For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:20:19 AM
Matchday 26 TuS Osdorf TuS Osdorf 10:0 VfL Pinneberg VfL Pinneberg
Matchday 26
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 1:1 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 26
Holstein Kiel Holstein Kiel 5:1 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 26
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 2:1 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 29
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 1:1 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Quarter-Finals Kansas Sporting Kansas City 3:0 CA Independiente de La Chorrera CA Independient
Matchday 28 Real Sociedad Real Sociedad 1:1 Levante UD Levante
Matchday 28 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 2:1 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 29 OGC Nice OGC Nice 1:1 FC Toulouse Toulouse
Matchday 29 LOSC Lille LOSC Lille 0:1 AS Monaco Monaco
Matchday 20 Anzhi II Anzhi Makhachkala II 1:1 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 20 Orenburg II FK Orenburg II 1:3 Dinamo Moscow II Dinamo M II
Matchday 20 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 1:0 Enisey Krasnoyarsk II Enisey II
Matchday 20 Anzhi Anzhi Makhachkala 0:2 Krylya Sovetov Samara KS Samara
group stage Athletico-PR Club Athletico Paranaense 4:0 Club Jorge Wilstermann Wilstermann
Group Stage CS Emelec CS Emelec 0:0 Club Atlético Huracán Huracán
Matchday 26 Fenerbahce U21 Fenerbahce SK U21 1:0 Sivasspor U21 Sivasspor U21
Matchday 26 Fenerbahce Fenerbahce SK 2:1 Sivasspor Sivasspor
Matchday 2 Sepsi Sf. Gh. Sepsi Sf. Gheorghe 0:1 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 26 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 3:1 FC Emmen FC Emmen
Matchday 26 Sporting CP Sporting CP 1:0 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 25 FK Dukla Prague FK Dukla Prag 2:1 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 25 FK Teplice FK Teplice 2:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 27 Backa OFK Backa 5:1 FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
Matchday 25 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 3:1 NK Istra 1961 NK Istra
First Round Åbo Club Åbo Club de Fútbol 1:2 Toejoen Veikot Toejoen Veikot
Matchday 26 Wisla Plock Wisla Plock 0:2 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 26 Lech Poznan Lech Poznan 0:3 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 26 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 1:1 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
Matchday 17 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 0:3 F91 Dudelange F91 Dudelange
Matchday 17 FC UNA Strassen FC UNA Strassen 1:0 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
Matchday 17 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 1:0 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
Matchday 17 US Rumelange US Rumelange 0:4 US Hostert US Hostert
Matchday 17 RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 3:3 FC Differdange 03 Differdange 03
Matchday 25 1.SC Feucht 1.SC Feucht 0:0 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
Matchday 24 SE Freising SC Eintracht Freising 1:1 TSV Grünwald TSV Grünwald
Matchday 24 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 3:0 FC Töging FC Töging
Matchday 20 Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 3:2 SV Hanse Neubrandenburg 01 SV Hanse 01
Matchday 20 TSV Stralsund TSV 1860 Stralsund 0:0 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 25 SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 2:1 FC Tegernheim FC Tegernheim
Matchday 19 Eintr. Elster SV Eintracht Elster 1:3 BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
Matchday 19 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 1:2 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
Matchday 19 Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 2:4 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
