For using this site, please activate JavaScript.

Matches Feb 2, 2020

Matchday 20
1. FC Köln 1. FC Köln 3:30 PM SC Freiburg SC Freiburg
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 6:00 PM VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:30 PM SV Sandhausen SV Sandhausen
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 1:30 PM SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:30 PM VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Group A FC Nouadhibou FC Nouadhibou 8:00 PM Pyramids FC Pyramids FC
  Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 8:00 PM El Masry SC El Masry
Group B RS Berkane Renaissance de Berkane 8:00 PM Zanaco FC Zanaco FC
  DC Motema Pembe DC Motema Pembe 8:00 PM ESAE FC ESAE FC
Group C Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC 5:00 PM Djoliba AC Bamako Djoliba AC
  Al-Nasr Bengh. Al-Nasr Benghazi 5:00 PM Horoya AC Horoya AC
Group D FC San Pedro FC San Pedro 5:00 PM Enyimba Aba Enyimba Aba
  Hassania Hassania d'Agadir 5:00 PM Paradou AC Paradou AC
Matchday 13 UE Engordany UE Engordany 12:00 PM FC Santa Coloma FC Santa Coloma
  AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 2:00 PM Club Esportiu Carroi CE Carroi
  Sant Julia UE Sant Julia 4:00 PM FC Ordino FC Ordino
  Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 6:00 PM Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Matchday 22 CD Leganés CD Leganés 12:00 PM Real Sociedad Real Sociedad
  SD Eibar SD Eibar 2:00 PM Real Betis Balompié Real Betis
  Athletic Athletic Bilbao 4:00 PM Getafe CF Getafe
 
Sevilla FC Sevilla FC 6:30 PM Deportivo Alavés Alavés
 
FC Barcelona FC Barcelona 9:00 PM Levante UD Levante
 
Juventus Juventus FC 12:30 PM ACF Fiorentina Fiorentina
  Atalanta Atalanta BC 3:00 PM Genoa CFC Genoa
 
AC Milan AC Milan 3:00 PM Hellas Verona Hellas Verona
 
Lazio SS Lazio 3:00 PM SPAL SPAL
  Lecce US Lecce 6:00 PM Torino FC Torino
  Udinese Calcio Udinese Calcio 8:45 PM Inter Milan Inter
Matchday 20
FC Basel FC Basel 1893 4:00 PM FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
Servette FC Servette FC 4:00 PM FC Thun FC Thun
 
FC Sion FC Sion 4:00 PM FC Zürich FC Zürich
Matchday 21 Willem II Willem II Tilburg 12:15 PM Heracles Almelo Heracles Almelo
  Fortuna Sittard Fortuna Sittard 2:30 PM SC Heerenveen Heerenveen
 
VVV-Venlo VVV-Venlo 2:30 PM FC Utrecht FC Utrecht
 
Ajax Ajax Amsterdam 4:45 PM PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 20
Ankaragücü MKE Ankaragücü 11:30 AM Kasimpasa Kasimpasa
  Gaziantep FK Gaziantep FK 2:00 PM Sivasspor Sivasspor
  Alanyaspor Alanyaspor 2:00 PM Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
 
