For using this site, please activate JavaScript.

Matches Feb 1, 2020

Matchday 20
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 3:30 PM Bayern Munich Bayern Munich
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 3:30 PM 1.FC Union Berlin Union Berlin
 
FC Augsburg FC Augsburg 3:30 PM SV Werder Bremen Werder Bremen
 
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 3:30 PM Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 3:30 PM Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
RB Leipzig RB Leipzig 6:30 PM Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
Hannover 96 Hannover 96 1:00 PM SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 1:00 PM VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 1:00 PM Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 22
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 2:00 PM FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
 
SV Meppen SV Meppen 2:00 PM Chemnitzer FC Chemnitzer FC
 
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:00 PM FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
Unterhaching SpVgg Unterhaching 2:00 PM KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
 
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 2:00 PM 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
Preußen Münster Preußen Münster 2:00 PM MSV Duisburg MSV Duisburg
Group A 1º de Agosto CD 1º de Agosto 2:00 PM Zamalek SC Zamalek
  TP Mazembe TP Mazembe 2:00 PM ZESCO United FC ZESCO United FC
Group B ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 8:00 PM FC Platinum FC Platinum
  Al-Hilal Al-Hilal Omdurman 8:00 PM El Ahly Cairo El Ahly
Group C USM Alger USM Alger 2:00 PM CA Petróleos Luanda Petro Luanda
  Sundowns Mamelodi Sundowns FC 2:00 PM Wydad Casablanca Wydad AC
Group D Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 5:00 PM AS Vita Club Kinshasa AS Vita Club
  JS Kabylie JS Kabylie 5:00 PM Esperance Tunis Esperance
Matchday 25
Leicester Leicester City 1:30 PM Chelsea FC Chelsea
  Watford Watford FC 4:00 PM Everton FC Everton
  Newcastle Newcastle United 4:00 PM Norwich City Norwich
 
Liverpool Liverpool FC 4:00 PM Southampton FC Southampton
 
Crystal Palace Crystal Palace 4:00 PM Sheffield United Sheffield Utd.
  Bournemouth AFC Bournemouth 4:00 PM Aston Villa Aston Villa
  West Ham West Ham United 4:00 PM Brighton & Hove Albion Brighton
 
Man Utd Manchester United 6:30 PM Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 22 Granada CF Granada CF 1:00 PM RCD Espanyol Barcelona Espanyol
 
Real Madrid Real Madrid 4:00 PM Atlético Madrid Atlético Madrid
  RCD Mallorca RCD Mallorca 6:30 PM Real Valladolid CF Real Valladolid
 
Valencia Valencia CF 9:00 PM Celta de Vigo Celta de Vigo
  Bologna Bologna FC 1909 3:00 PM Brescia Calcio Brescia
  Cagliari Calcio Cagliari Calcio 6:00 PM Parma Calcio 1913 Parma
  Sassuolo US Sassuolo 8:45 PM AS Roma AS Roma
  Paris SG Paris Saint-Germain 5:30 PM HSC Montpellier Montpellier
  SCO Angers SCO Angers 8:00 PM Stade Reims Reims
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 8:00 PM LOSC Lille LOSC Lille
  Dijon FCO Dijon 8:00 PM Stade Brest 29 Stade Brest 29
  SC Amiens SC Amiens 8:00 PM FC Toulouse Toulouse
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique 8:00 PM AS Monaco Monaco
Matchday 20
FC Lugano FC Lugano 7:00 PM Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
 
FC Luzern FC Luzern 7:00 PM BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 21 ADO Den Haag ADO Den Haag 6:30 PM Vitesse Arnhem Vitesse
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 7:45 PM FC Emmen FC Emmen
  FC Twente FC Twente Enschede 7:45 PM Sparta Rotterdam Sparta R.
  PEC Zwolle PEC Zwolle 8:45 PM FC Groningen FC Groningen
Matchday 20 Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 12:30 PM Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Boluspor U19 Boluspor U19 12:30 PM Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Bursaspor U19 Bursaspor U19 12:30 PM Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 12:30 PM Kayserispor U19 Kayserispor U19
  Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 12:30 PM Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
  Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 12:30 PM Göztepe U19 Göztepe U19
  Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 12:30 PM Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 12:30 PM Altinordu FK U19 Altinordu U19
  Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 12:30 PM Konyaspor U19 Konyaspor U19
 
Antalyaspor Antalyaspor 12:00 PM Konyaspor Konyaspor
  C. Rizespor Caykur Rizespor 3:00 PM Besiktas JK Besiktas
 
