For using this site, please activate JavaScript.

Matches Aug 25, 2019

Matchday 2
RB Leipzig RB Leipzig 2:1 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
Hertha BSC Hertha BSC 0:3 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Matchday 4
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 0:2 SV Sandhausen SV Sandhausen
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 2:4 Hamburger SV Hamburger SV
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:0 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 6
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 4:3 MSV Duisburg MSV Duisburg
 
Unterhaching SpVgg Unterhaching 0:3 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 3 Bournemouth AFC Bournemouth 1:3 Manchester City Man City
 
Spurs Tottenham Hotspur 0:1 Newcastle United Newcastle
 
Wolves Wolverhampton Wanderers 1:1 Burnley FC Burnley
Matchday 2 Alavés Deportivo Alavés 0:0 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  RCD Mallorca RCD Mallorca 0:1 Real Sociedad Real Sociedad
  CD Leganés CD Leganés 0:1 Atlético Madrid Atlético Madrid
 
FC Barcelona FC Barcelona 5:2 Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 1 Udinese Calcio Udinese Calcio 1:0 AC Milan AC Milan
  Hellas Verona Hellas Verona 1:1 Bologna FC 1909 Bologna
  Torino Torino FC 2:1 US Sassuolo Sassuolo
 
AS Roma AS Roma 3:3 Genoa CFC Genoa
  Sampdoria UC Sampdoria 0:3 SS Lazio Lazio
  Cagliari Calcio Cagliari Calcio 0:1 Brescia Calcio Brescia
  SPAL SPAL 2:3 Atalanta BC Atalanta
Matchday 3 Monaco AS Monaco 2:2 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 0:2 Stade Rennais FC Stade Rennais
  Paris SG Paris Saint-Germain 4:0 FC Toulouse Toulouse
Matchday 5
Sturm Graz SK Sturm Graz 2:0 WSG Tirol WSG Tirol
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 5:0 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
TSV Hartberg TSV Hartberg 2:2 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 7 KS Samara Krylya Sovetov Samara 1:2 Spartak Moscow Spartak Moscow
  CSKA Moscow CSKA Moscow 3:0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
  Rostov FK Rostov 2:1 Rubin Kazan Rubin Kazan
  Arsenal Tula Arsenal Tula 2:1 FK Orenburg Orenburg
  FC Viitorul FC Viitorul 4:0 FC Voluntari FC Voluntari
  Gaz Metan Gaz Metan Medias 4:0 FCSB FCSB
Matchday 5
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 3:2 FC Lugano FC Lugano
 
FC Thun FC Thun 0:4 Servette FC Servette FC
 
FC Sion FC Sion 2:1 FC Luzern FC Luzern
Matchday 4 RKC Waalwijk RKC Waalwijk 0:3 ADO Den Haag ADO Den Haag
  FC Utrecht FC Utrecht 1:2 VVV-Venlo VVV-Venlo
  PEC Zwolle PEC Zwolle 2:2 Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 2 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 2:2 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  C. Rizespor Caykur Rizespor 2:1 Sivasspor Sivasspor
 
Trabzonspor Trabzonspor 2:1 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
 
Galatasaray Galatasaray SK 1:1 Konyaspor Konyaspor
 
Antalyaspor Antalyaspor 0:2 Denizlispor Denizlispor
Matchday 3 St. Mirren St. Mirren FC 0:1 Rangers FC Rangers
  Celtic Celtic FC 3:1 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 5 Karpaty Karpaty Lviv 0:1 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 5:1 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 1 Atromitos Athen Atromitos Athen 1:1 AE Larisa AE Larisa
  Panionios Panionios Athens 1:2 Volos NPS Volos NPS
  PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:1 Panetolikos GFS Panetolikos
  AEK Athens AEK Athens 1:2 AO Xanthi AO Xanthi
  Stockay RRC Stockay-Warfusée 2:1 Solières Sport Solières
Matchday 5 Standard Liège Standard Liège 2:1 KV Kortrijk KV Kortrijk
  Mouscron Royal Excel Mouscron 2:0 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 7 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 4:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
  Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 4:2 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
  Slovan Liberec FC Slovan Liberec 3:1 AC Sparta Praha Sparta Praha
  Lyngby BK Lyngby BK 2:0 Randers FC Randers FC
  Esbjerg fB Esbjerg fB 2:2 Silkeborg IF Silkeborg IF
  SönderjyskE SönderjyskE 0:2 FC Midtjylland FC Midtjylland
  Bröndby IF Bröndby IF 0:3 Aarhus GF Aarhus GF
  FC Copenhagen FC Copenhagen 3:1 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 6 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 2:1 FK Spartak Subotica Spartak
  FK TSC FK TSC Backa Topola 2:0 FK Indjija FK Indjija
