1 PAS Giannina PAS Giannina
Matchday 29 RFC Tilleur RFC Tilleur 1:4 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 29 URSL Visé URSL Visé 5:0 RRC Hamoir RRC Hamoir
Matchday 29 Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 2:4 RFC Wallonia Walhain RFC Wallonia Walhain
Matchday 29 Solières Solières Sport 4:1 RUS Rebecq RUS Rebecq
Matchday 29 RE Acren RE Acren-Lessines 2:2 Royal Francs Borains Francs Borains
Matchday 23 KFC Duffel KFC Duffel 5:0 Berchem Sport Berchem Sport
Matchday 5 Lommel SK Lommel SK 0:1 KSV Roeselare KSV Roeselare
Matchday 29 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 2:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 29 Sparta Praha AC Sparta Praha 1:3 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 29 FK Dukla Prague FK Dukla Prag 2:2 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 29 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2:0 FK Teplice FK Teplice
Matchday 29 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 1:0 FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 29 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 3:2 1.FC Slovácko Slovácko
Matchday 29 1.FK Pribram 1.FK Pribram 1:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 29 FC Zlin FC FASTAV Zlin 1:0 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 31 AC Horsens AC Horsens 0:1 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 31 Vejle BK Vejle Boldklub 2:4 Aarhus GF Aarhus GF
Matchday 4 Häcken BK Häcken 0:1 Djurgardens IF Djurgarden
Matchday 4 Hammarby Hammarby IF 3:1 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
Matchday 32 Proleter FK Proleter Novi Sad 0:1 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 32 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 3:1 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 25 Dob. Dobrich PFK Dobrudzha Dobrich 2:0 OFK Pomorie Pomorie
Matchday 25 Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 0:1 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 30 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 2:0 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 5 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 3:2 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 15 Necaxa Club Necaxa 2:2 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 15 León Club León FC 5:2 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 15 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 2:1 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 15 Tigres UANL Tigres UANL 3:3 Monarcas Morelia Morelia
Matchday 15 Chivas Deportivo Guadalajara 1:3 Puebla FC Puebla FC
Matchday 15 Toluca Deportivo Toluca 3:2 CF América América
Matchday 8 Columbus Crew Columbus Crew SC 1:3 Portland Timbers Timbers
Matchday 8 Revolution New England Revolution 1:0 New York Red Bulls NY Red Bulls
Matchday 8 Quakes San Jose Earthquakes 4:1 Sporting Kansas City Kansas
Matchday 8 D.C. United D.C. United 0:2 New York City FC NYCFC
Matchday 12 Oxnard Oxnard Guerreros FC 3:2 High Desert Elite FC High Desert
Matchday 12 FC Arizona FC Arizona 2:1 Orange County FC Orange County
Matchday 12 City of Angels City of Angels FC 0:8 FC Golden State Golden State
Matchday 1 Miami FC Miami FC 2:0 Miami United FC Miami United
Matchday 7 Napa Valley Napa Valley 1839 FC 2:2 East Bay FC Stompers Stompers
Matchday 17 Indep. Medellín Independiente Medellín 3:0 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Matchday 17 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 1:2 Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 17 Patriotas Boyacá Patriotas FC 1:0 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 17 Envigado Envigado FC 1:1 AD Union Magdalena Union Magdalena
Matchday 13 Real San Andrés Real San Andrés 2:2 Cortuluá Cortuluá
Matchday 10 Kagoshima Utd. Kagoshima United 1:0 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 10 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 0:1 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 10 Yokohama FC Yokohama FC 3:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 10 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 0:0 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 10 FC Gifu FC Gifu 0:1 Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 10 Machida Zelvia Machida Zelvia 0:1 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 26 Wellington P. Wellington Phoenix 3:2 Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 26 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 5:2 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 26 Doboj U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 4:3 NK Celik Zenica U17 Celik U17
