For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:47:18 AM
Matchday 26 Achilles 1894 Achilles 1894 1:3 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 33 Alavés Deportivo Alavés 2:2 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 33 Dijon FCO Dijon 3:2 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 33 Olympique Lyon Olympique Lyon 2:1 SCO Angers SCO Angers
Matchday 24 Orenburg II FK Orenburg II 0:1 FK Rostov II Rostov II
Matchday 24 Ufa II FK Ufa II 1:6 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 24 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 2:0 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 24 Krasnodar II FK Krasnodar II 1:1 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 24 Spartak II Spartak Moskow II 2:1 Enisey Krasnoyarsk II Enisey II
Matchday 24 Dinamo M II Dinamo Moscow II 3:1 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 24 Anzhi Anzhi Makhachkala 0:1 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Matchday 29 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21 0:2 Bursaspor U21 Bursaspor U21
Matchday 29 Kasimpasa Kasimpasa 1:1 Bursaspor Bursaspor
Matchday 30
FC Lugano FC Lugano 3:0 FC Zürich FC Zürich
Matchday 30
FC Sion FC Sion 0:3 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 31 Heracles Almelo Heracles Almelo 2:1 SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 6 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 0:1 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 30 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 1:1 Portimonense SC Portimonense
Matchday 30 Tondela CD Tondela 1:0 Boavista Porto FC Boavista
Matchday 30 Nacional CD Nacional 0:1 Sporting CP Sporting CP
Matchday 30 Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 0:2 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 6 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 1:1 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 29 RFC Meux RFC Meux 3:2 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 5 AFC Tubize AFC Tubize 0:3 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 30 Odense BK Odense Boldklub 2:2 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 30 Randers FC Randers FC 1:0 Hobro IK Hobro IK
Matchday 4 Östersund Östersunds FK 1:1 IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 4 Örebro SK Örebro SK 2:1 AIK AIK
Matchday 4 Norrköping IFK Norrköping 4:3 Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 32 Zemun FK Zemun 0:0 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 30 NK Istra NK Istra 1961 1:0 NK Osijek NK Osijek
Matchday 30 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 0:1 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 3 FC Lahti FC Lahti 1:1 FC Inter Turku FC Inter
Matchday 28 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 3:1 ND Gorica ND Gorica
Matchday 28 NK Celje NK Celje 1:0 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 30 FK Dunav FK Dunav Ruse 2:0 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 30 Septemvri Sofia Septemvri Sofia 3:2 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 27 Frohnauer SC Frohnauer SC 0:1 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 27 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 0:4 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 27 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 0:3 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 27 SCC Berlin SC Charlottenburg 5:2 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 27 Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin 1:0 Berliner SC Berliner SC
Matchday 27 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 2:0 BFC Preussen BFC Preussen
Matchday 27 Berolina S. FSV Berolina Stralau 3:1 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 27 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 5:0 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 16 SV Grohn SV Grohn 0:2 FC Union 60 Bremen Union 60 Bremen
Semi-Finals TuS Osdorf TuS Osdorf 0:3 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
Matchday 16 Atl. Nacional Atlético Nacional 4:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 8 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 2:0 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 8 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 0:1 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 28 Al Qadisiyah Al Qadisiyah FC 0:2 Al-Batin Al-Batin
Matchday 28 Al-Raed Al-Raed 5:1 Ohod Al-Medina Ohod Al-Medina
Matchday 28 Ahli Al-Ahli Jeddah 3:2 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
Matchday 26 Adelaide United Adelaide United 1:0 Melbourne Victory Melbourne
Matchday 20 Tuzla U19 FK Sloboda Tuzla U19 0:0 FK Slavija Sarajevo U19 Slavija S. U19
Matchday 21 Ajman Club Ajman Club 0:0 Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
Matchday 21 Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 2:2 Dibba Al-Fujairah Dibba Fujairah
Matchday 21 Al-Nasr Al-Nasr (Dubai) 3:1 Emirates Club Emirates Club
Matchday 4 FK Minsk FK Minsk 0:0 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
Matchday 4 Neman Grodno Neman Grodno 1:0 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 7 FK Panevezys FK Panevezys 1:2 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 7 Zalgiris Zalgiris Vilnius 3:1 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Matchday 30 Ittehad Ittehad Alexandria 0:0 Masr El Makasa El Makasa
Matchday 30 Entag El Harby Entag El Harby 1:2 Arab Contractors SC Arab Contr.