  HNK Gorica HNK Gorica 1:1 NK Istra 1961 NK Istra
  NK Osijek NK Osijek 1:0 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 21 RoPS Rovaniemen Palloseura 3:0 FC Lahti FC Lahti
  IFK Mariehamn IFK Mariehamn 1:0 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Matchday 6 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 3:0 Korona Kielce Korona Kielce
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 0:3 Piast Gliwice Piast Gliwice
  LKS Lodz LKS Lodz 2:3 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 7 FK Dunav FK Dunav Ruse 1:1 CSKA Sofia CSKA Sofia
  Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 0:0 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 6 Litex Lovetch FC Litex Lovetch 4:0 Chernomorets Balchik C. Balchik
  OFK Pirin OFK Pirin Blagoevgrad 2:0 PFK Spartak Pleven Spartak Pleven
Matchday 7 NK Triglav NK Triglav Kranj 0:6 NK Celje NK Celje
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 2:2 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Maribor NK Maribor 4:0 NK Bravo NK Bravo
Matchday 4 Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 3:2 CS Fola Esch CS Fola Esch
  US Hostert US Hostert 0:3 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  Jeunesse Esch Jeunesse Esch 2:1 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  Titus Petange Union Titus Petange 4:1 FC Rodange 91 FC Rodange 91
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 1:3 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen 1:3 FC Differdange 03 Differdange 03
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 4:1 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 6 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 1:1 MSK Zilina MSK Zilina
  FC Nitra FC Nitra 1:2 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 8 Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 5:2 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
  1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 2:6 SV Mitterteich SV Mitterteich
  Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 1:2 Alemannia Haibach Alem. Haibach
Matchday 2 Woltmershausen TS Woltmershausen 1:2 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
  OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 0:4 SV Grohn SV Grohn
  SV Lemwerder SV Lemwerder 2:4 TuS Komet Arsten Komet Arsten
  SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 5:5 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
  SG Findorff SG Findorff 0:3 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
Matchday 5 VfR Neumünster VfR Neumünster 1:2 TSV Klausdorf TSV Klausdorf
  SV Eichede II SV Eichede II 2:1 Lübecker SC 99 Lübecker SC
  Heikendorfer SV Heikendorfer SV 4:0 TSV Travemünde TSV Travemünde
  GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 3:3 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel
  Breitenfelde Breitenfelder SV 3:3 SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
Matchday 3 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 5:0 SV Emmendorf SV Emmendorf
  BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 1:3 VfL Westercelle VfL Westercelle
  Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 0:5 TSV Ottersberg Ottersberg
  Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 3:3 TSV Gellersen TSV Gellersen
  FC Verden 04 FC Verden 04 2:1 VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
  VfL Lüneburg VfL Lüneburg 5:1 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
  VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 1:3 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
  Rotenburger SV Rotenburger SV 2:1 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
Matchday 1 1.FC Spich 1.FC Spich 1:0 FC Viktoria Köln II Vikt. Köln II
  FV Bad Honnef FV Bad Honnef 1:3 SV Schlebusch SV Schlebusch
  Oberpleis TuS 05 Oberpleis 3:1 SV Wachtberg SV Wachtberg
  FV Wiehl FV Wiehl 3:15 PM TSV Germania Windeck G. Windeck
  FV Endenich FV Bonn-Endenich 08 3:15 PM SpVg Porz SpVg Porz
  Homburg-Nü. SSV Homburg-Nümbrecht 3:15 PM SSV Merten 1925 SSV Merten
  L.-Hohenlind SC Borussia Lindenthal-Hohenlind 5:1 SG Köln-Worringen SG Worringen
  Glesch-Paffend. BCV Glesch-Paffendorf 2:0 Union Schafhausen U. Schafhausen
  Germ. Teveren FC Germania Teveren 1:2 TSV Hertha Walheim Hertha Walheim
  FC Düren II 1.FC Düren II 1:2 GKSC Hürth GKSC Hürth
  SV Rott SV Rott 7:1 TSC Euskirchen 1848/1913 TSC Euskirchen
  Kohlscheider BC Kohlscheider BC 2:4 SC Germania Erftstadt-Lechenich Erftst.-Lechen.
