For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:52:30 PM
Matchday 31
FC Barcelona FC Barcelona 2:0 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 31
Real Madrid Real Madrid 2:1 SD Eibar SD Eibar
Matchday 31 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:0 Valencia CF Valencia
Matchday 31 Girona Girona FC 1:2 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Matchday 28
Bayern Munich Bayern Munich 5:0 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 28
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 2:4 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 28
FC Schalke 04 FC Schalke 04 1:2 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Matchday 28
Hertha BSC Hertha BSC 1:2 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 28
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 3:1 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 28
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 1:1 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Semi-Finals
Man City Manchester City 1:0 Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 31
Juventus Juventus FC 2:1 AC Milan AC Milan
Matchday 31 Sampdoria UC Sampdoria 0:1 AS Roma AS Roma
Matchday 31 Parma Parma Calcio 1913 0:0 Torino FC Torino
Matchday 33 Bournemouth AFC Bournemouth 1:3 Burnley FC Burnley
Matchday 33 Newcastle Newcastle United 0:1 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 33 Huddersfield Huddersfield Town 1:4 Leicester City Leicester
Matchday 31 Olympique Lyon Olympique Lyon 1:3 FCO Dijon Dijon
Matchday 31 Guingamp EA Guingamp 1:1 AS Monaco Monaco
Matchday 31 SCO Angers SCO Angers 3:3 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 31 SC Amiens SC Amiens 2:2 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 31 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 2:0 SM Caen SM Caen
Matchday 29 Willem II Willem II Tilburg 1:4 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 29 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 1:1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 29 ADO Den Haag ADO Den Haag 5:0 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 29 FC Groningen FC Groningen 1:0 SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
Matchday 29 Heracles Almelo Heracles Almelo 1:0 NAC Breda NAC Breda
Matchday 22 Spartak Moscow Spartak Moscow 0:2 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 22 Krasnodar FK Krasnodar 1:0 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 22 Anzhi Anzhi Makhachkala 1:1 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
Matchday 40 Sheff Wed Sheffield Wednesday 1:3 Aston Villa Aston Villa
Matchday 40
Norwich Norwich City 4:0 Queens Park Rangers QPR
Matchday 40 Blackburn Blackburn Rovers 0:1 Stoke City Stoke City
Matchday 40 Birmingham Birmingham City 1:0 Leeds United Leeds
Matchday 40 Preston NE Preston North End 0:1 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 40 Brentford Brentford FC 3:3 Derby County Derby
Matchday 40
Swansea Swansea City 3:1 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 40 Millwall Millwall FC 2:0 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 40 Hull City Hull City 3:1 Reading FC Reading
Matchday 40 Bristol City Bristol City 2:2 Wigan Athletic Wigan
Matchday 40 Rotherham Rotherham United 2:1 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 40 Bolton Bolton Wanderers 1:2 Ipswich Town Ipswich
Matchday 3 KRC Genk KRC Genk 2:1 KAA Gent KAA Gent
Matchday 27 Galatasaray Galatasaray SK 3:0 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 27 Sivasspor Sivasspor 1:3 Kayserispor Kayserispor
Matchday 27 Alanyaspor Alanyaspor 1:0 Bursaspor Bursaspor
Matchday 25 Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 4:0 Club Atlético Lanús Lanús
Matchday 25 San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 0:0 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Matchday 25 CA Banfield Club Atlético Banfield 1:1 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Matchday 25 CA Unión Club Atlético Unión 0:0 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
Matchday 25 Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 3:2 Club Atlético Colón CA Colón
Matchday 28 Moreirense Moreirense FC 1:0 SC Braga Braga
Matchday 28 Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 4:0 GD Chaves Chaves
Matchday 28 Belenenses SAD Belenenses SAD 1:1 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 28 Nacional CD Nacional 0:0 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 4 GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 2:0 Guangzhou R&F GZ R&F
Matchday 4 TJ Tianhai Tianjin Tianhai 0:0 Hebei China Fortune HB CFFC
Matchday 33 Celtic Celtic FC 0:0 Livingston FC Livingston FC
