For using this site, please activate JavaScript.

Matches Sep 15, 2019

Matchday 4
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 0:3 SC Freiburg SC Freiburg
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 1:5 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 6
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 3:3 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
VfL Bochum VfL Bochum 2:2 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 1:0 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 8
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 2:3 Hallescher FC Hallescher FC
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 1:2 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
First Round 1st leg Fosa Juniors Fosa Juniors FC 0:0 TP Mazembe TP Mazembe
  Elect-Sport FC Elect-Sport FC 1:1 Esperance Tunis Esperance
  Enyimba Aba Enyimba Aba 0:0 Al-Hilal Omdurman Al-Hilal
  Asante Kotoko Asante Kotoko SC 2:0 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
  ASC Kara ASC Kara 0:0 AS Vita Club Kinshasa AS Vita Club
  FC Nouadhibou FC Nouadhibou 0:2 Wydad Casablanca Wydad AC
  Al-Nasr Bengh. Al-Nasr Benghazi 1:3 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
  USM Alger USM Alger 4:1 Gor Mahia Nairobi Gor Mahia FC
  RB Bolton City Roche-Bois Bolton City 1:2 Zanaco FC Zanaco FC
  TS Galaxy FC TS Galaxy FC 1:0 CNaPS Sport CNaPS Sport
  Azam FC Azam FC 0:1 Triangle United FC Triangle United
  Malindi Malindi SC 1:4 El Masry SC El Masry
  ESAE FC ESAE FC 0:0 Salitas Football School Salitas
  Santoba FC Santoba FC 0:0 FC San Pedro FC San Pedro
  Paradou AC Paradou AC 3:1 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 5 Bournemouth AFC Bournemouth 3:1 Everton FC Everton
  Watford Watford FC 2:2 Arsenal FC Arsenal
Matchday 1 UE Engordany UE Engordany 2:5 UE Sant Julia Sant Julia
  FC Santa Coloma FC Santa Coloma 2:0 Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
  FC Ordino FC Ordino 2:1 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
  IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 2:0 Club Esportiu Carroi CE Carroi
Matchday 4 SD Eibar SD Eibar 1:2 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  Alavés Deportivo Alavés 0:1 Sevilla FC Sevilla FC
  Celta de Vigo Celta de Vigo 0:2 Granada CF Granada CF
  Real Valladolid Real Valladolid CF 1:1 CA Osasuna CA Osasuna
  Real Betis Real Betis Balompié 1:1 Getafe CF Getafe
Matchday 3 Genoa Genoa CFC 1:2 Atalanta BC Atalanta
  SPAL SPAL 2:1 SS Lazio Lazio
  Brescia Brescia Calcio 3:4 Bologna FC 1909 Bologna
  Parma Parma Calcio 1913 1:3 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
 
AS Roma AS Roma 4:2 US Sassuolo Sassuolo
  Hellas Verona Hellas Verona 0:1 AC Milan AC Milan
Matchday 5 FC Nantes FC Nantes 1:0 Stade Reims Reims
  Saint-Étienne AS Saint-Étienne 2:2 FC Toulouse Toulouse
  Monaco AS Monaco 3:4 Olympique Marseille Marseille
Matchday 7
Rapid Vienna Rapid Vienna 5:0 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
SCR Altach SC Rheindorf Altach 6:0 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 3:0 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 9 Orenburg FK Orenburg 2:1 Rubin Kazan Rubin Kazan
  Tambov FK Tambov 0:2 CSKA Moscow CSKA Moscow
  Krasnodar FK Krasnodar 4:2 Krylya Sovetov Samara KS Samara
  Krasnodar II FK Krasnodar II 1:3 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
  Dynamo M II Dynamo Moscow II 6:0 FK Ufa II Ufa II
  CSM Poli Iași CSM Politehnica Iași 0:0 AFC Hermannstadt Hermannstadt
  CS U Craiova CS U Craiova 0:1 FCSB FCSB
Matchday 6 PEC Zwolle PEC Zwolle 6:2 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 3:2 ADO Den Haag ADO Den Haag
  Heracles Almelo Heracles Almelo 4:1 Willem II Tilburg Willem II
  Fortuna Sittard Fortuna Sittard 2:3 Twente Enschede FC Twente FC
Matchday 4
Ankaragücü MKE Ankaragücü 0:4 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
  C. Rizespor Caykur Rizespor 0:0 Göztepe Göztepe
  Denizlispor Denizlispor 0:1 Konyaspor Konyaspor
 