Galatasaray Galatasaray SK 5:00 PM Kayserispor Kayserispor
Matchday 19 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 5:00 PM FC Porto FC Porto
  Santa Clara CD Santa Clara 5:00 PM FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
  Gil Vicente Gil Vicente FC 5:00 PM Moreirense FC Moreirense
  Rio Ave FC Rio Ave FC 5:00 PM FC Famalicão Famalicão
  Boavista Boavista Porto FC 5:00 PM Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  Marítimo CS Marítimo 5:00 PM Desportivo Aves Desportivo Aves
  Braga SC Braga 5:00 PM Sporting CP Sporting CP
  Benfica SL Benfica 5:00 PM Belenenses SAD Belenenses SAD
  Portimonense Portimonense SC 5:00 PM CD Tondela Tondela
Matchday 24 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 1:30 PM Celtic FC Celtic
  Club Brugge Club Brugge KV 2:30 PM Royal Antwerp FC Royal Antwerp
  RSC Anderlecht RSC Anderlecht 6:00 PM Royal Excel Mouscron Mouscron
  Zulte Waregem SV Zulte Waregem 8:00 PM Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
  Lommel SK Lommel SK 4:00 PM Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 20 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 3:00 PM RFC Seraing RFC Seraing
  Rupel Boom FC Rupel Boom 3:00 PM URSL Visé URSL Visé
  RFC Lüttich RFC Lüttich 3:00 PM KMSK Deinze SK Deinze
  KSK Ronse KSK Ronse 3:00 PM SKV Zwevezele Zwevezele
  FC Knokke FC Knokke 3:00 PM KSCT Menen KSCT Menen
  Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 3:00 PM SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke 3:00 PM KVK Westhoek KVK Westhoek
  VW Hamme KFC VW Hamme 3:00 PM KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  KRC Gent KRC Gent 3:00 PM KFC Merelbeke Merelbeke
  KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 3:00 PM KSV Temse KSV Temse
  FC Gullegem FC Gullegem 3:00 PM SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  Berchem Sport Berchem Sport 3:00 PM SK Londerzeel SK Londerzeel
  KVV Vosselaar KVV Vosselaar 3:00 PM Bocholt VV Bocholt VV
  Mopertingen Spouwen Mopertingen 3:00 PM Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC
  RC Hades RC Hades 3:00 PM Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
  Hoogstraten VV Hoogstraten VV 3:00 PM KFC Duffel KFC Duffel
  Diegem Sport Diegem Sport 3:00 PM SK Pepingen-Halle Pepingen-Halle
  Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 3:00 PM AS Verbroedering Geel ASV Geel
  Tienen KVK Tienen 3:00 PM KSK Hasselt KSK Hasselt
  NK Varazdin NK Varazdin 3:00 PM HNK Hajduk Split Hajduk Split
  HNK Gorica HNK Gorica 5:30 PM NK Osijek NK Osijek
Matchday 17 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 3:00 PM PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
Matchday 19 Defensa Defensa y Justicia 9:35 PM Club Atlético Colón CA Colón
  Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 9:35 PM Club Atlético Lanús Lanús
  Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 11:40 PM Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 17 Central Coast Central Coast Mariners 12:00 AM Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 16 Aswan SC Aswan SC 12:00 AM Ismaily SC Ismaily
  Entag El Harby Entag El Harby 12:00 AM Ittihad Alexandria El Ittihad
Matchday 11 Lienden FC Lienden 2:30 PM ADO Den Haag U21 ADO U21
Group A IFK Mariehamn IFK Mariehamn 7:00 PM Turun Palloseura TPS
Matchday 4 Yangon Utd. Yangon United FC 12:00 AM Sagaing United Sagaing Utd.
  Hantharwady U. Hantharwady United FC 12:00 AM Southern Myanmar FC S. Myanmar FC
  Rakhine Utd. Rakhine United FC 12:00 AM Yadanarbon FC Yadanarbon FC
Final Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 2:00 PM Port FC Port FC
Matchday 24 Monza AC Monza 12:00 AM Calcio Lecco 1912 Lecco
  Olbia Olbia Calcio 1905 12:00 AM AC Renate Renate
  Pergolettese US Pergolettese 1932 12:00 AM Novara Calcio 1908 Novara
  Pro Patria Aurora Pro Patria 12:00 AM Robur Siena Siena
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 12:00 AM SS Arezzo Arezzo
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 12:00 AM US Pianese Pianese
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 12:00 AM AS Giana Erminio Giana Erminio
  Como Como 1907 12:00 AM US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Pontedera US Città di Pontedera 12:00 AM Juventus U23 Juventus U23
  Gozzano AC Gozzano 12:00 AM FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
  Imolese Imolese Calcio 1919 12:00 AM Ravenna FC Ravenna
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 12:00 AM Cesena FC Cesena
  Triestina US Triestina 12:00 AM Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Sambenedettese US Sambenedettese 12:00 AM Fermana FC Fermana
  Padova Calcio Padova 12:00 AM Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  Reggio Audace Reggio Audace FC 12:00 AM Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  LR Vicenza LR Vicenza Virtus 12:00 AM AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Südtirol FC Südtirol 12:00 AM FC Arzignano Valchiampo Arzignano
  Feralpisalò Feralpisalò 12:00 AM Modena FC 2018 Modena
  Rimini Rimini FC 12:00 AM Carpi FC 1909 Carpi
  Potenza Potenza Calcio 12:00 AM FC Rieti Rieti
  Catania Calcio Catania 12:00 AM SS Monopoli 1966 Monopoli
  Ternana Ternana Calcio 12:00 AM Sicula Leonzio Sicula Leonzio
  Casertana Casertana FC 12:00 AM AZ Picerno Picerno
  Bari SSC Bari 12:00 AM Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Vibonese US Vibonese 12:00 AM Reggina 1914 Reggina
  Catanzaro US Catanzaro 12:00 AM AS Viterbese Castrense Viterbese
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 12:00 AM US Avellino 1912 Avellino
  Teramo Teramo Calcio 1913 12:00 AM Rende Calcio 1968 Rende
  Paganese Paganese Calcio 1926 12:00 AM Cavese 1919 Cavese
Matchday 21 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 12:00 AM Sariyer Sariyer
  BAK FK Baskent Akademi FK 12:00 AM 1922 Konyaspor 1922 Konya
  Amed SK Amed SK 12:00 AM Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 12:00 AM Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  Inegölspor Inegölspor 12:00 AM Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  Kirklarelispor Kirklarelispor 12:00 AM Hacettepe Spor Hacettepe
  Pendikspor Pendikspor 12:00 AM Gümüshanespor Gümüshanespor
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 12:00 AM Samsunspor Samsunspor
  Corum FK Corum Futbol Kulübü 11:00 AM Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
  Van Spor FK Van Spor FK 12:00 AM Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 12:00 AM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
  GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 12:00 AM Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  Eyüpspor Eyüpspor 12:00 AM Kardemir Karabükspor Karabükspor
 