Matchday 33 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 1:2 Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 33 Dundee FC Dundee FC 0:2 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 33 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 2:0 St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 33 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 1:1 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 6 D.C. United D.C. United 0:4 Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 6 Toronto FC Toronto FC 2:2 Chicago Fire Chicago Fire
Matchday 6 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 0:2 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Matchday 6 NYCFC New York City FC 0:0 Montreal Impact Montreal Impact
Matchday 28 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 0:0 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 31 AJ Auxerre AJ Auxerre 0:0 FC Metz FC Metz
Matchday 3 Mouscron Royal Excel Mouscron 2:3 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 3 KV Oostende KV Oostende 2:1 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 3 KVC Westerlo KVC Westerlo 2:2 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 3 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 5:1 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 33 Granada CF Granada CF 1:0 Málaga CF Málaga CF
Matchday 33 Real Oviedo Real Oviedo 1:1 UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 33 Extremadura Extremadura UD 1:0 UD Almería UD Almería
Matchday 33 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 0:2 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
Matchday 13 Puebla FC Puebla FC 1:1 Monarcas Morelia Morelia
Matchday 13 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 0:1 Atlas Guadalajara Atlas
Quarter-Finals Sundowns Mamelodi Sundowns FC 5:0 El Ahly Cairo Ahly
Quarter-Finals CS Constantine CS Constantine 2:3 Esperance Tunis Esperance
Quarter-Finals Horoya AC Horoya AC 0:0 Wydad Casablanca Wydad AC
Quarter-Finals Simba SC Simba SC 0:0 TP Mazembe TP Mazembe
Matchday 27 FK Dukla Prague FK Dukla Prag 1:5 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 32 Perugia AC Perugia Calcio 2:4 Benevento Calcio Benevento
Matchday 32 Cittadella AS Cittadella 4:0 AS Livorno AS Livorno
Matchday 32 Foggia Foggia Calcio 1:0 Spezia Calcio Spezia Calcio
Matchday 32 Carpi Carpi FC 1909 2:1 Calcio Padova Padova
Matchday 28
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:1 FC St. Pauli FC St. Pauli
Matchday 28
SV Sandhausen SV Sandhausen 1:1 SC Paderborn 07 SC Paderborn
Matchday 28
MSV Duisburg MSV Duisburg 2:4 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 28
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 1:1 FC Zürich FC Zürich
Matchday 28
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 0:1 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 6 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 2:1 Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 6 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 3:0 Gamba Osaka Gamba Osaka
Matchday 6 FC Tokyo FC Tokyo 2:1 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 6 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 1:2 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 6 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 0:2 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 6 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 3:0 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 26 Al-Wahda Al-Wahda Mekka 3:1 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 26 Al-Feiha Al-Feiha FC 2:1 Al-Taawon Taawon
Matchday 29 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 1:0 Lech Poznan Lech Poznan
Matchday 29 Wisla Kraków Wisla Kraków 2:2 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 29 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 2:1 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 28 HNK Gorica HNK Gorica 1:0 HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 28 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 3:2 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 24
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 0:2 Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 24
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 1:1 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 24
SV Mattersburg SV Mattersburg 3:0 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 27 Panathinaikos Panathinaikos Athens 2:0 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 27 Panionios Panionios Athens 1:0 AE Larisa AE Larisa
Matchday 27 OFI Crete OFI Crete 1:0 PAS Giannina PAS Giannina
Matchday 6 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 2:0 Incheon United FC Incheon Utd.