Trabzonspor Trabzonspor 6:00 PM Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 19 Portimonense Portimonense SC 4:30 PM CD Tondela Tondela
  Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 7:00 PM FC Porto FC Porto
  Santa Clara CD Santa Clara 9:30 PM FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
Matchday 24 Hibernian FC Hibernian FC 4:00 PM St. Mirren FC St. Mirren
  Kilmarnock FC Kilmarnock FC 4:00 PM Ross County FC Ross County
  Livingston FC Livingston FC 4:00 PM Motherwell FC Motherwell FC
  Rangers Rangers FC 4:00 PM Aberdeen FC Aberdeen FC
  St. Johnstone St. Johnstone FC 4:00 PM Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 22 OFI Crete OFI Crete 4:15 PM AE Larisa AE Larisa
  Olympiacos Olympiacos Piraeus 6:30 PM AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 24 KRC Genk KRC Genk 6:00 PM RSC Charleroi RSC Charleroi
  KAS Eupen KAS Eupen 8:00 PM Cercle Brugge Cercle Brugge
  KV Oostende KV Oostende 8:00 PM Sint-Truidense VV Sint-Truiden
  KV Mechelen KV Mechelen 8:30 PM KAA Gent KAA Gent
  KSC Lokeren KSC Lokeren 5:00 PM Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
  OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 8:30 PM KSV Roeselare KSV Roeselare
Matchday 20 UR La Louvière UR La Louvière Centre 8:00 PM KFC Dessel Sport Dessel Sport
  Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 8:00 PM KSK Heist KSK Heist
  AFC Tubize AFC Tubize 8:00 PM KVV Thes Sport Thes Sport
  Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 8:00 PM KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
  FCV Dender EH FCV Dender EH 8:00 PM RWD Molenbeek (2015) RWDM
  NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 3:00 PM HNK Rijeka HNK Rijeka
  Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 5:30 PM GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 18 Diósgyőr Diósgyőri VTK 5:00 PM Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Paksi FC Paksi FC 5:00 PM Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Kisvárda Kisvárda FC 5:00 PM Ferencvárosi TC Ferencváros
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 5:00 PM Debreceni VSC Debrecen
  Honvéd Budapest Honvéd FC 5:00 PM Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  Újpest FC Újpest FC 7:30 PM MOL Fehérvár FC Fehérvár
  Huracán Club Atlético Huracán 1:10 AM Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
  Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 11:40 PM Club Atlético Unión CA Unión
  CA Tucumán Club Atlético Tucumán 11:40 PM Defensa y Justicia Defensa
Matchday 19 CA Unión Club Atlético Unión 1:45 AM Club Atlético River Plate River Plate
Matchday 16 Al-Adalh FC Al-Adalh FC 1:25 PM Al-Ahli Jeddah Ahli
  Shabab Al-Shabab Riyadh 4:15 PM Al-Fateh Al-Fateh
  Al-Feiha Al-Feiha FC 6:15 PM Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 17 Newcastle Newcastle United Jets 7:00 AM Western United FC Western United
  Adelaide United Adelaide United 9:30 AM Melbourne City FC Melbourne City
  Perth Glory Perth Glory 11:45 AM Melbourne Victory Melbourne
Matchday 23 Stranraer Stranraer FC 4:00 PM Falkirk FC Falkirk FC
  Airdrieonians Airdrieonians FC 4:00 PM Raith Rovers FC Raith Rovers
  East Fife East Fife FC 4:00 PM Dumbarton FC Dumbarton FC
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 4:00 PM Clyde FC Clyde FC
  Montrose Montrose FC 4:00 PM Peterhead FC Peterhead FC
Matchday 20 Odin '59 Odin '59 Heemskerk 2:30 PM ONS Sneek ONS Sneek
  SteDoCo VV SteDoCo 2:30 PM Almere City FC U21 Almere City U21
  VVOG VVOG Harderwijk 2:30 PM DVS '33 Ermelo DVS '33
  Barendrecht BVV Barendrecht 2:30 PM VV DOVO Veenendaal DOVO
  Ter Leede VV Ter Leede 2:30 PM Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  Harkemase Boys Harkemase Boys 3:30 PM FC Lisse FC Lisse
  VVSB VVSB Noordwijkerhout 6:00 PM Ajax Amateurs Ajax Amateurs
Matchday 30 Hull City Hull City 1:30 PM Brentford FC Brentford
 
West Brom West Bromwich Albion 4:00 PM Luton Town Luton
  Leeds Leeds United 4:00 PM Wigan Athletic Wigan
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 4:00 PM Millwall FC Millwall
  Fulham Fulham FC 4:00 PM Huddersfield Town Huddersfield
  Preston NE Preston North End 4:00 PM Swansea City Swansea
  Middlesbrough Middlesbrough FC 4:00 PM Blackburn Rovers Blackburn
  Charlton Charlton Athletic 4:00 PM Barnsley FC Barnsley FC
 