Elazigspor Elazigspor 12:00 AM Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
  Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 12:00 AM Bandirmaspor Bandirmaspor
  Sakaryaspor Sakaryaspor 12:00 AM Tuzlaspor Tuzlaspor
  Ankara Demir Ankara Demirspor 12:00 AM Usak Spor AS Usak Spor AS
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 12:00 AM Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 26 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 12:00 PM Girona FC Girona
  Cádiz CF Cádiz CF 4:00 PM Real Zaragoza Real Zaragoza
  CD Numancia CD Numancia 6:15 PM UD Almería UD Almería
  CD Mirandés CD Mirandés 6:15 PM Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  Real Oviedo Real Oviedo 8:30 PM Albacete Balompié Albacete
  Racing Racing Santander 8:30 PM AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 19 Mafra CD Mafra 12:00 AM GD Chaves Chaves
  Benfica B SL Benfica B 12:00 AM UD Vilafranquense Vilafranquense
  Farense SC Farense 12:00 AM Estoril Praia Estoril
  Coimbra Académica Coimbra 12:00 AM Académico Viseu FC Académico Viseu
  Varzim Varzim SC 12:00 AM FC Porto B FC Porto B
  Covilhã SC Covilhã 12:00 AM UD Oliveirense Oliveirense
  Nacional CD Nacional 12:00 AM Leixões SC Leixões
  Penafiel FC Penafiel 12:00 AM Casa Pia AC Casa Pia
  Feirense CD Feirense 12:00 AM CD Cova Piedade Cova Piedade
Matchday 20 Keciörengücü Keciörengücü 11:30 AM Adana Demirspor Adana Demirspor
  Hatayspor Hatayspor 11:30 AM Giresunspor Giresunspor
  Adanaspor Adanaspor 11:30 AM Osmanlispor FK Osmanlispor
  Boluspor Boluspor 11:30 AM Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
  Menemen Spor Menemen Spor 11:30 AM Fatih Karagümrük Karagümrük
  Bursaspor Bursaspor 11:30 AM Eskisehirspor Eskisehirspor
  Istanbulspor Istanbulspor 11:30 AM Ümraniyespor Ümraniyespor
  Balikesirspor Balikesirspor 11:30 AM Altay SK Altay SK
  Altinordu Altinordu FK 11:30 AM Akhisarspor Akhisarspor
  FC Winterthur FC Winterthur 3:00 PM FC Chiasso FC Chiasso
  FC Aarau FC Aarau 3:00 PM FC Schaffhausen FC Schaffhausen
 
