For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:49:22 PM
Matchday 29 TuS Osdorf TuS Osdorf 4:2 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 29 SC Victoria SC Victoria Hamburg 3:1 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 29 FC Süderelbe FC Süderelbe 3:2 Wedeler TSV Wedeler TSV
Matchday 29
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:1 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 29
Union Berlin 1.FC Union Berlin 2:2 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 29
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 0:1 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 33
SV Meppen SV Meppen 0:2 Hallescher FC Hallescher FC
Semi-Finals Kansas Sporting Kansas City 2:5 CF Monterrey Monterrey
Group Stage Uruguay U17 Uruguay U17 2:4 Chile U17 Chile U17
Group Stage Peru U17 Peru U17 1:1 Ecuador U17 Ecuador U17
Matchday 34
Leicester Leicester City 0:1 Newcastle United Newcastle
Matchday 32 Dijon FCO Dijon 0:0 SC Amiens SC Amiens
Matchday 32 FC Nantes FC Nantes 2:1 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 23 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 2:0 FK Orenburg II Orenburg II
Matchday 23 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 5:3 Ural Ekaterinburg II Ural II
Matchday 23 Akhmat II Akhmat Grozny II 2:2 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
Matchday 23 KS Samara Krylya Sovetov Samara 1:0 Rubin Kazan Rubin Kazan
Group Stage River Plate Club Atlético River Plate 3:0 Club Alianza Lima Alianza Lima
group stage Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 6:1 Club Deportivo San José Club San José
Group Stage CS Emelec CS Emelec 2:2 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 28 Bursaspor U21 Bursaspor U21 2:2 Trabzonspor U21 Trabzonspor U21
Matchday 28 Bursaspor Bursaspor 0:1 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 30 NAC Breda NAC Breda 1:1 FC Emmen FC Emmen
Matchday 5 Chiajna Concordia Chiajna 3:0 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 5 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 0:1 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Matchday 29 Chaves GD Chaves 2:2 Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 4 Lommel SK Lommel SK 3:0 AFC Tubize AFC Tubize
Matchday 28 KVK Westhoek KVK Westhoek 0:2 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 28 FK Teplice FK Teplice 1:2 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 3 Strømsgodset Strømsgodset IF 2:3 Mjøndalen IF Mjøndalen
Matchday 29 Vejle BK Vejle Boldklub 3:0 AC Horsens AC Horsens
Matchday 3 AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 1:1 Örebro SK Örebro SK
Matchday 31 Spartak FK Spartak Subotica 2:0 FK Rad Rad
Matchday 29 NK Osijek NK Osijek 2:0 NK Rudes NK Rudes
Matchday 24 B. Galabovo FK Botev Galabovo 3:1 Chernomorets Balchik C. Balchik
Matchday 24 Pomorie OFK Pomorie 2:1 PFK Ludogorets Razgrad II Ludogorets II
Matchday 29 Slavia Sofia Slavia Sofia 3:5 FK Dunav Ruse FK Dunav
Matchday 29 Septemvri Sofia Septemvri Sofia 1:0 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 23 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 0:5 VfB IMO Merseburg IMO Merseburg
Matchday 23 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 4:2 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 29 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 2:1 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
Matchday 29 1.SC Feucht 1.SC Feucht 5:2 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
Matchday 29 Langenaubach SSV Langenaubach 2:6 FV Breidenbach FV Breidenbach
Matchday 28 TuS Mayen TuS Mayen 2:0 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 29 SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 1:0 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
Matchday 24 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 1:1 FV Dudenhofen FV Dudenhofen
Matchday 24 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 2:2 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 29 SE Freising SC Eintracht Freising 0:1 TuS 1860 Pfarrkirchen Pfarrkirchen
Matchday 29 TSV Grünwald TSV Grünwald 4:5 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 29 TSV Bogen TSV Bogen 0:0 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 23 Güstrower SC Güstrower SC 09 2:1 TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 23 MSV Pampow MSV Pampow 4:1 FSV Malchin FSV Malchin
Matchday 26 Füchse Berlin Reinickendorfer Füchse 1:1 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 25 Delbrücker SC Delbrücker SC 1:4 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
Matchday 24 Kickers Emden Kickers Emden 0:1 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Group Stage Atlético FC Atlético FC 0:1 CD América de Cali CD América
Group Stage Millonarios Millonarios FC 1:1 Llaneros FC Llaneros FC
Matchday 27 Taawon Al-Taawon 2:0 Al Qadisiyah FC Al Qadisiyah
Matchday 27 Ohod Al-Medina Ohod Al-Medina 1:3 Al-Feiha FC Al-Feiha
Matchday 27 Al-Wahda Al-Wahda Mekka 1:2 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 27 Ahli Al-Ahli Jeddah 0:1 Al-Hilal Riyadh Hilal
Matchday 14 Carabobo FC Carabobo FC 3:1 Zulia FC Zulia FC
Matchday 25 Brisbane Roar Brisbane Roar 2:1 Wellington Phoenix Wellington P.