Trabzonspor Trabzonspor 2:2 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 7 FK Mariupol FK Mariupol 1:1 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:2 Desna Chernigiv Desna
  Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:0 PFK Lviv PFK Lviv
Matchday 3 AO Xanthi AO Xanthi 2:1 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  Panionios Panionios Athens 1:0 AE Larisa AE Larisa
  AEK Athens AEK Athens 2:0 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
  Aris Saloniki Aris Thessaloniki 4:0 Panathinaikos Athens Panathinaikos
Second Round APO Atalantis APO Atalantis 1:0 Atromitos Patron Atrom. Patron
Third Round AO Episkopi AO Episkopi Rethymnou 1:2 AO Trikala AO Trikala
  Pandramaikos Pandramaikos AO 0:3 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas
  Panthiraikos Panthiraikos AO 5:4 on pens OF Ierapetras OF Ierapetras
  AO Xenofon AO Xenofon Krestenon 1:2 AO Egaleo AO Egaleo
  Thinaliakos AS Thinaliakos 0:1 AET AO Kavala AO Kavala
  Panserraikos Panserraikos 2:0 PO Triglias PO Triglias
Matchday 4 Stockay RRC Stockay-Warfusée 0:3 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
  RFC Tilleur RFC Tilleur 3:3 RCS Verlaine RCS Verlaine
  Solières Solières Sport 1:4 Royal Francs Borains Francs Borains
  RUS Rebecq RUS Rebecq 0:2 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
  RUS Givry RUS Givry 0:3 RFC Meux RFC Meux
  RRC Hamoir RRC Hamoir 0:3 Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
Matchday 7 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 1:2 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
  KAA Gent KAA Gent 3:0 KV Mechelen KV Mechelen
  Mouscron Royal Excel Mouscron 2:0 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 6 KSV Roeselare KSV Roeselare 0:5 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 3 RFC Lüttich RFC Lüttich 4:2 FCV Dender EH FCV Dender EH
  KSCT Menen KSCT Menen 1:5 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
  Zwevezele SKV Zwevezele 1:1 FC Knokke FC Knokke
  VW Hamme KFC VW Hamme 1:3 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  Merelbeke KFC Merelbeke 0:0 FC Gullegem FC Gullegem
  KVK Tienen KVK Tienen 1:0 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
  Bocholt VV Bocholt VV 2:0 Diegem Sport Diegem Sport
  Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 4:1 Spouwen Mopertingen Spouwen-Moper
  Royal Cappellen Royal Cappellen FC 2:2 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
  SK Londerzeel SK Londerzeel 1:1 RC Hades RC Hades
  Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 2:1 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
Matchday 9 FC Zlin FC FASTAV Zlin 0:2 AC Sparta Praha Sparta Praha
  MFK Karvina MFK Karvina 0:0 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  Banik Ostrava FC Banik Ostrava 2:1 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
  Aarhus GF Aarhus GF 3:0 Aalborg BK Aalborg BK
  Esbjerg fB Esbjerg fB 0:3 Randers FC Randers FC
  Lyngby BK Lyngby BK 0:3 FC Midtjylland FC Midtjylland
  Hobro IK Hobro IK 2:1 FC Copenhagen FC Copenhagen
  Bröndby IF Bröndby IF 4:2 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 8 FK TSC FK TSC Backa Topola 0:0 FK Macva Sabac Macva
  Mladost FK Mladost Lucani 2:0 FK Spartak Subotica Spartak
  NK Osijek NK Osijek 2:2 NK Varazdin NK Varazdin
  HNK Rijeka HNK Rijeka 1:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
First Round FC Inter FC Inter Turku 2:0 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
  Ilves Ilves Tampere 0:2 FC Honka FC Honka
  KuPS Kuopion Palloseura 1:0 HJK Helsinki HJK Helsinki
Matchday 19 Sudet Sudet Kouvola 0:2 Järvenpään Palloseura JäPS
  Grankulla IFK Grankulla IFK 3:3 Kaarinan Pojat KaaPo
  Jakobstads BK Jakobstads Bollklubb 3:1 JS Hercules JS Hercules
  OLS Oulun Luistinseura 3:1 Rovaniemen Palloseura II RoPS II
  Warkaus JK Warkaus JK 4:1 Toivalan Urheilijat Toivalan
  AC Barca AC Barca 4:1 Kings SC Kings SC
  Kurkimäen Kurkimäen Kisa 2:2 Lehmon Pallo-77 LehPa
  SC Riverball SC Riverball 0:5 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