Matchday 26 Krupa U17 FK Krupa na Vrbasu U17 1:2 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 20 Bijeljina U19 FK Radnik Bijeljina U19 0:1 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
Matchday 20 Travnik U19 NK Travnik U19 0:6 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
Matchday 20 FK Mladost U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 1:2 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
Matchday 15 Aragua FC Aragua FC 2:0 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 15 Estudiantes Estudiantes de Mérida 4:0 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 15 Zulia FC Zulia FC 1:1 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 15 Trujillanos Trujillanos FC 1:2 AC LALA FC LALA FC
Matchday 15 Mineros Mineros de Guayana 3:2 Deportivo Anzoátegui SC Dep. Anzoátegui
Matchday 15 Monagas SC Monagas SC 2:1 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 15 Caracas FC Caracas FC 0:2 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 15 Táchira Deportivo Táchira 3:1 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 4 FK Slutsk FK Slutsk 1:3 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 4 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 1:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
Matchday 4 Gomel FK Gomel 0:1 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 20 Stade Gabèsien Stade Gabèsien 1:3 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 20 Stade Tunisien Stade Tunisien 3:1 Avenir Sportif de Gabès AS Gabès
Matchday 20 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 1:1 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
Matchday 20 US Monastir US Monastir 0:1 Esperance Tunis Esperance
Matchday 26 Paradou AC Paradou AC 2:0 JS Saoura JS Saoura
Matchday 26 JS Kabylie JS Kabylie 4:2 MC Oran MC Oran
Matchday 26 O Médéa Olympique de Médéa 1:0 CS Constantine CS Constantine
Matchday 26 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 2:1 MO Béjaïa MO Béjaïa
Matchday 26 MC Algiers MC Algiers 0:0 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 26 USM Bel Abbès USM Bel Abbès 1:0 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet
Matchday 26 ES Sétif ES Sétif 1:1 USM Alger USM Alger
Matchday 26 CR Belouizdad CR Belouizdad 2:0 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 25 Wydad AC Wydad Casablanca 2:2 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Matchday 25 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 0:0 Renaissance de Berkane RS Berkane
Matchday 25 OC Safi Olympique Safi 1:0 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 25 FUS Rabat FUS Rabat 2:0 Hassania d'Agadir Hassania
Matchday 7 Louisville City Louisville City FC 1:0 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 7 Charlotte Ind. Charlotte Independence 0:3 North Carolina FC North Carolina
Matchday 7 Real Monarchs Real Monarchs SLC 3:2 San Antonio FC San Antonio FC
Matchday 7 Charleston Charleston Battery 3:1 Nashville SC Nashville SC
Matchday 7 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 0:0 Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 7 Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 1:0 Orange County SC Orange County
Matchday 7 RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 5:2 Las Vegas Lights FC Las Vegas
Matchday 7 Timbers 2 Portland Timbers 2 2:2 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 7 Reno FC Reno 1868 FC 2:1 New Mexico United New Mexico Utd.
Matchday 7 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 4:0 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
Matchday 7 Bold FC Austin Bold FC 0:0 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 8 Jeju Utd. Jeju United FC 2:4 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 8 FC Seoul FC Seoul 0:0 Incheon United FC Incheon Utd.