Matchday 6 FC Seoul FC Seoul 2:1 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 6 Sangju Sangmu Sangju Sangmu FC 0:1 Ulsan Hyundai Ulsan
Matchday 6 Daegu FC Daegu FC 1:1 Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 5 AEL Limassol AEL Limassol 0:3 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Matchday 5 Omonia Nikosia Omonia Nicosia 0:2 AEK Larnaca AEK Larnaca
Matchday 4 Kairat Almaty Kairat Almaty 4:1 Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes
Matchday 4 Ordabasy Ordabasy Shymkent 1:0 Zhetysu Taldykorgan Zhetysu
Matchday 4 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 2:1 FK Aktobe Aktobe
Matchday 4 Irtysh Irtysh Pavlodar 2:0 FK Taraz Taraz
Matchday 27 Honvéd Budapest Honvéd FC 0:1 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 27 Ferencváros Ferencvárosi TC 3:0 Paksi FC Paksi FC
Matchday 27 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 0:4 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 27 Újpest FC Újpest FC 2:1 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 27 Debrecen Debreceni VSC 3:1 MTK Budapest MTK Budapest
Matchday 27 Diósgyőr Diósgyőri VTK 0:1 Szombathelyi Haladás Haladás
Matchday 8 LDU Quito LDU Quito 0:0 Técnico Universitario Técnico U.
Matchday 8 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 3:2 Guayaquil City FC Guayaquil City
Matchday 2 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 3:1 Malmö FF Malmö FF
Matchday 2 Häcken BK Häcken 2:1 Helsingborgs IF Helsingborg
Matchday 28 Pyramids FC Pyramids FC 3:1 Ismaily SC Ismaily
Matchday 28 Wadi Degla Wadi Degla FC 0:0 Arab Contractors SC Arab Contr.
Matchday 28 Entag El Harby Entag El Harby 2:1 Tala'ea El Gaish Gaish
Matchday 28 El Gouna El Gouna FC 1:1 Nogoom FC Nogoom FC
Matchday 41 Luton Luton Town 2:2 Blackpool FC Blackpool
Matchday 41 Plymouth Plymouth Argyle 0:2 Charlton Athletic Charlton
Matchday 41 Rochdale Rochdale AFC 1:2 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 41 Burton Albion Burton Albion 3:1 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 41 Walsall Walsall FC 1:3 Oxford United Oxford United
Matchday 41 Fleetwood Fleetwood Town 2:2 Southend United Southend United
Matchday 41 Shrewsbury Shrewsbury Town 1:1 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 41 Bradford Bradford City 0:1 Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 41 Wycombe Wycombe Wanderers 2:3 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 41 Peterborough Peterborough United 2:0 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 41 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:1 Accrington Stanley Accrington
Matchday 25 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC 0:1 Orlando Pirates Orlando Pirates
Matchday 25 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 0:1 Baroka FC Baroka FC
Matchday 25 Golden Arrows Lamontville Golden Arrows 1:0 Cape Town City FC Cape Town City
Matchday 25 AmaZulu FC AmaZulu FC 0:1 Chippa United Chippa United
Matchday 20 Liverpool U23 Liverpool FC U23 3:2 Chelsea FC U23 Chelsea U23
Matchday 28 FC Wil 1900 FC Wil 1900 1:1 Servette FC Servette FC
Matchday 28 Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 0:1 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
Matchday 28 FC Chiasso FC Chiasso 2:2 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
Matchday 28 FC Aarau FC Aarau 3:0 FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 3 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 1:3 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Matchday 3 H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 2:1 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
Matchday 34 AC Pisa AC Pisa 1909 2:1 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 34 Virtus Entella Virtus Entella 4:0 Albissola 2010 Albissola
Matchday 34 Pistoiese US Pistoiese 1921 0:1 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Matchday 34 Siena Robur Siena 1:0 Olbia Calcio 1905 Olbia
Matchday 34 Gozzano AC Gozzano 0:2 Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 34 Arzachena Arzachena Costa Smeralda 0:1 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 34 Lucchese AS Lucchese Libertas 0:1 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 34 Cuneo AC Cuneo 1905 0:2 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 24 Sydney FC Sydney FC 2:1 Melbourne Victory Melbourne
