To use this site, please enable Javascript.

Matches Dec 12, 2020

matchday 11
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 1:1 Hertha BSC Hertha BSC
 
SC Freiburg SC Freiburg 2:0 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 1:5 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 0:1 1. FC Köln 1. FC Köln
 
RB Leipzig RB Leipzig 2:0 SV Werder Bremen Werder Bremen
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 1:1 Bayern Munich Bayern Munich
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 1:0 Hannover 96 Hannover 96
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:2 Hamburger SV Hamburger SV
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 2:3 Holstein Kiel Holstein Kiel
matchday 15
1860 Munich TSV 1860 Munich 5:0 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
Hallescher FC Hallescher FC 1:3 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 1:0 Türkgücü München Türkgücü Münch.
 
SC Verl SC Verl 1:1 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 4:1 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
VfB Lübeck VfB Lübeck 1:1 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Peru U20 Peru U20 1:2 Chile U20 Chile U20
  Brazil U20 Brazil U20 2:0 Bolivia U20 Bolivia U20
matchday 25 RB Bragantino Red Bull Bragantino 2:1 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
  Athletico-PR Club Athletico Paranaense 0:1 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
  Internacional Sport Club Internacional 2:1 Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo
  Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 3:0 Esporte Clube Bahia EC Bahia
matchday 12
Wolves Wolverhampton Wanderers 0:1 Aston Villa Aston Villa
  Newcastle Newcastle United 2:1 West Bromwich Albion West Brom
 
Man Utd Manchester United 0:0 Manchester City Man City
 
Everton Everton FC 1:0 Chelsea FC Chelsea
matchday 13
Valencia Valencia CF 2:2 Athletic Bilbao Athletic
  Getafe Getafe CF 0:1 Sevilla FC Sevilla FC
  SD Huesca SD Huesca 1:0 Deportivo Alavés Alavés
 
Real Madrid Real Madrid 2:0 Atlético Madrid Atlético Madrid
matchday 11 Crotone FC Crotone 4:1 Spezia Calcio Spezia Calcio
  Torino Torino FC 2:3 Udinese Calcio Udinese Calcio
 
Lazio SS Lazio 1:2 Hellas Verona Hellas Verona
matchday 14 Marseille Olympique Marseille 2:1 AS Monaco Monaco
  Lens RC Lens 2:3 Montpellier HSC Montpellier
matchday 15 VVOG VVOG Harderwijk postponed Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs postponed DVS '33 Ermelo DVS '33
  Harkemase Boys Harkemase Boys postponed VV Goes VV Goes
  FC Lisse FC Lisse postponed ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
  ACV Assen ACV Assen postponed Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  Sportlust '46 Sportlust '46 postponed VV SteDoCo SteDoCo
  Hoek HSV Hoek postponed BVV Barendrecht Barendrecht
  Ter Leede VV Ter Leede postponed VV Staphorst Staphorst
  VVSB VVSB Noordwijkerhout postponed VV DOVO Veenendaal DOVO
matchday 11
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 2:2 TSV Hartberg TSV Hartberg
 
SV Ried SV Ried 1:4 SCR Altach SCR Altach
 
Sturm Graz SK Sturm Graz 3:0 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
matchday 18 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 1:0 FK Ufa Ufa
  Sochi FC Sochi 1:0 Spartak Moscow Spartak Moscow
  Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 3:1 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
matchday 13 Ak. Dinamo U16 Akademia Dinamo Moskau U16 4:0 Akademia ZSKA Moskau U16 Ak.ZSKA U16
  FShM U16 FShM Moskau U16 1:5 Akademia FK Rostov U16 FK Rostov U16
  Krasnodar U16 Akademia FK Krasnodar U16 4:0 Y. Konoplev Football Akademia U16 Konoplev U16
  UOR-5 U16 Master-Saturn Egorjevsk U16 5:0 Akademia Rubin Kazan U16 Ak. Rubin U16
  Ak.Cherta U16 Akademia Chertanovo Moskau U16 6:3 SShOR Zenit St. Petersburg U16 SShOR Zenit U16
  Ak.Spartak U16 Akademia Spartak Moskau U16 2:6 Akademia Zenit St. Petersburg U16 Ak. Zenit U16
  Ak.Loko U16 Akademia Lokomotiv Moskau U16 1:1 DYuSSh Strogino Moskau U16 Strogino U16
  Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow 1:5 SShOR Zenit St. Petersburg SShOR Zenit
  FShM Moskau FShM Moskau 2:1 FK Rostov Academy Akademia Rostov
  Akad. Krasnodar Akademia FK Krasnodar 2:3 Y. Konoplev Football Academy U17 Ak.Konoplev U17
  UOR-5 U17 Master-Saturn Egorjevsk U17 1:2 Akademia Rubin Kazan Akademia Rubin
  Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 0:1 Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
  Akademia Dynamo Akademia Dynamo Moscow 0:1 Akademia CSKA Moscow Akademia CSKA
  Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 4:0 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
  Gaz Metan Gaz Metan Mediaș 0:3 Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi OSK
  Chindia AFC Chindia Targoviste 1:1 FC Viitorul Constanța FC Viitorul
matchday 11
FC Sion FC Sion 1:2 FC Luzern FC Luzern
 