Matchday 20 Dibba Fujairah Dibba Al-Fujairah 2:1 Al-Fujairah SC Fujairah SC
Matchday 20 FC Baniyas FC Baniyas 1:2 Sharjah Cultural Sports Club Sharjah FC
Matchday 20 Emirates Club Emirates Club 3:2 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC
Matchday 20 Al-Wasl Al-Wasl Sports Club 2:4 FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
Matchday 19 Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 0:1 FK Velez Mostar U19 V. Mostar U19
Matchday 3 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 1:2 Slavia Mozyr Slavia
Matchday 29 Smouha Smouha SC 2:0 Entag El Harby Entag El Harby
Matchday 8 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 1:2 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 8 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 1:0 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 23 NK Radomlje NK Radomlje 3:1 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 5 Gangneung City Gangneung City FC 3:0 Changwon City FC Changwon City
Matchday 5 Gimhae City Gimhae City FC 1:1 Gyeongju KHNP FC Gyeongju KHNP
Matchday 22 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 2:2 SV Horn SV Horn
Matchday 22 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 3:2 SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 22 Wiener Neustadt SC Wiener Neustadt 0:0 WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 22 SKU Amstetten SKU Amstetten 2:1 FC Liefering FC Liefering
Matchday 22 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 4:0 Young Violets Austria Wien Young Violets
Matchday 22
SV Ried SV Ried 3:0 Floridsdorfer AC FAC
final Torino U19 Torino Primavera 1:2 Fiorentina Primavera Fiorentina U19
First Round KFG Gardabaer KFG Gardabaer 1:2 Reynir Sandgerdi Reynir
First Round Fenrir Fenrir 0:2 Knattspyrnufelagid Ægir Ægir
First Round KF Kría KF Kría 1:2 KA Asvellir KA Asvellir
Matchday 9 Binacional Deportivo Binacional 6:0 Universidad San Martín de Porres USM Porres
Matchday 8 Cabinteely Cabinteely FC 3:2 Athlone Town AFC Athlone Town
Matchday 8 Drogheda United Drogheda United FC 0:0 Shelbourne FC Shelbourne
Matchday 8 Galway United Galway United FC 1:2 Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
Matchday 8 Limerick FC Limerick FC 1:1 Wexford FC Wexford FC
Matchday 5 Chiangmai FC Chiangmai FC 0:1 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 9 Selangor FA Selangor FA 1:1 Perak TBG FC Perak TBG
Matchday 9 Kedah FA Kedah FA 3:0 Terengganu FC Terengganu FC
Matchday 10 Cork City Cork City FC 1:1 St. Patricks Athletic St. Patricks
Matchday 10 UCD University College Dublin 0:2 Derry City Derry City
Matchday 10 Sligo Rovers Sligo Rovers 2:1 Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 10 Finn Harps Finn Harps 0:1 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
Matchday 10 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2:1 Waterford FC Waterford FC
Matchday 6 Hougang Utd. Hougang United FC 1:0 Home United FC Home Utd.
