For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:23:51 AM
Matchday 22 Achilles 1894 Achilles 1894 1:2 HVV Hollandia Hollandia
Quarter-Finals
Bayern Munich Bayern Munich 5:4 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Quarter-Finals
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:2 SV Werder Bremen Werder Bremen
Quarter-Finals Chelsea Chelsea FC UEFA U19 6:4 on pens GNK Dinamo Zagreb UEFA U19 Dinamo Zagreb
Quarter-Finals Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim UEFA U19 4:2 Real Madrid UEFA U19 Madrid UEFA U19
Group Stage Uruguay U17 Uruguay U17 2:2 Paraguay U17 Paraguay U17
Group Stage Peru U17 Peru U17 0:0 Argentina U17 Argentina U17
Semi-Finals Ümraniyespor Ümraniyespor 0:1 Akhisarspor Akhisarspor
Matchday 27
Chelsea Chelsea FC 3:0 Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 31
Spurs Tottenham Hotspur 2:0 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 33
Man City Manchester City 2:0 Cardiff City Cardiff
Matchday 30 Athletic Athletic Bilbao 3:2 Levante UD Levante
Matchday 30 SD Eibar SD Eibar 2:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 30 SD Huesca SD Huesca 3:3 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 30
Valencia Valencia CF 2:1 Real Madrid Real Madrid
Semi-Finals Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 3:5 on pens UE Engordany UE Engordany
Matchday 30 FC Empoli FC Empoli 2:1 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 30
AS Roma AS Roma 2:2 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 30 Genoa Genoa CFC 0:4 Inter Milan Inter
Matchday 30 SPAL SPAL 1:0 SS Lazio Lazio
Matchday 30 Frosinone Frosinone Calcio 3:2 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 30 Torino Torino FC 2:1 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 30 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 4:0 Stade Reims Reims
Matchday 30 Montpellier HSC Montpellier 2:0 EA Guingamp Guingamp
Matchday 16 Orenburg FK Orenburg 3:1 Krylya Sovetov Samara KS Samara
group stage Club San José Club Deportivo San José 3:3 LDU Quito LDU Quito
group stage Cerro Porteño Club Cerro Porteño 1:0 Club Nacional Nacional
group stage San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 1:0 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Group Stage CD Palestino CD Palestino 3:0 Club Alianza Lima Alianza Lima
group stage FBC Melgar FBC Melgar 1:0 Junior FC Junior FC
group stage Athletico-PR Club Athletico Paranaense 3:0 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Matchday 23 Galatasaray U21 Galatasaray SK U21 5:0 Akhisarspor U21 Akhisarspor U21
Matchday 28
VVV-Venlo VVV-Venlo 2:6 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 28 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 0:0 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 28 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 1:2 NAC Breda NAC Breda
Matchday 28 FC Emmen FC Emmen 2:5 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 27
FC Lugano FC Lugano 0:0 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 27
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 0:0 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 27
FC Zürich FC Zürich 0:2 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 32 Aberdeen FC Aberdeen FC 3:1 Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 32 Hibernian FC Hibernian FC 0:0 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 32 Livingston FC Livingston FC 2:0 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 32 Rangers Rangers FC 3:0 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 32 St. Johnstone St. Johnstone FC 2:0 Dundee FC Dundee FC
Matchday 32 St. Mirren St. Mirren FC 0:2 Celtic FC Celtic
Matchday 1 FK Oleksandria FK Oleksandria 0:1 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 1 Zorya Luhansk Zorya Luhansk 2:3 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 1 FK Lviv FK Lviv 2:3 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 24 Rupel Boom FC Rupel Boom 1:0 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
Matchday 29 Rad FK Rad 0:1 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 29 Zemun FK Zemun 0:2 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 29 Backa OFK Backa 1:3 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 29 Proleter FK Proleter Novi Sad 0:0 FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
Matchday 29 Macva FK Macva Sabac 0:0 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
Matchday 29 Mladost FK Mladost Lucani 2:0 FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 29 Radnik FK Radnik Surdulica 0:1 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 29 Partizan FK Partizan Belgrade 3:2 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 27 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 1:3 NK Osijek NK Osijek
Matchday 27 Hajduk Split HNK Hajduk Split 0:1 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 15 KuPS Kuopion Palloseura 2:2 Rovaniemen Palloseura RoPS
Matchday 15 HJK Helsinki HJK Helsinki 2:1 FC Inter Turku FC Inter
