For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 21, 2020

Matchday 32 Celtic Celtic FC moved St. Johnstone FC St. Johnstone
  Motherwell FC Motherwell FC moved Kilmarnock FC Kilmarnock FC
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC moved Hibernian FC Hibernian FC
  Heart of Midl. Heart of Midlothian FC moved Ross County FC Ross County
  Livingston FC Livingston FC moved Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 26 RE Durbuy Royale Entente Durbuy moved RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
  RUS Rebecq RUS Rebecq moved RE Acren-Lessines RE Acren
  La Louvière RAAL La Louvière moved Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
  RFC Meux RFC Meux moved RFC Tilleur RFC Tilleur
  Thes Sport KVV Thes Sport moved KMSK Deinze SK Deinze
  Dessel Sport KFC Dessel Sport moved RWD Molenbeek (2015) RWDM
  AFC Tubize AFC Tubize moved Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
  Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes moved FCV Dender EH FCV Dender EH
  KSK Heist KSK Heist moved RFC Seraing RFC Seraing
  Zwevezele SKV Zwevezele moved KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  KRC Gent KRC Gent moved FC Knokke FC Knokke
  Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas moved KFC Merelbeke Merelbeke
  KSK Ronse KSK Ronse moved FC Gullegem FC Gullegem
  VW Hamme KFC VW Hamme moved SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  Bocholt VV Bocholt VV moved SK Pepingen-Halle Pepingen-Halle
  RC Hades RC Hades moved Hoogstraten VV Hoogstraten VV
  SK Londerzeel SK Londerzeel moved Royal Cappellen FC Royal Cappellen
  Diegem Sport Diegem Sport moved Spouwen Mopertingen Spouwen-Moper
Matchday 8 FC Espoo U19 FC Espoo U19 0:3 SJK Seinäjoki U19 SJK U19
First Round Savon Pallo Savon Pallo 2:00 PM Harjun Potku Harjun Potku
Matchday 24 Pomorie OFK Pomorie moved FK Botev Galabovo B. Galabovo
  Strumska Slava Strumska Slava 2:30 PM CSKA 1948 CSKA 1948
  Spartak Varna Spartak Varna 2:30 PM PFK Spartak Pleven Spartak Pleven
  OFK Pirin OFK Pirin Blagoevgrad 4:00 PM Chernomorets Balchik C. Balchik
Matchday 25 BSC Woffenbach BSC Woffenbach 1:30 PM SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
  TSV Seebach TSV Seebach 2:00 PM SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
  TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 2:00 PM 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
  FC Tegernheim FC Tegernheim 2:00 PM SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr
  TV Aiglsbach TV Aiglsbach 2:00 PM VfB Straubing VfB Straubing
  TSV Bogen TSV Bogen 2:00 PM ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
  ASV Neumarkt ASV Neumarkt 2:00 PM SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
  SpVgg Lam SpVgg Lam 2:00 PM TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
  TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 2:00 PM TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
  Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 3:00 PM Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
  Kickers Selb Kickers Selb 3:00 PM 1.SC Feucht 1.SC Feucht
  SV Mitterteich SV Mitterteich 4:00 PM 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
  SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 4:00 PM FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
  SV Schwaig SV Schwaig 4:00 PM TSV Kornburg TSV Kornburg
  SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 3:00 PM TuS Röllbach TuS Röllbach
  SV Friesen SV Friesen 4:00 PM DJK Schwebenried Schwebenried
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 4:00 PM TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
  FC Coburg FC Coburg 4:00 PM TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  FT Schweinfurt FT Schweinfurt 4:00 PM 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
  TG Höchberg TG Höchberg 4:00 PM 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
Matchday 20 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz moved SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig moved LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 moved FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 moved FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg moved BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  Budissa Bautzen Budissa Bautzen moved SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 moved VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 19 SV Ehrenhain SV Ehrenhain moved SV Schott Jena Schott Jena
  Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen moved SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
  G. Westvororte TSV Gera Westvororte moved SpVgg Geratal SpVgg Geratal
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg moved 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar moved FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
  Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt moved BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
  Sondershausen Eintracht Sondershausen moved FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida moved FC Wacker Teistungen Teistungen
Matchday 20 FC Radolfzell FC Radolfzell 2:30 PM SV Endingen SV Endingen
  Kehler FV Kehler FV 07 3:30 PM SV Weil SV Weil
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 3:30 PM FC Auggen FC Auggen
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 3:30 PM FC Teningen FC Teningen
  SV Bühlertal SV Bühlertal 5:00 PM 1.SV Mörsch 1.SV Mörsch
Matchday 22 Barracas C. Club Atlético Barracas Central moved Club Atlético Mitre CA Mitre
  Atlanta Club Atlético Atlanta moved CA Alvarado CA Alvarado
  Dep. Santamarin Deportivo Santamarina moved Quilmes Atlético Club Quilmes
  Villa Dálmine Club Villa Dálmine moved Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
  CD Morón CD Morón moved Argentino Agropecuario Agropecuario
  AA Estudiantes AA Estudiantes de Río Cuarto moved Nueva Chicago Nueva Chicago
  Instituto AC Instituto AC Córdoba moved Defensores de Belgrano Defensores
  CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) moved Club Deportivo Riestra CD Riestra
  CA Temperley Club Atlético Temperley moved Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
  All Boys CA All Boys Buenos Aires moved Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
  San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) moved Club Atlético Tigre Tigre
  Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia moved Club Atlético Belgrano Belgrano
  Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) moved Atlético de Rafaela Rafaela
  Almagro Club Almagro moved Brown de Adrogue Brown Adrogue
Group A San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 9:45 PM Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Group B CA Tucumán Club Atlético Tucumán 1:10 AM Club Atlético Huracán Huracán
  Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 5:15 PM Club Atlético Aldosivi Aldosivi
  CA Colón Club Atlético Colón 7:30 PM Defensa y Justicia Defensa
Matchday 24 Western Sydney Western Sydney Wanderers 1:1 Sydney FC Sydney FC
Matchday 1 Vitebsk FK Vitebsk 1:0 FK Gorodeya Gorodeya
  Isloch Isloch Minskiy Rayon 1:0 Neman Grodno Neman Grodno
Quarter-Finals 2nd leg WA Boufarik WA Boufarik 4:00 PM US Biskra US Biskra
  ASM Oran ASM Oran moved Paradou AC Paradou AC
  ES Sétif ES Sétif moved CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
  A Bou Saâda A Bou Saâda moved USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Matchday 20 El Ahly El Ahly Cairo 12:00 AM Aswan SC Aswan SC
  El Mokawloon El Mokawloon SC 12:00 AM Entag El Harby Entag El Harby
Matchday 3 Hartford Hartford Athletic moved Charleston Battery Charleston
  ATL UTD 2 Atlanta United 2 moved Loudoun United FC Loudoun United
Matchday 30 Clyde FC Clyde FC moved Peterhead FC Peterhead FC
  Falkirk FC Falkirk FC moved Stranraer FC Stranraer
  Montrose Montrose FC moved Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  Airdrieonians Airdrieonians FC moved Dumbarton FC Dumbarton FC
  Raith Rovers Raith Rovers FC moved East Fife FC East Fife
Matchday 26 VVOG VVOG Harderwijk moved Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Hoek HSV Hoek moved DVS '33 Ermelo DVS '33
  Barendrecht BVV Barendrecht moved ONS Sneek ONS Sneek
  Ter Leede VV Ter Leede moved VV Goes VV Goes
  DOVO VV DOVO Veenendaal moved VVSB Noordwijkerhout VVSB
  Almere City U21 Almere City FC U21 moved FC Lisse FC Lisse
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk moved ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
  Harkemase Boys Harkemase Boys moved VV SteDoCo SteDoCo
  VV Gemert VV Gemert moved VV UNA Veldhoven VV UNA