QPR Queens Park Rangers 4:00 PM Bristol City Bristol City
  Birmingham Birmingham City 4:00 PM Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 23 Queen's Park Queen's Park FC 4:00 PM Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Albion Rovers Albion Rovers FC 4:00 PM Cove Rangers FC Cove Rangers
  Annan Athletic Annan Athletic FC 4:00 PM Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Brechin City Brechin City FC 4:00 PM Elgin City FC Elgin City
  Edinburgh City Edinburgh City FC 4:00 PM Stirling Albion FC Stirling
Group A FC Inter FC Inter Turku 12:00 PM FC Honka FC Honka
  Helsinki IFK Helsinki IFK 12:30 PM HJK Helsinki HJK Helsinki
Group B SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 1:00 PM FC Haka FC Haka
  Ilves Ilves Tampere 1:30 PM Rovaniemen Palloseura RoPS
Group C FC KTP FC KTP 2:30 PM Ekenäs IF Ekenäs IF
  IF Gnistan IF Gnistan 3:15 PM Mikkelin Palloilijat Mikkelin
Group D AC Oulu AC Oulu 1:00 PM AC Kajaani AC Kajaani
  Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 2:00 PM Vaasan Palloseura VPS
Matchday 1 FBC Melgar FBC Melgar 12:00 AM Universitario de Deportes Universitario
  Alianza Lima Club Alianza Lima 2:30 AM Alianza Universidad CSD Alianza
  Club UTC UTC Cajamarca 9:00 PM Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
  Sport Huancayo Sport Huancayo 11:30 PM Club Atlético Grau Atlético Grau
Matchday 4 FC ISPE FC ISPE 10:00 AM Chin United Chin Utd.
  Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 10:00 AM Shan United FC Shan Utd.
Matchday 31 Accrington Accrington Stanley 4:00 PM AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Bolton Bolton Wanderers 4:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  MK Dons Milton Keynes Dons 4:00 PM Wycombe Wanderers Wycombe
  Oxford United Oxford United 4:00 PM Blackpool FC Blackpool
  Fleetwood Fleetwood Town 4:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
  Ipswich Ipswich Town 4:00 PM Peterborough United Peterborough
  Rochdale Rochdale AFC 4:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
  Bristol Rovers Bristol Rovers 4:00 PM Coventry City Coventry
  Rotherham Rotherham United 4:00 PM Burton Albion Burton Albion
  Portsmouth Portsmouth FC 4:00 PM Sunderland AFC Sunderland
  Southend United Southend United 4:00 PM Lincoln City Lincoln City
  Walsall Walsall FC 4:00 PM Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Crawley Town Crawley Town 4:00 PM Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Plymouth Plymouth Argyle 4:00 PM Newport County Newport County
  Grimsby Town Grimsby Town 4:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
  Port Vale Port Vale FC 4:00 PM Salford City Salford
  Macclesfield Macclesfield Town 4:00 PM Northampton Town Northampt. Town
  Stevenage Stevenage FC 4:00 PM Leyton Orient Leyton Orient
  Cambridge Utd. Cambridge United 4:00 PM Colchester United Colchester Utd.
  Mansfield Town Mansfield Town 4:00 PM Carlisle United Carlisle United
  Swindon Town Swindon Town 4:00 PM Exeter City Exeter City
  Cheltenham Cheltenham Town 4:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
  Oldham Athletic Oldham Athletic 4:00 PM Bradford City Bradford
Matchday 33 Solihull Moors Solihull Moors 4:00 PM Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Halifax Town FC Halifax Town 4:00 PM Bromley FC Bromley
  Aldershot Town Aldershot Town 4:00 PM Harrogate Town Harrogate Town
  Barrow Barrow AFC 4:00 PM Torquay United FC Torquay United
  Eastleigh FC Eastleigh FC 4:00 PM Woking FC Woking FC
  Wrexham Wrexham AFC 4:00 PM Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Fylde AFC Fylde 4:00 PM Boreham Wood FC Boreham Wood
  Yeovil Town Yeovil Town 4:00 PM Chorley FC Chorley FC
  Stockport Stockport County 4:00 PM Dover Athletic Dover Athletic
  Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 4:00 PM Sutton United Sutton Utd
  Barnet Barnet FC 4:00 PM Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Notts County Notts County 6:20 PM Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 16 HW Welders Harland & Wolff Welders 4:00 PM Loughgall FC Loughgall
Matchday 20 Dergview Dergview FC 3:00 PM PSNI FC PSNI FC
Matchday 12 Armagh City FC Armagh City FC 12:00 AM Tobermore United FC Tobermore
  Bangor Bangor FC 12:00 AM Newington YC Newington YC