Matchday 24 Newcastle Newcastle United Jets 3:2 Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 14 Union Magdalena AD Union Magdalena 4:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 7 Coquimbo Unido Coquimbo Unido 2:0 CSD Colo Colo Colo Colo
Matchday 7 UdeConce Universidad Concepción 1:0 Audax Italiano Audax Italiano
Matchday 7 Huachipato FC Huachipato FC 3:1 CD Cobresal Cobresal
Matchday 25 NK Triglav NK Triglav Kranj 1:2 NK Maribor NK Maribor
Matchday 25 NK Celje NK Celje 2:3 NK Domzale NK Domzale
Matchday 32
FSV Zwickau FSV Zwickau 2:1 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Matchday 32
Karlsruher SC Karlsruher SC 4:0 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 32
Hallescher FC Hallescher FC 1:0 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 32 SF Lotte Sportfreunde Lotte 1:3 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 32
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 0:1 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 32
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 2:1 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 23 Neftchi Baku Neftchi Baku 4:2 Zira FC Zira FC
Matchday 23 Sumgayit Sumgayit PFC 2:1 Keshla FK Keshla
Matchday 25 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 0:3 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 25 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 0:0 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 25 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 0:2 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 25 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 2:1 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 2 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 0:4 BATE Borisov BATE Borisov
Matchday 2 Neman Grodno Neman Grodno 0:3 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 2 FK Slutsk FK Slutsk 0:6 FK Gomel Gomel
Matchday 2 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 1:0 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 14 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 5:2 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 14 Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 1:1 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 1 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 0:2 Desna Chernihiv Desna
Matchday 1 Chornomorets Chornomorets Odessa 1:3 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv
Matchday 4 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 0:1 FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
Matchday 4 D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:1 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 8 Mannucci  Carlos A. Mannucci 0:1 FBC Melgar FBC Melgar
Matchday 8 Ayacucho FC Ayacucho FC 2:0 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Matchday 8 USM Porres Universidad San Martín de Porres 1:1 Alianza Universidad CSD Alianza
Matchday 24 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 4:1 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
Matchday 24 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 2:0 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
Matchday 3 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:0 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 3 SKF Sered SKF Sered 0:1 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 5 Pafos FC Pafos FC 4:1 Ermis Aradippou Ermis Aradippou
Matchday 5 Seoul E-Land Seoul E-Land FC 1:1 Suwon FC Suwon FC
Matchday 5 Ansan Greeners Ansan Greeners FC 1:0 Asan Mugunghwa FC Asan Mugunghwa
Matchday 29 Stade Lavallois Stade Lavallois 3:1 FC Le Mans FC Le Mans
Matchday 8 Nacional Club Nacional 6:0 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 8 Juventud Juventud de Las Piedras 4:1 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 8 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 2:0 Racing Club de Montevideo Racing Club
Matchday 28 Coimbra Académica Coimbra 4:1 FC Porto B FC Porto B
Matchday 28 Cova Piedade CD Cova Piedade 2:1 Académico Viseu FC Académico Viseu
Matchday 28 Varzim Varzim SC 1:0 FC Arouca Arouca