Matchday 9 Chikhura Chikhura Sachkhere 0:0 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 9 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 1:0 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 4 Greenville Greenville Triumph SC 0:1 Richmond Kickers Richmond Kicker
Matchday 4 Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 3:2 South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
Matchday 7 Busan IPark Busan IPark FC 3:0 Ansan Greeners FC Ansan Greeners
Matchday 34 Arbroath Arbroath FC 2:2 Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 23
WSG Tirol WSG Tirol 2:0 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 7 Kalev U21 Kalev Tallinn U21 3:4 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
Matchday 10 Peñarol CA Peñarol 1:1 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 10 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 1:1 Racing Club de Montevideo Racing Club
Matchday 10 Juventud Juventud de Las Piedras 0:1 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 10 Defensor Defensor Sporting Club 4:1 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 25 Instituto AC Instituto AC Córdoba 1:1 Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
Matchday 25 CA Temperley Club Atlético Temperley 1:1 Club Atlético Platense Platense
Matchday 25 Brown Adrogue Brown de Adrogue 2:1 Nueva Chicago Nueva Chicago
Matchday 25 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 3:1 Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
Matchday 25 Defensores Defensores de Belgrano 0:1 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
Matchday 7 EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 2:2 Anorthosis Famagusta Anorthosis
Matchday 7 Apol. Limassol Apollon Limassol 1:1 AEL Limassol AEL Limassol
Matchday 7 AEK Larnaca AEK Larnaca 1:0 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Matchday 7 FC Flora FC Flora Tallinn 5:0 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 7 Paide Paide Linnameeskond 0:2 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 10 Mannucci  Carlos A. Mannucci 4:3 Deportivo Binacional Binacional
Matchday 10 FBC Melgar FBC Melgar 2:0 Alianza Universidad CSD Alianza
Matchday 10 USM Porres Universidad San Martín de Porres 2:1 Sport Huancayo Sport Huancayo
Matchday 10 Municipal Deportivo Municipal 1:0 CD Unión Comercio Unión Comercio
Matchday 10 Universitario Universitario de Deportes 4:0 Sport Boys Callao Sport Boys
Matchday 8 Rakhine Utd. Rakhine United FC 0:0 Shan United FC Shan Utd.
Matchday 8 Magwe FC Magwe FC 2:3 Yangon United FC Yangon Utd.
Matchday 8 Hantharwady U. Hantharwady United FC 2:0 Zwekapin United FC Zwekapin Utd.
Matchday 8 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 1:1 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 8 Suphanburi FC Suphanburi FC 3:1 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
Matchday 8 Chonburi FC Chonburi FC 7:5 Chiangmai FC Chiangmai FC
Matchday 10 Melaka Utd. SA Melaka United SA 1:0 Kedah FA Kedah FA
Matchday 7 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 2:1 Garena Young Lions Young Lions
Matchday 7 Balestier FC Balestier Khalsa FC 1:1 Tampines Rovers FC Tampines Rovers
Matchday 9 Audax Italiano Audax Italiano 1:1 Unión La Calera La Calera
Matchday 9 U. de Chile Club Universidad de Chile 3:3 CDP Curicó Unido Curicó
Matchday 32 Gaziantepspor Gaziantepspor 0:3 Gümüshanespor Gümüshanespor
Matchday 32 Bayrampasa Bayrampasa 3:1 Manisaspor Manisaspor
Matchday 32 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 0:1 Sariyer Sariyer
Matchday 32 Inegölspor Inegölspor 0:1 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
Matchday 32 BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 3:0 Amed SK Amed SK
Matchday 32 GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 1:1 Sakaryaspor Sakaryaspor
Matchday 32 Samsunspor Samsunspor 4:0 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 32 Eyüpspor Eyüpspor 0:3 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 32 Keciörengücü Keciörengücü 2:0 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 32 1922 Konya 1922 Konyaspor 3:1 Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 32 Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 2:0 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 32 Bandirmaspor Bandirmaspor 1:4 Menemen Spor Menemen Spor
Matchday 32 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 1:2 Fatih Karagümrük Karagümrük
Matchday 32 BAK FK Baskent Akademi FK 0:3 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 32 Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 1:2 Fethiyespor Fethiyespor
Matchday 32 Pendikspor Pendikspor 2:1 Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 32 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 1:2 Tokatspor Tokatspor
Matchday 32 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 3:2 Kirklarelispor Kirklarelispor
Matchday 35 Cádiz CF Cádiz CF 2:1 CD Numancia CD Numancia
Matchday 35 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 1:2 Extremadura UD Extremadura
Matchday 35 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:0 CF Reus Deportiu Reus Deportiu
Matchday 35 Real Oviedo Real Oviedo 3:3 Córdoba CF Córdoba CF
Matchday 35 CD Tenerife CD Tenerife 1:3 UD Almería UD Almería
Matchday 24 V. Ponedelnik Viktor Ponedelnik Football Akademia 0:3 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
Matchday 24 Urozhay Urozhay Krasnodar 1:1 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 24 Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 3:1 Druzhba Maikop Druzhba Maikop
Matchday 24 Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 0:0 Spartak Vladikavkaz Spartak V.