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 3:00 PM SC Kriens SC Kriens
Matchday 1 SJK U19 SJK Seinäjoki U19 12:45 PM FC Honka U19 FC Honka U19
  Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 1:30 PM FC Haka U19 FC Haka U19
  TPS U19 Turun Palloseura U19 4:15 PM Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 HJS U19
  KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 7:00 PM Mikkelin Palloilijat U19 MP U19
Matchday 21 B. Jerusalem Beitar Jerusalem 7:15 PM Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
Matchday 22 Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 12:00 AM Soroksár SC Soroksár
  Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 12:00 AM BFC Siófok BFC Siófok
  MTK Budapest MTK Budapest 12:00 AM Dorogi FC Dorog
  Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 12:00 AM ETO FC Győr ETO FC Győr
  Vác Vác FC 12:00 AM Budaörsi SC Budaörs
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 12:00 AM FC Ajka FC Ajka
  Budafoki MTE Budafoki MTE 12:00 AM Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Vasas FC Vasas FC 12:00 AM Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Haladás Szombathelyi Haladás 12:00 AM Szeged-Csanád - GA Szeged
Matchday 23 UP Langreo UP Langreo 12:00 AM Real Madrid Castilla RM Castilla
  Pontevedra Pontevedra CF 12:00 AM UD Ibiza UD Ibiza
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 12:00 AM Getafe CF B Getafe CF B
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 12:00 AM Atlético Baleares Atl. Baleares
  Marino Luanco Marino Luanco 12:00 AM Celta Vigo B Celta Vigo B
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 12:00 AM Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
  Las Rozas CF Las Rozas CF 12:00 AM UD Melilla UD Melilla
  Inter de Madrid Internacional de Madrid 12:00 AM Racing Ferrol Racing Ferrol
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 12:00 AM Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  Coruxo FC Coruxo FC 12:00 AM Sporting de Gijón B Sporting B
Matchday 21 Silivrispor Silivrispor 12:00 AM 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  Cankaya FK Cankaya FK 12:00 AM Sile Yildizspor Sile Yildizspor
  Ci Group Buca Ci Group Buca 12:00 AM 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Düzce Spor Düzce Spor 12:00 AM Erzin Spor Erzin Spor
  Tokatspor Tokatspor 12:00 AM Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
  52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 12:00 AM Yomra Spor Yomra Spor
  Serik Belediye Serik Belediyespor 12:00 AM Catalcaspor Catalcaspor
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 12:00 AM Kizilcabölükspor Kizilcabölük
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 11:00 AM Manisaspor Manisaspor
Matchday 23 Salamanca CF Salamanca CF UDS 12:00 AM Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  Barakaldo CF Barakaldo CF 12:00 AM SD Leioa SD Leioa
  CD Tudelano CD Tudelano 12:00 AM Real Unión Club Real Unión
  Haro Deportivo Haro Deportivo 12:00 AM Unionistas CF Unionistas CF
  Valladolid B Real Valladolid B 12:00 AM Arenas Club Arenas Club
  CA Osasuna Prom CA Osasuna Promesas 12:00 AM SD Amorebieta SD Amorebieta
  CyD Leonesa Cultural Leonesa 12:00 AM UD Logroñés UD Logroñés
  Calahorra CD Calahorra 12:00 AM Burgos CF Burgos CF
  Real Sociedad B Real Sociedad B 12:00 AM CD Izarra CD Izarra
  Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 12:00 AM CD Guijuelo CD Guijuelo
Matchday 21 Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 12:00 AM Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
  Cizre Spor Cizre Spor 12:00 AM Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
  Ofspor Ofspor 12:00 AM Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
  Fethiyespor Fethiyespor 12:00 AM Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
  Bld Derince Belediye Derince Spor 12:00 AM Esenler Erokspor Erokspor
  Karsiyaka Karsiyaka 12:00 AM Erbaaspor Erbaaspor
  Turgutluspor Turgutluspor 12:00 AM Kocaelispor Kocaelispor
  Kozan Spor FK Kozan Spor FK 12:00 AM 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
Matchday 23 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 12:00 AM CD Ebro CD Ebro
  Atl. Levante Atlético Levante UD 12:00 AM Orihuela CF Orihuela CF
  CF Badalona CF Badalona 12:00 AM UE Cornellà UE Cornellà
  CF La Nucía CF La Nucía 12:00 AM Valencia Mestalla Valencia B
  SD Ejea SD Ejea 12:00 AM FC Andorra FC Andorra
  UE Olot UE Olot 12:00 AM CD Castellón CD Castellón
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B 12:00 AM Lleida Esportiu Lleida Esportiu
  AE Prat AE Prat 12:00 AM FC Barcelona B FC Barcelona B
  Villarreal CF B Villarreal CF B 12:00 AM UE Llagostera UE Llagostera
  CE Sabadell CE Sabadell 12:00 AM Hércules CF Hércules CF
Matchday 21 Gölcükspor Gölcükspor 12:00 AM Darica Genclerbirligi Darica GB
  1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 12:00 AM Altindag Belediye Spor Altindag Bld
  Batman Petrol Batman Petrolspor 12:00 AM Bayrampasa Spor Bayrampasa
  Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 12:00 AM Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 12:00 AM Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor 12:00 AM Pazarspor Pazarspor
  Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 12:00 AM Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
  Muglaspor Muglaspor 12:00 AM Somaspor Somaspor
  Modafen Spor Modafen Spor 11:00 AM Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
Matchday 23 UCAM Murcia UCAM Murcia CF 12:00 AM Recreativo Huelva Recr. Huelva
  FC Cartagena FC Cartagena 12:00 AM Atlético Sanluqueño Sanluqueño
  CP Villarrobledo CP Villarrobledo 12:00 AM Recreativo Granada Recre Granada
  CF Talavera CF Talavera de la Reina 12:00 AM Villarrubia CF Villarrubia CF
  Córdoba CF Córdoba CF 12:00 AM Yeclano Deportivo Yeclano
  CD Don Benito CD Don Benito 12:00 AM Real Balompédica Linense R. B. Linense
  Mérida AD Mérida AD 12:00 AM Marbella FC Marbella FC
  Algeciras CF Algeciras CF 12:00 AM CD Badajoz CD Badajoz
  San Fernando CD San Fernando CD 12:00 AM Real Murcia CF Real Murcia
  Cádiz B Cádiz CF B 12:00 AM Sevilla Atlético Sevilla Atl.
Matchday 20 Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 1:30 PM FSV Wacker Nordhausen W. Nordhausen
  U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde 1:30 PM BFC Dynamo BFC Dynamo
  Hertha BSC II Hertha BSC II 1:30 PM VfB Auerbach VfB Auerbach
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 1:30 PM BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
Matchday 23 SF Lotte Sportfreunde Lotte 2:00 PM 1.FC Köln II 1.FC Köln II
 