Matchday 16 Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 0:6 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
  Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 2:3 SJK Seinäjoki U19 SJK U19
  Ilves U19 Ilves Tampere U19 5:0 FC Espoo U19 FC Espoo U19
  TPS U19 Turun Palloseura U19 2:2 Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
Matchday 19 EsPa Etelä-Espoon Pallo 7:2 Hangö IK Hangö IK
  PK-35 Pallokerho-35 1:2 Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura
Matchday 8 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 1:0 LKS Lodz LKS Lodz
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 0:0 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 9 FK Dunav FK Dunav Ruse 0:0 Slavia Sofia Slavia Sofia
  Levski Sofia Levski Sofia 3:0 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 8 Strumska Slava Strumska Slava 4:2 PFK Ludogorets Razgrad II Ludogorets II
Matchday 9 NK Triglav NK Triglav Kranj 2:3 NK Domzale NK Domzale
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:2 NK Celje NK Celje
  NS Mura NS Mura 1:0 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 6 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 0:3 CS Fola Esch CS Fola Esch
  Titus Petange Union Titus Petange 3:2 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 0:2 FC Differdange 03 Differdange 03
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 2:2 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 3:2 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
Matchday 8 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:0 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 12 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 2:5 SV Fortuna Regensburg F. Regensburg
  SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 0:2 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
  Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 2:1 SpVgg Lam SpVgg Lam
Matchday 11 Kickers Selb Kickers Selb 2:2 TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
  TSV Kornburg TSV Kornburg 2:1 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
  SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 3:0 TuS Röllbach TuS Röllbach
  TG Höchberg TG Höchberg 1:0 SV Friesen SV Friesen
  SV Erlbach SV Erlbach 1:0 TSV Ampfing TSV Ampfing
  ASV Dachau ASV Dachau 1:3 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 5 SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 1:0 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
  DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 0:0 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
  SV Grohn SV Grohn 2:3 SV Türkspor Bremen-Nord SV Türkspor
  Komet Arsten TuS Komet Arsten 1:3 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
  KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 4:2 TS Woltmershausen Woltmershausen
  SG Findorff SG Findorff 0:2 TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 8 Lübecker SC Lübecker SC 99 0:0 Breitenfelder SV Breitenfelde
  Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 0:0 SVT Neumünster SVT Neumünster
  Heikendorfer SV Heikendorfer SV 2:1 VfR Neumünster VfR Neumünster
  GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 3:1 TSV Travemünde TSV Travemünde
  TuS Hartenholm TuS Hartenholm 0:7 SV Eichede II SV Eichede II
Matchday 6 E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 3:3 FC Verden 04 FC Verden 04
  VfL Westercelle VfL Westercelle 2:2 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
  Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 4:1 VfL Lüneburg VfL Lüneburg
  Ottersberg TSV Ottersberg 2:0 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
Matchday 4 Hertha Walheim TSV Hertha Walheim 2:1 TSC Euskirchen 1848/1913 TSC Euskirchen
  SF Düren Sportfreunde Düren 0:7 1.FC Düren II FC Düren II
  Arm. Eilendorf DJK Arminia Eilendorf 3:1 FC Germania Teveren Germ. Teveren
  GKSC Hürth GKSC Hürth 0:3 SV Rott SV Rott
  SC Brühl SC Brühl 2:2 Kohlscheider BC Kohlscheider BC
  Erftst.-Lechen. SC Germania Erftstadt-Lechenich 3:3 BCV Glesch-Paffendorf Glesch-Paffend.