  Limavady United Limavady United 12:00 AM Lisburn Distillery FC Lisburn FC
  Lurgan Celtic Lurgan Celtic FC 12:00 AM Dollingstown FC Dollingstown FC
  Annagh United Annagh United FC 12:00 AM Banbridge Town Banbridge
  Portstewart FC Portstewart FC 12:00 AM Moyola Park AFC Moyola Park
Matchday 22 Spezia Calcio Spezia Calcio 3:00 PM Pordenone Calcio Pordenone
  Frosinone Frosinone Calcio 3:00 PM Virtus Entella Virtus Entella
  AS Livorno AS Livorno 3:00 PM Ascoli Calcio Ascoli
  Trapani Trapani Calcio 3:00 PM AS Cittadella Cittadella
  FC Empoli FC Empoli 6:00 PM FC Crotone Crotone
Matchday 24 Monza AC Monza 8:45 PM Calcio Lecco 1912 Lecco
  Imolese Imolese Calcio 1919 8:45 PM Ravenna FC Ravenna
  Paganese Paganese Calcio 1926 8:45 PM Cavese 1919 Cavese
Matchday 21 Eyüpspor Eyüpspor 11:30 AM Kardemir Karabükspor Karabükspor
  Ankara Demir Ankara Demirspor 11:30 AM Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 26 Extremadura Extremadura UD 4:00 PM CD Lugo CD Lugo
  Ponferradina SD Ponferradina 6:15 PM SD Huesca SD Huesca
  Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 6:15 PM UD Las Palmas UD Las Palmas
  Elche CF Elche CF 9:00 PM Málaga CF Málaga CF
Matchday 22 FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 3:30 PM FC Lorient FC Lorient
Matchday 20 Pau FC Pau FC 8:00 PM AS Béziers AS Béziers
Matchday 19 Farense SC Farense 12:00 PM Estoril Praia Estoril
  Mafra CD Mafra 4:00 PM GD Chaves Chaves
  Penafiel FC Penafiel 6:15 PM Casa Pia AC Casa Pia
Matchday 29 Feirense Sub-23 CD Feirense Sub-23 12:00 AM Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
  Académica S23 Académica de Coimbra OAF Sub-23 12:00 AM Sporting CP U23 Sporting CP U23
  Belenenses U23 Belenenses SAD U23 12:00 AM Rio Ave FC U23 Rio Ave U23
  Cova Piedade 23 CD Cova da Piedade U23 12:00 AM CS Marítimo U23 Marítimo U23
  Estoril U23 Estoril Praia U23 12:00 AM FC Famalicão U23 Famalicão U23
  Braga U23 SC Braga U23 12:00 AM Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
  Benfica U23 SL Benfica U23 12:00 AM Portimonense SC U23 Portimonense 23
  Vitória FC U23 Vitória de Setúbal FC U23 12:00 AM CD Aves U23 Aves U23
Matchday 23 Dundee United Dundee United FC 4:00 PM Arbroath FC Arbroath
  Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 4:00 PM Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Morton Greenock Morton FC 4:00 PM Dundee FC Dundee FC
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 4:00 PM Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Matchday 20 Keciörengücü Keciörengücü 12:00 PM Adana Demirspor Adana Demirspor
  Boluspor Boluspor 2:30 PM Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
  Menemen Spor Menemen Spor 5:00 PM Fatih Karagümrük Karagümrük
  FC Wil 1900 FC Wil 1900 5:30 PM FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
Matchday 1 FC Espoo U19 FC Espoo U19 1:30 PM FC Inter Turku U19 FC Inter U19
  Ilves U19 Ilves Tampere U19 1:30 PM FC Jazz U19 Jazz U19
  Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 3:00 PM Käpylän Pallo U19 Käpylän U19
  HJK U19 HJK Helsinki U19 6:15 PM Pallokerho-35 U19 PK-35 U19
  MPS U19 MPS/Atletico Malmi U19 8:15 PM IF Gnistan U19 IF Gnistan U19
Matchday 21 FC Ashdod FC Ashdod 2:00 PM Maccabi Netanya Maccabi Netanya
  Maccabi Haifa Maccabi Haifa 4:30 PM Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
  Hapoel Hadera Hapoel Hadera 5:30 PM Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
  Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 6:50 PM Hapoel Haifa Hapoel Haifa
  Cankaya FK Cankaya FK 11:30 AM Sile Yildizspor Sile Yildizspor
  Silivrispor Silivrispor 11:30 AM 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  Turgutluspor Turgutluspor 11:30 AM Kocaelispor Kocaelispor
  Muglaspor Muglaspor 11:30 AM Somaspor Somaspor
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor 11:30 AM Pazarspor Pazarspor
  Modafen Spor Modafen Spor 11:30 AM Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
Matchday 20 Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 1:30 PM FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
  Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 1:30 PM ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
  Altglienicke VSG Altglienicke 1:30 PM FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
 