Matchday 33 Pescara Delfino Pescara 1936 1:1 AC Perugia Calcio Perugia
Matchday 34 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:0 Granada CF Granada CF
Matchday 32 AC Ajaccio AC Ajaccio 1:2 Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 32 AS Béziers AS Béziers 1:3 Red Star FC Red Star FC
Matchday 32 Lens RC Lens 0:0 Valenciennes FC Valenciennes FC
Matchday 32 FC Metz FC Metz 2:1 LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 32 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 2:3 Stade Brest 29 Stade Brest 29
Matchday 32 FC Niort FC Chamois Niort 0:0 AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 32 US Orléans US Orléans 2:1 Clermont Foot Auvergne 63 Clermont Foot
Matchday 32 FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 1:3 AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 32 Troyes ES Troyes AC 1:0 GFC Ajaccio G. Ajaccio
Matchday 30 US Avranches US Avranches 5:1 Entente SSG Entente SSG
Matchday 30 Dunkerque USL Dunkerque 0:0 SO Cholet SO Cholet
Matchday 30 FC Chambly FC Chambly 2:2 Marignane Gignac FC Marignane G. FC
Matchday 30 FC Le Mans FC Le Mans 2:1 Sporting-Club de Lyon Sport-Club Lyon
Matchday 30 Pau FC Pau FC 2:1 Stade Lavallois Stade Lavallois
Matchday 30 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 1:1 Jeanne d'Arc de Drancy JA Drancy
Matchday 30 Tours FC Tours FC 1:0 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
Matchday 30 Quevilly-Rouen US Quevilly-Rouen Métropole 3:1 US Concarneau Concarneau
Matchday 19 Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk 0:3 Chertanovo 2 Moskau Chertanovo 2
Matchday 22 Spartak V. Spartak Vladikavkaz 2:1 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
Matchday 22 Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 2:2 Biolog Novokubansk Biolog
Matchday 22 V. Ponedelnik Viktor Ponedelnik Football Akademia 0:3 Druzhba Maikop Druzhba Maikop
Matchday 22 Spartak Nalchik Spartak Nalchik 1:1 SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
Matchday 22 Volgar Volgar Astrakhan 2:1 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
Matchday 22 Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 2:0 Dinamo Stavropol Stavropol
Matchday 22 Urozhay Urozhay Krasnodar 1:0 Angusht Nazran Angusht Nazran
Matchday 34 Almere City Almere City FC 3:1 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 34 FC Twente FC Twente Enschede 1:0 SC Telstar Telstar
Matchday 34
NEC Nijmegen NEC Nijmegen 3:2 Helmond Sport Helmond Sport
Matchday 34 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 4:1 FC Utrecht U21 Utrecht U21
Matchday 34 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 2:4 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 34 FC Eindhoven FC Eindhoven 1:2 Roda JC Kerkrade Roda JC
Matchday 34 FC Volendam FC Volendam 0:3 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 34 FC Dordrecht FC Dordrecht 1:1 MVV Maastricht MVV Maastricht
Matchday 29 Braga B SC Braga B 0:1 CD Cova Piedade Cova Piedade
Matchday 29 Oliveirense UD Oliveirense 1:2 SL Benfica B Benfica B
Matchday 33 Dundee United Dundee United FC 2:1 Ayr United FC Ayr United
Matchday 29 Istanbulspor Istanbulspor 1:0 Osmanlispor FK Osmanlispor
Matchday 22 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 7:0 PFK Sumy PFK Sumy
Matchday 22 Obolon-Brovar Obolon-Brovar Kyiv 2:4 Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Matchday 29 FC Aarau FC Aarau 2:2 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 21 Budejovice U19 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 2:0 FC Viktoria Plzen U19 Vikt. Plzen U19