Matchday 28 Mafra CD Mafra 1:1 SC Braga B Braga B
Matchday 28 Randers FC Randers FC 1:1 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Matchday 31 FK TSC FK TSC Backa Topola 4:2 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
Matchday 31 Indjija FK Indjija 3:0 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 31 Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 0:0 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
Matchday 31 Trayal FK Trayal Kruševac 1:1 FK Borac 1926 Cacak Borac Cacak
Matchday 31 Zarkovo OFK Zarkovo 1:0 FK Teleoptik Zemun Teleoptik
Matchday 31 Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 2:0 FK Sloboda Uzice Sloboda Uzice
Matchday 31 Becej FK Becej 1:2 FK Novi Pazar Novi Pazar
Matchday 31 FK Bezanija FK Bezanija 2:2 FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
Matchday 3 Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 3:0 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
Matchday 3 Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 1:1 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
Group Stage Uruguay U17 Uruguay U17 0:1 Argentina U17 Argentina U17
Group Stage Peru U17 Peru U17 2:3 Chile U17 Chile U17
Matchday 3 Navbahor Navbahor Namangan 2:3 Bunyodkor Tashkent Bunyodkor
Matchday 3 Dinamo Dinamo Samarqand 2:1 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Matchday 41 MK Dons Milton Keynes Dons 0:2 Lincoln City Lincoln City
Matchday 41 Swindon Town Swindon Town 1:1 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 41 Colchester Utd. Colchester United 0:2 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 41 Cheltenham Town Cheltenham Town 1:1 Exeter City Exeter City
Matchday 41 Newport County Newport County 0:0 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 41 Notts County Notts County 2:2 Northampton Town Northampt. Town
Matchday 41 Grimsby Town Grimsby Town 0:2 Stevenage FC Stevenage
Matchday 41 Mansfield Town Mansfield Town 1:0 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 41 Crawley Town Crawley Town 1:2 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 41 Port Vale Port Vale FC 1:0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 41 Macclesfield Macclesfield Town 1:1 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 41 Carlisle United Carlisle United 3:2 Bury FC Bury
Matchday 2 Mjøndalen Mjøndalen IF 4:5 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 7 Bangkok Utd. True Bangkok United 4:0 Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 7 Port FC Port FC 5:0 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
Matchday 7 Trat FC Trat FC 1:1 Samut Prakan City Samut Prakan C.
Matchday 27 Stal Mielec Stal Mielec 3:1 Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 27 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 0:0 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
Matchday 27 Warta Poznan Warta Poznan 1:0 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Matchday 27 Bytovia Bytow Bytovia Bytow 1:1 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
Matchday 5 Real Monarchs Real Monarchs SLC 3:1 Reno 1868 FC Reno FC
Matchday 5 Kansas City II Sporting Kansas City II 3:4 Bethlehem Steel FC Bethlehem Steel
Matchday 5 Ottawa Fury Ottawa Fury FC 0:3 Nashville SC Nashville SC
Matchday 18 JS Kairouan JS Kairouanaise 1:0 Stade Tunisien Stade Tunisien
Matchday 18 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 0:1 US Monastir US Monastir
Matchday 23 Chacarita Jrs Club Atlético Chacarita Juniors 1:0 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 23 Instituto AC Instituto AC Córdoba 1:1 Club Almagro Almagro
Matchday 23 Defensores Defensores de Belgrano 2:1 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
Matchday 18 Kvant Obninsk Kvant Obninsk 1:2 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
Matchday 18 Sokol Saratov Sokol Saratov 3:1 Strogino Moscow Strogino Moscow
Matchday 18 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 3:0 FK Khimki 2 Khimki 2
Matchday 18 Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal Tula 0:0 Zorkiy Krasnogorsk Zorkiy
Matchday 18 FK Kaluga FK Kaluga 2:0 Saturn Ramenskoe Saturn
Matchday 18 FK Ryazan FK Ryazan 0:1 Salyut Belgorod Salyut Belgorod