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 4:00 PM FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 23 Schalke 04 II FC Schalke 04 II 2:00 PM Bonner SC Bonner SC
  RW Essen Rot-Weiss Essen 2:00 PM SV Rödinghausen SV Rödinghausen
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 2:00 PM VfB Homberg VfB Homberg
 
Alem. Aachen Alemannia Aachen 2:00 PM Borussia Dortmund II B. Dortmund II
  F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 2:00 PM TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 2 Graafschap U19 De Graafschap Doetinchem U19 2:30 PM Excelsior Rotterdam U19 Excelsior U19
Matchday 3 Willem II U19 Willem II Tilburg U19 2:30 PM Sparta Rotterdam U19 Sparta U19
  Alphense B. U19 Alphense Boys U19 2:30 PM FC Emmen U19 Emmen U19
  PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U19 2:30 PM Almere City FC U19 Almere City U19
  Vitesse U19 Vitesse Arnhem U19 2:30 PM NAC Breda U19 NAC Breda U19
  ADO U19 ADO Den Haag U19 2:30 PM NEC Nijmegen U19 NEC U19
Matchday 15 Holst. Kiel U19 Holstein Kiel U19 11:00 AM Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
  Hamburg U19 Hamburger SV U19 11:00 AM FC Energie Cottbus U19 E. Cottbus U19
  D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 1:00 PM 1.FC Magdeburg U19 Magdeburg U19
  VfL Bochum U19 VfL Bochum U19 1:00 PM Alemannia Aachen U19 Aachen U19
  M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 1:30 PM Preußen Münster U19 Pr. Münster U19
  Stuttgart U19 VfB Stuttgart U19 12:00 PM Kickers Offenbach U19 K. Offenb. U19
  SC Freiburg U19 SC Freiburg U19 1:00 PM Karlsruher SC U19 Karlsruhe U19
  Gr. Fürth U19 SpVgg Greuther Fürth U19 1:00 PM FC Augsburg U19 FC Augsburg U19
Matchday 18 Anorthosis Anorthosis Famagusta 4:00 PM Doxa Katokopias Doxa Katokopias
  Ethnikos Ethnikos Achnas 4:00 PM Pafos FC Pafos FC
  Olympiakos N. Olympiakos Nicosia 6:00 PM Omonia Nicosia Omonia Nikosia
Group 3 FC Jazz FC Jazz Juniorit 5:30 PM Pargas IF Pargas IF
Group 1 OLS Oulun Luistinseura 4:00 PM Rovaniemen Palloseura II RoPS II
Group B Bolivien U23 Bolivien U23 12:00 AM Peru U23 Peru U23
  Brazil U23 Brazil U23 2:30 AM Paraguay U23 Paraguay U23
Matchday 3 Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 4:00 PM Europa FC Europa FC
  Lynx FC Lynx FC 6:15 PM FC Bruno's Magpies Bruno's Magpies
Matchday 17 Roma U19 Roma Primavera 11:00 AM Torino Primavera Torino U19
  Napoli U19 Napoli Primavera 1:00 PM Bologna Primavera Bologna U19
  Fiorentina U19 Fiorentina Primavera 1:00 PM Inter Milan Primavera Inter U19
  Pescara U19 Pescara Primavera 2:30 PM Lazio Primavera Lazio U19
  Juventus U19 Juventus Primavera 5:00 PM Atalanta Primavera Atalanta U19
Matchday 15 Cremonese U19 Cremonese Primavera 2:30 PM Parma Primavera Parma U19
  SPAL U19 SPAL Primavera 2:30 PM Spezia Primavera Spezia U19
  Brescia U19 Brescia Primavera 2:30 PM Udinese Primavera Udinese U19
  Milan U19 Milan Primavera 2:30 PM Cittadella Primavera Cittadella U19
  Entella U19 Virtus Entella Primavera 2:30 PM Venezia Primavera Venezia U19
  Pordenone U19 Pordenone Primavera 2:30 PM Hellas Verona Primavera Verona U19
  Perugia U19 Perugia Primavera 2:30 PM Salernitana Primavera Salernitana U19
  Cosenza U19 Cosenza Primavera 2:30 PM Crotone Primavera Crotone U19
  Livorno U19 Livorno Primavera 2:30 PM Frosinone Primavera Frosinone U19