Matchday 22 Vitkovice MFK Vitkovice 1:2 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Matchday 22 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo 1:1 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
Matchday 22 Ustí nad Labem FK Ustí nad Labem 2:1 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
Matchday 22 Hradec Králové FC Hradec Králové 0:1 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
Matchday 20 HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 3:0 SK Lisen SK Lisen
Matchday 3 Jönköping Jönköpings Södra IF 1:0 Dalkurd FF Dalkurd
Matchday 20 Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 2:1 NK Lucko NK Lucko
Matchday 20 Medjimurje NK Medjimurje Cakovec 1:2 NK Dugopolje NK Dugopolje
Matchday 23 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia 1:1 Wierzyca Pelplin Wierzyca Pelplin
Matchday 28 GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 1:0 Stal Mielec Stal Mielec
Matchday 3 Örebro SK U19 Örebro SK U19 1:2 Hammarby IF U19 Hammarby U19
Matchday 3 Vasalund U19 Vasalunds IF U19 4:4 FC Djursholm U19 Djursholm U19
Matchday 4 Metallurg Bk. Metallurg Bekabad 4:1 Qizilqum Zarafshan Qizilqum
Matchday 4 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi 0:1 Navbahor Namangan Navbahor
Matchday 21 Norwich U23 Norwich City U23 2:3 Middlesbrough FC U23 Boro U23
Matchday 21 Reading U23 Reading FC U23 3:2 Aston Villa U23 Aston Villa U23
Matchday 32 H. Ashkelon Hapoel Ashkelon 2:0 Hapoel Afula Hapoel Afula
Matchday 32 Hapoel Marmorek Hapoel Marmorek 2:0 Hapoel Ikhsal Hapoel Ikhsal
Matchday 32 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 4:1 Hapoel Rishon leZion H Rishon leZion
Matchday 32 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 0:0 Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Matchday 32 M. Ahi Nazareth Maccabi Ahi Nazareth 1:0 Hapoel Acre Hapoel Acre
Matchday 28 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 2:1 Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
Matchday 29 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 2:0 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
Matchday 29 Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 0:1 Berliner AK 07 Berliner AK
Matchday 29 W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 1:2 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 29 Ingolstadt II FC Ingolstadt 04 II 3:2 TSV Buchbach TSV Buchbach
Matchday 29 SC Verl SC Verl 1:2 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
Matchday 21 SC Kalsdorf SC Kalsdorf 2:0 SK Sturm Graz II Sturm Graz II
Matchday 21 SC Weiz SC Weiz 4:1 Wolfsberger AC II Wolfsberg II
Matchday 21 Völkermarkt VST Völkermarkt 1:3 WSC Hertha Wels Hertha Wels
Matchday 21 Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 1:1 SV Allerheiligen Allerheiligen
Matchday 21 Lendorf FC Lendorf 4:1 Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
Matchday 21 Gurten Union Gurten 1:4 TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
Matchday 21 FC Wels FC Wels 0:1 ATSV Stadl-Paura Stadl-Paura
Matchday 30 SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 1:1 Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
Matchday 22 St. Pölten Jun. SKN St. Pölten Juniors 0:0 SV Leobendorf Leobendorf
Matchday 22
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 1:1 SV Mattersburg II Mattersburg II
Matchday 22 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 4:1 ASK-BSC Bruck/Leitha Bruck/L.
