For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:10:16 AM
Matchday 3 EFB Reserves Esbjerg fB Reserves 1:3 SönderjyskE Reserves SE Reserves
Matchday 7 FCH Reserves FC Helsingör Reserves 1:1 FC Copenhagen Reserves FCK Reserves
Matchday 3 SIF Reserves Silkeborg IF Reserves 4:2 Vendsyssel FF Reserves Vendsyssel Res
Matchday 7 RFC Reserves Randers FC Reserves 2:1 Viborg FF Reserves Viborg FF Res.
Matchday 10 BIF Reserves Bröndby IF Reserves 2:1 Lyngby BK Reserves LBK Reserves
Matchday 25
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 0:3 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Matchday 27
AS Roma AS Roma 2:1 FC Empoli FC Empoli
Matchday 19 Krasnodar II FK Krasnodar II 2:1 FK Orenburg II Orenburg II
Matchday 19 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:1 Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 19 Krasnodar FK Krasnodar 2:2 FK Orenburg Orenburg
Matchday 25 Galatasaray U21 Galatasaray SK U21 1:0 Antalyaspor U21 Antalyaspor U21
Matchday 4 Sittard U21 Fortuna Sittard U21 0:1 NEC Nijmegen U21 NEC U21
Matchday 5 Emmen U21 FC Emmen U21 5:2 FC Twente Enschede U21 FC Twente U21
Matchday 5 RKC U21 RKC Waalwijk U21 2:0 ADO Den Haag U21 ADO U21
Matchday 5 Heracles U21 Heracles Almelo U21 3:1 Willem II Tilburg U21 Willem II U21
Matchday 25 Galatasaray Galatasaray SK 5:0 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 1 FCSB FCSB 1:2 FC Viitorul FC Viitorul
Matchday 1 FC Botosani FC Botosani 0:0 Concordia Chiajna Chiajna
Matchday 6 NAC Breda U21 NAC Breda U21 1:2 Go Ahead Eagles Deventer U21 Go Ahead U21
Matchday 6 Heerenveen U21 SC Heerenveen U21 2:0 SC Cambuur-Leeuwarden U21 SC Cambuur U21
Matchday 6 Helmond U21 Helmond Sport U21 7:0 FC Dordrecht U21 Dordrecht U21
Matchday 6 Roda JC U21 Roda JC Kerkrade U21 0:3 Excelsior Rotterdam U21 Excelsior U21
Matchday 6 De Graafs. U21 De Graafschap Doetinchem U21 14:0 Achilles '29 U21 Achilles U21
Matchday 25 Benfica SL Benfica 2:2 Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 29 St. Mirren St. Mirren FC 0:1 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 24 Panetolikos Panetolikos GFS 5:0 Panionios Athens Panionios
Matchday 24 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 25 Aarhus GF Aarhus GF 1:2 Odense Boldklub Odense BK
Matchday 25 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 1:1 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 20 Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 1:3 PFC Montana PFC Montana
Matchday 25 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 0:1 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
Matchday 19 FV Dudenhofen FV Dudenhofen 2:0 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 2 Los Angeles FC Los Angeles FC 4:1 Portland Timbers Timbers
Matchday 5 A.S. LA A.S. Los Angeles 1:0 ASC San Diego ASC San Diego
Matchday 9 CD América CD América de Cali 3:1 Once Caldas Once Caldas
Matchday 11 FC Juárez FC Juárez 1:1 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 21 Krupa U17 FK Krupa na Vrbasu U17 1:2 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Matchday 7 Metropolitanos Metropolitanos FC 4:0 AC LALA FC LALA FC
Matchday 2 Riteriai FK Riteriai 0:0 FC Stumbras Kaunas FC Stumbras
Matchday 26 El Dakhlia El Dakhlia SC 0:0 Masr El Makasa El Makasa
Matchday 26 Harras Hodoud Harras El Hodoud 0:0 Enppi Club Enppi
Matchday 26 Wadi Degla Wadi Degla FC 0:0 Tala'ea El Gaish Gaish
Matchday 3 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 1:1 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 3 FC Dila FC Dila Gori 0:0 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Group Stage Al-Zawraa Al-Zawraa 5:0 Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
Group Stage Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 4:1 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
Group Stage Al Rayyan Al Rayyan Sports Club 2:1 Lokomotiv Tashkent Loko Tashkent
Group Stage Al-Nassr Al-Nassr FC 2:3 Zob Ahan Esfahan Zob Ahan
Group Stage Jerusalem Hilal Jerusalem Hilal Al-Quds 2:6 Al-Wehdat Al-Wehdat
Group Stage Al Ittihad Aleppo Al Ittihad Aleppo 1:2 Al-Najma Al-Najma
Group Stage Al-Jazeera Al-Jazeera (Amman) 1:0 Al-Kuwait Sports Club Al-Kuwait