Matchday 24 Spartak Nalchik Spartak Nalchik 2:1 Angusht Nazran Angusht Nazran
Matchday 24 Volgar Volgar Astrakhan 3:0 Biolog Novokubansk Biolog
Matchday 24 Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 1:0 SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
Matchday 31 Braila Dacia Unirea Braila 0:8 Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 20 KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 2:0 FK Ufa 2 FK Ufa 2
Matchday 20 Zvezda Perm Zvezda Perm 0:0 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
Matchday 20 Syzran-2003 Syzran-2003 2:1 Lada Togliatti Lada Togliatti
Matchday 20 Rotor 2 Rotor 2 Volgograd 2:0 FK Khimki 2 Khimki 2
Matchday 20 Chertanovo 2 Chertanovo 2 Moskau 0:1 FK Leningradets Leningradets
Matchday 30 Boluspor Boluspor 1:0 Gaziantep FK Gaziantep FK
Matchday 30 Altay SK Altay SK 1:1 Hatayspor Hatayspor
Matchday 30 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 1:3 Altinordu FK Altinordu
Matchday 30 Adanaspor Adanaspor 0:0 Adana Demirspor Adana Demirspor
Matchday 29 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19 3:4 Apollon Smyrnis U19 Apollon U19
Matchday 29 Panionios U19 Panionios Athen U19 1:3 PAS Giannina U19 PAS U19
Matchday 29 AO Trikala AO Trikala 3:0 Aittitos Spaton Aittitos Spaton
Matchday 29 AE Sparti AE Sparti 0:3 Apollon Pontou Apollon Pontou
Matchday 29 Ap. Larisas Apollon Larisas 1:0 AO Platanias Platanias
Matchday 24 Hradec Králové FC Hradec Králové 3:1 MFK Chrudim Chrudim
Matchday 24 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 2:1 FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Matchday 24 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo 2:5 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Matchday 24 FK Varnsdorf FK Varnsdorf 2:0 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Matchday 24 SK Zapy SK Zapy 4:2 SK Benesov SK Benesov
Matchday 27 FC Roskilde FC Roskilde 2:2 BK Fremad Amager Fremad Amager
Matchday 27 FC Fredericia FC Fredericia 1:0 HB Köge HB Köge
Matchday 27 FC Helsingör FC Helsingör 1:2 Thisted FC Thisted FC
Matchday 27 Hvidovre IF Hvidovre IF 0:2 Silkeborg IF Silkeborg IF
Matchday 27 Lyngby BK Lyngby BK 3:0 Nyköbing FC Nyköbing FC
Matchday 27 Viborg FF Viborg FF 1:1 Naestved Boldklub Naestved BK
Matchday 4 Norrby Norrby IF 1:7 Jönköpings Södra IF Jönköping
Matchday 4 Dalkurd Dalkurd FF 2:1 Mjällby AIF Mjällby
Matchday 34 Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 3:2 FK Trayal Kruševac Trayal
Matchday 34 Zarkovo OFK Zarkovo 1:0 FK Becej Becej
Matchday 34 Novi Pazar FK Novi Pazar 5:0 FK Teleoptik Zemun Teleoptik
Matchday 30 B. Podgorica Buducnost Podgorica 4:0 OFK Titograd OFK Titograd
Matchday 30 OFK Petrovac OFK Petrovac 0:1 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
Matchday 29 Otrant-Olympic FK Otrant-Olympic Ulcinj 1:3 FK Berane FK Berane
Matchday 29 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi 1:0 Arsenal Tivat Arsenal Tivat
Matchday 29 Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje 0:1 Kom Podgorica Kom Podgorica
Matchday 29 FK Podgorica FK Podgorica 3:1 FK Jezero FK Jezero
Matchday 29 FK Bokelj FK Bokelj 1:0 OSK Igalo OSK Igalo
Matchday 5 Navbahor Navbahor Namangan 3:0 Surkhon Termiz Surkhon
Matchday 5 Sogdiana Sogdiana Jizzakh 2:1 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Matchday 33 Budafoki MTE Budafoki MTE 0:1 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 33 Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 0:0 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