Matchday 22 Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 1:0 FCM Traiskirchen Traiskirchen
Matchday 22 SV Schwechat SV Schwechat 0:2 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
Matchday 22 Wiener SC Wiener Sport-Club 4:1 FC Stadlau FC Stadlau
Matchday 22 Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 2:1 Team Wiener Linien Wiener Linien
Matchday 21 FC Kufstein FC Kufstein 0:3 FC Kitzbühel Kitzbühel
Matchday 21 SV Wörgl SV Wörgl 2:2 TSV St. Johann St. Johann
Matchday 21 Bischofshofen SK Bischofshofen 2:4 FC Langenegg Langenegg
Matchday 29 Seligenporten SV Seligenporten 0:1 ASV Vach ASV Vach
Matchday 29 Würzburger K II Würzburger Kickers II 2:1 DJK Ammerthal Ammerthal
Matchday 22 Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 4:0 SV Deutz 05 SV Deutz 05
Matchday 23 FK Pohronie FK Pohronie 0:2 MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
Matchday 23 Mannswörth SC Mannswörth 2:0 SV Gerasdorf/Stammersdorf Gerasdorf
Matchday 23 SV Donau SV Donau 3:4 ASV 13 ASV 13
Matchday 21 Zwettl SC Zwettl 3:2 SV Langenrohr Langenrohr
Matchday 21 Kremser SC Kremser SC 2:0 SC Retz SC Retz
Matchday 21 SC Ortmann SC Ortmann 1:1 ASK Kottingbrunn Kottingbrunn
Matchday 21 Kilb SCU Kilb 4:2 FC Rohrendorf Rohrendorf
Matchday 21 Rohrbach/G. USC Rohrbach/Gölsen 1:1 SV Waidhofen/Thaya Waidhofen/T.
Matchday 21 Stripfing SV Stripfing 2:0 USV Scheiblingkirchen-Warth Scheiblingkir.
Matchday 22 Siegendorf ASV Siegendorf 3:2 SC Pinkafeld Pinkafeld
Matchday 22 Leithaprodersd. SV Leithaprodersdorf 3:2 SV Stegersbach Stegersbach
Matchday 22 Draßburg ASV Draßburg 4:0 FC Deutschkreutz Deutschkreutz
Matchday 21 Edelweiß Union Edelweiß Linz 1:2 SV Grün-Weiß Micheldorf Micheldorf
Matchday 21 St. Florian Union St. Florian 1:1 Union Perg Union Perg
Matchday 21 Weißkirchen Union Weißkirchen 2:1 ASKÖ Donau Linz Donau Linz
Matchday 21 SV Wallern SV Wallern 3:4 SV Bad Ischl SV Bad Ischl
Matchday 20 Liezen SC Liezen 1:0 FC Bad Radkersburg Bad Radkersburg
Matchday 20 Fürstenfeld SK Fürstenfeld 2:1 USV Mettersdorf Mettersdorf
Matchday 20 Wildon SV Wildon 2:1 Donawitzer SV Leoben DSV Leoben
Matchday 20 Voitsberg ASK Voitsberg 3:5 USV Gnas Gnas
Matchday 20 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 1:0 SV Spittal Spittal
Matchday 20 SV Feldkirchen SV Feldkirchen 1:1 ASKÖ Köttmannsdorf Köttmannsdorf
Matchday 20 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 4:0 ASKÖ Gmünd ASKÖ Gmünd
Matchday 19 SV Innsbruck SV Innsbruck 0:4 SC Imst Imst
Matchday 19 Kundl SC Kundl 0:4 SV Hall Hall
Matchday 21 Adnet SK Adnet 0:1 ÖTSU Hallein ÖTSU Hallein
Matchday 18 FC Farvagny FC Farvagny/Ogoz 1:0 FC La Tour/Le Pâquier FC La Tour
Matchday 18 FC Vallorbe FC Vallorbe-Ballaigues 0:0 FC Echichens FC Echichens
Matchday 23 Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19 3:3 Zaglebie Lubin U19 Lubin U19