FC Vaduz FC Vaduz 0:2 FC Basel 1893 FC Basel
matchday 15 Scherpenzeel VV Scherpenzeel postponed ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  Gravenzande FC 's-Gravenzande postponed VV Spijkenisse Spijkenisse
  SV Poortugaal SV Poortugaal postponed Achilles Veen Achilles Veen
  Smitshoek VV Smitshoek postponed CVV de Jodan Boys Jodan Boys
  VV Capelle VV Capelle postponed DHSC Utrecht DHSC Utrecht
  VV Rijsoord VV Rijsoord postponed RKSV Achilles '29 Achilles '29
  SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam postponed FC Rijnvogels Rijnvogels
  VV Duno VV Duno Doorwerth postponed VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
matchday 12 FC Groningen FC Groningen 2:0 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
  FC Emmen FC Emmen 1:1 ADO Den Haag ADO Den Haag
 
Ajax Ajax Amsterdam 4:0 PEC Zwolle PEC Zwolle
  Hatayspor Hatayspor 3:1 Fatih Karagümrük Karagümrük
 
Kayserispor Kayserispor 0:0 Trabzonspor Trabzonspor
  C. Rizespor Caykur Rizespor 3:2 Göztepe Göztepe
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 4:3 Konyaspor Konyaspor
 