Group Stage Al-Nejmeh Al-Nejmeh 0:1 Al-Jaish SC Al-Jaish
Matchday 19 CA Mitre Club Atlético Mitre 1:1 Nueva Chicago Nueva Chicago
Matchday 19 Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 0:0 Club Almagro Almagro
Matchday 19 Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 1:1 Club Atlético Los Andes Los Andes
group stage Haukar Haukar Hafnarfjördur 1:1 Breidablik Kópavogur Breidablik
Matchday 4 Club UTC UTC Cajamarca 2:1 Alianza Universidad CSD Alianza
Matchday 28 Venezia Venezia FC 1:1 SSD Palermo Palermo
Matchday 30 AS Gubbio AS Gubbio 1910 1:1 Ternana Calcio Ternana
Matchday 4 Antofagasta Club de Deportes Antofagasta 1:1 CDP Curicó Unido Curicó
Matchday 29 Málaga CF Málaga CF 1:2 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 28 FC Metz FC Metz 1:1 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
Matchday 26 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 1:1 Zenit 2 St. Petersburg Zenit 2 S-Pb
Matchday 28 Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 1:1 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
Matchday 25 Denizlispor Denizlispor 0:0 Ümraniyespor Ümraniyespor
Matchday 26 Indjija FK Indjija 0:0 FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
Matchday 26 Teleoptik FK Teleoptik Zemun 1:1 FK Trayal Kruševac Trayal
Matchday 19 Swansea U23 Swansea City U23 0:3 West Ham United U23 West Ham U23
Matchday 19 Everton U23 Everton FC U23 0:0 Arsenal FC U23 Arsenal U23
Matchday 19 Blackburn U23 Blackburn Rovers U23 2:2 Brighton & Hove Albion U23 Brighton U23
Matchday 19 Wolves U23 Wolverhampton Wanderers U23 3:1 Southampton FC U23 Southampton U23
Matchday 19 West Brom U23 West Bromwich Albion U23 0:0 Fulham FC U23 Fulham U23
Matchday 19 Norwich U23 Norwich City U23 2:2 Stoke City U23 Stoke U23
Matchday 19 Newcastle U23 Newcastle United U23 0:3 Aston Villa U23 Aston Villa U23
Matchday 27 H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 0:1 Hapoel Marmorek Hapoel Marmorek
Matchday 27 H. Ashkelon Hapoel Ashkelon 2:4 Hapoel Ramat Gan H. Ramat Gan
Matchday 27 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 3:1 Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon
Matchday 26 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 2:1 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
Matchday 25 VfB Lübeck VfB Lübeck 2:0 Hamburger SV II Hamburger SV II
Matchday 22 CA Tucumán Club Atlético Tucumán 0:1 Club Atlético River Plate River Plate
Matchday 22 Tigre Club Atlético Tigre 2:2 Club Atlético Unión CA Unión
Matchday 5 Delfín SC Delfín SC 0:0 CS Emelec CS Emelec
Matchday 14 Guadalupe FC Guadalupe FC 0:2 Deportivo Saprissa Saprissa
Matchday 22 FC Urartu FC Urartu Yerevan 0:0 FC Lori Vanadzor Lori Vanadzor
Matchday 21 FC Sevan FC Sevan 2:2 FC Lokomotiv Erewan Lokomotiv
Matchday 21 Ararat-Arm. II FC Ararat-Armenia II 3:3 FC Alashkert II Alashkert II
Matchday 21 Erebuni Erewan Erebuni Erewan 0:3 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 21 Pyunik II FC Pyunik Yerevan II 3:4 FC Ararat Yerevan II Ararat II
Group Stage Mitra Kukar Mitra Kukar FC 1:2 Bhayangkara FC Bhayangkara FC
Group Stage Semen Padang Semen Padang FC 1:2 Bali United FC Bali United
Group Stage Inter U19 Inter Milan Primavera 1:1 SC Braga U19 Braga U19
Group Stage Empoli U19 Empoli Primavera 3:3 FC Nordsjaelland U19 Nordsjaell. U19
Group Stage Ascoli U19 Ascoli Picchio Primavera 3:0 UYSS Soccer Star New York UYSS NY
group stage Rieti Youth Rieti Youth 1:3 Club Athletico Paranaense U19 Athletico U19
group stage Venezia U19 Venezia Primavera 5:0 LIAC New York U19 LIAC NY U19
group stage Torino U19 Torino Primavera 7:1 FC Merani Tbilisi Academy Merani Academy
Group Stage Ternana U19 Ternana Berretti 0:1 Viareggio 2014 Juniores Viareggio Jun.
Group Stage Bologna U19 Bologna Primavera 1:0 Club Bruges U19 Club Bruges U19
group stage Parma U19 Parma Primavera 1:0 Nania FC Youth Nania FC Youth
Group Stage Cagliari U19 Cagliari Primavera 2:0 APIA Leichhardt Tigers U20 Leichhardt U20
Matchday 8 Ozone FC Ozone FC 3:0 Chennaiyin FC B Chennaiyin B
Semi-Finals Bengaluru FC Bengaluru FC 3:0 NorthEast United FC NorthEast Utd.
Qatar U23 Qatar U23 1:0 India U23 India U23