  GW Brauweiler SV Grün-Weiß Brauweiler 5:2 SC Brühl SC Brühl
  Verlautenheide SV Eintracht Verlautenheide 2:2 DJK Arminia Eilendorf Arm. Eilendorf
Matchday 6 VfL Primstal VfL Primstal 1:6 VfB Dillingen VfB Dillingen
  FV Bischmisheim FV Bischmisheim 2:1 FV Schwalbach FV Schwalbach
  FV Eppelborn FV Eppelborn 2:1 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 5 Collegia Jübek TuS Collegia Jübek 5:2 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt
  TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 2:2 SpVg Eidertal Molfsee SpVg Eidertal
Matchday 4 TSV Lamme TSV Germania Lamme 1:3 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
  Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 2:3 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
  KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 0:4 SC Hainberg SC Hainberg
  Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 3:4 SC Gitter SC Gitter
  Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 1:0 SVG Göttingen SVG Göttingen
  TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 5:1 Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
  Petershütte TuSpo Petershütte 1:6 SV Lengede SV Lengede
  FC Eldagsen FC Eldagsen 3:0 TSV Godshorn TSV Godshorn
  Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 0:5 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
  OSV Hannover OSV Hannover 2:0 Heeßeler SV Heeßeler SV
  TSV Burgdorf TSV Burgdorf 0:3 STK Eilvese STK Eilvese
  Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld 3:1 Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
  Rather SV Rather SV 5:0 VfB Solingen VfB Solingen
  FC Remscheid FC Remscheid 1:0 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
  VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 7:3 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf Schwarz-Weiß 06
  Burgaltendorf SV Burgaltendorf 2:3 VfB Speldorf VfB Speldorf
  SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 3:3 SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
  Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West 2:2 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
  FSV Duisburg FSV Duisburg 3:1 DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
  Duisburger SV Duisburger SV 1900 4:2 SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
  SV Sonsbeck SV Sonsbeck 3:0 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 2:0 VSF Amern VSF Amern
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 3:0 VfR Fischeln VfR Fischeln
  BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 1:0 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
  ASV Süchteln ASV Süchteln 1:2 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
  SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 4:0 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
  SV Bevern SV Bevern 1:0 SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
  GW Mühlen GW Mühlen 1:0 VfR Voxtrup VfR Voxtrup
  BV Essen BV Essen 2:0 Germania Leer Germania Leer
  BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 1:3 TV Dinklage TV Dinklage
  SC Melle 03 SC Melle 03 4:2 VfL Oythe VfL Oythe
  SG Alfbachtal SG Alfbachtal 3:3 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
  SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 0:1 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
  TuS Kirchberg TuS Kirchberg 1:1 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
  Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 2:4 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
  SV Morbach SV Morbach 1:1 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
  VfB Wissen VfB Wissen 4:1 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 2 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 3:0 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 4:2 SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
Matchday 3 SV Ehrenhain SV Ehrenhain 4:1 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
Matchday 4 FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 0:2 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
  VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf 0:2 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
  TSG Weinheim TSG 62/09 Weinheim 1:0 FV Fortuna Kirchfeld Fort. Kirchfeld
  TSV Wieblingen TSV Wieblingen 1:1 FC Olympia 1919 Kirrlach FC Kirrlach
Matchday 3 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 2:6 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
  FC Brandenburg FC Brandenburg 03 0:2 Berliner SC Berliner SC
  Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 0:4 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
  SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 1:1 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
  Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 1:2 Hilalspor Berlin Hilalspor
  Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 1:0 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
  Croatia Berlin SD Croatia Berlin 0:6 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 6 G. Schwanheim Germania Schwanheim 1:2 FC TuBa Pohlheim TuBa Pohlheim
  FC Gießen II FC Gießen II 5:3 FC Ederbergland FC Ederbergland
  Waldgirmes II SC Waldgirmes II 3:1 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
  FC Cleeberg FC Cleeberg 1:6 SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  RSV Weyer RSV Weyer 3:5 FV Breidenbach FV Breidenbach
  FC Waldbrunn FC Waldbrunn 5:1 Spvgg Eltville Spvgg Eltville
  SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen 3:1 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 1:0 SG Bad Soden SG Bad Soden
  Sandershausen TSG Sandershausen 0:3 SSV Sand SSV Sand
  Eichenzell FC Britannia Eichenzell 5:1 SG Ehrenberg SG Ehrenberg
  FC Körle FC Körle 1:3 OSC Vellmar OSC Vellmar
Matchday 5 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 4:1 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
  1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 8:2 SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
  RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 8:1 SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
  SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 0:4 JSK Rodgau JSK Rodgau
  Ober-Roden Germania Ober-Roden 1:0 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
  Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 0:0 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 3 FSV Barleben FSV Barleben 1911 1:2 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
  SV Kelbra SV Kelbra 2:2 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
Matchday 2 1.SV Mörsch 1.SV Mörsch 0:5 SV Endingen SV Endingen
  FC Denzlingen FC Denzlingen 4:0 DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  FC Auggen FC Auggen 1:1 FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
Matchday 4 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 1:3 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
  SV Steinwenden SV Steinwenden 0:1 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
  FC Speyer 09 FC Speyer 09 5:0 TuS Marienborn TuS Marienborn
  SG Rieschweiler SG Rieschweiler 2:2 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Matchday 3 Delbrücker SC Delbrücker SC 4:1 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln 2:1 SC Herford SC Herford
  SV Spexard SV Spexard 0:2 VfL Theesen VfL Theesen
  Vict. Clarholz Victoria Clarholz 3:3 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 0:2 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 0:3 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  Lüner SV Lüner SV 2:1 YEG Hassel YEG Hassel
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 1:2 FC Lennestadt Lennestadt
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 2:2 SV Sodingen SV Sodingen
  FSV Gerlingen FSV Gerlingen 1:3 SC Neheim SC Neheim
  BSV Schüren BSV Schüren 1:3 FC Brünninghausen Brünninghausen
  Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 3:0 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 1:1 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 4:0 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
Matchday 16 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 2:0 São Paulo Futebol Clube São Paulo
  Goiás EC Goiás Esporte Clube 2:1 Sport Club Internacional Internacional
  Santos FC Santos FC 3:3 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
Matchday 18 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 2:2 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
  Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 2:2 Sport Club do Recife Sport Recife
  América-MG América Futebol Clube (MG) 3:2 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 4 Independiente Club Atlético Independiente 2:0 Club Atlético Colón CA Colón
  Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 2:1 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
  CA Unión Club Atlético Unión 1:2 Club Atlético Lanús Lanús
  Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 0:0 Racing Club Racing Club
  River Plate Club Atlético River Plate 0:1 Club Atlético Talleres CA Talleres
Matchday 2 Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 3:2 Club Ferro Carril Oeste Ferro
  Agropecuario Argentino Agropecuario 1:0 Club Atlético Belgrano Belgrano
  Almagro Club Almagro 0:1 Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
  All Boys CA All Boys Buenos Aires 0:3 Brown de Adrogue Brown Adrogue
  Platense Club Atlético Platense 3:1 AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
  San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 1:0 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
Matchday 11 Santos FC Santos FC Nazca 2:1 Club Cienciano Cienciano
  Santa Rosa PNP Cultural Santa Rosa 3:1 CCD Los Caimanes Los Caimanes
  Dep. Coopsol Deportivo Coopsol 0:0 Unión Huaral Unión Huaral
Matchday 6 Querétaro FC Querétaro FC 0:4 Club León FC León
  CD Cruz Azul CD Cruz Azul 1:1 Puebla FC Puebla FC
  CF Pachuca CF Pachuca 3:1 Atlas Guadalajara Atlas
  Tigres UANL Tigres UANL 1:1 CF América América
  Toluca Deportivo Toluca 2:0 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 25 NYCFC New York City FC 2:1 New York Red Bulls NY Red Bulls
  Revolution New England Revolution 2:1 Chicago Fire FC Chicago Fire
  Toronto FC Toronto FC 2:1 Montreal Impact Montreal Impact
  Philadelphia Philadelphia Union 3:1 D.C. United D.C. United
  Quakes San Jose Earthquakes 3:1 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
  Salt Lake Real Salt Lake City 2:0 Colorado Rapids Colorado
Matchday 3 Chattanooga FC Chattanooga FC 1:1 Michigan Stars FC Michigan Stars
  Napa Valley Napa Valley 1839 FC 0:4 Detroit City FC Detroit City
Matchday 8 Junior FC Junior FC 0:1 Once Caldas Once Caldas
  Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 2:1 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
  Millonarios Millonarios FC 2:1 Deportivo Cali Deportivo Cali
  Patriotas Boyacá Patriotas FC 0:1 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