Matchday 21 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 3:0 Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 24 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 4:2 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Group Stage Bogotá FC Bogotá FC 2:2 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Group Stage Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 2:1 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Quarter-Finals FC Juárez FC Juárez 5:3 on pens Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 24 Al-Raed Al-Raed 1:0 Al-Batin Al-Batin
Matchday 24 Al-Ettifaq Al-Ettifaq 1:1 Al-Shabab Riyadh Shabab
Matchday 22 Adelaide United Adelaide United 0:2 Perth Glory Perth Glory
Matchday 3 Zalgiris Zalgiris Vilnius 1:1 FK Riteriai Riteriai
Quarter-Finals FK Slutsk FK Slutsk 1:0 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Quarter-Finals Belshina Belshina Bobruisk 0:1 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 26 Entag El Harby Entag El Harby 1:1 Nogoom FC Nogoom FC
Matchday 4 Saburtalo FC Saburtalo 3:0 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Second Round Sangji Uni Sangji University 4:6 on pens Dankook University Dankook Univ
Matchday 19 FC Liefering FC Liefering 2:6 SV Ried SV Ried
Matchday 19 SKU Amstetten SKU Amstetten 2:0 FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
Matchday 19 SV Horn SV Horn 2:0 SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 19 FC Wacker II FC Wacker Innsbruck II 2:2 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Matchday 19 Young Violets Young Violets Austria Wien 3:1 SC Wiener Neustadt Wiener Neustadt
Matchday 19 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 4:2 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Round of 16 IF Gnistan IF Gnistan 1:3 AET Vaasan Palloseura VPS
Round of 16 Vantaan Vantaan Jalkapalloseura 0:3 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
Matchday 20 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 1:0 Argentino Agropecuario Agropecuario
Group Stage Leiknir Leiknir Reykjavík 3:3 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Matchday 3 Ermis Aradippou Ermis Aradippou 1:2 Enosis Neon Paralimniou EN Paralimniou
Matchday 5 Binacional Deportivo Binacional 4:1 UTC Cajamarca Club UTC
Matchday 4 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 3:1 Chainat Hornbill FC Chainat FC
Matchday 6 Cork City Cork City FC 2:0 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
Matchday 6 Derry City Derry City 0:2 Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 6 UCD University College Dublin 3:0 Finn Harps Finn Harps
Matchday 6 Waterford FC Waterford FC 2:0 St. Patricks Athletic St. Patricks
Matchday 6 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 3:0 Sligo Rovers Sligo Rovers
Matchday 4 Bray Wanderers Bray Wanderers 0:1 Athlone Town AFC Athlone Town
Matchday 4 Drogheda United Drogheda United FC 1:4 Cabinteely FC Cabinteely
Matchday 4 Limerick FC Limerick FC 3:1 Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
Matchday 4 Shelbourne Shelbourne FC 3:0 Wexford FC Wexford FC
Matchday 3 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 0:0 Brunei DPMM FC DPMM FC
Matchday 38 Doncaster Doncaster Rovers 0:0 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 38 Newport County Newport County 1:0 Cheltenham Town Cheltenham Town
Matchday 32 Newry City Newry City AFC 1:4 Coleraine FC Coleraine
Matchday 29 Pescara Delfino Pescara 1936 1:1 Cosenza Calcio Cosenza
Matchday 5 Curicó CDP Curicó Unido 3:1 CD Cobresal Cobresal
Matchday 29 AS Béziers AS Béziers 1:0 AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 29 LB Châteauroux LB Châteauroux 0:1 Paris FC Paris FC
Matchday 29 Grenoble Grenoble Foot 38 1:0 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
Matchday 29 AC Le Havre AC Le Havre 3:1 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 29 FC Niort FC Chamois Niort 0:3 FC Metz FC Metz
Matchday 29 Red Star FC Red Star FC 0:4 Clermont Foot Auvergne 63 Clermont Foot