Matchday 18 M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 3:2 Rotor 2 Volgograd Rotor 2
Matchday 24 Inter U19 Inter Milan Primavera 4:2 Milan Primavera Milan U19
Matchday 24 Empoli U19 Empoli Primavera 0:2 Sampdoria Primavera Sampdoria U19
Matchday 24 Cagliari U19 Cagliari Primavera 0:1 Palermo Primavera Palermo U19
Matchday 13 Metropolitanos Metropolitanos FC 0:0 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 13 Aragua FC Aragua FC 2:0 AC LALA FC LALA FC
Matchday 28 Balikesirspor Balikesirspor 1:5 Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 28 Osmanlispor Osmanlispor FK 2:4 Eskisehirspor Eskisehirspor
Matchday 28 Boluspor Boluspor 4:0 Kardemir Karabükspor Karabükspor
Quarter-Finals FC Goa FC Goa 4:3 Jamshedpur FC Jamshedpur FC
Matchday 3 AS Trencin AS Trencin 2:3 FK Senica FK Senica
Matchday 3 Spartak Trnava Spartak Trnava 1:1 FC Nitra FC Nitra
Matchday 3 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 2:1 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
Matchday 32 Valladolid B Real Valladolid B 1:0 Celta Vigo B Celta Vigo B
Matchday 32 Unionistas CF Unionistas CF 0:0 Burgos CF Burgos CF
Matchday 2 Aalesund Aalesunds FK 1:0 Kongsvinger IL Kongsvinger
Matchday 2 Halmstad Halmstads BK 1:3 Örgryte IS Örgryte
Matchday 2 Degerfors Degerfors IF 2:1 Jönköpings Södra IF Jönköping
Matchday 27 FK Partizani FK Partizani 1:3 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 27 Flamurtari FC Flamurtari FC 1:0 KF Tirana KF Tirana
Matchday 27 KF Laçi KF Laçi 5:0 KF Teuta KF Teuta
Matchday 27 KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 2:1 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 27 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 3:0 FC Kamza FC Kamza
Matchday 32 Ayr United Ayr United FC 0:1 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 32 Partick Thistle Partick Thistle FC 2:2 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Matchday 32 Falkirk FC Falkirk FC 1:2 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Matchday 32 Queen o. t. S. Queen of the South FC 1:1 Greenock Morton FC Morton
Matchday 4 CC Yatai Changchun Yatai 0:2 Inner Mongolia Zhongyou IM Zhongyou
Matchday 4 Liaoning FC Liaoning FC 0:0 Beijing BSU BJ BSU
Matchday 4 SJZ Ever Bright Shijiazhuang Ever Bright 3:2 Shanghai Shenxin SH Shenxin
Matchday 4 QD Huanghai Qingdao Huanghai 3:0 Heilongjiang Lava Spring HLJ Lava Spring
Matchday 4 SC Longfor Sichuan Longfor 2:1 Meizhou Hakka MZ Hakka
Matchday 4 NT Zhiyun Nantong Zhiyun 4:2 Xinjiang Tianshan Leopard XJ T. Leopard
Matchday 28 RE Virton Royal Excelsior Virton 4:0 FC Knokke FC Knokke
Matchday 28 Thes Sport KVV Thes Sport 2:0 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
Matchday 28 RSC Chatelet RSC Chatelet-Farciennes 0:3 RFC Seraing RFC Seraing
Matchday 28 ASV Geel AS Verbroedering Geel 3:0 RWD Molenbeek (2015) RWDM
Matchday 28 KSK Heist KSK Heist 1:0 KFC Dessel Sport Dessel Sport
Matchday 28 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 1:0 KMSK Deinze SK Deinze
Matchday 4 Daugavpils BFC Daugavpils 0:1 Riga FC Riga
Matchday 4 Valmiera Valmiera Glass ViA 1:1 FK Ventspils Ventspils
Matchday 11 Orsomarso SC Orsomarso SC 2:3 Llaneros FC Llaneros FC
Matchday 11 Valledupar FCR Valledupar 1:1 Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF
Matchday 11 Uni. Popayán Universitario Popayán 0:0 Bogotá FC Bogotá FC
Matchday 18 Dolgoprudnyi FK Dolgoprudnyi 1:0 Veles Moskau Veles Moskau
Matchday 18 Znamya Truda Znamya Truda Orekhovo-Zuevo 1:1 FK Leningradets Leningradets
Matchday 18 Murom FK Murom 0:0 Torpedo Vladimir Torpedo Vl.
Matchday 18 Kolomna FK Kolomna 1:6 Pskov-747 Pskov-747
Matchday 21 NA Hussein Dey NA Hussein Dey 1:0 MO Béjaïa MO Béjaïa
Matchday 21 Spartak Nalchik Spartak Nalchik 1:2 Volgar Astrakhan Volgar
Matchday 21 Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 3:0 Viktor Ponedelnik Football Akademia V. Ponedelnik
Matchday 21 SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 2:2 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
Matchday 21 Druzhba Maikop Druzhba Maikop 1:0 Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
Matchday 21 Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 1:2 Urozhay Krasnodar Urozhay
Matchday 21 Stavropol Dinamo Stavropol 0:2 Spartak Vladikavkaz Spartak V.