Matchday 33 Balmazújváros Balmazújváros FC 0:1 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
Matchday 33 Vác Vác FC 3:1 ETO FC Győr ETO FC Győr
Matchday 33 Dorog Dorogi FC 1:0 Aqvital FC Csákvár Csákvár
Matchday 33 Soroksár Soroksár SC 2:6 BFC Siófok BFC Siófok
Matchday 33 Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 0:3 Monor SE Monor SE
Matchday 33 Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári TE 1904 1:1 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
Matchday 33 Budaörs Budaörsi SC 1:0 Ceglédi VSE Cegléd
Matchday 33 Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 0:1 Vasas FC Vasas FC
Group Stage Guinea U17 Guinea U17 1:0 Morocco U17 Morocco U17
Group Stage Cameroon U17 Cameroon U17 0:0 Senegal U17 Senegal U17
Matchday 34 Atl. Madrid B Atlético Madrid B 1:0 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
Matchday 34 Celta Vigo B Celta Vigo B 4:2 AD Unión Adarve Unión Adarve
Matchday 34 Inter de Madrid Internacional de Madrid 0:0 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
Matchday 34 Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 1:0 Coruxo FC Coruxo FC
Matchday 34 Navalcarnero CDA Navalcarnero 1:1 Burgos CF Burgos CF
Matchday 34 CyD Leonesa Cultural Leonesa 1:1 Salamanca CF UDS Salamanca CF
Matchday 32 Erzin Spor Erzin Spor 7:1 Körfez Spor Kulübü Körfez SK
Matchday 32 Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 1:1 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Matchday 32 Yomra Spor Yomra Spor 1:2 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
Matchday 32 Batman Petrol Batman Petrolspor 2:0 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
Matchday 32 Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 1:0 Ci Group Buca Ci Group Buca
Matchday 32 Sile Yildizspor Sile Yildizspor 1:2 Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
Matchday 32 Erbaaspor Erbaaspor 1:1 Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
Matchday 32 Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 0:1 Silivrispor Silivrispor
Matchday 32 Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 0:2 Van Spor FK Van Spor FK
Matchday 32 Pazarspor Pazarspor 1:1 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
Matchday 32 Yeni Orduspor Yeni Orduspor 1:1 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
Matchday 32 Düzce Spor Düzce Spor 3:1 Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
Matchday 32 Ofspor Ofspor 3:1 Altindag Belediye Spor Altindag Bld
Matchday 32 Bergama Bld Bergama Belediyespor 1:2 Esenler Erokspor Erokspor
Matchday 32 Catalcaspor Catalcaspor 1:1 Alibeyköyspor Alibeyköy
Matchday 32 Adiyaman 1954 Adiyaman 1954 Spor 0:3 Karsiyaka Karsiyaka
Matchday 32 Kizilcabölük Kizilcabölükspor 1:0 Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
Matchday 34 Racing Racing Santander 1:1 SD Amorebieta SD Amorebieta
Matchday 34 Calahorra CD Calahorra 2:0 CD Vitoria CD Vitoria
Matchday 34 UE Cornellà UE Cornellà 1:0 Ontinyent CF Ontinyent CF
Matchday 34 CD Ebro CD Ebro 1:1 RCD Espanyol B RCD Espanyol B
Matchday 34 Valencia B Valencia Mestalla 1:0 FC Barcelona B FC Barcelona B
Matchday 34 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 2:0 CF Peralada CF Peralada
Matchday 34 CD Castellón CD Castellón 1:0 SD Ejea SD Ejea
Matchday 32 Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 2:0 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Matchday 32 Bucaspor Bucaspor 1:1 Gölcükspor Gölcükspor