Fenerbahce Fenerbahce SK 0:3 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
matchday 15 NSC Nijkerk NSC Nijkerk postponed SDC Putten SDC Putten
  De Dijk ASV De Dijk postponed SC Genemuiden Genemuiden
  Buitenpost VV Buitenpost postponed VV Noordscheschut Noordscheschut
  VV Eemdijk VV Eemdijk postponed RKAV Volendam RKAV Volendam
  Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord postponed ONS Sneek ONS Sneek
  Swift AVV Swift postponed SV Urk SV Urk
  AZSV Aalten AZSV Aalten postponed VV Berkum Berkum
  HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen postponed VV DETO Twenterand DETO
matchday 17 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 0:4 Hibernian FC Hibernian FC
  Motherwell FC Motherwell FC 0:1 St. Mirren FC St. Mirren
  St. Johnstone St. Johnstone FC 1:2 Livingston FC Livingston FC
  Aberdeen FC Aberdeen FC 2:0 Ross County FC Ross County
matchday 28 EC Vitória Esporte Clube Vitória 0:1 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
  Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 1:0 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
  América-MG América Futebol Clube (MG) 1:0 Paraná Clube Paraná
  Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 0:1 Esporte Clube Juventude Juventude
matchday 13 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 1:1 FK Minaj FK Minaj
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 2:2 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
  Rukh Lviv Rukh Lviv 4:1 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
matchday 12 AE Larisa AE Larisa 0:1 OFI Crete OFI Crete
  Panathinaikos Panathinaikos Athens 2:0 PAS Giannina PAS Giannina
matchday 16 Mouscron Royal Excel Mouscron 3:1 Beerschot V.A. Beerschot V.A.
  Cercle Brugge Cercle Brugge 0:1 KV Oostende KV Oostende
  KV Kortrijk KV Kortrijk 0:3 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV 1:2 RSC Charleroi RSC Charleroi
matchday 14 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 3:4 KMSK Deinze KMSK Deinze
matchday 11 1.FK Pribram 1.FK Pribram 1:0 FC FASTAV Zlin FC Zlin
  SFC Opava Slezsky FC Opava 2:2 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 1:1 MFK Karvina MFK Karvina
  FK Teplice FK Teplice 1:1 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  FK Pardubice FK Pardubice 2:1 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
  FK Jablonec FK Jablonec 3:2 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
matchday 18 Macva FK Macva Sabac 0:1 FK Rad Rad
  Spartak FK Spartak Subotica 0:1 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  Novi Pazar FK Novi Pazar 1:0 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 2:1 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
  Vozdovac FK Vozdovac 0:2 FK Partizan Belgrade Partizan
matchday 15 HNK Gorica HNK Gorica 4:1 NK Osijek NK Osijek
  NK Varazdin NK Varazdin 4:2 HNK Hajduk Split Hajduk Split
matchday 13 Warta Poznan Warta Poznan 1:2 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 0:2 Cracovia Cracovia
  Wisla Kraków Wisla Kraków 1:2 Legia Warszawa Legia Warszawa
matchday 16 PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 3:0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
  Tsarsko Selo Tsarsko Selo Sofia 2:2 Levski Sofia Levski Sofia
matchday 17 Dob. Dobrich PFK Dobrudzha Dobrich 0:2 FC Septemvri Simitli FC S. Simitli
  Minyor Pernik PFC Minyor Pernik 0:2 FK Sozopol FK Sozopol
  Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 0:2 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
  Litex Lovech FC Litex Lovech 1:0 Yantra Gabrovo Yantra Gabrovo
  ND Gorica ND Gorica 0:2 NK Celje NK Celje
  NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 1:1 NK Bravo NK Bravo
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:1 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  FC Koper FC Koper 1:2 NK Maribor NK Maribor
Group D Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 0:0 Clube do Remo (PA) Remo
matchday 14 Kisvárda Kisvárda FC 0:0 Budapest Honvéd FC Honvéd
  Ferencváros Ferencvárosi TC 2:0 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 4:1 Budafoki MTE Budafoki MTE
matchday 17 MSK Zilina MSK Zilina 0:0 SKF Sered SKF Sered
  FK Senica FK Senica 1:1 ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
  Ruzomberok MFK Ruzomberok 1:1 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
matchday 1 Henstedt-Ulz. SV Henstedt-Ulzburg 2:00 PM Breitenfelder SV Breitenfelde
  Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 2:00 PM SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
matchday 2 Eichholzer SV Eichholzer SV 2:00 PM Breitenfelder SV Breitenfelde
  TSV Travemünde TSV Travemünde 2:00 PM Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
matchday 3 IF Stjernen IF Stjernen Flensborg postponed SG Geest 05 SG Geest 05
matchday 13 Budissa Bautzen Budissa Bautzen 1:00 PM SSV Markranstädt Markranstädt
  Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 1:30 PM SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 1:30 PM FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 1:30 PM SG Taucha 99 SG Taucha 99
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 1:30 PM SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 1:30 PM FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  Dresd.-Stries. SG Dresden-Striesen 1:30 PM Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  Mo. Marienberg FSV Motor Marienberg 1:30 PM SC Freital SC Freital
matchday 14 G. Westvororte TSV Gera Westvororte 1:00 PM SV Schott Jena Schott Jena
  Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen 1:00 PM FSV Schleiz FSV Schleiz
  Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 1:00 PM FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
  SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 1:00 PM BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 1:00 PM SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 1:00 PM FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  FC Erfurt-Nord FC Erfurt-Nord 1:00 PM Eintracht Sondershausen Sondershausen