  Groene Ster RKSV Groene Ster moved Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 30 Cove Rangers Cove Rangers FC moved Albion Rovers FC Albion Rovers
  Queen's Park Queen's Park FC moved Stirling Albion FC Stirling
  Annan Athletic Annan Athletic FC moved Edinburgh City FC Edinburgh City
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC moved Elgin City FC Elgin City
  Brechin City Brechin City FC moved Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Matchday 5 River Plate Atletico River Plate Montevideo moved Club Nacional Nacional
  Liverpool FC Liverpool FC Montevideo moved CA Fénix CA Fénix
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia moved Defensor Sporting Club Defensor
  Wanderers Montevideo Wanderers moved Club Deportivo Maldonado Maldonado
Matchday 3 Ethnikos Ethnikos Achnas moved Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
  Doxa Katokopias Doxa Katokopias moved Enosis Neon Paralimniou EN Paralimniou
  Anorthosis Anorthosis Famagusta moved Omonia Nicosia Omonia Nikosia
  AEL Limassol AEL Limassol moved Apollon Limassol Apol. Limassol
Matchday 7 Sligo Rovers Sligo Rovers moved Shelbourne FC Shelbourne
Matchday 5 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC moved Galway United FC Galway United
  Longford Town Longford Town FC moved Athlone Town AFC Athlone Town
Matchday 33 Cliftonville Cliftonville FC moved Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Dungannon Dungannon Swifts moved Glenavon FC Glenavon
  Ballymena Ballymena United moved Institute FC Institute FC
  Larne FC Larne FC moved Coleraine FC Coleraine
  Carrick Rangers Carrick Rangers moved Crusaders FC Crusaders
  HW Welders Harland & Wolff Welders moved Queen's University Queen's Uni
  PSNI FC PSNI FC moved Dergview FC Dergview
  Ballinamallard Ballinamallard United moved Ballyclare Comrades FC Ballyclare
  Knockbreda FC Knockbreda FC moved Dundela FC Dundela FC
  Portadown Portadown FC moved Newry City AFC Newry City
  Ards FC Ards FC moved Loughgall FC Loughgall
Matchday 18 Dollingstown FC Dollingstown FC moved Armagh City FC Armagh City FC
  Limavady United Limavady United 12:00 AM Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
  Annagh United Annagh United FC moved Tobermore United FC Tobermore
  Moyola Park Moyola Park AFC moved Newington YC Newington YC
  Banbridge Banbridge Town moved Bangor FC Bangor
  Portstewart FC Portstewart FC moved Lisburn Distillery FC Lisburn FC
Matchday 30 Dundee United Dundee United FC moved Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC moved Greenock Morton FC Morton
  Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC moved Dundee FC Dundee FC
  Queen o. t. S. Queen of the South FC moved Arbroath FC Arbroath
Matchday 20 Vikt. Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19 10:30 AM MFK Karvina U19 Karvina U19
  Sparta Prag U19 AC Sparta Prag U19 11:00 AM 1.FK Pribram U19 Pribram U19
  M. Boleslav U19 FK Mlada Boleslav U19 12:00 PM SK Dynamo Ceske Budejovice U19 Budejovice U19
  Pardubice U19 FK Pardubice U19 1:00 PM FC Hradec Králové U19 Hr. Králové U19
  Slovacko U19 1.FC Slovacko U19 1:00 PM SK Sigma Olomouc U19 Olomouc U19
  SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19 1:00 PM FC Banik Ostrava U19 Ostrava U19
  FK Meteor U19 FK Meteor Praha U19 1:00 PM FC Zlin U19 FC Zlin U19
  Z. Brno U19 FC Zbrojovka Brno U19 1:00 PM Slezsky FC Opava U19 SFC Opava U19
Matchday 21 Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki moved Unia Skierniewice Unia Skierniewice
  KS Wasilków KS Wasilków moved RKS Radomsko RKS Radomsko
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie moved Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
  Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki moved Bron Radom Bron Radom
  Znicz Biala P. Znicz Biala Piska moved Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
  Huragan Morag Huragan Morag moved Polonia Warsaw Pol. Warsaw
  O. Zambrow Olimpia Zambrow moved Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Legia II Legia Warsaw II moved Ursus Warszawa Ursus Warszawa
  Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki moved Concordia Elblag C. Elblag
Matchday 20 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia moved Chemik Police Chemik Police
  Górnik Konin Górnik Konin moved Pogon Szczecin II Pogon II
  KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz moved Jarota Jarocin Jarota Jarocin
  Unia Janikowo Unia Janikowo moved Sokol Kleczew Sokol Kleczew
  Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno moved Nielba Wagrowiec Nielba
  Swit Szczecin Swit Szczecin moved Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin moved Grom Nowy Staw Grom N.S.
  B. Koszalin Baltyk Koszalin moved Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
  KP Starogard KP Starogard Gdanski moved Kotwica Kolobrzeg Kotwica
Matchday 25 FC Augsburg II FC Augsburg II moved TSV Aubstadt Aubstadt
  SV Schalding SV Schalding-Heining moved SV Heimstetten SV Heimstetten
  FV Illertissen FV Illertissen moved VfB Eichstätt VfB Eichstätt
  Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg moved 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
  Nuremberg II 1.FC Nuremberg II moved Türkgücü München Türkgücü Münch.
  VfR Garching VfR Garching moved TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
  1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim moved SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
Matchday 27 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme moved SC Victoria Hamburg SC Victoria
  Meiendorfer SV Meiendorfer SV moved SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 25 TSV Karlburg TSV Karlburg 2:00 PM DJK Vilzing DJK Vilzing
  Viktoria Kahl Viktoria Kahl 2:00 PM SpVgg Bayern Hof Bayern Hof
  Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg 2:00 PM TSV Abtswind TSV Abtswind
  Würzburger FV Würzburger FV 2:00 PM TSV Großbardorf TSV Großbardorf
  ATSV Erlangen ATSV Erlangen 3:00 PM SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach
  ASV Cham ASV Cham 4:00 PM DJK Gebenbach DJK Gebenbach
  Kirchansch. SV Kirchanschöring 2:00 PM SV Donaustauf SV Donaustauf
  FC Ismaning FC Ismaning 2:00 PM SSV Jahn Regensburg II Regensburg II
  SV Pullach SV Pullach 2:00 PM Türkspor Augsburg Türk. Augsburg
  TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang 2:30 PM FC Pipinsried FC Pipinsried
  FC Deisenhofen FC Deisenhofen 2:30 PM TSV 1860 München II 1860 München II
  SpVgg Hankofen SpVgg Hankofen-Hailing 2:30 PM TSV 1865 Dachau 1865 Dachau
  Schwaben Augsb. Schwaben Augsburg 3:00 PM TSV Nördlingen TSV Nördlingen
  Ingolstadt II FC Ingolstadt 04 II 6:30 PM TSV Schwabmünchen Schwabmünchen
Matchday 20 FC Kosice FC Kosice 3:00 PM MFK Skalica MFK Skalica
  FK Poprad FK Poprad 3:00 PM Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
  Puchov MSK Puchov 3:00 PM FK Dubnica nad Vahom Dubnica
Matchday 8 PSV U19 PSV Eindhoven U19 2:30 PM AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
  FC Utrecht U19 FC Utrecht U19 2:30 PM SC Heerenveen U19 Heerenveen U19
  Ajax U19 Ajax Amsterdam U19 2:30 PM FC Groningen U19 Groningen U19
  FC Twente U19 FC Twente Enschede U19 2:30 PM Feyenoord U19 Feyenoord U19
  Volendam U19 FC Volendam U19 12:00 PM Excelsior Rotterdam U19 Excelsior U19
  Zeeburgia U19 AVV Zeeburgia U19 2:00 PM VVV-Venlo U19 VVV U19
  Graafschap U19 De Graafschap Doetinchem U19 3:00 PM Fortuna Sittard U19 Fortuna U19
  Spartaan U19 Spartaan '20 U19 3:30 PM Roda JC Kerkrade U19 Roda JC U19
Matchday 10 ADO U19 ADO Den Haag U19 12:00 PM Vitesse Arnhem U19 Vitesse U19
  Willem II U19 Willem II Tilburg U19 12:00 PM FC Emmen U19 Emmen U19
  PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U19 12:00 PM NAC Breda U19 NAC Breda U19
  Almere City U19 Almere City FC U19 12:00 PM NEC Nijmegen U19 NEC U19
Matchday 9 AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 2:30 PM Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
  Heerenveen U17 sc Heerenveen U17 2:30 PM PSV Eindhoven U17 PSV U17
  Sparta R. U17 Sparta Rotterdam U17 2:30 PM PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17
  Feyenoord U17 Feyenoord U17 2:30 PM FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
Matchday 16 U. Berlin U19 1.FC Union Berlin U19 moved Hertha BSC U19 Hertha BSC U19
  Hannover 96 U19 Hannover 96 U19 moved Hamburger SV U19 Hamburg U19
Matchday 17 ATUS Ferlach ATUS Ferlach 2:00 PM SK Treibach Treibach
  Maria Saal SK Maria Saal 3:00 PM Klagenfurter AC 1909 KAC 1909
  Völkermarkt VST Völkermarkt 3:00 PM ASKÖ Gmünd ASKÖ Gmünd
Matchday 23 Gr. Fürth U17 SpVgg Greuther Fürth U17 11:00 AM 1.FC Nürnberg U17 Nürnberg U17
  SV Wehen U17 SV Wehen Wiesbaden U17 11:00 AM SpVgg Unterhaching U17 U'haching U17