Matchday 29 FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 0:0 ES Troyes AC Troyes
Matchday 29 Valenciennes FC Valenciennes FC 1:4 US Orléans US Orléans
Matchday 26 Dunkerque USL Dunkerque 1:4 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
Matchday 26 FC Le Mans FC Le Mans 2:3 US Boulogne US Boulogne
Matchday 26 Marignane G. FC Marignane Gignac FC 1:2 Sporting-Club de Lyon Sport-Club Lyon
Matchday 26 Pau FC Pau FC 3:0 US Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Matchday 26 Entente SSG Entente SSG 1:3 SO Cholet SO Cholet
Matchday 26 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 1:1 Rodez AF Rodez AF
Matchday 26 Tours FC Tours FC 1:0 US Concarneau Concarneau
Matchday 25 CS Mioveni CS Mioveni 1:4 CF Chindia Targoviste Chindia
Matchday 18 Urozhay Urozhay Krasnodar 1:0 SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
Matchday 29 Utrecht U21 FC Utrecht U21 1:3 FC Eindhoven FC Eindhoven
Matchday 29
NEC Nijmegen NEC Nijmegen 5:0 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 29 MVV Maastricht MVV Maastricht 1:4 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 29 Almere City Almere City FC 1:3 Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 29 FC Dordrecht FC Dordrecht 3:2 Roda JC Kerkrade Roda JC
Matchday 29 TOP Oss TOP Oss 2:1 Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
Matchday 29 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 3:1 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 29 Telstar SC Telstar 1:0 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
Matchday 29 Helmond Sport Helmond Sport 1:1 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 29 FC Twente FC Twente Enschede 5:0 FC Volendam FC Volendam
Matchday 26 Eskisehirspor Eskisehirspor 2:4 Altinordu FK Altinordu
Matchday 25 SC Kriens SC Kriens 2:1 FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 16 HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 0:1 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
Matchday 16 Medjimurje NK Medjimurje Cakovec 0:0 HNK Sibenik HNK Sibenik
Matchday 24 GKS Tychy GKS Tychy 1:1 Stal Mielec Stal Mielec
Matchday 2 Ordabasy Ordabasy Shymkent 1:0 FK Aktobe Aktobe
Matchday 2 Atyrau FK Atyrau 1:3 Irtysh Pavlodar Irtysh
Matchday 2 Kaysar Kaysar Kyzylorda 0:1 Zhetysu Taldykorgan Zhetysu
Matchday 2 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 4:1 FK Taraz Taraz
Matchday 2 Kairat Almaty Kairat Almaty 2:1 Shakhter Karaganda Shakhter K.
Matchday 2 FC Astana FC Astana 2:1 Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes
Matchday 28 M. Ahi Nazareth Maccabi Ahi Nazareth 3:1 Hapoel Ramat haSharon Ramat haSharon
Matchday 28 Hapoel Katamon Hapoel Katamon Jerusalem 2:0 Hapoel Ashkelon H. Ashkelon
Matchday 28 H. Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 2:2 Hapoel Ikhsal Hapoel Ikhsal
Matchday 28 Hapoel Marmorek Hapoel Marmorek 3:1 Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
Matchday 28 Hapoel Afula Hapoel Afula 2:1 Hapoel Rishon leZion H Rishon leZion
Matchday 25 1.FC Köln II 1.FC Köln II 3:0 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
Matchday 25 RW Essen Rot-Weiss Essen 0:2 SC Verl SC Verl
Matchday 26 SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 1:0 VfL Wolfsburg II Wolfsburg II
Matchday 17 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 4:0 SV Allerheiligen Allerheiligen
Matchday 17 Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 2:2 ATSV Stadl-Paura Stadl-Paura
Matchday 17 SC Weiz SC Weiz 1:4 TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
Matchday 17 Völkermarkt VST Völkermarkt 3:1 Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
Matchday 17 FC Wels FC Wels 1:4 Union Gurten Gurten
Matchday 17 Sturm Graz II SK Sturm Graz II 0:1 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Matchday 18
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 3:4 ASK-BSC Bruck/Leitha Bruck/L.
Matchday 18 Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 5:1 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