  Alianza Petrol. Alianza Petrolera 1:0 CD Atlético Huila Atlético Huila
Matchday 29 FC Gifu FC Gifu 0:4 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  Ehime FC Ehime FC 5:1 Omiya Ardija Omiya Ardija
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama 0:3 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 18 Verspah Oita Verspah Oita 2:1 FC Osaka FC Osaka
  Suzuka PntGttrs Suzuka Point Getters 3:4 Tokyo Musashino City Musashino City
  Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 1:0 Honda Lock Honda Lock
  Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 1:0 Veertien Mie Veertien Mie
  MIO Biwako MIO Biwako Shiga 1:3 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  Matsue City Matsue City 1:1 FC Imabari FC Imabari
Matchday 14 Hitachi BuilSys Hitachi Building Systems 2:1 Tokyo United Tokyo United
  Tochigi City Tochigi City 2:3 Briobecca Urayasu Briobe. Urayasu
  Yokohama Takeru Yokohama Takeru FC 2:1 Toin University of Yokohama FC Toin Univ. FC
  Tsukuba FC Tsukuba FC 1:1 Ryutsu Keizai University FC RKU FC
  Tokyo 23 Tokyo 23 0:2 Vonds Ichihara Vonds Ichihara
Matchday 18 KA Akureyri KA Akureyri 0:0 KR Reykjavík KR Reykjavík
  Víkingur Víkingur Reykjavík 1:0 UMF Grindavík Grindavík
Matchday 10 Kansai Uni '08 Kansai University FC 2008 2:2 Cento Cuore Harima Cen.Cuo. Harima
  TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata 5:2 Hannan University Club Hannan Uni Club
  Lagend Shiga Lagend Shiga 2:2 St.Andrews FC St.Andrews FC
Matchday 14 NTN Okayama NTN Okayama 0:2 Baleine Shimonoseki B. Shimonoseki
  JXTG Mizushima JXTG Energy Mizushima 6:0 Beluga Rosso Hamada Bel.Ros. Hamada
  Mits. Mizushima Mitsubishi Motors Mizushima 4:2 International Pacific University FC IPU FC
  FX Hiroshima Fuji Xerox Hiroshima SC 2:4 Hatsukaichi FC Hatsukaichi
  SRC Hiroshima SRC Hiroshima 5:1 Harada Steel FC Harada Steel
  Nip. St. Oita Nippon Steel Oita 0:1 Okinawa SV Okinawa SV
  Kyushu Sogo Kyushu Sogo Sports College FC 5:3 on pens Kawasoe Club Kawasoe Club
  Kaiho Bank Kaiho Bank SC 6:5 on pens J.FC Miyazaki J.FC Miyazaki
  K'moto Teachers Kumamoto Teachers SC 2:3 NIFS Kanoya FC NIFS Kanoya FC
  Kyushu Mits. Kyushu Mitsubishi 1:2 Saga LIXIL FC Saga LIXIL
Matchday 4 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 2:1 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
  Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 1:0 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 7 Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 3:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 FK MDK U17
  Celik U17 NK Celik Zenica U17 2:1 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
  Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 1:0 FK Velez Mostar U17 Velez U17
  S. Brijeg U17 NK Siroki Brijeg U17 2:1 FK Zvijezda 09 U17 Zvijezda 09 U17
  Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 0:0  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
  Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 1:0 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 4 Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 0:1 FK Sloboda Tuzla U19 Sloboda T U19
  FK MDK U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 1:3 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
  Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 7:1 NK Travnik U19 Travnik U19
  FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 0:3 FK Sarajevo Academy U19 Sarajevo U19
  Zr. Mostar U19 HSK Zrinjski Mostar U19 1:0 FK Olimpik Sarajevo U19 FK Olimpik U19
Matchday 6 Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 3:1 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
  Deportivo Lara Deportivo Lara 0:1 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
  Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 2:0 Carabobo FC Carabobo FC
  Táchira Deportivo Táchira 3:2 Mineros de Guayana Mineros
  Trujillanos Trujillanos FC 0:0 Caracas FC Caracas FC
  Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 1:1 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 3 Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 1:4 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Matchday 21 FK Palanga FK Palanga 0:2 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 19 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 3:0 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
  Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 1:1 FK Gorodeya Gorodeya
  Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 3:1 FK Gomel Gomel
  BATE Borisov BATE Borisov 4:0 Slavia Mozyr Slavia
Matchday 1 US Monastir US Monastir 2:1 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 25 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 0:0 FC Saburtalo Saburtalo
  Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 2:2 FC Rustavi Rustavi
Matchday 27 Jeju Utd. Jeju United 1:1 FC Seoul FC Seoul
  Pohang Steelers Pohang Steelers 5:3 Incheon United Incheon Utd.
Matchday 5 NK Krka NK Krka 3:1 NK Krsko NK Krsko
  NK Brda NK Brda 1:3 Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 25 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 5:0 Memphis 901 FC Memphis 901
  Nashville SC Nashville SC 2:1 Charleston Battery Charleston
  Kansas City II Sporting Kansas City II 1:5 New York Red Bulls II NY Red Bulls II
  RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 1:0 El Paso Locomotive FC El Paso
  San Antonio FC San Antonio FC 5:0 New Mexico United New Mexico Utd.
  Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 4:2 Austin Bold FC Bold FC
  Orange County Orange County SC 3:1 Real Monarchs SLC Real Monarchs
  Fresno Fresno FC 2:1 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
  Las Vegas Las Vegas Lights FC 1:0 Portland Timbers 2 Timbers 2
  Busan IPark Busan IPark 1:1 FC Anyang FC Anyang
Matchday 22 Forward Madison Forward Madison FC 1:0 Richmond Kickers Richmond Kicker
  FC Tucson FC Tucson 3:1 Orlando City B Orlando B
Matchday 1 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 0:3 USV Hercules USV Hercules
  Hoogland VV Hoogland 1:0 RKVV Westlandia Westlandia
  Dongen VV Dongen 1:1 EVV Echt EVV Echt
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 4:1 HV & CV Quick Quick DH
  Groene Ster RKSV Groene Ster 2:1 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  Lienden FC Lienden 0:0 RKVV DEM RKVV DEM
Matchday 5 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 3:1 FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
 
Swansea Swansea City 3:0 Birmingham City Birmingham
Fifth Round Rupel Boom FC Rupel Boom 4:2 AET KVV Vosselaar KVV Vosselaar
  KFC Duffel KFC Duffel 2:1 FC Knokke FC Knokke
  Royal Cappellen Royal Cappellen FC 1:0 KFC VW Hamme VW Hamme
  RUS Rebecq RUS Rebecq 2:1 RFC Tilleur RFC Tilleur
  Francs Borains Royal Francs Borains 6:1 KM Torhout KM Torhout
  KSK Ronse KSK Ronse 4:2 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
First Round MA Iasmou Megas Alexandros Iasmou 0:3 Pandramaikos AO Pandramaikos
  PS Sparti PS Sparti 2:0 Atromitos Agiou Georgiou Atr.Ag.Georgiou
  Pallixouriakos Pallixouriakos AO 0:1 AO Xenofon Krestenon AO Xenofon
  Thinaliakos AS Thinaliakos 2:1 AO Potamias AO Potamias
  Ethn.Alex/polis Ethnikos Alexandroupolis 0:7 Aetos Orfanou Aetos Orfanou
  Edessaikos AS Edessaikos 1:2 Thermaikos Thermis Thermaikos
  Nea Artaki AO Neas Artakis 2:3 on pens Ethnikos Piraeus Ethn. Piraeus
  Panserraikos Panserraikos 4:3 on pens Orfeas Xanthis Orfeas Xanthis
  PO Elassonas PO Elassonas 4:2 on pens Souli Paramythias Paramythia
  Acharnaikos AO Acharnaikos 0:3 AEEK SYNKA AEEK SYNKA
  PAONE Eptalofou PAONE Eptalofou 0:4 AE Karitsas AE Karitsas
  APO Atalantis APO Atalantis 2:0 AS Meteora AS Meteora
  AO Episkopi AO Episkopi Rethymnou 1:0 PO Atsaleniou PO Atsaleniou
  Ap. Efpaliou Apollon Efpaliou 3:0 Omiros Neochoriou Omiros Neochor.
  Makedon. Foufas Makedonikos Foufas 3:2 AET Megas Alexandros Kallitheas MA Kallitheas
  PAS Korinthos PAS Korinthos 2:0 AS Leonidiou AS Leonidiou
Matchday 2 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 5:3 FC Mondercange Mondercange
  Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour 1:1 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
  FC Mamer 32 FC Mamer 32 1:2  FC Alisontia Steinsel Steinsel
  Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 4:1 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette 0:2 US Rumelange US Rumelange
Matchday 7 General Diaz Club General Díaz de Luque 1:0 Club Libertad Asunción Libertad
  Guaraní Club Guaraní 3:1 Club Sportivo San Lorenzo CS San Lorenzo
Matchday 6 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 1:2 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
  Juventud Juventud de Las Piedras 0:2 Club Nacional Nacional
  CA Cerro Club Atlético Cerro 0:1 CA Fénix CA Fénix
  Defensor Defensor Sporting Club 3:1 Danubio FC Danubio FC
Matchday 25 Paide Paide Linnameeskond 5:0 Maardu Linnameeskond Maardu LM
  JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 1:1 Kalev Tallinn Kalev
  Nomme United FC Nomme United 1:2 Kalju FC U21 Kalju FC U21
  Viimsi JK Viimsi JK 2:1 JK Vändra Vaprus Vändra Vaprus
  FC Helios Voru FC Helios Voru 1:3 Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu JK
  JK Tabasalu JK Tabasalu 1:2 Keila JK Keila JK
Matchday 4 Sport Huancayo Sport Huancayo 4:2 Deportivo Municipal Municipal
  Alianza Lima Club Alianza Lima 3:2 Academia Deportiva Cantolao AD Cantolao
  USM Porres Universidad San Martín de Porres 2:2 Pirata FC Pirata
  Unión Comercio CD Unión Comercio 2:1 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
  CSD Alianza Alianza Universidad 2:1 UTC Cajamarca Club UTC
  Mannucci  Carlos A. Mannucci 1:0 Universitario de Deportes Universitario
Round of 16 Crumlin United Crumlin United 3:1 Lucan United FC Lucan United