  Lecce U19 Lecce Primavera 2:30 PM Juve Stabia Primavera Juve Stabia U19
  Ascoli U19 Ascoli Picchio Primavera 2:30 PM Pisa Primavera Pisa U19
  Trapani U19 Trapani Primavera 2:30 PM Benevento Primavera Benevento U19
Matchday 20 HHC Hardenberg HHC Hardenberg 3:30 PM Kozakken Boys Kozakken Boys
  Quick Boys Quick Boys 3:30 PM Rijnsburgse Boys Rijnsburgse B.
  GVVV GVVV Veenendaal 3:30 PM SVV Scheveningen Scheveningen
  Noordwijk VV Noordwijk 3:30 PM SV Spakenburg Spakenburg
  Excelsior M Excelsior Maassluis 3:30 PM AFC Amsterdam AFC Amsterdam
  Volendam U21 FC Volendam U21 3:30 PM SV TEC Tiel SV TEC
  IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels 3:30 PM ASWH Ambacht ASWH
  De Treffers De Treffers 6:00 PM VV Katwijk Katwijk
Matchday 16 Sliema Wander. Sliema Wanderers 2:00 PM Gzira United FC Gzira Utd
  Hamrun Spart. Hamrun Spartans 2:00 PM Tarxien Rainbows Tarxien
  Mosta FC Mosta FC 4:00 PM Senglea Athletic FC Senglea Ath.
  Santa Lucia FC Santa Lucia FC 4:15 PM Gudja United FC Gudja United FC
Matchday 14 Mqabba FC Mqabba FC 2:00 PM Pietà Hotspurs FC Pietà Hotspurs FC
  QFC Qormi FC 4:15 PM St. George's FC St.George's FC
Matchday 21 Highlands Park Highlands Park FC 2:30 PM Baroka FC Baroka FC
  Chippa United Chippa United 2:30 PM Orlando Pirates Orlando Pirates
  Golden Arrows Lamontville Golden Arrows 2:30 PM SuperSport United SuperSport Utd.
  Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 6:00 PM Mamelodi Sundowns FC Sundowns
  Bloemfontein Bloemfontein Celtic 8:15 PM Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Netherlands U15 Netherlands U15 3:00 PM Republic of Ireland U15 Ireland U15
  USA United States 9:55 PM Costa Rica Costa Rica
Matchday 17 Jodan Boys CVV de Jodan Boys 2:30 PM Achilles Veen Achilles Veen
  Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 2:30 PM VV Spijkenisse Spijkenisse
  AZSV Aalten AZSV Aalten 2:30 PM VV Duno Doorwerth VV Duno
  VV Rijsoord VV Rijsoord 2:30 PM Sportlust '46 Sportlust '46
  sv ARC ARC Alphen aan den Rijn 2:30 PM FC Rijnvogels Rijnvogels
  Achilles '29 Achilles '29 2:30 PM DHSC Utrecht DHSC Utrecht
  Gravenzande FC 's-Gravenzande 2:30 PM VV Smitshoek Smitshoek
  SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 3:00 PM VV Capelle VV Capelle
  Alphense Boys Alphense Boys 6:00 PM MSC Meppel MSC Meppel
  Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 2:30 PM NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  ACV Assen ACV Assen 2:30 PM HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
  Staphorst VV Staphorst 2:30 PM RKAV Volendam RKAV Volendam
  SDC Putten SDC Putten 2:30 PM AVV Swift Swift
  Genemuiden SC Genemuiden 2:30 PM SV Urk SV Urk
  Berkum VV Berkum 2:30 PM ASV De Dijk De Dijk
  DETO VV DETO Twenterand 2:45 PM VV Buitenpost Buitenpost
  Purmersteijn VPV Purmersteijn 3:00 PM VV Eemdijk VV Eemdijk
  OJC Rosmalen OJC Rosmalen 7:00 PM RKSV Nuenen RKSV Nuenen
Matchday 15 Jamshedpur FC Jamshedpur FC 12:00 AM ATK ATK
  Kerala Blasters Kerala Blasters FC 3:00 PM Chennaiyin FC Chennaiyin FC
Matchday 2 Lonestar K. FC Lonestar Kashmir FC 9:30 AM Garhwal FC Garhwal FC
Matchday 11 East Bengal FC Quess East Bengal FC 12:30 PM Indian Arrows FC Indian Arrows
  Aizawl FC Aizawl FC 2:30 PM Real Kashmir FC Real Kashmir