Matchday 25 Gandzasar Gandzasar Kapan 1:2 FC Urartu Yerevan FC Urartu
Matchday 28 U Cluj Universitatea Cluj 1:2 CS Mioveni CS Mioveni
Matchday 28 Metaloglobus FC Metaloglobus Bukarest 1:1 Ripensia Timisoara Ripensia
Matchday 28 Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Tg. Jiu 0:1 SSC Farul Constanta SSC Farul
Matchday 28 Luceafarul Luceafarul Oradea 1:2 SCM FC Arges SCM FC Arges
Matchday 28 CS Balotesti CS Balotesti 1:3 UTA Arad UTA Arad
Matchday 28 ASU Poli ASU Poli 1:1 ASC Daco-Getica Bukarest Daco-Getica
Matchday 28 Pandurii T.-Jiu Pandurii Targu Jiu 1:1 ACS Poli Timisoara Poli Timisoara
Semi-Finals Madura United Madura United FC 2:3 Persebaya Surabaya Persebaya
Matchday 19 NK Varazdin NK Varazdin 2:1 NK Solin NK Solin
Matchday 19 NK Dugopolje NK Dugopolje 1:0 NK Zadar NK Zadar
Matchday 19 NK Lucko NK Lucko 0:0 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
Matchday 19 NK Kustosija Zagreb NK Kustosija Zagreb 1:0 GNK Dinamo Zagreb II Din. Zagreb II
Matchday 7 Chikhura Chikhura Sachkhere 1:0 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
Matchday 23 FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 3:0 SC Brühl SG SC Brühl SG
Matchday 23 FC Sion U21 FC Sion U21 2:1 FC La Chaux-de-Fonds Chaux-de-Fonds
Matchday 23 FC Zürich U21 FC Zürich U21 2:0 SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
Matchday 23 Yverdon-Sport Yverdon-Sport FC 3:1 FC Bavois FC Bavois
Matchday 23 FC Breitenrain FC Breitenrain 0:3 SC Cham SC Cham
Matchday 23 FC Köniz FC Köniz 1:4 FC Wohlen FC Wohlen
Matchday 21 Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 1:1 MFK Vitkovice Vitkovice
Matchday 21 Chrudim MFK Chrudim 2:1 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
Matchday 21 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 5:1 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo
Matchday 28 VfB Auerbach VfB Auerbach 2:0 Hertha BSC II Hertha BSC II
Matchday 28
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 3:0 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Matchday 32 SCD Durango Cultural Durango 3:2 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
Matchday 32 Arenas Club Arenas Club 1:1 SD Amorebieta SD Amorebieta
Matchday 22 Krasnodar II FK Krasnodar II 0:4 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 22 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 1:2 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 22 Ufa II FK Ufa II 1:0 FK Rostov II Rostov II
Matchday 22 Ural II Ural Ekaterinburg II 1:2 Enisey Krasnoyarsk II Enisey II
Matchday 28
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 2:1 FK Pirmasens FK Pirmasens
Matchday 28 Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 3:0 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
Matchday 28 TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 1:1 Kickers Offenbach K. Offenbach
Matchday 28 SC Freiburg II SC Freiburg II 2:0 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Matchday 28 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 0:4 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
Matchday 28 Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 2:1 VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Matchday 26 Iraklis Iraklis Thessaloniki 0:0 PAE Chania PAE Chania
Matchday 32 Hércules CF Hércules CF 0:0 CD Alcoyano CD Alcoyano
Matchday 2 Richmond Kicker Richmond Kickers 0:0 South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
Matchday 2 Orlando B Orlando City B 0:2 Toronto FC II Toronto FC II
Matchday 21 Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 1:0 FK Velez Mostar Velez Mostar
Matchday 21 HNK Orasje HNK Orasje 3:1 HNK Capljina HNK Capljina
Matchday 21 Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 1:0 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
Matchday 21 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 2:1 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
Matchday 21 FK Igman FK Igman Konjic 1:1 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
Matchday 21 FK Gorazde FK Gorazde 5:0 NK Novi Travnik NK Novi Travnik
Matchday 21 NK Vitez NK Vitez 2:0 NK Bosna Visoko NK Visoko
Matchday 21 Ahrobiznes V. Ahrobiznes Volochysk 1:2 Obolon-Brovar Kyiv Obolon-Brovar
Matchday 21 Zirka Zirka Kropyvnytskyi 0:3 Balkany Zoria Balkany Zoria
Matchday 23 Mosta FC Mosta FC 3:3 Floriana FC Floriana
Matchday 23 Senglea Ath. Senglea Athletic FC 2:2 Hamrun Spartans Hamrun Spart.