  SW Düren Schwarz-Weiß Düren 3:2 SV Eintracht Verlautenheide Verlautenheide
Matchday 8 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt 2:0 Osterrönfelder TSV Osterrönfeld
  TSV Rantrum TSV Rantrum 4:1 FC Reher/Puls FC Reher/Puls
Matchday 7 KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 1:0 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
  TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 2:0 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
  SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 6:2 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
  Petershütte TuSpo Petershütte 2:6 Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
  SV Lengede SV Lengede 1:3 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
  TSV Lamme TSV Germania Lamme 3:0 SC Hainberg SC Hainberg
Matchday 8 TSV Burgdorf TSV Burgdorf 2:2 TSV Pattensen TSV Pattensen
  FC Eldagsen FC Eldagsen 2:3 STK Eilvese STK Eilvese
  TSV Godshorn TSV Godshorn 2:2 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
  Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 2:0 TSV Barsinghausen Barsinghausen
  SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 0:2 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
  OSV Hannover OSV Hannover 2:1 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
  TuS Sulingen TuS Sulingen 2:0 Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 7 Schwarz-Weiß 06 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf 1:3 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
  VfB Speldorf VfB Speldorf 5:3 FC Remscheid FC Remscheid
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 2:3 FSV Duisburg FSV Duisburg
  Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07 2:4 DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
  VfB Solingen VfB Solingen 4:1 SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
  Rather SV Rather SV 3:0 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
  SpVgg Steele SpVgg Steele 03/09 2:4 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
  MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 0:0 Duisburger SV 1900 Duisburger SV
  Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West 4:1 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
  BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 0:2 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 2:2 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 2:1 Holzheimer SG Holzheimer SG
  VSF Amern VSF Amern 1:2 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 7:1 VfL Rhede VfL Rhede
  VfR Fischeln VfR Fischeln 4:2 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
  Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 3:1 ASV Süchteln ASV Süchteln
  Falke Steinfeld SV Falke Steinfeld 0:1 SC Melle 03 SC Melle 03
  FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 1:3 SV Bevern SV Bevern
  VfR Voxtrup VfR Voxtrup 2:3 VfL Oythe VfL Oythe
  GW Mühlen GW Mühlen 2:1 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
  TV Dinklage TV Dinklage 4:1 VfL Wildeshausen Wildeshausen
  SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 8:1 VfB Wissen VfB Wissen
  SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 0:1 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
  SG 99 Andernach SG 99 Andernach 4:0 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
  Ahrweiler BC Ahrweiler BC 4:3 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 4 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 2:1 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 5:3 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 5 Teistungen FC Wacker Teistungen 1:4 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
Matchday 7 VfR Mannheim VfR Mannheim 2:3 FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
  F. Heddesheim Fortuna Heddesheim 1:2 FC Germania Friedrichstal Friedrichstal
  VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 0:1 TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
  W. Mannheim II SV Waldhof Mannheim II 3:1 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
  Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 1:3 VfB Eppingen VfB Eppingen
Matchday 5 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 3:1 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
  TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 2:1 Berlin United Berlin United
  Frohnauer SC Frohnauer SC 1:0 VfB Fortuna Biesdorf Fort. Biesdorf
  Berliner SC Berliner SC 2:1 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
  Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 5:1 FC Brandenburg 03 FC Brandenburg
  E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 3:1 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
  TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 5:2 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 7 Heimerdingen TSV Heimerdingen 2:1 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 9 G. Schwanheim Germania Schwanheim 4:1 SSV Langenaubach Langenaubach
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 2:1 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  SV Zeilsheim SV Zeilsheim 6:0 RSV Weyer RSV Weyer
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 0:3 FC Gießen II FC Gießen II
  Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 4:1 Türkgücü Kassel Türkgücü KS
  Hünfelder SV Hünfelder SV 3:1 Melsunger FV Melsunger FV
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 3:4 TSG Sandershausen Sandershausen
  SG Bad Soden SG Bad Soden 3:0 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
  SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen 5:2 SG Ehrenberg SG Ehrenberg
Matchday 8 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 0:1 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
  Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 3:2 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
  Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 6:0 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
  SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 1:2 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
  Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 2:1 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 7 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 1:3 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
  SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 3:3 SV Rülzheim SV Rülzheim
  SG Rieschweiler SG Rieschweiler 0:4 SV Morlautern SV Morlautern
  Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 0:3 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 6 SC Roland SC Roland Beckum 3:2 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 2:1 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln 4:2 Delbrücker SC Delbrücker SC
  1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 2:6 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  TuS Tengern TuS Tengern 1:2 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
  VfL Theesen VfL Theesen 0:4 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  SC Herford SC Herford 0:1 SV Spexard SV Spexard
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 0:2 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
  YEG Hassel YEG Hassel 1:1 SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
  FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 3:3 FSV Gerlingen FSV Gerlingen
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 0:4 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 4:0 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  SC Neheim SC Neheim 6:2 BSV Schüren BSV Schüren
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 3:1 Lüner SV Lüner SV
  Lennestadt FC Lennestadt 3:2 SV Sodingen SV Sodingen
Matchday 19 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:2 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
  Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 1:0 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
  Ceará SC Ceará Sporting Club 0:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
  Athletico-PR Club Athletico Paranaense 0:1 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
  Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 1:3 Sport Club Internacional Internacional
  Fluminense Fluminense Football Club 1:0 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
  Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 3:0 Goiás Esporte Clube Goiás EC
  EC Bahia Esporte Clube Bahia 1:1 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
Matchday 22 Paraná Paraná Clube 0:0 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
  Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 1:2 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 6 Huracán Club Atlético Huracán 0:4 Club Atlético River Plate River Plate
  Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 1:2 Racing Club Racing Club
  CA Banfield Club Atlético Banfield 0:1 Club Atlético Talleres CA Talleres
  CA Rosario Club Atlético Rosario Central 1:1 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
  Independiente Club Atlético Independiente 2:2 Club Atlético Lanús Lanús
Matchday 5 Quilmes Quilmes Atlético Club 3:1 CA All Boys Buenos Aires All Boys
  Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 1:0 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
  CA Mitre Club Atlético Mitre 2:1 Argentino Agropecuario Agropecuario
  GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 1:2 Atlético de Rafaela Rafaela
  San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 0:0 Club Atlético Barracas Central Barracas C.