Matchday 32 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 2:1 Muglaspor Muglaspor
Matchday 32 Cizre Spor Cizre Spor 2:1 Yeni Corumspor Y. Corumspor
Matchday 32 Payasspor Payasspor 2:0 Turgutluspor Turgutluspor
Matchday 32 Serik Belediye Serik Belediyespor 2:3 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Matchday 32 Bagcilar SK Bagcilar Spor Kulübü 2:1 1461 Trabzon 1461 Trabzon
Matchday 32 Kocaelispor Kocaelispor 0:0 Cankaya FK Cankaya FK
Matchday 32 Adivar SK Halide Edip Adivarspor 2:1 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Matchday 34 Sevilla Atl. Sevilla Atlético 1:2 Recreativo Huelva Recr. Huelva
Matchday 34 UD Melilla UD Melilla 4:0 Atlético Sanluqueño Sanluqueño
Matchday 34 UCAM Murcia UCAM Murcia CF 1:1 UD Ibiza UD Ibiza
Matchday 34 R. B. Linense Real Balompédica Linense 0:1 CF Talavera de la Reina CF Talavera
Matchday 34 FC Cartagena FC Cartagena 3:0 CD El Ejido 2012 CD El Ejido
Matchday 30
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 0:1 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
Matchday 30
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 0:0 Rot-Weiss Essen RW Essen
Matchday 30 RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 1:6 1.FC Köln II 1.FC Köln II
Matchday 30 TSV Buchbach TSV Buchbach 1:0 FC Pipinsried FC Pipinsried
Matchday 30 FC Memmingen FC Memmingen 0:3 FC Bayern Munich II FC Bayern II
Matchday 28 A. Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen 0:1 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Matchday 24 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz 1:0 FC Strausberg FC Strausberg
Matchday 24 Torgelower FC Torgelower FC Greif 4:1 CFC Hertha 06 CFC Hertha 06
Matchday 24 H. Rostock II FC Hansa Rostock II 1:2 Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
Matchday 24 FC Petrzalka FC Petrzalka 0:1 NFL Partizan Bardejov Bardejov
Matchday 23 Wimpassing SV Wimpassing 0:4 SC Ritzing SC Ritzing
Matchday 21 Maria Saal SK Maria Saal 2:1 ASKÖ Wölfnitz Wölfnitz
Matchday 21 St. Michael/Bl. ASKÖ St. Michael/Bleiburg 0:2 SVG Bleiburg Bleiburg
Matchday 10 LDU Quito LDU Quito 2:1 CS Emelec CS Emelec
Matchday 10 Fuerza Amarilla Fuerza Amarilla SC 1:2 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
Matchday 10 Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 3:1 Delfín SC Delfín SC
Matchday 6 LD Alajuelense LD Alajuelense 2:2 CS Herediano Herediano
Matchday 16 Tai Po Tai Po FC 2:1 Southern District Southern
Matchday 16 King Fung King Fung FC 2:2 Eastern SC Eastern
Matchday 6 Nam Dinh FC Nam Dinh FC 1:0 Becamex Binh Duong FC Binh Duong
Matchday 6 Quang Nam FC Quang Nam FC 3:0 Hoang Anh Gia Lai HAGL
Matchday 6 Ha Noi FC Ha Noi FC 3:1 Hai Phong FC Hai Phong FC
Matchday 28 Kek-U Kastriot KF KEK-u Kastriot 0:4 KF Feronikeli Drenas KF Feronikeli
Matchday 28 FC Drita FC Drita Gjilan 1:1 KF Trepca 89 KF Trepca 89
Matchday 3 Team TG Team TG FF 1:3 IF Sylvia Sylvia
Matchday 3 Ljungskile Ljungskile SK 1:1 Eskilsminne IF Eskilsminne
Matchday 18 Würmla SV Würmla 0:0 SK Eggenburg Eggenburg
Matchday 18 Obergänsernd. TSU Obergänserndorf 1:1 ASK Mannersdorf Mannersdorf
Matchday 16 Lobi Stars Lobi Stars FC 0:0 Enyimba Aba Enyimba Aba
Matchday 16 Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 1:0 MFM FC MFM FC
Matchday 16 Kwara United Kwara United FC 0:0 Bendel Insurance Bendel
Matchday 16 Remo Stars FC Remo Stars FC 0:0 Niger Tornadoes Niger Tornad.
