For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:13:20 AM
last 16
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 0:1 Tottenham Hotspur Spurs
last 16
Real Madrid Real Madrid 1:4 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 27 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 1:2 HSC Montpellier Montpellier
Group Stage Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 0:0 Olimpia Asunción Olimpia
group stage Club San José Club Deportivo San José 0:1 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
group stage FBC Melgar FBC Melgar 0:0 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Matchday 9 Puebla FC Puebla FC 1:0 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 6 Quindío Deportes Quindío 2:1 Universitario Popayán Uni. Popayán
Matchday 8 Atlético Huila CD Atlético Huila 1:2 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Matchday 14 Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 3:1 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
Matchday 2 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 1:3 FC Saburtalo Saburtalo
Matchday 2 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 0:2 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 24 Brechin City Brechin City FC 0:0 East Fife FC East Fife
Matchday 16 SV Lafnitz SV Lafnitz 1:1 WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 33 Derby Derby County 2:1 Wigan Athletic Wigan
Matchday 23 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 1:3 Peterhead FC Peterhead FC
Matchday 25 Edinburgh City Edinburgh City FC 1:0 Berwick Rangers FC Berwick Rangers
Group Stage Melbourne Melbourne Victory 1:3 Daegu FC Daegu FC
Group Stage Kashima Antlers Kashima Antlers 2:1 Johor Darul Ta'zim FC Johor DT
Group Stage Gyeongnam FC Gyeongnam FC 2:2 Shandong Luneng Taishan SD Luneng
Group Stage GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 2:0 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Group Stage Persepolis Persepolis FC 1:1 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
Group Stage Al Duhail Al Duhail Sports Club 3:0 Esteghlal FC Esteghlal FC
Group Stage Al-Ain FC Al-Ain FC 0:1 Al-Hilal Riyadh Hilal
Group Stage Ahli Al-Ahli Jeddah 2:0 Al Sadd Sports Club Al Sadd
Matchday 18 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 1:1 CD Morón CD Morón
Matchday 15 FC Atert Bissen FC Atert Bissen 0:2 FC 72 Erpeldange Erpeldange
Semi-Finals Bristol Rovers Bristol Rovers 0:2 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 3 Sport Huancayo Sport Huancayo 0:3 Academia Deportiva Cantolao AD Cantolao
First Round Longford Town Longford Town FC 1:0 Cockhill Celtic FC Cockhill Celtic
Matchday 31 Accrington Accrington Stanley 1:2 Blackpool FC Blackpool
Matchday 37 Cheltenham Town Cheltenham Town 1:1 Bury FC Bury
Matchday 22 Halifax Town FC Halifax Town 3:0 Barnet FC Barnet
Matchday 32 Barrow Barrow AFC 2:3 Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 32 Braintree Braintree Town 1:3 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 32 Harrogate Town Harrogate Town 1:0 Bromley FC Bromley
Matchday 32 Salford Salford City 2:0 Sutton United Sutton Utd
Matchday 32 Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:1 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 4 Cuneo AC Cuneo 1905 2:0 Virtus Entella Virtus Entella
Matchday 9 Siena Robur Siena 2:3 US Pistoiese 1921 Pistoiese
Matchday 9 AC Pisa AC Pisa 1909 2:1 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 25 Hacettepe Hacettepe Spor 3:0 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 22 Shahrdari Bam Shahrdari Bam 4:3 Sardar Bukan FC Sardar Bukan
Matchday 22 Khosheh Talaei Khosheh Talaei Saveh 0:0 Caspian Qazvin FC Caspian Qazvin
Matchday 22 Damash Gilan Damash Gilan FC 2:0 Moghavemat Tehran Moghavemat
Matchday 22 Avalan Kamyaran Avalan Kamyaran 1:1 Chooka Talesh FC Chooka Talesh
Matchday 22 Foolad Novin Foolad Novin 0:1 Shahrdari Hamedan Sh. Hamedan
Matchday 22 Iranjavan FC Iranjavan FC 3:0 Esteghlal Ahvaz Esteghlal Ahvaz
Matchday 21 Aldosivi Club Atlético Aldosivi 0:1 Defensa y Justicia Defensa
First Round Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 4:1 Club Atlético Douglas Haig Douglas Haig
Matchday 8 AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 2:3 Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
Matchday 4 Uni. Católica CD Universidad Católica 6:0 Fuerza Amarilla SC Fuerza Amarilla
Quarter-Finals OFK Sloga OFK Sloga Gornje Crnjelovo 1:1 FK Klis Buturović Polje FK Klis
Matchday 3 Khanh Hoa BVN Sanna Khanh Hoa Bien Viet Nam FC 3:4 Hai Phong FC Hai Phong FC
Matchday 3 HAGL Hoang Anh Gia Lai 1:3 Sai Gon FC Sai Gon FC
Matchday 3 HCM City Ho Chi Minh City 2:0 Nam Dinh FC Nam Dinh FC
Matchday 21 KF Ballkani KF Ballkani 1:2 FC Drita Gjilan FC Drita
Matchday 11 Europa Reserve Europa FC Reserve 1:3 Glacis United Reserve Glacis Utd Res
Group Stage PSS Sleman PSS Sleman 0:2 Madura United FC Madura United
Group Stage Persija Jakarta Persija Jakarta 5:0 Borneo FC Borneo FC
Matchday 23 Cape Town City Cape Town City FC 2:1 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Matchday 23 Orlando Pirates Orlando Pirates 1:1 Bloemfontein Celtic Bloemfontein
Barbados Barbados 3:0 Grenada Grenada
Turkey U17 Turkey U17 4:1 Australia U17 Australia U17
Armenia U18 Armenia U18 0:5 Hungary U18 Hungary U18
Serbia U17 Serbia U17 3:0 Bosnia and Herzegovina U17 Bosnia U17
Austria U17 Austria U17 1:0 Georgia U17 Georgia U17
Croatia U16 Croatia U16 1:1 Turkey U16 Turkey U16
Netherlands U15 Netherlands U15 2:2 Belgium U15 Belgium U15
Matchday 10 Bashund. Kings Bashundhara Kings 1:0 Sheikh Russel KC Sheikh Russel
Matchday 10 Muktijoddha Muktijoddha Sangsad KS 3:0 Brothers Union Brothers Union
Matchday 10 Rahmatganj Rahmatganj MFS 1:1 Arambagh Krira Sangha Arambagh KS
Matchday 6 ARA FC ARA FC 1:0 FC Goa II FC Goa II