For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:48:44 PM
Matchday 1 SE Reserves SönderjyskE Reserves 2:1 Odense Boldklub Reserves OB Reserves
Matchday 4 Vejle BK Res Vejle Boldklub Reserves 3:1 Esbjerg fB Reserves EFB Reserves
Matchday 7 BIF Reserves Bröndby IF Reserves 5:1 Aarhus GF Reserves AGF Reserves
Matchday 26
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 0:2 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 29
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:1 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 5 NEC U21 NEC Nijmegen U21 0:0 Willem II Tilburg U21 Willem II U21
Matchday 2 Chiajna Concordia Chiajna 2:2 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 2 FC Voluntari FC Voluntari 2:1 FC Botosani FC Botosani
Matchday 11 Go Ahead U21 Go Ahead Eagles Deventer U21 1:2 Excelsior Rotterdam U21 Excelsior U21
Matchday 3 FC Eindh. U21 FC Eindhoven U21 1:3 Helmond Sport U21 Helmond U21
Matchday 22 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 2:2 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 25 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 5:0 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
Matchday 21 Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 2:0 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 3 Atlanta United Atlanta United FC 1:1 Philadelphia Union Philadelphia
Matchday 3 Toronto FC Toronto FC 3:2 New England Revolution Revolution
Matchday 3 Colorado Colorado Rapids 1:1 Sporting Kansas City Kansas
Matchday 11 Santos Laguna Santos Laguna 1:2 Club Necaxa Necaxa
Matchday 11 León Club León FC 2:0 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 10 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 0:0 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Matchday 10 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 1:0 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 8 Boyacá Chicó Boyacá Chicó FC 2:1 Leones FC Leones FC
Matchday 12 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 3:1 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 12 Cimarrones Cimarrones de Sonora 0:0 FC Juárez FC Juárez
Matchday 22 Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 1:2 FK Krupa na Vrbasu U17 Krupa U17
Matchday 20 Rafaela Atlético de Rafaela 1:0 Instituto AC Córdoba Instituto AC
First Round Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 3:1 Limerick FC Limerick FC
Matchday 38 Mansfield Town Mansfield Town 1:1 Lincoln City Lincoln City
Matchday 31 Pordenone Pordenone Calcio 1:1 AC Monza Monza
Matchday 5 CD Everton CD Everton 1:0 Club de Deportes Antofagasta Antofagasta
Matchday 30 CD Numancia CD Numancia 1:1 Málaga CF Málaga CF
Matchday 29 G. Ajaccio GFC Ajaccio 1:0 RC Lens Lens
Matchday 27 Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 2:0 FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
Matchday 1 IF Bromma U21 IF Brommapojkarna U21 1:3 Degerfors IF U21 Degerfors U21
Matchday 28 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 1:2 Hapoel Nof HaGalil H. Nof HaGalil
Matchday 28 Ness Ziona Sektzia Ness Ziona 0:1 Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Matchday 28 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 0:2 Hapoel Acre Hapoel Acre
Matchday 25
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 3:2 TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
Matchday 21 Esteghlal Ahvaz Esteghlal Ahvaz 0:1 Foolad Novin Foolad Novin
Matchday 23 San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 1:4 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Matchday 23 CA Banfield Club Atlético Banfield 2:2 Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Matchday 15 Saprissa Deportivo Saprissa 2:1 CS Herediano Herediano
Matchday 31 Savignanese ASD Savignanese 1:1 Cesena FC Cesena
Solomon Islands Solomon Islands 3:1 Vanuatu Vanuatu
Fiji Fiji 3:0 New Caledonia New Caledonia
Matchday 9 Chhinga Veng FC Chhinga Veng FC 2:2 Jamshedpur FC B Jamshedpur FC B