Matchday 28 Lech Poznan Lech Poznan 3:2 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 28 Piast Gliwice Piast Gliwice 1:0 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 28 Legia Warszawa Legia Warszawa 3:0 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 28 Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 4:3 Wisla Kraków Wisla Kraków
Semi-Finals NK Maribor NK Maribor 1:0 NS Mura NS Mura
Matchday 27 TSV Kastl TSV Kastl 0:1 SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 27 Pfarrkirchen TuS 1860 Pfarrkirchen 1:1 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 27 FC Deisenhofen FC Deisenhofen 3:1 TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
Matchday 27 Simbach ASCK Simbach 2:2 SpVgg Landshut SpVgg Landshut
Matchday 27 TSV Grünwald TSV Grünwald 3:1 TSV Neuried TSV Neuried
Matchday 27 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 0:1 FC Töging FC Töging
Matchday 27 FC Moosinning FC Moosinning 0:3 TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 23 SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg 0:2 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
Matchday 25 SV Etzenricht SV Etzenricht 0:0 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
Matchday 24 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 3:4 VfB Bach VfB Bach
Matchday 20 Viktoria Kahl Viktoria Kahl 3:2 Alemannia Haibach Alem. Haibach
Matchday 20 Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 2:4 Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 26 DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 5:3 VfB Solingen VfB Solingen
Matchday 22 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 2:0 TuS Oberwinter TuS Oberwinter
Matchday 22 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 3:0 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
Matchday 22 C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 2:1 YEG Hassel YEG Hassel
Matchday 21 SV Schackendorf SV Schackendorf 2:1 Heikendorfer SV Heikendorfer SV
Quarter-Finals Wedeler TSV Wedeler TSV 1:3 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
Matchday 13 Rionegro Águila Rionegro Águilas 0:0 CD Atlético Huila Atlético Huila
Matchday 13 CD América CD América de Cali 1:3 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Matchday 13 Envigado Envigado FC 1:2 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
Semi-Finals América CF América 4:0 Club Tijuana Club Tijuana
Group Stage Real San Andrés Real San Andrés 3:3 AD Union Magdalena Union Magdalena
Matchday 7 Omiya Ardija Omiya Ardija 2:1 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 7 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 1:0 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 7 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 3:0 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 7 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 0:0 Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 7 Albirex Niigata Albirex Niigata 1:0 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 7 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 0:1 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 7 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1:2 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 7 Ehime FC Ehime FC 1:2 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 7 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 2:1 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 7 Kagoshima Utd. Kagoshima United 0:3 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 7 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 2:0 FC Gifu FC Gifu
Matchday 12 LALA FC AC LALA FC 1:0 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 12 Monagas SC Monagas SC 1:1 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 12 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 4:0 Zamora FC Zamora
Matchday 12 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 1:2 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 12 Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 2:3 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 12 Dep. Anzoátegui Deportivo Anzoátegui SC 0:3 Caracas FC Caracas FC
Matchday 12 Portuguesa FC Portuguesa FC 1:1 Aragua FC Aragua FC
Matchday 19 Al-Nasr Al-Nasr (Dubai) 4:2 Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
Matchday 19 Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 5:1 Al-Ain FC Al-Ain FC
Quarter-Finals KF Skënderbeu KF Skënderbeu 3:0 FC Kamza FC Kamza
Quarter-Finals FC Luftëtari FC Luftëtari 1:0 FK Partizani FK Partizani
Quarter-Finals KF Laçi KF Laçi 2:0 KF Tirana KF Tirana
Quarter-Finals FK Kukësi FK Kukësi 1:0 KF Teuta KF Teuta
Matchday 23 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 0:0 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 23 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech 1:2 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Matchday 24 Zamalek Zamalek SC 1:0 Smouha SC Smouha
Matchday 25 USM Alger USM Alger 2:3 CR Belouizdad CR Belouizdad
Matchday 5 Incheon Utd. Incheon United FC 0:3 Daegu FC Daegu FC
Matchday 5 Pohang Steelers FC Pohang Steelers 1:0 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 5 Seongnam FC Seongnam FC 1:1 Jeju United FC Jeju Utd.