Matchday 30 El Gouna El Gouna FC 2:0 Tala'ea El Gaish Gaish
Matchday 30 El Dakhlia El Dakhlia SC 0:2 Smouha SC Smouha
Matchday 25 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech 0:1 Olympique Khouribga O. Khouribga
Matchday 30 Quick DH HV & CV Quick 2:4 VV Goes VV Goes
Matchday 43 Bristol City Bristol City 1:1 Reading FC Reading
Matchday 43 Sheffield Utd. Sheffield United 2:0 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 43 Millwall Millwall FC 1:1 Brentford FC Brentford
Matchday 43 Birmingham Birmingham City 2:2 Derby County Derby
Matchday 43 Bolton Bolton Wanderers 0:2 Aston Villa Aston Villa
Matchday 43 Leeds Leeds United 1:2 Wigan Athletic Wigan
Matchday 43 Middlesbrough Middlesbrough FC 1:0 Stoke City Stoke City
Matchday 43 Preston NE Preston North End 4:0 Ipswich Town Ipswich
Matchday 43
QPR Queens Park Rangers 1:2 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 43
Swansea Swansea City 4:3 Rotherham United Rotherham
Matchday 43
West Brom West Bromwich Albion 3:2 Hull City Hull City
Matchday 43
Norwich Norwich City 2:2 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 23 Blau Weiss Linz FC Blau Weiss Linz 0:2 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 23 SV Horn SV Horn 2:0 SKU Amstetten SKU Amstetten
Matchday 23 FC Liefering FC Liefering 5:1 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Matchday 23 FAC Floridsdorfer AC 2:2 FC Wacker Innsbruck II FC Wacker II
Matchday 23 SV Lafnitz SV Lafnitz 2:3 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Matchday 23 Young Violets Young Violets Austria Wien 3:3 SV Ried SV Ried
First Round Sport Huancayo Sport Huancayo 1:1 Montevideo Wanderers Wanderers
First Round Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 6:7 on pens Unión Española Española
Matchday 22 FC Mamer 32 FC Mamer 32 1:1 FC Atert Bissen FC Atert Bissen
Matchday 22 Junglinster FC Jeunesse Junglinster 1:0 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
Matchday 22 Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 1:1 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
Matchday 22 Erpeldange FC 72 Erpeldange 0:5 Swift Hesperange Hesperange
Matchday 22 Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 1:1 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Matchday 22 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 1:1 FC Koeppchen Wormeldange FC Koeppchen
Matchday 22 Sandweiler US Sandweiler 0:2 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
Matchday 25 Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 1:1 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 10 Garcilaso Real Garcilaso 1:1 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Matchday 9 Athlone Town Athlone Town AFC 0:4 Galway United FC Galway United
Matchday 9 Bray Wanderers Bray Wanderers 3:1 Drogheda United FC Drogheda United
Matchday 9 Shelbourne Shelbourne FC 2:0 Limerick FC Limerick FC
Matchday 9 Wexford FC Wexford FC 0:2 Cabinteely FC Cabinteely
Matchday 8 Buriram Utd. Buriram United 1:1 Trat FC Trat FC
Matchday 10 Terengganu FC Terengganu FC 2:1 FELDA United FC FELDA United
Matchday 11 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 3:0 University College Dublin UCD
Matchday 11 Derry City Derry City 0:1 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Matchday 11 Dundalk FC Dundalk FC 3:0 Finn Harps Finn Harps
Matchday 11 St. Patricks St. Patricks Athletic 2:1 Sligo Rovers Sligo Rovers
Matchday 11 Waterford FC Waterford FC 2:0 Cork City FC Cork City
Matchday 43 Oxford United Oxford United 2:1 Charlton Athletic Charlton
Matchday 43 Coventry Coventry City 2:0 Bradford City Bradford
Matchday 43 Walsall Walsall FC 1:1 Southend United Southend United
Matchday 43 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 0:0 Blackpool FC Blackpool
Matchday 43 Fleetwood Fleetwood Town 1:1 Peterborough United Peterborough