Matchday 23 Slask U19 Slask Wroclaw U19 2:1 Wisla Cracow U19 Wisla U19
Matchday 8 Bala Town Bala Town FC 1:4 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Matchday 8 Caernarfon Town Caernarfon Town 4:1 Newtown AFC Newtown
Matchday 8 Aberystwyth Aberystwyth Town FC 0:0 Cefn Druids AFC Cefn Druids
Matchday 5 Binh Duong Becamex Binh Duong FC 2:3 Ho Chi Minh City HCM City
Matchday 5 Khanh Hoa BVN Sanna Khanh Hoa Bien Viet Nam FC 0:0 Ha Noi FC Ha Noi FC
Matchday 27 KF Trepca 89 KF Trepca 89 2:1 KF Ballkani KF Ballkani
Matchday 14 Red Imps Res Lincoln Red Imps FC Reserve 2:0 Gibraltar Phoenix U23 Gib Phoenix U23
Matchday 23 Hirschstetten SV Hirschstetten 1:1 FC Stadlau II Stadlau II
Matchday 23 Siemens/Großfeld KSV Siemens/Großfeld 2:3 Floridsdorfer AC II FAC II
Matchday 23
Vienna First Vienna FC 7:0 Hellas Kagran Hellas Kagran
Matchday 17 Schrems ASV Schrems 1:1 SC Rabenstein Rabenstein
Matchday 17 Melk SC Melk 0:2 SC Amaliendorf-Aalfang Amaliendorf
Matchday 17 Sieghartsk. SV Sieghartskirchen 0:1 SC Wieselburg Wieselburg
Matchday 17 Eggenburg SK Eggenburg 3:2 USV Langenlois Langenlois
Matchday 17 Brunn/Geb. SC Brunn/Gebirge 1:0 ASK Eggendorf Eggendorf
Matchday 17 FC Mistelbach FC Mistelbach 2:0 SC Korneuburg Korneuburg
Matchday 17 Mannersdorf ASK Mannersdorf 3:0 SV Stockerau Stockerau
final Arema FC Arema FC 2:0 Persebaya Surabaya Persebaya
Matchday 5 GZ R&F Guangzhou R&F 2:1 Shanghai Greenland Shenhua SH Shenhua
Matchday 5 Sfintul Gheor. FC Sfintul Gheorghe 0:3 Sheriff Tiraspol Sheriff
Matchday 5 Milsami Orhei FC Milsami Orhei 3:0 FC Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
Matchday 25 Sepidrood Sepidrood Rasht FC 3:1 Tractor FC Tractor
Matchday 25 Sh Khodrou Shahr Khodrou FC 3:0 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
Matchday 25 Sepahan Sepahan FC 0:1 Esteghlal FC Esteghlal FC
Matchday 25 Sanat Naft Sanat Naft FC 1:0 Pars Jonoubi Jam Pars Jam
Matchday 4 Standard Liège Standard Liège 5:0 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 25 Bramfelder SV Bramfelder SV 9:3 Klub Kosova Klub Kosova
Matchday 25 Nettelnburg/A. SV Nettelnburg/Allermöhe 2:3 SV Bergstedt SV Bergstedt
Matchday 25 FC Voran Ohe FC Voran Ohe 6:2 FC Elazig Spor FC Elazig Spor
Matchday 25 Rahlstedt Rahlstedter SC 1:1 TuS Berne TuS Berne
Matchday 26 Chippa United Chippa United 0:1 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Matchday 12 NoFeL SC NoFeL Sporting Club 0:3 Chittagong Abahani Chittagong Aba.
Matchday 12 Muktijoddha Muktijoddha Sangsad KS 1:1 Mohammedan SC (Dhaka) Mohammedan
Matchday 25 Niendorf II Niendorfer TSV II 2:5 Hamburger SV III HSV III
Matchday 25 FC Elmshorn FC Elmshorn 0:7 SC Nienstedten SC Nienstedten
Matchday 25 Harburger TB Harburger TB 0:3 TuRa Harksheide TuRa Harksheide
GriechenlandU15 Griechenland U15 2:1 South Korea U15 South Korea U15