Matchday 28
Alem. Aachen Alemannia Aachen 2:0 Rot-Weiss Essen RW Essen
Matchday 28 M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 3:0 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
Matchday 28
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 3:0 TV Herkenrath 09 TV Herkenrath
Matchday 28 F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 3:2 Bonner SC Bonner SC
Matchday 28 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 1:0 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Matchday 28 SV Straelen SV Straelen 0:2 SC Verl SC Verl
Matchday 28 Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 3:1 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
Matchday 4 CSF Speranta CSF Speranta Nisporeni 2:1 Codru Lozova Codru Lozova
Matchday 4 Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau 1:1 Dinamo-Auto Tiraspol Dinamo-Auto
Matchday 29
W. Bremen II SV Werder Bremen II 2:0 Hannover 96 II Hannover 96 II
Matchday 29 Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 2:3 SSV Jeddeloh SSV Jeddeloh
Matchday 29 Hamburger SV II Hamburger SV II 4:3 SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
Quarter-Finals Auckland City Auckland City FC 4:0 Toti City FC Toti City FC
Quarter-Finals Hienghene Sport Hienghene Sport 2:1 AET Ba FC Ba FC
Matchday 1 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 1:0 Helsinki IFK Helsinki IFK
Matchday 5 Paide Paide Linnameeskond 0:0 JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 21 Jammerbugt FC Jammerbugt FC 0:1 Kolding IF Kolding IF
Matchday 21 Aarhus Fremad Aarhus Fremad 1:3 Skive IK Skive IK
Matchday 21 Middelfart Middelfart Boldklub 2:5 Boldklubben af 1893 B93
Matchday 21 Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 1:2 Slagelse B&I Slagelse
Matchday 21 Brabrand IF Brabrand IF 2:0 Dalum IF Dalum IF
Matchday 21 Skovshoved Skovshoved IF 1:1 Akademisk Boldklub Akademisk BK
Matchday 21 Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF 1:1 FC Sydvest 05 FC Sydvest
Matchday 21 Avarta Avarta 2:3 Hilleröd Fodbold Hilleröd F
Matchday 21 Vanlöse IF Vanlöse IF 0:0 BK Frem BK Frem
Matchday 21 Ringköbing IF Ringköbing IF 2:0 Odder IGF Odder IGF
Matchday 21 BK Marienlyst Boldklubben Marienlyst 1:5 Hellerup IK Hellerup IK
Matchday 21 Vejgaard B Vejgaard B 2:1 Kjellerup IF Kjellerup IF
Matchday 42 Maidstone Maidstone United 0:2 Salford City Salford
Matchday 42 Dover Athletic Dover Athletic 0:0 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 42 Fylde AFC Fylde 4:2 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 42 Hartlepool Utd. Hartlepool United 0:1 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 42 Leyton Orient Leyton Orient 2:2 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 42 Havant & Water. Havant & Waterlooville FC 1:2