Matchday 43 Gillingham FC Gillingham FC 3:1 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 43 Barnsley FC Barnsley FC 2:1 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 43 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:1 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 43 Rochdale Rochdale AFC 1:0 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 43 Burton Albion Burton Albion 1:2 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 43 Sunderland Sunderland AFC 2:0 Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 43 Exeter City Exeter City 1:3 Crawley Town Crawley Town
Matchday 43 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2:0 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 43 Colchester Utd. Colchester United 1:0 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 43 Cambridge Utd. Cambridge United 0:0 Swindon Town Swindon Town
Matchday 43 Mansfield Town Mansfield Town 4:0 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 43 Newport County Newport County 3:1 Bury FC Bury
Matchday 43 Carlisle United Carlisle United 1:0 Lincoln City Lincoln City
Matchday 43 Port Vale Port Vale FC 1:4 Stevenage FC Stevenage
Matchday 43 Northampt. Town Northampton Town 3:1 Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 43 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 0:1 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 43 Notts County Notts County 1:2 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 43 Cheltenham Town Cheltenham Town 0:0 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 44 Fylde AFC Fylde 1:0 Barnet FC Barnet
Matchday 44 Boreham Wood Boreham Wood FC 2:3 Salford City Salford
Matchday 44 Bromley Bromley FC 0:2 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 44 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 2:0 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 44 Dover Athletic Dover Athletic 1:0 Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 44 Gateshead FC Gateshead FC 1:0 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 44 Hartlepool Utd. Hartlepool United 2:1 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 44 Havant & Water. Havant & Waterlooville FC 3:3 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 44 Leyton Orient Leyton Orient 2:0 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 44 Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:1 Barrow AFC Barrow
Matchday 44 Maidstone Maidstone United 0:2 Braintree Town Braintree
Matchday 44 Wrexham Wrexham AFC 1:0 Sutton United Sutton Utd
Third Round Newry City Newry City AFC 0:2 Glentoran FC Glentoran
Matchday 9 UdeConce Universidad Concepción 1:0 Club Deportes Iquique CD Iquique
Matchday 35 Alcorcón AD Alcorcón 1:4 Málaga CF Málaga CF
Matchday 33 G. Ajaccio GFC Ajaccio 0:2 FC Metz FC Metz
Matchday 33 AJ Auxerre AJ Auxerre 1:0 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
Matchday 33 Stade Brest 29 Stade Brest 29 3:1 US Orléans US Orléans
Matchday 33 LB Châteauroux LB Châteauroux 2:1 FC Chamois Niort FC Niort
Matchday 33 Clermont Foot Clermont Foot Auvergne 63 0:0 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 33 AC Le Havre AC Le Havre 2:1 Paris FC Paris FC
Matchday 33 FC Lorient FC Lorient 0:3 ES Troyes AC Troyes
Matchday 33 Red Star FC Red Star FC 1:1 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
Matchday 33 Valenciennes FC Valenciennes FC 5:6 AS Béziers AS Béziers
Matchday 31 Marignane G. FC Marignane Gignac FC 2:1 US Avranches US Avranches
Matchday 31 Entente SSG Entente SSG 1:1 USL Dunkerque Dunkerque
Matchday 31 Concarneau US Concarneau 0:3 FC Chambly FC Chambly
Matchday 31 Sport-Club Lyon Sporting-Club de Lyon 3:2 Pau FC Pau FC
Matchday 31 Stade Lavallois Stade Lavallois 2:1 FC Villefranche-Beaujolais FC Villefranche
Matchday 31 Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 0:2 Rodez AF Rodez AF
Matchday 31 US Boulogne US Boulogne 2:1 US Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Matchday 31 JA Drancy Jeanne d'Arc de Drancy 1:0 Tours FC Tours FC
Matchday 32 Khimki FK Khimki 3:0 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
Matchday 20 Murom FK Murom 3:0 Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk
Matchday 20 Energia V. Luki Luki-Energia Velikie Luki 1:0 Pskov-747 Pskov-747
Matchday 20 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 2:0 Torpedo Vladimir Torpedo Vl.