Matchday 5 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings FC 0:0 Sangju Sangmu FC Sangju Sangmu
Matchday 6 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 0:0 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 6 Rustavi FC Rustavi 1:1 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 6 Saburtalo FC Saburtalo 2:1 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 20 NK Bravo NK Bravo 3:0 NK Rogaska NK Rogaska
Quarter-Finals Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 1:0 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Quarter-Finals Banik Ostrava FC Banik Ostrava 2:1 AET FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Semi-Finals CFR Cluj CFR Cluj 1:3 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
First Round Uni. Católica CD Universidad Católica 0:1 CSD Colo Colo Colo Colo
Semi-Finals Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 0:6 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Semi-Finals
LASK LASK 4:5 on pens Rapid Vienna Rapid Vienna
Group Stage Shan Utd. Shan United FC 1:2 Becamex Binh Duong FC Binh Duong
Group Stage Manang Marsyangdi Club Manang Marsyangdi Club 0:1 Abahani Limited Dhaka Abahani Ltd.
group stage Hang Yuen Hang Yuen 0:3 April 25 Sports Club April 25 SC
Group Stage Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC 1:0 Persija Jakarta Persija Jakarta
group stage Kitchee Kitchee SC 2:4 Tai Po FC Tai Po
Group Stage Dordoi Bishkek FC Dordoi Bishkek 1:1 FK Altyn Asyr FK Altyn Asyr
Group Stage Istiqlol Istiqlol Dushanbe 3:0 FK Khujand FK Khujand
Group Stage Chennaiyin FC Chennaiyin FC 0:0 Punjab FC Punjab
Semi-Finals FC Midtjylland FC Midtjylland 4:0 Odense Boldklub Odense BK
Semi-Finals Paris SG Paris Saint-Germain 3:0 FC Nantes FC Nantes
Semi-Finals PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:0 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
Semi-Finals AEK Athens AEK Athens 2:0 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
Quarter-Finals Soroksár Soroksár SC 6:5 on pens Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Quarter-Finals Fehérvár MOL Fehérvár FC 2:0 Ferencvárosi TC Ferencváros
Quarter-Finals Honvéd Budapest Honvéd FC 4:2 Budaörsi SC Budaörs
Matchday 18 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 0:2 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Semi-Finals Ural Ural Yekaterinburg 1:0 Arsenal Tula Arsenal Tula
Semi-Finals Loko Moscow Lokomotiv Moscow 2:2 FK Rostov Rostov
Quarter-Finals Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 2:0 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Quarter-Finals E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 8:7 on pens FC UNA Strassen FC UNA Strassen
Quarter-Finals F91 Dudelange F91 Dudelange 3:2 AET US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
Quarter-Finals Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 0:3 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Semi-Finals Sporting CP Sporting CP 1:0 SL Benfica Benfica
Matchday 4 Kalev Kalev Tallinn 0:2 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Matchday 4 FC Maardu Maardu Linnameeskond 1:0 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 4 JK Trans Narva JK Trans Narva 1:2 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 6 Suphanburi FC Suphanburi FC 1:2 Chiangmai FC Chiangmai FC
Matchday 6 Port FC Port FC 4:1 Trat FC Trat FC
Matchday 6 PTT Rayong PTT Rayong 0:0 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 6 Buriram Utd. Buriram United 0:0 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 6 Samut Prakan C. Samut Prakan City 2:1 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 6 Bangkok Utd. True Bangkok United 2:4 Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 6 Chainat FC Chainat Hornbill FC 3:0 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 6 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 1:0 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
Matchday 21 Accrington Accrington Stanley 0:3 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 31 Lecce US Lecce 3:1 Cosenza Calcio Cosenza
Matchday 31 Pescara Delfino Pescara 1936 3:2 SSD Palermo Palermo
Matchday 31 AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 2:0 Fermana FC Fermana