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Thiago Martins
    Age: 24 Years  Brazil
    Position: Centre-Back
    Market value: 1,10 mil. €
    Fee: 1,85 mil. €
    Sociedade Esportiva Palmeiras
     
    Yokohama F. Marinos
  • Hiroto Goya
    Age: 26 Years  Japan
    Position: Centre-Forward
    Market value: 900 K €
    Fee: Free transfer
    Gamba Osaka
     
    Kashiwa Reysol
  • Shintaro Shimizu
    Age: 27 Years  Japan
    Position: Centre-Forward
    Market value: 700 K €
    Fee: Free transfer
    Omiya Ardija
     
    Fagiano Okayama
  • Shuhei Akasaki
    Age: 28 Years  Japan
    Position: Centre-Forward
    Market value: 600 K €
    Fee: Free transfer
    Kawasaki Frontale
     
    Vegalta Sendai
  • Yusuke Matsuo
    Age: 22 Years  Japan
    Position: Mittelfeld
    Market value: 600 K €
    Fee: Free transfer
    Sendai University
     
    Yokohama FC
  • Kosuke Masutani
    Age: 26 Years  Japan
    Position: Centre-Back
    Market value: 600 K €
    Fee: Free transfer
    FC Ryukyu
     
    Fagiano Okayama
  • Kazuki Kushibiki
    Age: 26 Years  Japan
    Position: Centre-Back
    Market value: 500 K €
    Fee: Free transfer
    Nagoya Grampus
     
    Sanfrecce Hiroshima
  • Koki Yonekura
    Age: 31 Years  Japan
    Position: Right-Back
    Market value: 450 K €
    Fee: Free transfer
    Gamba Osaka
     
    JEF United Chiba
  • Hiroki Akino
    Age: 25 Years  Japan
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 450 K €
    Fee: Free transfer
    Shonan Bellmare
     
    V-Varen Nagasaki
  • Kohei Shimizu
    Age: 30 Years  Japan
    Position: Left Midfield
    Market value: 400 K €
    Fee: Free transfer
    Shimizu S-Pulse
     
    Sanfrecce Hiroshima
  • Naoki Kawaguchi
    Age: 25 Years  Japan
    Position: Right-Back
    Market value: 350 K €
    Fee: Free transfer
    Albirex Niigata
     
    Kashiwa Reysol
  • Daichi Inui
    Age: 30 Years  Japan
    Position: Centre-Back
    Market value: 300 K €
    Fee: Free transfer
    Tochigi SC
     
    Matsumoto Yamaga
  • Koya Kazama
    Age: 26 Years  Japan
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 300 K €
    Fee: Free transfer
    FC Gifu
     
    FC Ryukyu
  • Takuya Nagata
    Age: 29 Years  Japan
    Position: Left-Back
    Market value: 300 K €
    Fee: Loan
    Tokyo Verdy
     
    Giravanz Kitakyushu
  • Rikiya Motegi
    Age: 23 Years  Japan
    Position: Centre-Back
    Market value: 300 K €
    Fee: Free transfer
    Urawa Red Diamonds
     
    Ehime FC
  • Shuto Machino
    Age: 20 Years  Japan
    Position: Centre-Forward
    Market value: 300 K €
    Fee: Free transfer
    Yokohama F. Marinos
     
    Giravanz Kitakyushu
  • Makito Yoshida
    Age: 28 Years  Japan
    Position: Centre-Forward
    Market value: 300 K €
    Fee: Free transfer
    JEF United Chiba
     
    Ehime FC
  • Ikki Arai
    Age: 26 Years  Japan
    Position: Centre-Back
    Market value: 300 K €
    Fee: Free transfer
    Nagoya Grampus
     
    JEF United Chiba
  • Daiki Miya
    Age: 23 Years  Japan
    Position: Centre-Back
    Market value: 300 K €
    Fee: Free transfer
    Vissel Kobe
     
    Sagan Tosu
  • Naoki Yamada
    Age: 29 Years  Japan
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 250 K €
    Fee: Free transfer
    Urawa Red Diamonds
     
    Shonan Bellmare
  • Keisuke Iwashita
    Age: 33 Years  Japan
    Position: Centre-Back
    Market value: 250 K €
    Fee: Free transfer
    Avispa Fukuoka
     
    Sagan Tosu
  • Kodai Watanabe
    Age: 33 Years  Japan
    Position: Centre-Back
    Market value: 250 K €
    Fee: Free transfer
    Renofa Yamaguchi
     
    Thespakusatsu Gunma
  • Shu Hiramatsu
    Age: 27 Years  Japan
    Position: Second Striker
    Market value: 250 K €
    Fee: Free transfer
    Albirex Niigata
     
    Kataller Toyama
  • Shohei Takeda
    Age: 25 Years  Japan
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 250 K €
    Fee: Loan
    Fagiano Okayama
     
    Ventforet Kofu
  • Hideyuki Nozawa
    Age: 25 Years  Japan
    Position: Central Midfield
    Market value: 250 K €
    Fee: Free transfer
    FC Tokyo
     