Matchday 14 Santos FC Santos FC Nazca 0:2 Club Juan Aurich Juan Aurich
  Alianza Atl. Club Alianza Atletico Sullana 2:0 Unión Huaral Unión Huaral
  Santa Rosa PNP Cultural Santa Rosa 0:1 Sport Loreto Sport Loreto
  Comerciantes Comerciantes Unidos 2:1 Club Cienciano Cienciano
Matchday 9 Monterrey CF Monterrey 0:2 Club Necaxa Necaxa
  León Club León FC 3:1 FC Juárez FC Juárez
  Chivas Deportivo Guadalajara 1:0 Atlas Guadalajara Atlas
  América CF América 1:1 UNAM Pumas UNAM Pumas
  Toluca Deportivo Toluca 0:2 Club Atlético Morelia Morelia
Matchday 28 Atlanta United Atlanta United FC 1:3 Columbus Crew SC Columbus Crew
  Orlando City SC Orlando City SC 3:3 New England Revolution Revolution
  Montreal Impact Montreal Impact 0:1 FC Cincinnati Cincinnati
  Philadelphia Philadelphia Union 1:1 Los Angeles FC Los Angeles FC
  Vancouver Vancouver Whitecaps FC 2:1 Houston Dynamo Houston
  Timbers Portland Timbers 0:1 D.C. United D.C. United
  Toronto FC Toronto FC 3:2 Colorado Rapids Colorado
  Minnesota Utd. Minnesota United FC 3:1 Real Salt Lake City Salt Lake
Matchday 6 Chattanooga FC Chattanooga FC 3:0 Napa Valley 1839 FC Napa Valley
  NY Cosmos New York Cosmos 2:0 Michigan Stars FC Michigan Stars
  Milwaukee Milwaukee Torrent 0:1 Detroit City FC Detroit City
Matchday 11 Once Caldas Once Caldas 0:1 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
  CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 1:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
  Atl. Nacional Atlético Nacional 2:3 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
  Jaguares FC Jaguares de Córdoba 2:2 CD América de Cali CD América
Matchday 32 Yokohama FC Yokohama FC 0:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
  Kagoshima Utd. Kagoshima United 0:3 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 23 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 1:2 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  Gainare Tottori Gainare Tottori 2:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
  Kataller Toyama Kataller Toyama 5:0 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  a. cl. Numazu azul claro Numazu 4:0 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
  Fukushima Utd. Fukushima United 1:2 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Blaublitz Akita Blaublitz Akita 5:0 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
  Nagano Parceiro Nagano Parceiro 0:0 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
  G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 0:1 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 21 Nara Club Nara Club 1:1 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
  RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 1:2 Suzuka Point Getters Suzuka PntGttrs
  Musashino City Tokyo Musashino City 1:3 FC Imabari FC Imabari
Matchday 3 Al-Hazm Al-Hazm 0:6 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
  Faisaly Al-Faisaly Harmah 3:2 Al-Fateh Al-Fateh
Matchday 17 Hitachi BuilSys Hitachi Building Systems 2:0 Tsukuba FC Tsukuba FC
  Toin Univ. FC Toin University of Yokohama FC 1:5 Tokyo United Tokyo United
Matchday 20 KA Akureyri KA Akureyri 1:1 HK Kópavogs HK Kópavogs
Matchday 13 Kansai Uni '08 Kansai University FC 2008 1:2 Arterivo Wakayama Arte. Wakayama
  Cen.Cuo. Harima Cento Cuore Harima 1:0 Hannan University Club Hannan Uni Club
  Ococias Kyoto Ococias Kyoto 4:0 Lagend Shiga Lagend Shiga
Matchday 17 FX Hiroshima Fuji Xerox Hiroshima SC 0:5 SRC Hiroshima SRC Hiroshima
  Harada Steel Harada Steel FC 0:4 International Pacific University FC IPU FC
  B. Shimonoseki Baleine Shimonoseki 2:1 Hatsukaichi FC Hatsukaichi
  Bel.Ros. Hamada Beluga Rosso Hamada 2:2 NTN Okayama NTN Okayama
  Mits. Mizushima Mitsubishi Motors Mizushima 1:1 JXTG Energy Mizushima JXTG Mizushima