Matchday 9 Catania Calcio Catania 0:1 AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 29 Manisaspor Manisaspor 3:0 Gaziantepspor Gaziantepspor
Matchday 29 Sariyer Sariyer 0:2 Bayrampasa Bayrampasa
Matchday 29 Usak Spor AS Usak Spor AS 2:1 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Matchday 29 Amed SK Amed SK 3:2 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 29 Sakaryaspor Sakaryaspor 3:1 Inegölspor Inegölspor
Matchday 29 Gümüshanespor Gümüshanespor 1:1 Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 29 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 1:1 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
Matchday 29 Keciörengücü Keciörengücü 1:1 Samsunspor Samsunspor
Matchday 29 Hacettepe Hacettepe Spor 1:3 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
Matchday 29 Tokatspor Tokatspor 1:0 Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
Matchday 29 Karagümrük Fatih Karagümrük 3:2 Bandirmaspor Bandirmaspor
Matchday 29 Fethiyespor Fethiyespor 0:2 Kirklarelispor Kirklarelispor
Matchday 29 Tuzlaspor Tuzlaspor 3:3 Baskent Akademi FK BAK FK
Matchday 29 Kahramanmaras Kahramanmarasspor 3:0 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Matchday 29 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 5:0 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 29 1922 Konya 1922 Konyaspor 0:0 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Matchday 29 Darica GB Darica Genclerbirligi 0:3 Pendikspor Pendikspor
Matchday 29 Menemen Spor Menemen Spor 2:3 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Matchday 27 Gaziantep FK Gaziantep FK 1:0 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Matchday 27 Hatayspor Hatayspor 3:1 Elazigspor Elazigspor
Matchday 27 Balikesirspor Balikesirspor 1:1 Giresunspor Giresunspor
Matchday 27 Denizlispor Denizlispor 3:3 Altay SK Altay SK
Matchday 21 Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport Horishni Plavni 1:1 FK Inhulets Petrove FK Inhulets
Matchday 21 Volyn Lutsk Volyn Lutsk 1:1 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 27
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 0:2 Servette FC Servette FC
Matchday 27 Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 0:0 FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 20 Pogon II Pogon Szczecin II 0:4 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
Matchday 25 Stal Mielec Stal Mielec 0:0 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
Matchday 25 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 3:1 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
Matchday 25 Bytovia Bytow Bytovia Bytow 0:2 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 25 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:0 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Matchday 25 Chrobry Glogow Chrobry Glogow 1:2 Odra Opole Odra Opole
Matchday 25 GKS Katowice GKS Katowice 2:2 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
Matchday 18 FC Astana FC Astana 3:1 FK Atyrau Atyrau
Matchday 27 Mornar Bar FK Mornar Bar 2:4 OFK Grbalj OFK Grbalj
Matchday 27 FK Lovcen FK Lovcen Cetinje 1:0 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
Matchday 27 OFK Petrovac OFK Petrovac 0:1 OFK Titograd OFK Titograd
Matchday 27 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja 1:1 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
Matchday 27 Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 2:2 Buducnost Podgorica B. Podgorica
Matchday 26 FK Berane FK Berane 1:0 FK Jezero FK Jezero
Matchday 26 OSK Igalo OSK Igalo 2:0 Kom Podgorica Kom Podgorica
Matchday 26 FK Bokelj FK Bokelj 1:0 Arsenal Tivat Arsenal Tivat
Matchday 26 FK Podgorica FK Podgorica 1:2 FK Otrant-Olympic Ulcinj Otrant-Olympic
Matchday 26 Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje 3:0 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
Matchday 14 West Brom U18 West Bromwich Albion U18 3:3 Liverpool FC U18 Liverpool U18
Semi-Finals Spartak Trnava Spartak Trnava 1:0 FK Senica FK Senica
Semi-Finals M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 0:1 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
Matchday 21 Resovia Resovia Rzeszów 0:1 ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