Matchday 16 Rivers United Rivers United FC 1:1 Sunshine Stars Sunshine Stars
Matchday 16 Wikki Tourists Wikki Tourists 1:0 Katsina United FC Katsina Utd.
Matchday 16 Nasarawa United Nasarawa United 5:1 El-Kanemi Warriors El-Kanemi Warr.
Matchday 16 Plateau United Plateau United FC 3:0 Akwa United Akwa United
Matchday 16 Kano Pillars Kano Pillars 1:1 Gombe United FC Gombe United
Matchday 16 Delta Force Delta Force FC 1:0 Abia Warriors FC Abia Warriors
Matchday 16 Desert Stars Yobe Desert Stars FC 2:0 Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
Matchday 16 Go Round FC Go Round FC 2:1 FC Heartland FC Heartland
Matchday 7 Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 2:3 FC Nomme United Nomme United
Matchday 7 Viimsi JK Viimsi JK 3:1 Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu JK
Matchday 7 Nomme Kalju U21 Nomme Kalju FC U21 3:2 Pohja-Tallinna JK Volta JK Volta
Matchday 6 DL Yifang Dalian Yifang 1:1 Chongqing Dangdai Lifan CQ Dangdai Lif.
Matchday 6 JS Suning Jiangsu Suning 5:1 Guangzhou R&F GZ R&F
Matchday 6 WH Zall Wuhan Zall 1:1 Shanghai Greenland Shenhua SH Shenhua
Matchday 6 SC Longfor Sichuan Longfor 1:1 Beijing BSU BJ BSU
Matchday 6 XJ T. Leopard Xinjiang Tianshan Leopard 1:1 Heilongjiang Lava Spring HLJ Lava Spring
Matchday 6 SJZ Ever Bright Shijiazhuang Ever Bright 5:0 Shaanxi Chang'an Athletic SX Chang'an At.
Matchday 6 ZJ Yiteng Zhejiang Yiteng 4:1 Hubei Chufeng Heli HB Chufeng Heli
Matchday 29 Pobeda Prilep Pobeda Prilep 0:3 FC Shkupi FC Shkupi
Matchday 6 Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau 1:2 FC Sfintul Gheorghe Sfintul Gheor.
Matchday 6 CSF Speranta CSF Speranta Nisporeni 1:1 FC Petrocub Hîncești Petrocub
Quarter-Finals Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 1:0 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Quarter-Finals San Luis Atlético de San Luis 2:1 Celaya FC Celaya
Matchday 5 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 0:0 KAA Gent KAA Gent
Matchday 5 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 2:1 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 24 Rangdajied Rangdajied United FC 0:0 Shillong Lajong FC Shillong Lajong
Portugal U18 Portugal U18 2:1 Denmark U18 Denmark U18