Matchday 14 KUFC Nankoku Kochi Univ. FC Nankoku 5:1 Tadotsu FC Tadotsu FC
  llamas Kochi llamas Kochi 1:0 R.Velho Takamatsu R.Ve. Takamatsu
  Koyo FC Koyo Sealing Techno FC 1:8 Lavenirosso Niihama Club Lavenirosso NC
  Kochi Utd. Kochi United 4:0 FC Tokushima FC Tokushima
Matchday 6 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 2:1 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
  Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 1:1 Loros de la Universidad de Colima Loros
  Cimarrones Cimarrones de Sonora 2:1 Venados FC Yucatán Venados FC
  Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 2:0 Celaya FC Celaya
Matchday 4 KF Laçi KF Laçi 1:0 FK Partizani FK Partizani
  FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 2:1 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 7 Travnik U19 NK Travnik U19 1:4 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
  Prijedor U19 FK Rudar Prijedor U19 2:2 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
  Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 5:1 FK Slavija Sarajevo U19 Slavija S. U19
Matchday 8 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 1:3 FK Tuzla City FK Tuzla City
  FK Sarajevo FK Sarajevo 2:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 10 Táchira Deportivo Táchira 2:2 Carabobo FC Carabobo FC
  Caracas FC Caracas FC 1:0 Monagas SC Monagas SC
  Deportivo Lara Deportivo Lara 2:0 AC LALA FC LALA FC
  Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 1:0 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
  Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 2:1 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
  Zulia FC Zulia FC 4:1 Mineros de Guayana Mineros
  Zamora Zamora FC 3:1 Portuguesa FC Portuguesa FC
  Aragua FC Aragua FC 3:0 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 6 Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 0:1 FK Igman Konjic Igman Konjic
  TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 2:1 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
  GOSK Gabela NK GOSK Gabela 2:0 FK Gorazde FK Gorazde
Matchday 21 Slavia Slavia Mozyr 2:2 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
  Isloch Isloch Minskiy Rayon 0:1 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
  Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2:1 FK Slutsk FK Slutsk
Matchday 5 MC Oran MC Oran 2:3 MC Algiers MC Algiers
Matchday 1 Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid 1:2 Renaissance Zemamra Khemis Zemamra
  Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 0:0 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
Matchday 27 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 0:3 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 29 Gangwon FC Gangwon FC 2:0 Jeju United Jeju Utd.
  FC Seoul FC Seoul 3:1 Incheon United Incheon Utd.
  Seongnam FC Seongnam FC 0:0 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Matchday 8 NK Radomlje NK Radomlje 0:2 FC Koper FC Koper
  NK Krsko NK Krsko 3:0 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
Matchday 28 Indy Eleven Indy Eleven 2:1 Philadelphia Union II Union II
  Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 1:0 Charleston Battery Charleston
  Hartford Hartford Athletic 0:1 Louisville City FC Louisville City
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 1:1 Atlanta United 2 ATL UTD 2
  San Antonio FC San Antonio FC 3:1 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
  New Mexico Utd. New Mexico United 3:1 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
  Orange County Orange County SC 2:0 El Paso Locomotive FC El Paso
  Las Vegas Las Vegas Lights FC 3:1 Fresno FC Fresno
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC 4:1 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
  Sacramento FC Sacramento Republic FC 2:1 Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