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 2:00 PM Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
Matchday 11 SF Baumberg SF Baumberg 3:00 PM SSVg Velbert 02 Velbert 02
Matchday 9 TB Uphusen TB Uphusen 3:00 PM TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück
Matchday 20 Arm. Hannover Arminia Hannover 3:00 PM MTV Gifhorn MTV Gifhorn
  Kickers Emden Kickers Emden 3:00 PM FC Eintracht Northeim Eintr. Northeim
Matchday 15 Hamburg U19 Hamburger SV U19 12:00 AM FC Energie Cottbus U19 E. Cottbus U19
  U. Berlin U19 1.FC Union Berlin U19 12:00 AM Niendorfer TSV U19 Niendorf U19
  RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig U19 12:00 AM Chemnitzer FC U19 Chemnitz U19
  D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 12:00 AM 1.FC Magdeburg U19 Magdeburg U19
  Wolfsburg U19 VfL Wolfsburg U19 12:00 AM SV Werder Bremen U19 W. Bremen U19
  Holst. Kiel U19 Holstein Kiel U19 12:00 AM Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
  Hertha BSC U19 Hertha BSC U19 12:00 AM FC St. Pauli U19 St. Pauli U19
  1.FC Köln U19 1.FC Köln U19 12:00 AM Borussia Dortmund U19 B. Dortmund U19
  VfL Bochum U19 VfL Bochum U19 12:00 AM Alemannia Aachen U19 Aachen U19
  M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 12:00 AM Preußen Münster U19 Pr. Münster U19
  Bielefeld U19 Arminia Bielefeld U19 12:00 AM FC Schalke 04 U19 Schalke 04 U19
  Vikt. Köln U19 FC Viktoria Köln U19 12:00 AM Rot-Weiß Oberhausen U19 Oberhausen U19
  Wuppertal U19 Wuppertaler SV U19 12:00 AM Fortuna Düsseldorf U19 Düsseldorf U19
  Duisburg U19 MSV Duisburg U19 12:00 AM Bayer 04 Leverkusen U19 Leverkusen U19
  SC Freiburg U19 SC Freiburg U19 12:00 AM Karlsruher SC U19 Karlsruhe U19
  Ingolstadt U19 FC Ingolstadt 04 U19 12:00 AM Eintracht Frankfurt U19 Frankfurt U19
  SSV Ulm U19 SSV Ulm 1846 U19 12:00 AM 1.FSV Mainz 05 U19 Mainz 05 U19
  Stuttgart U19 VfB Stuttgart U19 12:00 AM Kickers Offenbach U19 K. Offenb. U19
  FC Bayern U19 FC Bayern Munich U19 12:00 AM 1.FC Kaiserslautern U19 K'lautern U19
  Heidenheim U19 1.FC Heidenheim 1846 U19 12:00 AM TSG 1899 Hoffenheim U19 Hoffenheim U19
  Gr. Fürth U19 SpVgg Greuther Fürth U19 12:00 AM FC Augsburg U19 FC Augsburg U19
Matchday 19 Omonia Nikosia Omonia Nicosia 3:00 PM Ethnikos Achnas Ethnikos
  Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 4:00 PM Doxa Katokopias Doxa Katokopias
  Pafos FC Pafos FC 5:00 PM AEL Limassol AEL Limassol
Group 2 HJS Hämeenlinnan Jalkapalloseura 8:15 PM Tampereen Pallo-Veikot TPV
group 5 FC Honka II FC Honka II 7:15 PM Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärvi
group 4 JäPS Järvenpään Palloseura 2:10 PM JIPPO Joensuu JIPPO
Matchday 18 FC Heartland FC Heartland 4:00 PM Sunshine Stars Sunshine Stars
  Jigawa Jigawa Golden Stars FC 4:00 PM Lobi Stars FC Lobi Stars
  Kano Pillars Kano Pillars 4:00 PM Adamawa United Adamawa United
  Nasarawa United Nasarawa United 4:00 PM Abia Warriors FC Abia Warriors
  Warri Wolves FC Warri Wolves FC 4:00 PM Enyimba Aba Enyimba Aba
  Delta Force Delta Force FC 4:00 PM MFM FC MFM FC
  Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 4:00 PM Katsina United FC Katsina Utd.
  Plateau United Plateau United FC 4:00 PM Rivers United FC Rivers United
  Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 4:00 PM Akwa United Akwa United
  Wikki Tourists Wikki Tourists 4:00 PM Akwa Starlets FC Starlets FC
Matchday 20 Sparta U21 Sparta Rotterdam U21 2:30 PM Koninklijke HFC Haarlem Koninklijke HFC
Matchday 14 Atalanta U18 Atalanta Under 18 12:00 AM Sampdoria Under 18 Sampdoria U18
  Sassuolo U18 Sassuolo Under 18 12:00 AM Fiorentina Under 18 Fiorentina U18
  Milan U18 Milan Under 18 12:00 AM Genoa Under 18 Genoa U18
  Torino U18 Torino Under 18 12:00 AM Inter Under 18 Inter U18
Matchday 17 Empoli U17 Empoli Under 17 12:00 AM Pisa Under 17 Pisa U17
  Fiorentina U17 Fiorentina Under 17 12:00 AM Sampdoria Under 17 Sampdoria U17
  Juventus U17 Juventus Under 17 12:00 AM Lazio Under 17 Lazio U17
  Entella U17 Virtus Entella Under 17 12:00 AM Spezia Under 17 Spezia U17
  Genoa U17 Genoa Under 17 12:00 AM Livorno Under 17 Livorno U17
  Sassuolo U17 Sassuolo Under 17 12:00 AM Parma Under 17 Parma U17
  Pordenone U17 Pordenone Under 17 12:00 AM Venezia Under 17 Venezia U17
  SPAL U17 SPAL U17 12:00 AM Chievo Under 17 Chievo U17
  Cittadella U17 Cittadella Under 17 12:00 AM Cremonese Under 17 Cremonese U17
  Milan U17 Milan Under 17 12:00 AM Inter Under 17 Inter U17
  Atalanta U17 Atalanta Bergamo U17 12:00 AM Bologna Under 17 Bologna U17
  Brescia U17 Brescia Under 17 12:00 AM Udinese Under 17 Udinese U17
  Hellas U17 Hellas Under 17 12:00 AM Cagliari Under 17 Cagliari U17
  Cosenza U17 Cosenza Under 17 12:00 AM Lecce Under 17 Lecce U17
  Ascoli U17 Ascoli Under 17 12:00 AM Benevento Under 17 Benevento U17
  Salernitana U17 Salernitana Under 17 12:00 AM Napoli Under 17 Napoli U17
  Trapani U17 Trapani Under 17 12:00 AM Pescara Under 17 Pescara U17
  Crotone U17 Crotone Under 17 12:00 AM Frosinone Under 17 Frosinone U17
  Perugia U17 Perugia Under 17 12:00 AM Juve Stabia Under 17 Juve Stabia U17
Matchday 22 Ghiviborgo Ghivizzano Borgo a Mozzano 2:30 PM USD Real Forte Querceta Real Forte
  Seravezza Pozzi Seravezza Pozzi Calcio 2:30 PM SC Caronnese Caronnese
  Savona Savona FBC 2:30 PM FC Vado Ligure Vado
  Fossano Fossano Calcio 2:30 PM US Fezzanese Fezzanese
  Chieri ASD Chieri Calcio 2:30 PM Asdc Verbania Verbania
  Prato AC Prato 2:30 PM USD Lavagnese 1919 Lavagnese
  Ligorna SC Ligorna 1922 2:30 PM AC Bra Bra
  Sanremese Sanremese Calcio 2:30 PM AS Lucchese Libertas Lucchese
  Casale FBC Casale 2:30 PM Borgosesia Calcio Borgosesia
Matchday 25 Milano City Milano City FC 2:30 PM US Levico Terme Levico Terme
  Sondrio Sondrio Calcio 2:30 PM A.S.D. Brusaporto Brusaporto
  Ponte S.Pietro AC Ponte San Pietro 2:30 PM Tritium Calcio 1908 Tritium
  Villa d'Almè Villa d'Almè Valbrembana 2:30 PM GS Arconatese Arconatese
  Caravaggio USD Caravaggio 2:30 PM USD Castellanzese 1921 Castellanzese
  Pro Sesto SSD Pro Sesto 2:30 PM Virtus Ciserano Bergamo 1909 Virtus Bergamo
  Dro Alto Garda Dro Alto Garda Calcio 2:30 PM ASD NibionnOggiono NibionnOggiono
  Scanzorosciate USD Scanzorosciate 2:30 PM Legnano AC Legnano
  Inveruno US Inveruno 2:30 PM US Folgore Caratese Caratese
  Seregno USD 1913 Seregno Calcio 2:30 PM Virtus Bolzano Virtus Bolzano
  Luparense Luparense FC 2:30 PM Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane
  Campodarsego ACD Campodarsego 2:30 PM Polisportiva Tamai Tamai
  Adriese 1906 US Adriese 1906 2:30 PM AC Delta Porto Tolle Delta PT
  Legnago FC Legnago Salus 2:30 PM Union Feltre Union Feltre
  Cartigliano ASD Cartigliano 2:30 PM AC Este 1920 Este
  ASD Villafranca ASD Villafranca Veronese 2:30 PM AC Vigasio Vigasio
  Clodiense Clodiense SSD 2:30 PM GSD Ambrosiana Ambrosiana
  Caldiero Caldiero Terme 2:30 PM AC Mestre Mestre
  Chions APC Chions 2:30 PM Calcio Montebelluna 1909 Montebelluna
  Belluno AC Belluno 1905 2:30 PM San Luigi Calcio San Luigi
Matchday 22 Franciacorta Franciacorta FC 2:30 PM ASD Fanfulla Fanfulla
  Ciliverghe Ciliverghe Mazzano 2:30 PM ASD Savignanese Savignanese
  Vigor Carpaneto Vigor Carpaneto 2:30 PM US Fiorenzuola 1922 Fiorenzuola
  USD Breno USD Breno 2:30 PM Alfonsine FC 1921 Alfonsine
  Sasso Marconi Sasso Marconi Zola SSD 2:30 PM Mantova FC Mantova FC
  Sammaurese Sammaurese Calcio 2:30 PM Correggese Calcio 1948 Correggese
  Forlì Forlì FC 2:30 PM Mezzolara Calcio Mezzolara
  Lentigione Lentigione Calcio 2:30 PM AC Crema 1908 Crema
  Calvina Sport A.C. Calvina Sport 2:30 PM SCD Progresso Calcio Progresso
  Montevarchi Aquila 1902 Montevarchi 2:30 PM Sangiovannese 1927 Sangiovannese
  Aglianese Aglianese Calcio 1923 2:30 PM ASD Cannara Cannara
  Grassina ASD Grassina 2:30 PM CS Scandicci 1908 Scandicci
  Flaminia Calcio Flaminia 2:30 PM US Follonica Gavorrano Gavorrano
  Trestina Sporting Club Trestina 2:30 PM AC Tuttocuoio Tuttocuoio
  Pomezia Pomezia Calcio 2:30 PM Monterosi FC Monterosi
  Grosseto US Grosseto 1912 2:30 PM Albalonga Calcio Albalonga
  San Donato San Donato - Tavarnelle 2:30 PM FC Ponsacco 1920 Ponsacco
  Foligno Calcio ASD Foligno Calcio 2:30 PM Bastia Calcio 1924 Bastia
  Cattolica SM Cattolica Calcio San Marino 2:30 PM Montegiorgio Calcio Montegiorgio
  SN Notaresco San Nicolò Notaresco 2:30 PM US Recanatese Recanatese
  Chieti FC Chieti FC 1922 2:30 PM Matelica Calcio Matelica
  Sangiustese ACD Sangiustese 2:30 PM ASD Vastese Calcio 1902 Vastese
  Atletico Fiuggi Atletico Terme di Fiuggi 2:30 PM Porto Sant'Elpidio MP Porto S'Elpidio
  Vastogirardi Polisportiva Vastogirardi 2:30 PM Tolentino Calcio Tolentino
  Giulianova ASD Real Giulianova 2:30 PM Olympia Agnonese Agnonese
  Campobasso SSD Città di Campobasso 2:30 PM Pineto Calcio Pineto
  Jesina SSD Jesina Calcio 2:30 PM Avezzano Calcio Avezzano
  Latina Calcio Latina Calcio 1932 2:30 PM Città di Anagni Calcio Anagni
  Vis Artena Vis Artena 2:30 PM Sassari Latte Dolce Latte Dolce
  Muravera Muravera Calcio 2:30 PM Portici 1906 Portici
  Arzachena Arzachena Costa Smeralda 2:30 PM Cassino Calcio 1924 Cassino
  Torres SEF Torres 1903 2:30 PM ASD Tor Sapienza Tor Sapienza
  Florida Team Nuova Florida 2:30 PM ASD Lanusei Calcio Lanusei
  Trastevere Trastevere Calcio 2:30 PM AS Ostiamare Lido Calcio Ostiamare
  Ladispoli Ladispoli Calcio 2:30 PM Polisportiva Budoni Calcio Budoni
  Turris Calcio Turris Calcio 2:30 PM FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
  Foggia Foggia Calcio 2:30 PM Audace Cerignola Cerignola
  Altamura ASD Team Altamura 2:30 PM FBC Gravina Gravina
  Grumentum Grumentum 2:30 PM Brindisi FC Brindisi