Matchday 29 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 2:1 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
Matchday 29 Körfez SK Körfez Spor Kulübü 0:2 Batman Petrolspor Batman Petrol
Matchday 29 Ci Group Buca Ci Group Buca 3:0 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
Matchday 29 Kozan Spor FK Kozan Spor FK 1:2 Erbaaspor Erbaaspor
Matchday 29 Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 1:1 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
Matchday 29 Erzin Spor Erzin Spor 3:0 Yomra Spor Yomra Spor
Matchday 29 Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 0:4 Silivrispor Silivrispor
Matchday 29 Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 1:1 Gebzespor Gebzespor
Matchday 29 Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK 2:1 Yeni Orduspor Yeni Orduspor
Matchday 29 Erokspor Esenler Erokspor 1:1 Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
Matchday 29 Alibeyköy Alibeyköyspor 1:1 Ofspor Ofspor
Matchday 29 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 1:0 Kizilcabölükspor Kizilcabölük
Matchday 29 Düzce Spor Düzce Spor 1:0 Altindag Belediye Spor Altindag Bld
Matchday 29 Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 0:0 Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
Matchday 29 Van Spor FK Van Spor FK 4:1 Catalcaspor Catalcaspor
Matchday 29 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 2:0 Pazarspor Pazarspor
Matchday 29 Karsiyaka Karsiyaka 0:2 Bergama Belediyespor Bergama Bld
Matchday 29 Cizre Spor Cizre Spor 0:0 Turgutluspor Turgutluspor
Matchday 29 Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 3:1 Kocaelispor Kocaelispor
Matchday 29 Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 1:0 Bagcilar Spor Kulübü Bagcilar SK
Matchday 29 Muglaspor Muglaspor 1:0 Bucaspor Bucaspor
Matchday 29 Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 0:1 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Matchday 29 1461 Trabzon 1461 Trabzon 1:2 Payasspor Payasspor
Matchday 29 Gölcükspor Gölcükspor 1:4 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
Matchday 29 Y. Corumspor Yeni Corumspor 2:0 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Matchday 18 FCO Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf 4:0 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Matchday 20 Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 0:2 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Matchday 22 VfB Auerbach VfB Auerbach 0:2 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 18 Kitzbühel FC Kitzbühel 2:0 SC Schwaz Schwaz
Matchday 18 Etoile Carouge Etoile Carouge FC 3:2 CS Chênois CS Chênois
Matchday 18 SC Buochs SC Buochs 1:1 FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne
Matchday 18 BSC Old Boys BSC Old Boys 3:3 Grasshopper Club Zürich U21 GC Zürich U21
Matchday 23 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 0:2 Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
Matchday 19 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 3:0 FC Brünninghausen Brünninghausen
Matchday 23 SV Röchling SV Röchling Völklingen 0:0 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
First Round Nueva Chicago Nueva Chicago 0:1 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Semi-Finals FC Viitorul U19 FC Viitorul U19 4:0 ACS Sport Team Bucharest U19 ST Buch. U19
Semi-Finals Ploiesti U19 ACS Petrosport Ploiesti U19 0:1 CFR Cluj U19 CFR Cluj U19
Semi-Finals FV Dudenhofen FV Dudenhofen 1:2 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 5 Groningen U17 FC Groningen U17 1:0 PSV Eindhoven U17 PSV U17
Matchday 15 AKA Bgld. U18 AKA Burgenland U18 1:2 AKA Admira Wacker Mödling U18 AKA Admira U18
Matchday 15 Stmk.-Sturm U18 AKA Steiermark - Sturm Graz U18 1:1 AKA Austria Wien U18 AKA Austria U18
Matchday 14 FC Cornol FC Cornol - La Baroche 1:1 FC Subingen FC Subingen
Matchday 14 FC Adliswil FC Adliswil 0:2 FC Eagles Aarau FC Eagles Aarau
Matchday 14 FC Wangen b. O. FC Wangen bei Olten 1:0 SC Schöftland SC Schöftland
Matchday 15 GC Zürich U18 Grasshopper Club Zürich U18 0:2 Team FC Luzern-SC Kriens U18 Luzern U18
Matchday 20 Jagiellonia U19 Jagiellonia Bialystok U19 1:1 Gornik Zabrze U19 Gornik U19
Matchday 1 Bala Town Bala Town FC 0:7 The New Saints FC The New Saints