Matchday 27 Gwangju FC Gwangju FC 3:1 Asan Mugunghwa (2017-2019) Asan Mugunghwa
  Bucheon FC Bucheon FC 1995 1:1 Suwon FC Suwon FC
  Ansan Greeners Ansan Greeners 1:3 FC Anyang FC Anyang
Matchday 25 Lansing Ignite Lansing Ignite FC 4:3 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
  Richmond Kicker Richmond Kickers 0:1 Forward Madison FC Forward Madison
  Tormenta FC South Georgia Tormenta FC 1:2 North Texas Soccer Club North Texas SC
Matchday 4 RKVV DEM RKVV DEM 4:1 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  Hoogland VV Hoogland 1:1 VV Dongen Dongen
  VV UNA VV UNA Veldhoven 2:2 USV Hercules USV Hercules
  ADO U21 ADO Den Haag U21 2:0 ADO '20 Heemskerk ADO '20
  EVV Echt EVV Echt 2:1 HV & CV Quick Quick DH
  Lienden FC Lienden 0:0 RKSV Groene Ster Groene Ster
  SV Oss '20 SV Oss '20 5:0 RKVV Westlandia Westlandia
Matchday 7 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 0:5 FC Blau-Weiss Linz Blau Weiss Linz
  Huddersfield Huddersfield Town 0:2 Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Barnsley FC Barnsley FC 0:2 Leeds United Leeds
Second Round Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 0:1 FC Thun FC Thun
  AC Bellinzona AC Bellinzona 1:2 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
  FC Bassecourt FC Bassecourt 0:3 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
  FC Wohlen FC Wohlen 0:4 FC Luzern FC Luzern
  FC Aarau FC Aarau 1:2 FC Sion FC Sion
Matchday 5 FC Mamer 32 FC Mamer 32 1:1 FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
  Mondercange FC Mondercange 1:0 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 0:5 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  Hesperange Swift Hesperange 2:2 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
  Steinsel  FC Alisontia Steinsel 2:1 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  Medernach FC Blo-Wäiss Medernach 2:0 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
Matchday 9 Nacional Club Nacional Asunción 3:0 Deportivo Capiatá CD Capiatá
  Sol de América Club Sol de América 0:1 Club Guaraní Guaraní
Matchday 1 Peñarol CA Peñarol 1:0 Defensor Sporting Club Defensor
  Progreso Club Atlético Progreso 2:2 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia 1:0 Club Atlético Boston River Boston River
  Danubio FC Danubio FC 1:2 Cerro Largo FC Cerro Largo
Matchday 28 Maardu LM Maardu Linnameeskond 0:1 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
  FC Elva FC Elva 2:0 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
  Kalju FC U21 Kalju FC U21 1:2 JK Tabasalu JK Tabasalu
  Paide U21 Paide Linnameeskond U21 7:3 FC Helios Voru FC Helios Voru
  Viimsi JK Viimsi JK 3:0 Keila JK Keila JK
Matchday 7 Universitario Universitario de Deportes 2:0 Deportivo Binacional Binacional
  Mannucci  Carlos A. Mannucci 2:1 CD Unión Comercio Unión Comercio
  Municipal Deportivo Municipal 0:1 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Matchday 22 Yadanarbon FC Yadanarbon FC 6:2 FC Chinland FC Chinland
  Shan Utd. Shan United FC 4:1 Rakhine United FC Rakhine Utd.
  Yangon Utd. Yangon United FC 6:1 Magwe FC Magwe FC
  Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 6:0 Sagaing United Sagaing Utd.
  S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 0:0 FC Dagon FC Dagon
  Zwekapin Utd. Zwekapin United FC 2:0 Hantharwady United FC Hantharwady U.
Matchday 27 PTT Rayong PTT Rayong 2:0 Suphanburi FC Suphanburi FC
  Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 3:1 Trat FC Trat FC
  PT Prachuap FC PT Prachuap FC 2:0 Chiangmai FC Chiangmai FC
  Chainat FC Chainat Hornbill FC 1:0 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 25 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 4:1 Garena Young Lions Young Lions
  Geylang Geylang International 4:4 Hougang United FC Hougang Utd.
Matchday 3 Crotone FC Crotone 0:0 FC Empoli FC Empoli
  Cosenza Cosenza Calcio 1:2 Delfino Pescara 1936 Pescara
  AC Pisa AC Pisa 1909 4:1 US Cremonese Cremonese
Matchday 4 Olbia Olbia Calcio 1905 0:3 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 0:0 US Pianese Pianese
  Pontedera US Città di Pontedera 0:0 Novara Calcio 1908 Novara
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 2:1 US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Lecco Calcio Lecco 1912 0:2 Robur Siena Siena
  Pergolettese US Pergolettese 1932 1:1 SS Arezzo Arezzo
  Renate AC Renate 2:1 Como 1907 Como
  Gozzano AC Gozzano 1:1 AS Giana Erminio Giana Erminio
  Juventus U23 Juventus U23 2:2 Aurora Pro Patria Pro Patria
  Sambenedettese US Sambenedettese 2:1 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
  Südtirol FC Südtirol 0:3 Reggio Audace FC Reggio Audace
  Imolese Imolese Calcio 1919 0:1 Modena FC 2018 Modena
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 0:1 Fermana FC Fermana
  LR Vicenza LR Vicenza Virtus 2:0 Rimini FC Rimini
  Padova Calcio Padova 0:0 Carpi FC 1909 Carpi
  Cesena Cesena FC 3:2 US Triestina Triestina
  Ravenna Ravenna FC 2:1 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  Feralpisalò Feralpisalò 2:1 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Teramo Teramo Calcio 1913 2:0 Cavese 1919 Cavese
  Ternana Ternana Calcio 0:2 SS Monopoli 1966 Monopoli
  Catania Calcio Catania 1:0 US Viterbese 1908 Viterbese
  Paganese Paganese Calcio 1926 2:2 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Catanzaro US Catanzaro 3:1 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
  Picerno AZ Picerno 2:3 US Avellino 1912 Avellino
  Vibonese US Vibonese 3:0 Rende Calcio 1968 Rende
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:3 Potenza Calcio Potenza
Matchday 21 UdeConce Universidad Concepción 3:1 CSD Colo Colo Colo Colo
  Cobresal CD Cobresal 2:1 CD Everton CD Everton
  CDUC CD Universidad Católica 0:0 CD O'Higgins O'Higgins
Matchday 3 Corum FK Corum FK 0:1 Gümüshanespor Gümüshanespor
  Kirklarelispor Kirklarelispor 1:1 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  Manisa FK Manisa FK 6:3 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  Inegölspor Inegölspor 1:0 Sancaktepe FK Sancaktepe FK
  Amed SK Amed SK 0:0 Hacettepe Spor Hacettepe
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 2:0 Sariyer Sariyer
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 4:0 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  Van Spor FK Van Spor FK 3:0 Kardemir Karabükspor Karabükspor
 
Elazigspor Elazigspor 0:1 Tuzlaspor Tuzlaspor
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 1:1 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 1:1 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
  Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 0:3 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
  GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 1:2 Bandirmaspor Bandirmaspor
  Sakaryaspor Sakaryaspor 2:2 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 5 Albacete Albacete Balompié 0:4 CD Tenerife CD Tenerife
  Real Oviedo Real Oviedo 0:2 Elche CF Elche CF
  Real Zaragoza Real Zaragoza 3:1 Extremadura UD Extremadura
  CD Lugo CD Lugo 2:0 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  Sporting Gijón Sporting Gijón 1:1 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 13 Armavir FK Armavir 1:1 Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 7 UTA Arad UTA Arad 1:1 CS Mioveni Mioveni
  ACS FC Arges ACS Campionii FC Arges 0:2 FC Rapid 1923 Rapid 1923
Matchday 10 FK Ufa 2 FK Ufa 2 1:3 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
  Nosta Nosta Novotroitsk 0:1 Akron Togliatti Akron Togliatti
  Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad 1:0 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
  Zvezda Perm Zvezda Perm 2:1 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk
  Lada Togliatti Lada Togliatti 1:1 FK Tyumen Tyumen
Matchday 9 Veles Moskow Veles Moskow 1:1 FK Leningradets Leningradets
  Torpedo Vlad. Torpedo Vladimir 2:1 Lokomotiv-Kazanka Moskow Loko-Kazanka M.
  Khimki 2 FK Khimki 2 1:5 Zorkiy Krasnogorsk Zorkiy
Matchday 5 Rio Ave FC Rio Ave FC 2:4 CD Tondela Tondela
  Marítimo CS Marítimo 1:3 Belenenses SAD Belenenses SAD
  Santa Clara CD Santa Clara 2:0 Moreirense FC Moreirense
  Portimonense Portimonense SC 2:3 FC Porto FC Porto
  Boavista Boavista Porto FC 1:1 Sporting CP Sporting CP
  Coimbra Académica Coimbra 1:2 CD Nacional Nacional
  Covilhã SC Covilhã 2:3 Leixões SC Leixões
  Penafiel FC Penafiel 2:1 CD Mafra Mafra
  Casa Pia Casa Pia AC 1:3 UD Oliveirense Oliveirense
Matchday 4 Bursaspor Bursaspor 3:1 Osmanlispor FK Osmanlispor
  Istanbulspor Istanbulspor 2:1 Giresunspor Giresunspor
  Adanaspor Adanaspor 0:0 Adana Demirspor Adana Demirspor
  Menemen Spor Menemen Spor 0:1 Akhisarspor Akhisarspor
Matchday 9 Volyn Lutsk Volyn Lutsk 2:2 Balkany Zorya Balkany Zorya
Matchday 6 M. Boleslav U19 FK Mlada Boleslav U19 1:2 on pens