matchday 11 FSV Hollenbach FSV Hollenbach 3:00 PM SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
matchday 17 SV Weil SV Weil 1910 2:30 PM SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach
  SC Lahr SC Lahr 2:30 PM SV Endingen SV Endingen
  Offenburger FV Offenburger FV 2:30 PM DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  SC Durbachtal SC Durbachtal 2:30 PM FC Denzlingen FC Denzlingen
  FC Waldkirch FC Waldkirch 2:30 PM FC Radolfzell FC Radolfzell
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 2:30 PM SV Bühlertal SV Bühlertal
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 3:00 PM FC Auggen FC Auggen
Group A CD Morón CD Morón 2:3 Club Ferro Carril Oeste Ferro
Group C Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 0:0 Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
  Barracas C. Club Atlético Barracas Central 1:0 Club Atlético Belgrano Belgrano
  CA Alvarado CA Alvarado 0:1 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
Group D Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 2:0 CA All Boys Buenos Aires All Boys
  Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 3:1 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
  Brown Adrogue Brown de Adrogue 1:1 Instituto AC Córdoba Instituto AC
Group A Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 1:1 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
Group B CA Colón Club Atlético Colón 0:2 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
  Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 2:1 Racing Club Racing Club
  Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 1:0 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
matchday 8 Juan Aurich Club Juan Aurich 1:0 Deportivo Coopsol Dep. Coopsol
matchday 18 Wilstermann Club Jorge Wilstermann 0:0 The Strongest La Paz The Strongest
  Real Santa Cruz Club Real Santa Cruz 0:3 Club Always Ready Always Ready
  Palmaflor Atlético Palmaflor 1:0 Club Aurora Aurora
  Bolívar Bolívar La Paz 5:0 Club Deportivo Guabirá Guabira
matchday 5 Leones FC Leones FC 0:1 Bogotá FC Bogotá FC
  Cortuluá Cortuluá 5:0 FCR Valledupar Valledupar
matchday 31 FC Tokyo FC Tokyo 1:0 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
matchday 32 Sagan Tosu Sagan Tosu 1:1 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 0:0 Yokohama FC Yokohama FC
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 0:0 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  Oita Trinita Oita Trinita 1:1 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Kashima Antlers Kashima Antlers 2:0 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 0:0 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
relegation final Lagend Shiga Lagend Shiga 3:3 Hannan University Club Hannan Uni Club
matchday 8 Abha Abha Club 0:0 Al-Taawon Taawon
  Al-Ettifaq Al-Ettifaq 4:2 Damac FC Damac FC
  Al-Fateh Al-Fateh 1:2 Al-Batin Al-Batin
  Al-Nassr Al-Nassr FC 1:2 Al-Ahli Jeddah Ahli
matchday 19 FK Olimpik FK Olimpik Sarajevo 1:0 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
  FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 2:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
  FK Sarajevo FK Sarajevo 2:1 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
matchday 18 Deportivo Lara Deportivo Lara 3:0 Yaracuyanos Fútbol Club Yaracuyanos
  Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 2:0 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
  Mineros Mineros de Guayana 2:1 Trujillanos FC Trujillanos
  Estudiantes Estudiantes de Mérida 1:2 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
matchday 3 NC Magra NC Magra 0:0 US Biskra US Biskra
  USM Bel Abbès USM Bel Abbès 0:2 ES Sétif ES Sétif
  CS Constantine CS Constantine 0:0 ASO Chlef ASO Chlef
  WA Tlemcen WA Tlemcen 0:0 USM Alger USM Alger
matchday 1 Bank El Ahly Bank El Ahly 1:1 Wadi Degla FC Wadi Degla
  Pyramids FC Pyramids FC 1:2 Ittihad Alexandria El Ittihad
  El Mokawloon El Mokawloon SC 0:2 Zamalek SC Zamalek
matchday 3 MAS Fes MAS Fes 1:1 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
  OC Safi Olympique Safi 2:1 Wydad Casablanca Wydad AC
  Hassania Hassania d'Agadir 0:0 SC Chabab Mohammedia SC Chabab
matchday 2 Club Africain Club Africain Tunis 1:1 Avenir Sportif Rejiche AS Rejiche
  US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 2:0 AS Soliman AS Soliman
  ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 2:0 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
Final Bloem. Celtic Bloemfontein Celtic 1:2 Orlando Pirates Orlando Pirates
matchday 8 Airdrieonians Airdrieonians FC 0:1 Montrose FC Montrose
  Peterhead FC Peterhead FC 2:1 East Fife FC East Fife
  Clyde FC Clyde FC 0:3 Falkirk FC Falkirk FC
  Dumbarton FC Dumbarton FC 1:0 Cove Rangers FC Cove Rangers
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 0:2 Partick Thistle FC Partick Thistle
matchday 10 Bala Town Bala Town FC 4:1 Cardiff Metropolitan University FC Cardiff Metro
matchday 11 Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 2:0 The New Saints FC The New Saints
matchday 12 Caernarfon Town Caernarfon Town 2:0 Barry Town United FC Barry Town
matchday 13 Cefn Druids Cefn Druids AFC 4:1 Haverfordwest County Haverfordwest
  Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 1:1 FC Dornbirn FC Dornbirn
matchday 18 Cardiff Cardiff City 0:2 Swansea City Swansea
  Bournemouth AFC Bournemouth 5:0 Huddersfield Town Huddersfield
  Luton Luton Town 3:0 Preston North End Preston
  Rotherham Rotherham United 2:0 Bristol City Bristol City
  Birmingham Birmingham City 0:1 Watford FC Watford
  Middlesbrough Middlesbrough FC 3:0 Millwall FC Millwall
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 1:2 Barnsley FC Barnsley FC
  Blackburn Blackburn Rovers 1:2 Norwich City Norwich
  Nottm Forest Nottingham Forest 1:3 Brentford FC Brentford
  Wycombe Wycombe Wanderers 1:2 Coventry City Coventry
  Derby Derby County 0:0 Stoke City Stoke City
 