    Ventforet Kofu
  • Takanori Sugeno
    Age: 35 Years  Japan
    Position: Goalkeeper
    Market value: 200 K €
    Fee: Free transfer
    Kyoto Sanga
     
    Hokkaido Consadole Sapporo
  • Hiroki Yamamoto
    Age: 28 Years  Japan
    Position: Second Striker
    Market value: 200 K €
    Fee: Free transfer
    Matsumoto Yamaga
     
    Fagiano Okayama
  • Ryota Suzuki
    Age: 25 Years  Japan
    Position: Goalkeeper
    Market value: 200 K €
    Fee: Free transfer
    Gamba Osaka
     
    JEF United Chiba
  • Eisuke Fujishima
    Age: 28 Years  Japan
    Position: Goalkeeper
    Market value: 200 K €
    Fee: Free transfer
    Renofa Yamaguchi
     
    Kawasaki Frontale
  • Jun Nishikawa
    Age: 17 Years  Japan
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 200 K €
    Fee: Free transfer
    Toko Gakuen High School
     
    Cerezo Osaka
  • Diego Diz
    Age: 28 Years  Spain
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 175 K €
    Fee: Free transfer
    UMF Grindavík
     
    FC Samtredia
  • Masaki Yamamoto
    Age: 32 Years  Japan
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 150 K €
    Fee: Free transfer
    JEF United Chiba
     
    Matsumoto Yamaga
  • Ryo Ishii
    Age: 26 Years  Japan
    Position: Goalkeeper
    Market value: 125 K €
    Fee: Free transfer
    Mito HollyHock
     
    Zweigen Kanazawa
  • Toshiaki Miyamoto
    Age: 20 Years  Japan
    Position: Abwehr
    Market value: 125 K €
    Fee: Loan
    Kashiwa Reysol
     
    Montedio Yamagata
  • Masahiro Okamoto
    Age: 36 Years  Japan
    Position: Goalkeeper
    Market value: 100 K €
    Fee: Free transfer
    JEF United Chiba
     
    Ehime FC
  • Keita Saito
    Age: 26 Years  Japan
    Position: Centre-Forward
    Market value: 100 K €
    Fee: Free transfer
    Mito HollyHock
     
    Blaublitz Akita
  • Masaaki Murakami
    Age: 27 Years  Japan
    Position: Goalkeeper
    Market value: 100 K €
    Fee: Free transfer
    Renofa Yamaguchi
     
    Avispa Fukuoka
  • Takuro Kaneko
    Age: 22 Years  Japan
    Position: Mittelfeld
    Market value: 100 K €
    Fee: Free transfer
    Nihon University
     
    Hokkaido Consadole Sapporo
  • Yoshiki Oka
    Age: 25 Years  Japan
    Position: Second Striker
    Market value: 100 K €
    Fee: Free transfer
    Matsumoto Yamaga
     
    Nagano Parceiro
  • Teppei Usui
    Age: 28 Years  Japan
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 100 K €
    Fee: Free transfer
    V-Varen Nagasaki
     
    Kataller Toyama
  • Hiroki Noda
    Age: 22 Years  Japan
    Position: Centre-Back
    Market value: 100 K €
    Fee: Free transfer
    Gamba Osaka
     
    Montedio Yamagata
  • Tsubasa Aoki
    Age: 26 Years  Japan
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 100 K €
    Fee: Free transfer
    FC Gifu
     
    Maruyasu Okazaki
  • Yamato Wakatsuki
    Age: 18 Years  Japan
    Position: Centre-Forward
    Market value: 75 K €
    Fee: Free transfer
    Kiryu Daiichi High School
     
    Shonan Bellmare
  • Mizuki Arai
    Age: 22 Years  Japan
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    Kataller Toyama
     
    Tokyo Verdy
  • Kaoru Mitoma
    Age: 22 Years  Japan
    Position: Mittelfeld
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    Tsukuba University
     
    Kawasaki Frontale
  • Reo Hatate
    Age: 22 Years  Japan
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    Juntendo University
     
    Kawasaki Frontale
  • Tomoki Takamine
    Age: 22 Years  Japan
    Position: Mittelfeld
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    Tsukuba University
     
    Hokkaido Consadole Sapporo
  • Kento Haneda
    Age: 22 Years  Japan
    Position: Abwehr
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    Kansai University
     
    Oita Trinita
  • Shuto Abe
    Age: 22 Years  Japan
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    Meiji University
     
    FC Tokyo
  • Powell Obinna Obi
    Age: 22 Years  Japan
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    Ryutsu Keizai University
     
    Yokohama F. Marinos