Matchday 35 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 2:3 MVV Maastricht MVV Maastricht
Matchday 35 Almere City Almere City FC 2:0 SC Telstar Telstar
Matchday 35 FC Den Bosch FC Den Bosch 2:2 FC Utrecht U21 Utrecht U21
Matchday 35
Roda JC Roda JC Kerkrade 1:1 TOP Oss TOP Oss
Matchday 35 FC Volendam FC Volendam 2:3 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Matchday 35
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 4:4 FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 35
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 2:1 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 35 Sparta R. Sparta Rotterdam 3:1 Helmond Sport Helmond Sport
Matchday 35 FC Eindhoven FC Eindhoven 2:2 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Matchday 30 Covilhã SC Covilhã 2:1 FC Porto B FC Porto B
Matchday 30 Estoril Estoril Praia 3:1 UD Oliveirense Oliveirense
Matchday 30 Cova Piedade CD Cova Piedade 1:1 Leixões SC Leixões
Matchday 30 Farense SC Farense 1:1 FC Penafiel Penafiel
Matchday 30 Varzim Varzim SC 1:0 SC Braga B Braga B
Matchday 34 Ayr United Ayr United FC 1:3 Ross County FC Ross County
Matchday 30
Elazigspor Elazigspor 1:2 Osmanlispor FK Osmanlispor
Matchday 23 Rukh Lviv Rukh Lviv 1:1 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
Matchday 29 PAS Lamia U19 PAS Lamia 1964 U19 2:1 Olympiacos Piraeus U19 Olympiacos U19
Matchday 29 PAOK U19 PAOK Thessaloniki U19 1:0 APO Levadiakos U19 Levadiakos U19
Matchday 24 Olympia FK Olympia Radotin 1:0 Slovan Velvary Slovan Velvary
Matchday 24 Loko Vltavin Loko Vltavin 2:1 on pens FK Kraluv Dvur Kraluv Dvur
Matchday 24 Litomericko FK Litomericko 2:0 FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
Matchday 24 Zivanice TJ Sokol Zivanice 0:4 FK Dobrovice FK Dobrovice
Matchday 24 Usti nad Orlici Jiskra Usti nad Orlici 3:0 TJ Jiskra Domazlice Domazlice
Matchday 24 Stechovice FK Stechovice 1:0 SK Sokol Brozany Sokol Brozany
Matchday 21 Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 0:2 FC Hlucin FC Hlucin
Matchday 21 Val. Mezirici TJ Valasske Mezirici 0:3 TJ Jiskra Rymarov Jiskra Rymarov
Matchday 21 Hulin SK Spartak Hulin 3:1 SFK Vrchovina SFK Vrchovina
Matchday 21 MFK Vyskov MFK Vyskov 0:2 SK Unicov SK Unicov
Matchday 21 Uhersky Brod ČSK Uherský Brod 0:1 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
Matchday 21 Petrkovice FC Odra Petrkovice 2:2 FC MSA Dolni Benesov Dolni Benesov
Matchday 21 SK Lisen SK Lisen 1:2 FC Velke Mezirici Velke Mezirici
Matchday 21 Hodonin FK Hodonin 0:1 SK Hanacka Slavia Kromeriz HS Kromeriz
Matchday 4 GAIS GAIS Göteborg 0:3 IK Brage Brage
Matchday 21 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo 0:3 NK Sesvete NK Sesvete
Matchday 23 Huragan Morag Huragan Morag 1:2 Legionovia Legionowo Legionovia
Matchday 23 LKS Lomza LKS Lomza 1:3 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek
Matchday 23 Sokol Ostroda Sokol Ostroda 2:1 Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow
Matchday 23 Bron Radom Bron Radom 1:2 Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
Matchday 24 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 3:2 KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
Matchday 29 LKS Lodz LKS Lodz 2:0 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
Matchday 4 IF Bromma U19 IF Brommapojkarna U19 7:1 Assyriska FF U19 Assyriska U19
Matchday 4 Sirius U19 IK Sirius U19 9:0 Gefle IF U19 Gefle U19
Matchday 4 Täby U19 Täby FK U19 1:2 IFK Lidingö U19 Lidingö U19
Matchday 5 Qizilqum Qizilqum Zarafshan 0:1 FK Kokand 1912 Kokand 1912
Matchday 16 Boro U23 Middlesbrough FC U23 2:2 Stoke City U23 Stoke U23
Matchday 34 Sporting B Sporting de Gijón B 0:1 Real Unión Club Real Unión
Matchday 34 CD Teruel CD Teruel 0:2 Villarreal CF B Villarreal CF B
Matchday 34 CF Badalona CF Badalona 0:0 UB Conquense UB Conquense
Matchday 22 Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 0:2 SC Kalsdorf SC Kalsdorf
Matchday 22 Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 5:2 FC Lendorf Lendorf
Matchday 22 Allerheiligen SV Allerheiligen 2:0 Union Gurten Gurten
Matchday 22 Sturm Graz II SK Sturm Graz II 0:1 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
Matchday 22 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 5:0 FC Wels FC Wels
Matchday 23 Mattersburg II SV Mattersburg II 1:0 SKN St. Pölten Juniors St. Pölten Jun.