QPR Queens Park Rangers 0:1 Reading FC Reading
matchday 8 Queen's Park Queen's Park FC 3:3 Edinburgh City FC Edinburgh City
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 2:2 Stranraer FC Stranraer
  Stirling Stirling Albion FC 1:0 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Albion Rovers Albion Rovers FC 3:1 Elgin City FC Elgin City
matchday 2 BSC Glasgow BSC Glasgow 2:3 Haddington Athletic FC Haddington AFC
  Dunipace Dunipace FC 1:3 Berwick Rangers FC Berwick Rangers
  Hill of Beath Hawthorn Hill of Beath Hawthorn 2:1 Whitehill Welfare FC Whitehill
  Nairn County Nairn County FC 4:0 Threave Rovers Threave Rovers
  Strathspey Strathspey Thistle FC 0:4 Buckie Thistle FC Buckie Thistle
  Lothian Thistle Lothian Thistle Hutchison Vale FC 8:6 on pens Lossiemouth FC Lossiemouth
  Clachnacuddin Clachnacuddin FC 1:2 Caledonian Braves FC Cal. Braves
  East Stirling East Stirlingshire FC 5:0 Inverurie Loco Works FC Inverurie Locos
  Huntly FC Huntly FC 3:0 Dalbeattie Star FC Dalbeattie Star
  Newton Stewart Newton Stewart FC 0:3 Broxburn Athletic FC Broxburn FC
  Tynecastle FC Tynecastle FC 2:3 Cumbernauld Colts FC Cumbernauld CFC
  Banks O' Dee Banks O' Dee FC 6:1 Vale of Leithen FC Vale of Leithen
  Deveronvale FC Deveronvale FC 1:4 Camelon Juniors FC Camelon
  Edinburgh Uni University AFC 1:2 Tranent Juniors FC Tranent JFC
  Jeanfield SFC Jeanfield Swifts FC 3:1 University of Stirling FC Stirling Uni
  Newtongrange Newtongrange Star FC 0:4 Rothes FC Rothes
  Blackburn Utd Blackburn United FC 3:5 on pens Civil Service Strollers FC Civil Service
  Dundonald Bluebell JFC Dundonald Bluebell JFC 4:2 Easthouses Lily Miners Wefare FC Easthouses Lily
  Gala Fairydean Gala Fairydean Rovers FC 6:0 Wigtown & Bladnoch FC Wigtown
  Keith FC Keith FC 5:1 Fort William FC Fort William
  Spartans The Spartans FC 2:1 East Kilbride FC East Kilbride
matchday 10 Libertad Club Libertad Asunción 1:1 Club Guaraní Guaraní
  River Plate River Plate Asunción 1:1 Club Nacional Asunción Nacional
matchday 5 W. Phoenix Res. Wellington Phoenix Reserves 3:0 Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
  Waitakere Utd. Waitakere United 1:1 Hamilton Wanderers Hamilton W.
matchday 14 Bangkok Utd. True Bangkok United 1:2 Buriram United Buriram Utd.
  Samut Prakan C. Samut Prakan City 4:1 Chonburi FC Chonburi FC
  BG Pathum Utd. BG Pathum United 4:0 Suphanburi FC Suphanburi FC
matchday 16 Ayutthaya Utd. Ayutthaya United 3:1 Grand Andaman Ranong United Ranong Utd.
  Sisaket FC Sisaket FC 0:0 Phrae United Phrae Utd.
  Khon Kaen Utd. Khon Kaen United 4:1 Kasetsart FC Kasetsart FC
  Udon Thani FC Udon Thani FC 2:0 Chiangmai FC Chiangmai FC
  Samut Sakhon FC Thai Union Samut Sakhon FC 2:0 Khon Kaen FC Khon Kaen FC
matchday 17 Bristol Rovers Bristol Rovers 3:0 Plymouth Argyle Plymouth
  Hull City Hull City 0:1 Shrewsbury Town Shrewsbury
  Peterborough Peterborough United 4:1 Rochdale AFC Rochdale
  Charlton Charlton Athletic 5:2 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Ipswich Ipswich Town 0:2 Portsmouth FC Portsmouth
  Swindon Town Swindon Town 0:1 Fleetwood Town Fleetwood
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2:1 Northampton Town Northampton
  Lincoln City Lincoln City 0:4 Sunderland AFC Sunderland
  Wigan Wigan Athletic 4:3 Accrington Stanley Accrington
  Blackpool Blackpool FC 0:0 Oxford United Oxford United
  Doncaster Doncaster Rovers 2:1 Gillingham FC Gillingham FC
  MK Dons Milton Keynes Dons 1:1 Burton Albion Burton Albion
  Crawley Town Crawley Town 4:2 Barrow AFC Barrow
  Leyton Orient Leyton Orient 2:1 Newport County Newport County
  Salford Salford City 0:0 Cheltenham Town Cheltenham
  Exeter City Exeter City 5:0 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Morecambe FC Morecambe FC 1:0 Harrogate Town Harrogate Town
  Southend United Southend United 1:0 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Forest Green Forest Green Rovers 2:0 Cambridge United Cambridge Utd.
  Oldham Athletic Oldham Athletic 3:1 Bradford City Bradford
  Walsall Walsall FC 2:1 Bolton Wanderers Bolton
  Carlisle United Carlisle United 4:0 Stevenage FC Stevenage
  Grimsby Town Grimsby Town 1:1 Mansfield Town Mansfield Town
  Port Vale Port Vale FC 1:1 Colchester United Colchester Utd.
matchday 15 Boreham Wood Boreham Wood FC 3:2 Aldershot Town Aldershot Town
  Solihull Moors Solihull Moors 0:1 Bromley FC Bromley
  Chesterfield FC Chesterfield FC 6:0 Barnet FC Barnet
  Wealdstone FC Wealdstone FC 2:1 Weymouth FC Weymouth FC
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 0:1 Altrincham FC Altrincham
  Woking FC Woking FC 3:0 Hartlepool United Hartlepool Utd.
  King's Lynn King's Lynn Town 0:0 Torquay United FC Torquay United
matchday 10 Coleraine Coleraine FC 2:1 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Crusaders Crusaders FC 5:0 Portadown FC Portadown
  Dungannon Dungannon Swifts 1:5 Ballymena United Ballymena
  Glentoran Glentoran FC 6:0 Carrick Rangers Carrick Rangers
matchday 11 Cremonese US Cremonese 3:3 Ascoli Calcio Ascoli
  Lecce US Lecce 2:2 Frosinone Calcio Frosinone
  Brescia Brescia Calcio 3:1 US Salernitana 1919 Salernitana
  AC Pisa AC Pisa 1909 1:0 Pordenone Calcio Pordenone
  Cosenza Cosenza Calcio 0:1 AC Reggiana 1919 Reggiana
  Virtus Entella Virtus Entella 2:5 FC Empoli FC Empoli
  Pescara Delfino Pescara 1936 2:3 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
  Cittadella AS Cittadella 2:0 SPAL SPAL
matchday 15 Como Como 1907 2:1 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 2:2 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Imolese Imolese Calcio 1919 1:2 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  Juve Stabia SS Juve Stabia 2:0 Potenza Calcio Potenza
matchday 23 Española Unión Española 1:2 CSD Colo Colo Colo Colo
matchday 15 Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 4:1 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
matchday 18 CD Leganés CD Leganés 0:1 RCD Mallorca RCD Mallorca