  FC Augsburg U17 FC Augsburg U17 11:00 AM SC Freiburg U17 SC Freiburg U17
  Darmstadt U17 SV Darmstadt 98 U17 11:00 AM 1.FSV Mainz 05 U17 Mainz 05 U17
  Hoffenheim U17 TSG 1899 Hoffenheim U17 12:00 PM VfB Stuttgart U17 Stuttgart U17
  Frankfurt U17 Eintracht Frankfurt U17 1:00 PM Karlsruher SC U17 Karlsruhe U17
  FC Bayern U17 FC Bayern Munich U17 2:00 PM Stuttgarter Kickers U17 St. Kickers U17
Matchday 18 Feldkirch FC Blau-Weiß Feldkirch moved FC Bizau Bizau
  FC Hard FC Hard moved FC Höchst Höchst
  Ludesch SV Ludesch moved FC Egg FC Egg
  Fussach SC Fussach moved FC Andelsbuch Andelsbuch
  SV Lochau SV Lochau moved FC Nenzing Nenzing
  Admira Dornbirn SC Admira Dornbirn moved FC Alberschwende Alberschwende
  SC Göfis SC Göfis moved FC Schruns Schruns
  Bezau VfB Bezau moved FC Lustenau FC Lustenau
Matchday 3 Vorarlberg U18 AKA Vorarlberg U18 0:2 AKA Red Bull Salzburg U18 AKA Salzb. U18
Matchday 19 Korona U19 Korona Kielce U19 moved Pogon Szczecin U19 Pogon U19
  Lechia U19 Lechia Gdansk U19 moved Wisla Cracow U19 Wisla U19
  Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19 moved Slask Wroclaw U19 Slask U19
  Lubin U19 Zaglebie Lubin U19 moved Legia Warsaw U19 Legia U19
Group A USA U23 United States U23 moved Costa Rica U23 Costa Rica U23
  Mexico U23 Mexico U23 3:30 AM Dominican Republic U23 Dom. Rep. U23
Group B Canada U23 Canada U23 9:30 PM El Salvador U23 El Salvador U23
  Honduras U23 Honduras U23 moved Haiti U23 Haiti U23
Matchday 13 R&F (HK) R&F (Hong Kong) moved Southern District Southern
  Eastern Eastern SC moved Kitchee SC Kitchee
Semi-Finals Eastern Eastern SC 5:0 Hong Kong Pegasus FC Pegasus
Matchday 2 Alay Osh FK Alay Osh moved Neftchi Kochkor-Ata Neftchi
Matchday 19 Columbia SC Columbia Floridsdorf 2:00 PM Hellas Kagran Hellas Kagran
  Wien Floridsd. FV Wien Floridsdorf 2:00 PM Floridsdorfer AC II FAC II
  Siemens/Großfeld KSV Siemens/Großfeld 3:00 PM FC 1980 Wien 1980 Wien
  Simmering 1. Simmeringer SC 3:00 PM DSV Fortuna 05 Wien Fortuna 05
  NAC Nußdorfer AC 4:00 PM FC Austria 11 - Rapid Oberlaa A11 - R.Oberlaa
Matchday 14 Bad Vöslau ASK Bad Vöslau 3:30 PM SVg Breitenau/Schwarzau SVg Breitenau/Schwarzau
  Sierndorf SV Sierndorf 3:30 PM SC Korneuburg Korneuburg
Matchday 26 FC Shkupi FC Shkupi 2:30 PM Shkendija Tetovo Shkendija
  Sileks Sileks Kratovo 2:30 PM Rabotnicki Skopje Rabotnicki
  Renova Renova Dzepciste 2:30 PM Borec Veles Borec Veles
  Vardar Vardar Skopje 2:30 PM Akademija Pandev Akad. Pandev
  Struga Struga Trim & Lum 2:30 PM Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
Matchday 25 Black Leopards Black Leopards FC moved Maritzburg United FC Maritzburg Utd.
  Highlands Park Highlands Park FC moved Mamelodi Sundowns FC Sundowns
  Orlando Pirates Orlando Pirates moved Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
  SuperSport Utd. SuperSport United moved Bloemfontein Celtic Bloemfontein
  AmaZulu FC AmaZulu FC moved Baroka FC Baroka FC
Ukraine U17 Ukraine U17 12:00 AM Estonia U17 Estonia U17
  U. A. E. United Arab Emirates 12:00 AM Singapore Singapore
  Malaysia Malaysia 6:00 PM Bahrain Bahrain
Matchday 23 DHSC Utrecht DHSC Utrecht moved VV Smitshoek Smitshoek
  Gravenzande FC 's-Gravenzande moved AZSV Aalten AZSV Aalten
  Achilles Veen Achilles Veen moved VV Spijkenisse Spijkenisse
  Jodan Boys CVV de Jodan Boys moved ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  Achilles '29 Achilles '29 moved VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
  VV Capelle VV Capelle moved VV Duno Doorwerth VV Duno
  Sportlust '46 Sportlust '46 moved FC Rijnvogels Rijnvogels
  SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam moved VV Rijsoord VV Rijsoord
  VV Emmen VV Emmen moved Alphense Boys Alphense Boys
  VOC VOC Rotterdam moved KVV Quick '20 Quick '20
  Berkum VV Berkum moved VV DETO Twenterand DETO
  VV Eemdijk VV Eemdijk moved VV Buitenpost Buitenpost
  Staphorst VV Staphorst moved Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
  Genemuiden SC Genemuiden moved VPV Purmersteijn Purmersteijn
  SDC Putten SDC Putten moved ACV Assen ACV Assen
  RKAV Volendam RKAV Volendam moved AVV Swift Swift
  De Dijk ASV De Dijk moved NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  SV Urk SV Urk moved HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
  OJC Rosmalen OJC Rosmalen moved AWC Wijchen AWC