Matchday 23 Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 2:3 Team Wiener Linien Wiener Linien
Matchday 23 Wiener SC Wiener Sport-Club 2:1 ASK Ebreichsdorf Ebreichsdorf
Matchday 23 Mauerwerk FC Mauerwerk 2:1 SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf
Matchday 23 Traiskirchen FCM Traiskirchen 4:2 SV Schwechat SV Schwechat
Matchday 22 Altach Juniors SC Rheindorf Altach Juniors 5:3 SV Wörgl SV Wörgl
Matchday 22 St. Johann TSV St. Johann 2:1 FC Kufstein FC Kufstein
Matchday 22 Seekirchen SV Seekirchen 0:0 SVG Reichenau Reichenau
Matchday 22 Grödig SV Grödig 2:0 SK Bischofshofen Bischofshofen
Matchday 24 Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 1:0 Malchower SV 90 Malchower SV
Matchday 18 Bremer SV Bremer SV 2:1 FC Oberneuland FC Oberneuland
Matchday 24 Lok. Kosice Lokomotiva Kosice 0:0 KFC Komarno Komarno
Matchday 24 Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica 4:1 Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
Matchday 24 FK Poprad FK Poprad 3:2 FC STK 1914 Samorin STK Samorin
Matchday 24 MFK Skalica MFK Skalica 2:0 Inter Bratislava Inter Bratislava
First Round Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 2:0 AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
Matchday 22 Langenrohr SV Langenrohr 0:2 SV Stripfing Stripfing
Matchday 22 Ardagger SC Union Ardagger 1:0 SC Ortmann SC Ortmann
Matchday 22 Kottingbrunn ASK Kottingbrunn 4:0 UFC St. Peter/Au St. Peter/Au
Matchday 22 Scheiblingkir. USV Scheiblingkirchen-Warth 2:2 Kremser SC Kremser SC
Matchday 23 Deutschkreutz FC Deutschkreutz 0:1 ASK Kohfidisch Kohfidisch
Matchday 23 Bad Sauerbrunn SC Bad Sauerbrunn 1:0 SC/ESV Parndorf II Parndorf II
Matchday 23 Oberwart SV Oberwart 2:2 SC Pinkafeld Pinkafeld
Matchday 23 Eltendorf SV Eltendorf 2:3 SV Leithaprodersdorf Leithaprodersd.