  CD Castellón CD Castellón 3:0 Albacete Balompié Albacete
  CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 0:1 CD Mirandés CD Mirandés
matchday 15 SM Caen SM Caen 0:0 ES Troyes AC Troyes
  Amiens SC Amiens SC 1:1 FC Chambly FC Chambly
  AS Nancy AS Nancy-Lorraine 2:2 AJ Auxerre AJ Auxerre
  LB Châteauroux LB Châteauroux 0:3 FC Toulouse Toulouse
  Chamois Niort Chamois Niortais FC 2:0 AC Ajaccio AC Ajaccio
  Grenoble Grenoble Foot 38 4:0 USL Dunkerque USL Dunkerque
  Paris FC Paris FC 1:1 Rodez AF Rodez AF
  Guingamp EA Guingamp 1:1 Valenciennes FC Valenciennes FC
matchday 16 FC Dordrecht FC Dordrecht 1:2 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
  SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 2:0 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
  FC Eindhoven FC Eindhoven 4:0 MVV Maastricht MVV Maastricht
Fourth Round GD Fontinhas Grupo Desportivo das Fontinhas 4:5 on pens AD Fafe Fafe
  Rio Ave FC Rio Ave FC 2:1 FC Famalicão Famalicão
  Estoril Praia GD Estoril Praia 2:1 Boavista FC Boavista
matchday 12 Sporting CP U23 Sporting CP U23 1:1 Portimonense SC U23 Portimonense 23
  Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 1:2 Académica de Coimbra OAF Sub-23 Académica S23
  Marítimo U23 CS Marítimo U23 5:1 Belenenses SAD U23 Belenenses U23
matchday 7 Arbroath Arbroath FC 0:1 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 1:2 Greenock Morton FC Morton
  Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 6:1 Queen of the South FC Queen o. t. S.
  Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 2:2 Dundee FC Dundee FC
matchday 14 Balikesirspor Balikesirspor 2:2 Eskisehirspor Eskisehirspor
  Bursaspor Bursaspor 3:0 Samsunspor Samsunspor
matchday 15 Silkeborg IF Silkeborg IF 2:0 FC Fredericia FC Fredericia
  Hvidovre IF Hvidovre IF 1:2 Skive IK Skive IK
First Round 2nd leg Skeid Skeid Oslo 4:5 on pens Asker Fotball Asker
matchday 17 NK Rudes NK Rudes 0:0 NK Dugopolje NK Dugopolje
  Cibalia HNK Cibalia Vinkovci 1:2 NK Junak Sinj Junak Sinj
  NK Dubrava ZG NK Dubrava Tim kabel 2:1 NK Osijek II NK Osijek II
  NK Orijent 1919 HNK Orijent Rijeka 2:3 NK Hrvatski Dragovoljac Hrv Dragovoljac
  NK Solin NK Solin 1:0 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
  Resovia Resovia Rzeszów 1:2 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
  Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 1:4 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
  GKS Belchatow GKS Belchatow 0:2 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
  Arka Gdynia Arka Gdynia 1:1 Chrobry Glogow Chrobry Glogow
  Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 0:2 Miedz Legnica Miedz Legnica
Quarter-Finals Mash'al Mash'al Mubarek 0:1 FK Kokand 1912 Kokand 1912
  Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 1:0 Qizilqum Zarafshan Qizilqum
  Navbahor Navbahor Namangan 1:2 AET Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
  AGMK Olmaliq FK AGMK Olmaliq 4:3 AET Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
matchday 10 Fulham U18 Fulham FC U18 2:1 Chelsea FC U18 Chelsea U18
matchday 11 Sunderland U18 Sunderland AFC U18 postponed Stoke City U18 Stoke U18
  Boro U18 Middlesbrough FC U18 postponed Liverpool FC U18 Liverpool U18
  Wolves U18 Wolverhampton Wanderers U18 0:1 Manchester United U18 Man Utd U18
  West Ham U18 West Ham United U18 postponed Norwich City U18 Norwich U18
  West Brom U18 West Bromwich Albion U18 postponed Southampton FC U18 Southampton U18
  Liverpool U23 Liverpool FC U23 1:2 Blackburn Rovers U23 Blackburn U23
matchday 24 Southampton B Southampton FC B 5:2 Leicester City U23 Leicester U23
matchday 10 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 0:1 FC Ashdod FC Ashdod
  Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 0:3 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
  Maccabi Netanya Maccabi Netanya 3:2 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
matchday 18 Garbarnia Garbarnia Krakow 3:0 Blekitni Stargard Blekitni
  Motor Lublin Motor Lublin 3:3 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Wigry Suwalki Wigry Suwalki 1:1 Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
  Bytovia Bytow Bytovia Bytow 0:2 Gornik Polkowice Gornik Polk.
  Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 3:0 Lech Poznan II Lech Poznan II
  Sl. Wroclaw II Slask Wroclaw II 3:1 Olimpia Elblag Olimpia Elblag
  Sokol Ostroda Sokol Ostroda 3:0 Hutnik Krakow Hutnik Krakow
matchday 8 Sporting B Sporting de Gijón B 1:1 Marino Luanco Marino Luanco
  Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 0:3 Real Valladolid B Valladolid B
  CD Numancia CD Numancia 1:0 UP Langreo UP Langreo
  CD Guijuelo CD Guijuelo 1:1 Racing Ferrol Racing Ferrol
  CyD Leonesa Cultural Leonesa 2:0 CD Covadonga Covadonga
  SD Compostela SD Compostela 0:0 Zamora CF Zamora CF
  CA Osasuna Prom CA Osasuna Promesas 0:0 CD Calahorra Calahorra
  Haro Deportivo Haro Deportivo 4:0 CD Izarra CD Izarra
matchday 9 SD Amorebieta SD Amorebieta 0:0 Arenas Club Arenas Club
  Portugalete Club Portugalete 1:1 Real Sociedad B Real Sociedad B
  CF La Nucía CF La Nucía 1:1 Valencia Mestalla Valencia B
matchday 8 CD Marino CD Marino 0:0 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  Linares Linares Deportivo 1:1 Betis Deportivo Balompié Betis B
  Inter de Madrid DUX Internacional de Madrid 1:1 CDA Navalcarnero Navalcarnero
matchday 19 Hannover 96 II Hannover 96 II postponed VfL Wolfsburg II Wolfsburg II
  SV Atlas SV Atlas Delmenhorst postponed FC Oberneuland FC Oberneuland
  BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden postponed HSC Hannover HSC Hannover
  W. Bremen II SV Werder Bremen II postponed VfB Oldenburg VfB Oldenburg
  RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 3:2 TSG Balingen TSG Balingen
  Schott Mainz TSV Schott Mainz 0:2 FC Gießen FC Gießen
  FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 3:0 Bahlinger SC Bahlinger SC
  SV Elversberg SV 07 Elversberg 2:2 TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
 
