To use this site, please enable Javascript.

Matches Feb 10, 2021

matchday 35 Internacional Sport Club Internacional 11:00 PM Sport Club do Recife Sport Recife
  Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 11:15 PM Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Quarter-Finals
Galatasaray Galatasaray SK 6:45 PM Alanyaspor Alanyaspor
matchday 16
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 6:30 PM LASK LASK
 
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 6:30 PM SCR Altach SCR Altach
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 8:30 PM Austria Vienna Austria Vienna
matchday 10 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 8:45 PM Motherwell FC Motherwell FC
matchday 25 Livingston FC Livingston FC 7:00 PM Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  St. Mirren St. Mirren FC 9:00 PM Celtic FC Celtic
matchday 5 HNK Rijeka HNK Rijeka 6:05 PM HNK Hajduk Split Hajduk Split
matchday 15 HNK Sibenik HNK Sibenik 4:00 PM NK Istra 1961 NK Istra
matchday 20 NK Bravo NK Bravo 2:00 PM ND Gorica ND Gorica
  NK Domzale NK Domzale 4:30 PM NK Maribor NK Maribor
  FC Koper FC Koper 6:00 PM NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
matchday 1 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 12:00 AM Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 12:00 AM F91 Dudelange F91 Dudelange
matchday 5 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 12:01 AM Pumas Tabasco Pumas Tabasco
  Cancún FC Cancún FC 2:05 AM Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
  Tampico Madero Tampico Madero 4:05 AM Tlaxcala FC Tlaxcala
matchday 13 El Gouna El Gouna FC 1:30 PM El Mokawloon SC El Mokawloon
  El Masry El Masry SC 6:30 PM Pyramids FC Pyramids FC
Round of 16 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 5:30 PM Piast Gliwice Piast Gliwice
  Rakow Rakow Czestochowa 8:30 PM Górnik Zabrze Górnik Zabrze
  Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 12:30 PM Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
  Farul 1920 FC Farul Constanta 1920 12:30 PM AFC Chindia Targoviste Chindia
  D. Calarasi Dunarea Calarasi 12:30 PM AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele AFC Turris
  Dinamo FC Dinamo 12:30 PM FCSB FCSB
  ASU Poli ASU Politehnica Timisoara 12:30 PM Astra Giurgiu Astra Giurgiu
  FC Botosani FC Botosani 12:30 PM Universitatea Craiova Univ. Craiova
  U Cluj FC Universitatea Cluj 12:30 PM UTA Arad UTA Arad
  Petrolul Petrolul Ploiesti 12:30 PM ACSM Politehnica Iași ACSM Poli Iași
Third Round Domazlice TJ Jiskra Domazlice 1:00 PM SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  FK Prepere FK Prepere 4:00 PM FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
matchday 24 Reading Reading FC 8:00 PM Brentford FC Brentford
Round of 16 Vevey United FC Vevey United postponed Servette FC Servette FC
  FC Solothurn FC Solothurn postponed SC Kriens SC Kriens
  FC Monthey FC Monthey postponed FC Lugano FC Lugano
 