Matchday 21 DSV Leoben Donawitzer SV Leoben 2:1 SC Liezen Liezen
Matchday 21 Pöllau TSV Pöllau 1:1 ESV St. Michael ESV St. Michael
Matchday 21 Gnas USV Gnas 1:0 USV Mettersdorf Mettersdorf
Matchday 21 Heiligenkreuz TUS Heiligenkreuz am Waasen 1:1 SV Frauental Frauental
Matchday 21 Bruck/Mur SC Bruck/Mur 2:4 SK Fürstenfeld Fürstenfeld
Matchday 20 Kematen SV Kematen 3:0 Union Innsbruck Union Innsbruck
Matchday 20 Zirl FC Zirl 1:1 FC Natters Natters
Matchday 20 Telfs SV Telfs 4:4 SV Kirchbichl Kirchbichl
Matchday 20 SV Zams SV Zams 1:9 WSG Tirol II Tirol II
Matchday 9 Newtown Newtown AFC 2:3 Bala Town FC Bala Town
Matchday 7 Spartaks Spartaks Jurmala 2:0 Valmiera Glass ViA Valmiera
Matchday 7 Liepaja FK Liepaja 2:3 BFC Daugavpils Daugavpils
Matchday 7 Jelgava FK Jelgava 1:2 FK Metta Metta
Matchday 6 SHB Da Nang SHB Da Nang 0:2 Song Lam Nghe An FC Song Lam FC
Matchday 25 FK Qabala FK Qabala 2:1 Zira FC Zira FC
Matchday 25 Sabah FK Sabah FK 0:2 Neftchi Baku Neftchi Baku
Matchday 28 Alashkert Alashkert Yerevan 2:0 FC Ararat Yerevan Ararat Yerevan
Matchday 28 Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 3:0 FC Lori Vanadzor Lori Vanadzor
Matchday 28 Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri 0:0 FC Urartu Yerevan FC Urartu
Matchday 3 Carlstad United Carlstad United BK 3:1 Sollentuna FF Sollentuna FF
Matchday 3 Linköping City FC Linköping City 4:1 BK Forward BK Forward
Matchday 3 Sandviken Sandvikens IF 5:1 Rynninge IK Rynninge IK
Matchday 3 Utsikten Utsiktens BK 3:2 Lunds BK Lunds BK
Matchday 3 Assyriska IK Assyriska IK 1:1 FC Trollhättan FC Trollhättan
Matchday 18 Wieselburg SC Wieselburg 1:1 ASV Schrems Schrems
Matchday 18 Seitenstetten USC Seitenstetten 1:0 SV Sieghartskirchen Sieghartsk.
Matchday 18 Langenlois USV Langenlois 1:1 SC Melk Melk
Matchday 18 Wolkersdorf SC Wolkersdorf 0:1 ASK Bad Vöslau Bad Vöslau
Matchday 18 Korneuburg SC Korneuburg 0:2 SV Sierndorf Sierndorf
Matchday 18 Eggendorf ASK Eggendorf 0:2 FC Mistelbach FC Mistelbach
Matchday 18 Vösendorf ASV Vösendorf 1:3 SV Gloggnitz Gloggnitz
Matchday 18 Stockerau SV Stockerau 1:2 SC Brunn/Gebirge Brunn/Geb.
Matchday 18 Guntramsdorf SVG Guntramsdorf 0:2 SC Leopoldsdorf/Mfd. Leopoldsdorf
Matchday 25 Roma U19 Roma Primavera 5:0 Torino Primavera Torino U19
Matchday 25 Napoli U19 Napoli Primavera 0:2 Inter Milan Primavera Inter U19
Matchday 25 Sampdoria U19 Sampdoria Primavera 0:0 Fiorentina Primavera Fiorentina U19
Matchday 6 TJ Tianhai Tianjin Tianhai 0:0 Shanghai SIPG SIPG
Matchday 6 GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 2:1 Shandong Luneng Taishan SD Luneng
Matchday 6 WH Three Towns Wuhan Three Towns 2:0 Hangzhou Wu-Yue Qiantang HZ Wu-Yue Q.
Matchday 26 FC Nassaji M. FC Nassaji Mazandaran 1:0 Shahr Khodrou FC Sh Khodrou
Matchday 26 Tractor Tractor FC 0:1 Paykan FC Paykan
Matchday 26 Foolad Foolad FC 1:4 Sanat Naft FC Sanat Naft
Matchday 26 Pars Jam Pars Jonoubi Jam 2:2 Sepidrood Rasht FC Sepidrood
Quarter-Finals Venados FC Venados FC Yucatán 2:0 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Quarter-Finals Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 1:0 Cimarrones de Sonora Cimarrones
Matchday 5 Standard Liège Standard Liège 1:3 KRC Genk KRC Genk
Matchday 13 Muktijoddha Muktijoddha Sangsad KS 0:2 Saif Sporting Club Limited Saif Sporting
Matchday 13 Rahmatganj Rahmatganj MFS 2:1 Mohammedan SC (Dhaka) Mohammedan
Denmark U18 Denmark U18 1:2 France U18 France U18
Italy U16 Italy U16 2:4 Netherlands U16 Netherlands U16