VfR Aalen VfR Aalen 0:0 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
  Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 3:0 FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
  FSV Frankfurt FSV Frankfurt 5:2 TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
  Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 0:3 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
matchday 20 VfB Homberg VfB Homberg 0:0 Borussia Dortmund II B. Dortmund II
  Schalke 04 II FC Schalke 04 II 1:1 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
  SF Lotte Sportfreunde Lotte 0:2 Rot-Weiss Essen RW Essen
  SV Straelen SV Straelen 1:1 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
  1.FC Köln II 1.FC Köln II 1:1 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
  B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 0:3 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
 
Alem. Aachen Alemannia Aachen 3:1 Bonner SC Bonner SC
  SV Rödinghausen SV Rödinghausen 3:2 Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
  1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim postponed SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
  FSV Bissingen FSV 08 Bissingen postponed 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
  TSG Backnang TSG Backnang postponed SV Sandhausen II Sandhausen II
  SV Oberachern SV Oberachern postponed Stuttgarter Kickers Stuttg. Kickers
  FV Ravensburg FV Ravensburg postponed SGV Freiberg SGV Freiberg
  Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen postponed FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
  Neckarsulmer SU Neckarsulmer Sport-Union postponed 1.Göppinger Sportverein 1.Göppinger SV
  FC 08 Villingen FC 08 Villingen postponed FC Nöttingen FC Nöttingen
matchday 19 FSV Fernwald FSV Fernwald postponed SC Hessen Dreieich Hessen Dreieich
  Hünfelder SV Hünfelder SV postponed 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
  Vikt. Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim postponed SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt
  FC Hanau 93 FC Hanau 93 postponed KSV Baunatal KSV Baunatal
  RW Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar postponed SV Steinbach SV Steinbach
  RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf postponed SC Waldgirmes SC Waldgirmes
  FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel postponed TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
  TVD Velbert TVD Velbert postponed SSVg Velbert 02 Velbert 02
  Niederwenigern SF Niederwenigern postponed DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
matchday 16 Pfeddersheim TSG Pfeddersheim postponed SV 07 Elversberg II Elversberg II
  FC Karbach FC Karbach postponed SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
  FSV Salmrohr FSV Salmrohr postponed SV Gonsenheim SV Gonsenheim
  A. Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen postponed FC Hertha Wiesbach Hertha Wiesbach
  Mechtersheim TuS Mechtersheim postponed FSV Jägersburg FSV Jägersburg
  SV Röchling SV Röchling Völklingen postponed FC Speyer 09 FC Speyer 09
  FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen postponed VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
  Hassia Bingen Hassia Bingen postponed SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
  FV Eppelborn FV Eppelborn postponed FV Dudenhofen FV Dudenhofen
matchday 14 FC Twente U21 FC Twente Enschede U21 postponed ADO Den Haag U21 ADO U21
  Heerenveen U21 SC Heerenveen U21 postponed NEC Nijmegen U21 NEC U21
  Feyenoord U21 Feyenoord U21 postponed FC Groningen U21 Groningen U21
  NAC Breda U21 NAC Breda U21 postponed Almere City FC U21 Almere City U21
  Graafschap U21 De Graafschap Doetinchem U21 postponed PEC Zwolle U21 PEC Zwolle U21
  Alphense B. U21 Alphense Boys Under 21 postponed Vitesse Arnhem U21 Vitesse U21
  Willem II U21 Willem II Tilburg U21 postponed Roda JC Kerkrade U21 Roda JC U21
  Excelsior U21 Excelsior Rotterdam U21 postponed FC Emmen U21 Emmen U21
  Sparta R. U18 Sparta Rotterdam U18 postponed Feyenoord U18 Feyenoord U18
  Heerenveen U18 sc Heerenveen U18 postponed Ajax U18 Ajax U18
  Utrecht U18 FC Utrecht U18 postponed PEC Zwolle U18 PEC Zwolle U18
  PSV U18 PSV U18 postponed AZ Alkmaar U18 AZ U18