Matchday 26 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 4:1 Suphanburi FC Suphanburi FC
  Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 2:1 Chainat Hornbill FC Chainat FC
  Chiangmai FC Chiangmai FC 5:1 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
  Chonburi FC Chonburi FC 0:2 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 17 Grobinas Grobinas SC 0:7 SK Super Nova Super Nova
Matchday 1 FC Empoli FC Empoli 2:1 SS Juve Stabia Juve Stabia
  Perugia AC Perugia Calcio 2:1 Chievo Verona Chievo Verona
  Pistoiese US Pistoiese 1921 1:2 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 2:0 US Pianese Pianese
  Siena Robur Siena 1:2 Olbia Calcio 1905 Olbia
  Arezzo SS Arezzo 3:1 Calcio Lecco 1912 Lecco
  Como Como 1907 2:0 US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Giana Erminio AS Giana Erminio 0:2 AC Renate Renate
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 2:2 AC Gozzano Gozzano
  Pro Patria Aurora Pro Patria 1:2 AC Monza Monza
  Arzignano FC Arzignano Valchiampo 0:0 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Carpi Carpi FC 1909 4:1 Cesena FC Cesena
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 1:2 FC Südtirol Südtirol
  Triestina US Triestina 2:1 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 1:3 US Sambenedettese Sambenedettese
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 1:3 Calcio Padova Padova
  Fermana Fermana FC 2:1 Ravenna FC Ravenna
  Modena Modena FC 2018 0:0 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
  Rimini Rimini FC 2:1 Imolese Calcio 1919 Imolese
  Avellino US Avellino 1912 3:6 Calcio Catania Catania
  Catanzaro US Catanzaro 2:1 Teramo Calcio 1913 Teramo
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 1:1 Reggina 1914 Reggina
  Potenza Potenza Calcio 1:0 Casertana FC Casertana
  Rende Rende Calcio 1968 0:1 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
  Sicula Leonzio Sicula Leonzio 0:2 SSC Bari Bari
  Viterbese AS Viterbese Castrense 2:1 Paganese Calcio 1926 Paganese
  Monopoli SS Monopoli 1966 1:0 US Vibonese Vibonese
  Cavese Cavese 1919 1:1 AZ Picerno Picerno
Matchday 19 CD Everton CD Everton 0:2 Coquimbo Unido Coquimbo Unido
  Curicó CDP Curicó Unido 2:2 Audax Italiano Audax Italiano
  CD Iquique Club Deportes Iquique 2:2 Universidad Concepción UdeConce
  U. de Chile Club Universidad de Chile 1:1 CD Universidad Católica CDUC
  Huachipato FC Huachipato FC 4:3 Club de Deportes Antofagasta Antofagasta
Matchday 2 Ponferradina SD Ponferradina 1:1 Real Zaragoza Real Zaragoza
  Sporting Gijón Sporting Gijón 1:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  SD Huesca SD Huesca 3:1 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  CD Tenerife CD Tenerife 3:2 CD Numancia CD Numancia
  Extremadura Extremadura UD 1:2 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
Matchday 10 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 3:0 FK Armavir Armavir
  Chertanovo Chertanovo Moscow 1:1 Tom Tomsk Tom Tomsk
  Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 1:0 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
  Shinnik Shinnik Yaroslavl 0:1 FK Khimki Khimki
  Mordovia Mordovia Saransk 0:1 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
  Fakel Voronezh Fakel Voronezh 0:0 Avangard Kursk Avangard Kursk
  Torpedo Moscow Torpedo Moscow 2:0 Enisey Krasnoyarsk Enisey
  Baltika Baltika Kaliningrad 0:0 Luch Vladivostok Luch
  Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 3:0 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
Matchday 4 U Cluj Universitatea Cluj 0:2 Gloria Buzau Gloria Buzau
Matchday 5 Irtysh Omsk Irtysh Omsk 2:0 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
  Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul 1:2 FK Novosibirsk Novosibirsk
Matchday 6 Alania Vl. Alania Vladikavkaz 3:0 Volgar Astrakhan Volgar
  Anzhi Anzhi Makhachkala 2:2 Druzhba Maikop Druzhba Maikop
  Biolog Biolog Novokubansk 2:0 Inter Cherkessk I. Cherkessk
  Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 6:0 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
  Leningradets FK Leningradets 3:2 FK Murom Murom
Matchday 3 Santa Clara CD Santa Clara 0:0 Belenenses SAD Belenenses SAD
  Marítimo CS Marítimo 2:3 CD Tondela Tondela
  Portimonense Portimonense SC 1:3 Sporting CP Sporting CP