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 6:00 PM FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 8:15 PM BSC Young Boys BSC Young Boys
  FC Aarau FC Aarau 8:30 PM FC Sion FC Sion
Third Round Soroksár Soroksár SC 1:00 PM Kisvárda FC Kisvárda
  Taksony SE Taksony SE 1:00 PM BFC Siófok BFC Siófok
  Dorog Dorogi FC 1:00 PM Ferencvárosi TC Ferencváros
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 1:00 PM MTK Budapest MTK Budapest
  Hódmezövásárhely FC Hódmezövásárhely FC 1:00 PM Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  III. Kerület III. Kerület TVE Budapest 1:00 PM Budapest Honvéd FC Honvéd
  Debreceni EAC Debreceni EAC 1:00 PM Debreceni VSC Debrecen
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 1:00 PM Paksi FC Paksi FC
  Tállya KSE Tállya KSE 1:00 PM Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Pécsi MFC Pécsi MFC 2:00 PM Szombathelyi Haladás Haladás
  FC Ajka FC Ajka 3:00 PM Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  Vasas FC Vasas FC 7:45 PM MOL Fehérvár FC Fehérvár
matchday 8 Mvd City Torque Montevideo City Torque - Club Deportivo Maldonado Maldonado
  CA Cerro Club Atlético Cerro - Defensor Sporting Club Defensor
  Liverpool FC Liverpool FC Montevideo - Montevideo Wanderers Wanderers
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia - Club Atlético Boston River Boston River
  Peñarol CA Peñarol - Cerro Largo FC Cerro Largo
  Progreso Club Atlético Progreso - Club Nacional Nacional
  River Plate Atletico River Plate Montevideo - CA Rentistas Rentistas
  CA Fénix CA Fénix - Danubio FC Danubio FC
matchday 25 Uthai Thani FC Uthai Thani FC 11:00 AM Nongbua Pitchaya FC Nongbua FC
  Chiangmai FC Chiangmai FC 12:00 PM MOF Customs United Customs Utd.
  Sisaket FC Sisaket FC 12:00 PM Navy FC Navy FC
  Udon Thani FC Udon Thani FC 12:00 PM Chiangmai United Chiangmai Utd.
  Samut Sakhon FC Thai Union Samut Sakhon FC 12:00 PM Ayutthaya United Ayutthaya Utd.
  Khon Kaen Utd. Khon Kaen United 1:00 PM Khon Kaen FC Khon Kaen FC
  Phrae Utd. Phrae United 1:00 PM Grand Andaman Ranong United Ranong Utd.
  Lampang FC Lampang FC 1:00 PM Chainat Hornbill FC Chainat FC
  Kasetsart FC Kasetsart FC 1:00 PM Nakhonpathom United Nakhonpathom
matchday 22 Reggina Reggina 1914 7:00 PM Virtus Entella Virtus Entella
  Chievo Verona Chievo Verona 9:00 PM AC Reggiana 1919 Reggiana
matchday 18 Padova Calcio Padova 3:00 PM Carpi FC 1909 Carpi
matchday 8 FK Meteor U19 FK Meteor Praha U19 12:00 PM Slezsky FC Opava U19 SFC Opava U19
matchday 19 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 6:00 PM Maccabi Netanya Maccabi Netanya
  H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 7:00 PM Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
  B. Jerusalem Beitar Jerusalem 7:15 PM Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
  FC Ashdod FC Ashdod 7:45 PM Maccabi Haifa Maccabi Haifa
matchday 15 FC 08 Homburg FC 08 Homburg 5:00 PM Kickers Offenbach K. Offenbach
matchday 16 SC Freiburg II SC Freiburg II 2:00 PM TSV Schott Mainz Schott Mainz
matchday 18 TuS Koblenz TuS Koblenz 7:30 PM SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
matchday 20 Kozan Spor FK Kozan Spor FK 11:00 AM 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
  Siirt IÖI Siirt Il Özel Idaresi Spor 11:00 AM Bursa Yildirim Spor Bursa Yildirim
  Bayrampasa Bayrampasa Spor 11:00 AM Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
  Büyük Anadolu Kirikkale Büyük Anadolu Spor 11:00 AM 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
  Silivrispor Silivrispor 11:00 AM Alanya Kestelspor Alanya Kestel
  Adiyaman 1954 Adiyaman 1954 Spor 11:00 AM Düzce Spor Düzce Spor
  Muglaspor Muglaspor 11:00 AM Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
  Modafen Modafen 11:00 AM 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
matchday 9 SPAL U19 SPAL Primavera 1:00 PM Fiorentina Primavera Fiorentina U19
  Atalanta U19 Atalanta Primavera 3:00 PM Sampdoria Primavera Sampdoria U19
  Genoa U19 Genoa Primavera 3:00 PM Juventus Primavera Juventus U19
  Lazio U19 Lazio Primavera 3:00 PM Empoli Primavera Empoli U19
  Torino U19 Torino Primavera 3:00 PM Cagliari Primavera Cagliari U19
  Castellanzese USD Castellanzese 1921 2:30 PM AC Saluzzo Saluzzo
matchday 10 USD Breno USD Breno 2:30 PM SSD Real Calepina FC 2020 Real Calepina
matchday 7 FC Messina FC Messina 2:30 PM Marina di Ragusa Marina Ragusa
matchday 18 Chennaiyin FC Chennaiyin FC 3:00 PM Jamshedpur FC Jamshedpur FC

Select date

Player birthdays

  • Naby Keïta
    Date of birth: Feb 10, 1995  Guinea
    Position: Central Midfield
    Market value: 40,00 m €
    Liverpool FC
    Age: 26 years

Coach birthdays