  Bitonto USD Bitonto Calcio 2:30 PM Nocerina 1910 Nocerina
  Nardò AC Nardò 2:30 PM Casarano Calcio Casarano
  Sorrento Sorrento 1945 2:30 PM Taranto FC 1927 Taranto
  Gelbison Gelbison Vallo della Lucania 2:30 PM US Città di Fasano Fasano
  Gladiator Gladiator 1924 2:30 PM US Agropoli 1921 Agropoli
  Fidelis Andria Fidelis Andria 2:30 PM FC Francavilla 1931 Francavilla
  Giugliano FC Giugliano 1928 12:00 AM Roccella Roccella
  Troina Troina 12:00 AM ACD San Tommaso San Tommaso
  Nola SS Nola 1925 12:00 AM Licata Calcio Licata
  Corigliano Corigliano Calabro 12:00 AM Calcio Biancavilla 1990 Biancavilla
  ACR Messina ACR Messina 12:00 AM Marina di Ragusa Marina Ragusa
  Palmese US Palmese 2:30 PM Castrovillari Calcio Castrovillari
  Savoia US Savoia 1908 2:30 PM Calcio Cittanovese Cittanovese
  Acireale Città di Acireale 1946 2:30 PM Marsala 1912 FC Marsala
  Palermo SSD Palermo 3:30 PM FC Messina FC Messina
Matchday 16 Floriana Floriana FC 2:00 PM Valletta FC Valletta
  Hibernians FC Hibernians FC 4:00 PM Sirens FC Sirens FC
Matchday 14 Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC 11:00 AM Swieqi United FC FC Swieqi Utd.
  Pembroke Pembroke Athleta FC 1:15 PM Lija Athletic FC Lija Athletic
  Zebbug Rangers Zebbug Rangers FC 3:30 PM Zejtun Corinthians FC Zejtun C.
Matchday 21 AmaZulu FC AmaZulu FC 3:00 PM Polokwane City FC Polokwane City
Matchday 17 VV Emmen VV Emmen 12:00 AM RKAVV Leidschendam RKAVV
  Quick '20 KVV Quick '20 12:00 AM Be Quick 1887 Be Quick 1887
  SDO Bussum SDO Bussum 12:00 AM RKSV Leonidas Leonidas
  RKVV Velsen RKVV Velsen 12:00 AM SJC Noordwijk SJC Noordwijk
  Alphense Boys Alphense Boys 12:00 AM MSC Meppel MSC Meppel
  VOC VOC Rotterdam 12:00 AM JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
  Alcides MVV Alcides 12:00 AM VV Hoogeveen VV Hoogeveen
  HBS HBS Craeyenhout 12:00 AM HVV Hollandia Hollandia
  Baronie VV Baronie 12:00 AM GVV Unitas Unitas
  AWC AWC Wijchen 12:00 AM RKSV Minor RKSV Minor
  RKSV Halsteren RKSV Halsteren 12:00 AM Sportclub Silvolde SP Silvolde
  IFC Ambacht IFC Ambacht 12:00 AM EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek
  UDI '19 UDI'19/Beter Bed 12:00 AM LONGA '30 LONGA '30
  OJC Rosmalen OJC Rosmalen 12:00 AM RKSV Nuenen RKSV Nuenen
  RKZVC RKZVC Zieuwent 12:00 AM VV Moerse Boys VV Moerse Boys
  SV Meerssen SV Meerssen 12:00 AM Juliana '31 Juliana '31
Matchday 11 Ch. Brothers Churchill Brothers SC 12:30 PM NEROCA FC NEROCA FC
  Gokulam FC Gokulam Kerala FC 2:30 PM TRAU FC TRAU FC

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Diogo Mateus
    Age: 26 Years  Brazil
    Position: Right-Back
    Market value: 750 K €
    Fee: Loan
    Associação Ferroviária de Esportes (SP)
     
    Kawasaki Frontale
  • Noah Kenshin Browne
    Age: 18 Years  Japan
    Position: Centre-Forward
    Market value: 50 K €
    Fee: Loan
    Yokohama F. Marinos
     
    Kamatamare Sanuki
  • Eitaro Matsuda
    Age: 18 Years  Japan
    Position: Right Winger
    Market value: -
    Fee: Loan
    Yokohama F. Marinos
     
    SC Sagamihara
  • Ten Miyagi
    Age: 18 Years  Japan
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: Loan
    Kawasaki Frontale
     
    Kataller Toyama