  NEC U17 NEC Nijmegen U17 postponed Feyenoord U17 Feyenoord U17
  AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 postponed PSV Eindhoven U17 PSV U17
  Ajax U17 Ajax Amsterdam U17 postponed sc Heerenveen U17 Heerenveen U17
  PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17 postponed FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
matchday 11 W. Bremen U17 SV Werder Bremen U17 postponed Chemnitzer FC U17 Chemnitz U17
  Hannover 96 U17 Hannover 96 U17 postponed Dynamo Dresden U17 D. Dresden U17
  Hamburg U17 Hamburger SV U17 postponed FC Hertha 03 Zehlendorf U17 Zehlendorf U17
  E. Cottbus U17 FC Energie Cottbus U17 postponed Eintracht Braunschweig U17 Braunschw. U17
  U. Berlin U17 1.FC Union Berlin U17 postponed Hertha BSC U17 Hertha BSC U17
  Halle U17 Hallescher FC U17 postponed RasenBallsport Leipzig U17 RB Leipzig U17
  St. Pauli U17 FC St. Pauli U17 postponed VfL Wolfsburg U17 Wolfsburg U17
Round of 16 Schalke 04 U19 FC Schalke 04 U19 postponed Fortuna Düsseldorf U19 Düsseldorf U19
  CZ Jena U19 FC Carl Zeiss Jena U19 postponed FC Bayern Munich U19 FC Bayern U19
  H. Rostock U19 FC Hansa Rostock U19 postponed VfL Wolfsburg U19 Wolfsburg U19
  SC Freiburg U19 SC Freiburg U19 postponed 1.FC Heidenheim 1846 U19 Heidenheim U19
  Holst. Kiel U19 Holstein Kiel U19 postponed 1.FC Nürnberg U19 Nürnberg U19
matchday 11 Paderborn U17 SC Paderborn 07 U17 postponed Arminia Bielefeld U17 Bielefeld U17
  M'gladbach U17 Borussia Mönchengladbach U17 postponed FC Schalke 04 U17 Schalke 04 U17
  FC Hennef U17 FC Hennef 05 U17 postponed SC Fortuna Cologne U17 F. Cologne U17
  Leverkusen U17 Bayer 04 Leverkusen U17 postponed Fortuna Düsseldorf U17 Düsseldorf U17
  B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 postponed Wuppertaler SV U17 Wuppertal U17
  Lippstadt U17 SV Lippstadt 08 U17 postponed Preußen Münster U17 Pr. Münster U17
  Aachen U17 Alemannia Aachen U17 postponed SG Unterrath U17 Unterrath U17
  RW Essen U17 Rot-Weiss Essen U17 postponed VfL Bochum U17 VfL Bochum U17
  TSV 1860 U17 TSV 1860 München U17 postponed 1.FC Nürnberg U17 Nürnberg U17
  Karlsruhe U17 Karlsruher SC U17 postponed SpVgg Unterhaching U17 U'haching U17
  Mainz 05 U17 1.FSV Mainz 05 U17 postponed 1.FC Heidenheim 1846 U17 Heidenheim U17
  FC Bayern U17 FC Bayern Munich U17 postponed 1.FC Kaiserslautern U17 K'lautern U17
  Hoffenheim U17 TSG 1899 Hoffenheim U17 postponed Stuttgarter Kickers U17 St. Kickers U17
  Frankfurt U17 Eintracht Frankfurt U17 postponed SC Freiburg U17 SC Freiburg U17
  Stuttgart U17 VfB Stuttgart U17 postponed FSV Frankfurt U17 FSV Frankf. U17
  AKA OÖ U18 AKA LASK Juniors OÖ U18 0:8 AKA Rapid Wien U18 AKA Rapid U18
matchday 14 Ermis Aradippou Ermis Aradippou 1:1 Anorthosis Famagusta Anorthosis
matchday 8 AC Tripoli AC Tripoli 0:0 Tadamon Sour Tadamon Sour
  Shabab Gazieh Shabab Gazieh 2:1 Salam Zgharta Salam Zgharta
  Al-Ahed Al-Ahed 2:1 Safa Beirut SC Safa Beirut SC
Semi-Finals 2nd Leg TJ Teda Tianjin Teda 2:4 on pens Jiangsu Suning JS Suning
matchday 15 Slask U19 Slask Wroclaw U19 3:4 Jagiellonia Bialystok U19 Jagiellonia U19
matchday 13 Uni. Católica CD Universidad Católica 0:0 Delfín SC Delfín SC
  Orense Orense SC 1:0 Técnico Universitario Técnico U.
matchday 18 FC Besa FC Besa Pejë 1:2 SC Gjilani SC Gjilani
Second Round KF Vitia KF Vitia 2:3 KF Ferizaj KF Ferizaj
matchday 8 St Joseph's FC St Joseph's FC 13:1 FC College 1975 FC College 1975
  Glacis United Glacis United 0:1 FC Bruno's Magpies Bruno's Magpies
matchday 7 Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan 0:2 FC Shirak Gyumri Shirak Gyumri
matchday 5 Inter Allies Inter Allies FC 1:2 Bechem United FC Bechem United
  Ebusua Dwarfs Ebusua Dwarfs FC 0:1 Medeama SC Medeama
matchday 15 Spakenburg SV Spakenburg postponed AFC Amsterdam AFC Amsterdam
  Kozakken Boys Kozakken Boys postponed Quick Boys Quick Boys
  ASWH ASWH Ambacht postponed VV IJsselmeervogels IJsselm.vogels
  GVVV GVVV Veenendaal postponed FC Volendam U21 Volendam U21
  Sparta U21 Sparta Rotterdam U21 postponed De Treffers De Treffers
  Katwijk VV Katwijk postponed Rijnsburgse Boys Rijnsburgse B.
  TEC SV TEC Tiel postponed HHC Hardenberg HHC Hardenberg
  Scheveningen SVV Scheveningen postponed VV Noordwijk Noordwijk
  Koninklijke HFC Koninklijke HFC Haarlem postponed