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Ognjen Rolović
    Age: 26 Years  Montenegro
    Position: Centre-Forward
    Market value: 200 thousand €
    Fee: Free transfer
    FC Saburtalo
     
    FK Minsk
  • Vasyl Bilyi
    Age: 30 Years  Ukraine
    Position: Centre-Back
    Market value: 150 thousand €
    Fee: Free transfer
    FK Altay
     
    Nyva Ternopil
  • Anton Maikkula
    Age: 23 Years  Sweden
    Position: Right-Back
    Market value: 75 thousand €
    Fee: Free transfer
    Utsiktens BK
     
    IFK Berga
  • Nikita Bylinkin
    Age: 21 Years  Belarus
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    FK Slutsk
     
    Arsenal Dzerzhinsk
  • Vladislav Lapitskiy
    Age: 24 Years  Belarus
    Position: Abwehr
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    FK Baranovichi
     
    Bumprom Gomel
  • Roman Kukhtin
    Age: 22 Years  Belarus
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    FK Osipovichi
     
    FK Zhlobin
  • Lukasz Zakrzewski
    Age: 23 Years  Poland
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Without Club
     
    Warta Gorzow Wielkopolski
  • Victor Mansaray
    Age: 23 Years  United States
    Position: Right Winger
    Market value: 200 thousand €
    Fee: ?
    BECAMEX Binh Duong FC
     
    Hong Linh Ha Tinh FC
  • Elivelton
    Age: 24 Years  Brazil
    Position: Left-Back
    Market value: 50 thousand €
    Fee: ?
    Futebol Clube Cascavel (PR)
     
    FC Tucson
  • Hiroki Mawatari
    Age: 25 Years  Japan
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 thousand €
    Fee: ?
    Kawasaki Frontale
     
    Fagiano Okayama
  • Luqman Hakim
    Age: 18 Years  Malaysia
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: ?
    NFDP Malaysia
     
    FA Selangor
  • Artem Pryadkin
    Age: 18 Years  Kyrgyzstan
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: ?
    FK Ilbirs Bishkek
     
    Zhetysu Taldykorgan B
  • Mitch Austin
    Age: 28 Years  Australia
    Position: Left Winger
    Market value: 200 thousand €
    Fee: -
    Partick Thistle FC
     
    Without Club
  • Dan Trickett-Smith
    Age: 24 Years  England
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 125 thousand €
    Fee: -
    FC United of Manchester
     
    Port Vale FC
  • Jake Gray
    Age: 24 Years  England
    Position: Central Midfield
    Market value: 100 thousand €
    Fee: End of loan
    Hampton & Richmond Borough
     
    Woking FC
  • Pavel Golovenko
    Age: 23 Years  Belarus
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: -
    Without Club
     
    Arsenal Dzerzhinsk
  • Nick Clayton-Phillips
    Age: 20 Years  England
    Position: Left Winger
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Solihull Moors
     
    West Bromwich Albion U23
  • Tyrell Warren
    Age: 21 Years  England
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Boston United
     
    Salford City U23
  • Mati Zata
    Age: 19 Years  Zimbabwe
    Position: Central Midfield
    Market value: -
    Fee: -
    Dumbarton FC
     
    Without Club