Semi-Finals OFK Sloga OFK Sloga Gornje Crnjelovo 1:4 FK Sarajevo FK Sarajevo
Semi-Finals Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 2:0 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
Matchday 25 KF Trepca 89 KF Trepca 89 1:0 KF Flamurtari Prishtinë KF Flamurtari
Matchday 25 FC Llapi FC Llapi 2:0 KF Ferizaj KF Ferizaj
Matchday 25 KF Drenica KF Drenica 0:0 SC Gjilani SC Gjilani
Matchday 25 FC Drita FC Drita Gjilan 4:0 KF KEK-u Kastriot Kek-U Kastriot
Matchday 12 Red Imps Res Lincoln Red Imps FC Reserve 2:2 Lynx FC Reserve Lynx Reserve
Matchday 13 Gib Phoenix U23 Gibraltar Phoenix U23 1:1 Glacis United Reserve Glacis Utd Res
Semi-Finals FC Urartu FC Urartu Yerevan 0:0 FC Lori Vanadzor Lori Vanadzor
Semi-Finals Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 2:2 Alashkert Yerevan Alashkert
Matchday 12 Ararat-Arm. U18 FC Ararat-Armenia U18 1:2 Banants Erewan U18 Banants U18
Matchday 19 Siemens/Großfeld KSV Siemens/Großfeld 0:0 KSV Ankerbrot KSV Ankerbrot
Quarter-Finals FSV Jägersburg FSV Jägersburg 0:7 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Quarter-Finals SV Altstadt SV Altstadt 2:3 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Quarter-Finals FSG Bous FSG Bous 0:3 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 2 Katsina Utd. Katsina United FC 1:1 Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
Matchday 12 Nasarawa United Nasarawa United 4:1 Delta Force FC Delta Force
Semi-Finals Persebaya Persebaya Surabaya 1:0 Madura United FC Madura United
Matchday 3 TZ Yuanda Taizhou Yuanda 3:1 Yinchuan Helanshan YC Helanshan
Matchday 3 SX Metropolis Shanxi Metropolis 0:4 Shenyang Urban SY Urban
Matchday 3 QD Red Lions Qingdao Red Lions 1:1 Jiangsu Yancheng Dingli JS Yancheng
Matchday 3 QD Jonoon Qingdao Jonoon 2:0 Inner Mongolia Caoshangfei IM Caoshangfei
Matchday 3 HB Olle Elite Hebei Olle Elite 3:0 Jilin Baijia JL Baijia
Matchday 3 BD Yingli ETS Baoding Yingli ETS 1:1 Dalian Chanjoy DL Chanjoy
Matchday 3 BIT Beijing BIT 3:1 Yanbian Beiguo YB Beiguo
Matchday 3 ZB Cuju Zibo Cuju 1:0 Xi'an Daxing Chongde XA D. Chongde
Matchday 3 ZJ Yiteng Zhejiang Yiteng 3:0 Hunan Billows HN Billows
Matchday 3 JX Liansheng Jiangxi Liansheng 0:1 Sichuan Jiuniu SC Jiuniu
Matchday 3 NJ Shaye Nanjing Shaye 1:1 Lhasa UCI LS UCI
Matchday 3 KS FC Kunshan FC 2:0 Hubei Chufeng Heli HB Chufeng Heli
Matchday 3 YN Kunlu Yunnan Kunlu 1:2 Wuhan Three Towns WH Three Towns
Matchday 3 SZ Dongwu Suzhou Dongwu 2:0 Fujian Tianxin FJ Tianxin
Matchday 26 Sileks Sileks Kratovo 1:1 Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
Matchday 26 Akad. Pandev Akademija Pandev 0:1 Shkendija Tetovo Shkendija
Matchday 26 Rabotnicki Rabotnicki Skopje 1:1 Belasica Strumica Belasica
Matchday 26 Pobeda Prilep Pobeda Prilep 0:0 Vardar Skopje Vardar
Matchday 26 Renova Renova Dzepciste 1:0 FC Shkupi FC Shkupi
Quarter-Finals Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 0:1 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 28 Troina Troina 0:3 Rotonda Calcio Rotonda
Semi-Finals Matelica Matelica Calcio 2:1 Mantova FC Mantova FC
Semi-Finals ACR Messina ACR Messina 3:2 ASD Real Giulianova Giulianova
Matchday 22 San Gwann FC San Gwann FC 0:3 Zebbug Rangers FC Zebbug Rangers
Matchday 22 Sirens FC Sirens FC 4:0 Mqabba FC Mqabba FC
Matchday 22 Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC 2:1 Pembroke Athleta FC Pembroke
Matchday 22 Santa Lucia FC Santa Lucia FC 2:2 Gudja United FC Gudja United FC
Matchday 3 Dinamo-Auto Dinamo-Auto Tiraspol 0:4 Sheriff Tiraspol Sheriff
Matchday 3 Milsami Orhei FC Milsami Orhei 2:0 FC Petrocub Hîncești Petrocub
Matchday 24 Esteghlal FC Esteghlal FC 0:0 Saipa FC Saipa FC
Matchday 2 RSC Charleroi RSC Charleroi 1:2 KV Oostende KV Oostende
Matchday 2 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 1:2 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 2 KAS Eupen KAS Eupen 0:3 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 2 KAA Gent KAA Gent 1:2 Standard Liège Standard Liège
Matchday 11 Lonestar K. FC Lonestar Kashmir FC 0:2 FC Goa II FC Goa II
Poland U16 Poland U16 2:1 Greece U16 Greece U16
Austria U16 Austria U16 8:0 Bolivien U15 Bolivien U15
Turkey U16 Turkey U16 1:1 Kolumbien U16 Kolumbien U16
Round of 16 NEROCA FC NEROCA FC 0:0 NorthEast United FC NorthEast Utd.