Matchday 18 Mauerwerk FC Mauerwerk 1:1 SV Mattersburg II Mattersburg II
Matchday 18 Wiener SC Wiener Sport-Club 3:3 FCM Traiskirchen Traiskirchen
Matchday 18 Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 7:0 SV Schwechat SV Schwechat
Matchday 18 Kjellerup IF Kjellerup IF 1:7 Skive IK Skive IK
Matchday 19 Lok. Kosice Lokomotiva Kosice 2:1 1.FC Tatran Presov Tatran Presov
Matchday 19 FK Pohronie FK Pohronie 2:1 Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
Matchday 23 Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 1:0 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Matchday 19 Mannswörth SC Mannswörth 2:0 Union Mauer Union Mauer
Matchday 17 Zwettl SC Zwettl 0:2 Kremser SC Kremser SC
Matchday 17 Rohrbach/G. USC Rohrbach/Gölsen 3:1 SCU Kilb Kilb
Matchday 17 Kottingbrunn ASK Kottingbrunn 4:0 SV Gaflenz Gaflenz
Matchday 18 Leithaprodersd. SV Leithaprodersdorf 1:1 SC Ritzing SC Ritzing
Matchday 17 SV Wallern SV Wallern 0:2 Union Perg Union Perg
Matchday 16 Pöllau TSV Pöllau 1:2 SV Lebring Lebring
Matchday 16 Bruck/Mur SC Bruck/Mur 2:1 Donawitzer SV Leoben DSV Leoben
Matchday 13 St. Pölten U18 AKA St. Pölten U18 0:0 AKA Admira Wacker Mödling U18 AKA Admira U18
Matchday 6 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 0:2 Independiente del Valle Independiente
Matchday 2 Metta FK Metta 1:2 Riga FC Riga
Matchday 21 Sabah FK Sabah FK 1:1 Sumgayit PFC Sumgayit
Matchday 21 Zira FC Zira FC 2:0 Keshla FK Keshla
Matchday 21 FK Sabail FK Sabail 1:2 Qarabağ Ağdam Qarabag Agdam
Matchday 21 Neftchi Baku Neftchi Baku 1:1 FK Qabala FK Qabala
Matchday 23 Gandzasar Gandzasar Kapan 0:0 FC Shirak Gyumri Shirak Gyumri
Matchday 19 Hirschstetten SV Hirschstetten 0:4 Hellas Kagran Hellas Kagran
Matchday 19
Vienna First Vienna FC 5:0 SV Dinamo Helfort 15 Young Stars Helfort
Group Stage Madura United Madura United FC 1:0 Borneo FC Borneo FC
Group Stage PSS Sleman PSS Sleman 0:2 Persija Jakarta Persija Jakarta
Matchday 19 Al Rayyan Al Rayyan Sports Club 1:0 Al Khor Sports Club Al Khor
Matchday 19 Al Arabi Al Arabi Sports Club 1:2 Al Gharafa Sports Club Al Gharafa
Group Stage Inter U19 Inter Milan Primavera 2:1 APIA Leichhardt Tigers U20 Leichhardt U20
Group Stage Braga U19 SC Braga U19 1:0 Cagliari Primavera Cagliari U19
Group Stage Empoli U19 Empoli Primavera 3:0 UYSS Soccer Star New York UYSS NY
Group Stage Nordsjaell. U19 FC Nordsjaelland U19 5:1 Ascoli Picchio Primavera Ascoli U19
Group Stage Bologna U19 Bologna Primavera 3:0 Viareggio 2014 Juniores Viareggio Jun.
Group Stage Club Bruges U19 Club Bruges U19 3:1 Ternana Berretti Ternana U19
group stage Torino U19 Torino Primavera 1:2 Club Athletico Paranaense U19 Athletico U19
group stage Merani Academy FC Merani Tbilisi Academy 1:5 Rieti Youth Rieti Youth
group stage Parma U19 Parma Primavera 6:0 LIAC New York U19 LIAC NY U19
group stage Nania FC Youth Nania FC Youth 2:3 Venezia Primavera Venezia U19
Matchday 22 Foolad Foolad FC 1:1 Sepahan FC Sepahan
Matchday 22 Pars Jam Pars Jonoubi Jam 0:1 Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
Matchday 24 SuperSport Utd. SuperSport United 1:1 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
Matchday 24 Cape Town City Cape Town City FC 0:0 Polokwane City FC Polokwane City
Matchday 24 Bloemfontein Bloemfontein Celtic 2:4 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Matchday 22 Bramfelder SV Bramfelder SV 3:1 FC Voran Ohe FC Voran Ohe
Matchday 22 Hamm Utd. Hamm United FC 1:4 VfL Lohbrügge Lohbrügge
Matchday 22 Klub Kosova Klub Kosova 1:3 SV Nettelnburg/Allermöhe Nettelnburg/A.
Matchday 8 Bengaluru FC B Bengaluru FC B 0:0 Lonestar Kashmir FC Lonestar K. FC
Qualifying Round FC Pune City FC Pune City 0:0 Punjab FC Punjab
Qualifying Round Kerala Blasters Kerala Blasters FC 0:2 Indian Arrows FC Indian Arrows
Matchday 22 TuRa Harksheide TuRa Harksheide 2:0 Eintracht Lokstedt Eintr. Lokstedt
Matchday 22 HSV III Hamburger SV III 1:0 SV Halstenbek-Rellingen SV Halstenbek