  Gil Vicente Gil Vicente FC 1:1 SC Braga Braga
  Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 1:1 FC Famalicão Famalicão
  Farense SC Farense 1:3 FC Porto B FC Porto B
  Nacional CD Nacional 0:0 CD Mafra Mafra
  Casa Pia Casa Pia AC 0:1 Estoril Praia Estoril
  Varzim Varzim SC 0:1 Leixões SC Leixões
Matchday 2 Ümraniyespor Ümraniyespor 4:1 Giresunspor Giresunspor
  Menemen Spor Menemen Spor 0:4 Hatayspor Hatayspor
  Bursaspor Bursaspor 2:1 Akhisarspor Akhisarspor
  Adanaspor Adanaspor 3:2 Eskisehirspor Eskisehirspor
Matchday 5 FC Chiasso FC Chiasso 2:2 FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 1 PAS Lamia U19 PAS Lamia 1964 U19 0:4 Panathinaikos Athens U19 PAO U19
  Atromitos U19 Atromitos Athens U19 2:1 AE Larisa U19 AE Larisa U19
  Panionios U19 Panionios Athen U19 3:1 Volos NPS U19 Volos NPS U19
  Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus U19 1:0 Asteras Tripolis U19 Ast.Tripoli U19
Matchday 3 1.FK Pribram B 1.FK Pribram B 3:0 FK Motorlet Prague Motorlet Prague
  Hr. Kralove B FC Hradec Kralove B 3:2 FK Prepere FK Prepere
  Admira Praha FK Admira Praha 1:0 on pens FC Viktoria Plzen B Vik. Plzen B
  Chlumec n/Cidl. FK Chlumec nad Cidlinou 0:2 FC Bohemians Prague 1905 B Bohemians B
  Pardubice B FK Pardubice B 1:3 TJ Sokol Zivanice Zivanice
  Sl. Liberec B FC Slovan Liberec B 2:1 FK Teplice B FK Teplice B
  Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 0:3 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
  Sokol Hostoun Sokol Hostoun 1:2 on pens FK Stechovice Stechovice
  SK Zapy SK Zapy 2:1 on pens FK Zbuzany 1953 FK Zbuzany
  Sokol Brozany SK Sokol Brozany 2:3 FK Dukla Prague B Dukla B
Matchday 4 Olomouc B SK Sigma Olomouc B 2:1 ČSK Uherský Brod Uhersky Brod
  FC Zlin B FC Zlin B 1:1 MFK Vyskov MFK Vyskov
Matchday 6 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 3:0 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
  Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
  Hvidovre IF Hvidovre IF 3:2 FC Roskilde FC Roskilde
  HB Köge HB Köge 3:1 BK Fremad Amager Fremad Amager
  FC Fredericia FC Fredericia 4:3 Kolding IF Kolding IF
  Vejle BK Vejle Boldklub 2:1 Skive IK Skive IK
  Viborg FF Viborg FF 3:0 Nyköbing FC Nyköbing FC
Matchday 19 Haugesund FK Haugesund 0:2 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
  Viking FK Viking Stavanger 2:2 Ranheim IL Ranheim IL
  SK Brann SK Brann 2:3 Tromsø IL Tromsø IL
  Kristiansund BK Kristiansund BK 4:0 Mjøndalen IF Mjøndalen
  Molde FK Molde FK 2:2 Odds BK Odds BK
  Strømsgodset Strømsgodset IF 2:1 Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
Matchday 20 HamKam Hamarkameratene 1:2 Notodden FK Notodden
  Raufoss IL Raufoss IL 1:2 IK Start Start
  KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 5:1 Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
  FK Jerv FK Jerv 5:1 Skeid Oslo Skeid Oslo
  Sogndal IL Sogndal IL 2:1 Kongsvinger IL Kongsvinger
  Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL 1:1 Sandefjord Fotball Sandefjord
  Strømmen IF Strømmen IF 0:4 Tromsdalen UIL Tromsdalen
Matchday 17 Arendal Fotball Arendal Fotball 1:2 Egersunds IK Egersund
  Brattvag IL Brattvag IL 1:2 Kvik Halden Kvik Halden
  Moss FK Moss FK 2:1 IL Hödd IL Hödd
  Fredrikstad Fredrikstad FK 3:0 Levanger FK Levanger FK
  Alta IF Alta IF 3:2 Asker Fotball Asker
  FK Senja FK Senja 3:1 Oppsal IF Fotball Oppsal Fotball
Matchday 5 Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 0:0 FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
  Zarkovo OFK Zarkovo 1:3 FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
Matchday 2 Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 4:0 NK Kustosija Zagreb NK Kustosija Zagreb
  NK Rudes NK Rudes 0:1 HNK Sibenik HNK Sibenik
Matchday 6 Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 1:2 GKS Tychy GKS Tychy
  Warta Poznan Warta Poznan 1:1 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
  Sandecja Sandecja Nowy Sacz 2:1 GKS Belchatow GKS Belchatow
  Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 0:1 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
  Wigry Suwalki Wigry Suwalki 1:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 5 Legia II Legia Warsaw II 1:2 Unia Skierniewice Unia Skierniewice
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie