Segunda División B - Grupo II (-20/21)
Spain
League level:
Third Tier
- Number of teams: 0 teams
- Players: 0
- Foreigners: 0 Players %
- ø-Market value: -
Complete Segunda División B - Grupo II (-20/21) schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 9/2/0112:00 AM | ||||||
(3.) RCD Espanyol B | 3:2 | CE Mataró (14.) | ||||
(16.) SD Beasain | 0:1 | UE Lleida (5.) | ||||
(11.) Gramenet | 0:0 | UE Figueres (13.) | ||||
(4.) Terrassa FC | 1:0 | Real Unión (17.) | ||||
(20.) SD Huesca | 0:3 | Barcelona B (2.) | ||||
(10.) CD Logroñés | 0:0 | SD Eibar B (12.) | ||||
(8.) Osasuna B | 1:1 | CE Sabadell (9.) | ||||
(7.) CD Alfaro | 1:0 | CD Binéfar (18.) | ||||
(19.) Real Sociedad B | 1:4 | Calahorra (1.) | ||||
(15.) Real Zaragoza B | 0:1 | CE L'Hospitalet (6.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 9/9/0112:00 AM | ||||||
(10.) CD Binéfar | 1:0 | RCD Espanyol B (8.) | ||||
(6.) CE Sabadell | 2:1 | SD Huesca (19.) | ||||
(2.) CE L'Hospitalet | 2:0 | Osasuna B (17.) | ||||
(12.) SD Eibar B | 0:0 | CD Alfaro (7.) | ||||
(18.) UE Figueres | 0:2 | CD Logroñés (5.) | ||||
(1.) Barcelona B | 2:0 | Real Sociedad B (20.) | ||||
(3.) UE Lleida | 1:0 | Terrassa FC (9.) | ||||
(4.) Calahorra | 1:1 | Gramenet (11.) | ||||
(16.) Real Unión | 1:1 | Real Zaragoza B (15.) | ||||
(13.) CE Mataró | 2:2 | SD Beasain (14.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 9/16/0112:00 AM | ||||||
(17.) Gramenet | 1:3 | Barcelona B (1.) | ||||
(15.) Real Sociedad B | 2:0 | CE Sabadell (12.) | ||||
(20.) Osasuna B | 0:1 | Real Unión (11.) | ||||
(13.) CD Alfaro | 0:3 | UE Figueres (10.) | ||||
(16.) SD Huesca | 1:0 | CE L'Hospitalet (4.) | ||||
(9.) SD Beasain | 2:0 | CD Binéfar (14.) | ||||
(6.) UE Lleida | 0:5 | CE Mataró (7.) | ||||
(3.) RCD Espanyol B | 3:0 | SD Eibar B (18.) | ||||
(5.) Terrassa FC | 1:0 | Real Zaragoza B (19.) | ||||
(2.) CD Logroñés | 3:1 | Calahorra (8.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 9/23/0112:00 AM | ||||||
(17.) CD Binéfar | 0:2 | UE Lleida (4.) | ||||
(11.) SD Eibar B | 2:0 | SD Beasain (15.) | ||||
(8.) CE Sabadell | 1:0 | Gramenet (19.) | ||||
(14.) Real Zaragoza B | 2:0 | Osasuna B (20.) | ||||
(1.) Barcelona B | 3:0 | CD Logroñés (6.) | ||||
(10.) UE Figueres | 1:1 | RCD Espanyol B (5.) | ||||
(9.) Calahorra | 1:1 | CD Alfaro (12.) | ||||
(7.) Real Unión | 2:1 | SD Huesca (16.) | ||||
(13.) CE Mataró | 0:2 | Terrassa FC (3.) | ||||
(2.) CE L'Hospitalet | 5:0 | Real Sociedad B (18.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 9/30/0112:00 AM | ||||||
(20.) Gramenet | 2:5 | CE L'Hospitalet (2.) | ||||
(4.) RCD Espanyol B | 2:0 | Calahorra (13.) | ||||
(14.) CD Alfaro | 1:2 | Barcelona B (1.) | ||||
(12.) CE Mataró | 2:2 | CD Binéfar (16.) | ||||
(6.) Terrassa FC | 1:1 | Osasuna B (19.) | ||||
(18.) SD Huesca | 0:2 | Real Zaragoza B (8.) | ||||
(11.) Real Sociedad B | 2:0 | Real Unión (9.) | ||||
(3.) UE Lleida | 3:1 | SD Eibar B (15.) | ||||
(5.) CD Logroñés | 3:1 | CE Sabadell (10.) | ||||
(17.) SD Beasain | 0:4 | UE Figueres (7.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 10/7/0112:00 AM | ||||||
(16.) CD Binéfar | 0:0 | Terrassa FC (6.) | ||||
(2.) Barcelona B | 0:1 | RCD Espanyol B (3.) | ||||
(8.) CE Sabadell | 5:1 | CD Alfaro (18.) | ||||
(1.) CE L'Hospitalet | 4:2 | CD Logroñés (9.) | ||||
(5.) UE Figueres | 2:0 | UE Lleida (4.) | ||||
(15.) Osasuna B | 3:1 | SD Huesca (19.) | ||||
(13.) SD Eibar B | 1:1 | CE Mataró (11.) | ||||
(12.) Calahorra | 0:0 | SD Beasain (17.) | ||||
(10.) Real Unión | 1:0 | Gramenet (20.) | ||||
(7.) Real Zaragoza B | 1:0 | Real Sociedad B (14.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 10/14/0112:00 AM | ||||||
(13.) CD Alfaro | 1:0 | CE L'Hospitalet (3.) | ||||
(1.) RCD Espanyol B | 6:1 | CE Sabadell (10.) | ||||
(18.) Real Sociedad B | 0:1 | Osasuna B (12.) | ||||
(16.) CD Binéfar | 0:0 | SD Eibar B (14.) | ||||
(4.) UE Lleida | 2:1 | Calahorra (15.) | ||||
(19.) Gramenet | 3:0 | Real Zaragoza B (8.) | ||||
(17.) SD Beasain | 1:1 | Barcelona B (2.) | ||||
(6.) CD Logroñés | 2:1 | Real Unión (9.) | ||||
(5.) Terrassa FC | 2:0 | SD Huesca (20.) | ||||
(11.) CE Mataró | 2:1 | UE Figueres (7.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 10/21/0112:00 AM | ||||||
(1.) Barcelona B | 3:1 | UE Lleida (5.) | ||||
(6.) UE Figueres | 2:1 | CD Binéfar (16.) | ||||
(18.) SD Huesca | 1:0 | Real Sociedad B (19.) | ||||
(10.) Osasuna B | 4:0 | Gramenet (20.) | ||||
(11.) Real Zaragoza B | 0:0 | CD Logroñés (7.) | ||||
(14.) SD Eibar B | 1:1 | Terrassa FC (4.) | ||||
(9.) CE Sabadell | 5:3 | SD Beasain (17.) | ||||
(13.) Calahorra | 3:1 | CE Mataró (12.) | ||||
(2.) CE L'Hospitalet | 2:0 | RCD Espanyol B (3.) | ||||
(8.) Real Unión | 2:0 | CD Alfaro (15.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 10/28/0112:00 AM | ||||||
(10.) CE Mataró | 1:0 | Barcelona B (3.) | ||||
(6.) CD Logroñés | 2:2 | Osasuna B (11.) | ||||
(2.) RCD Espanyol B | 3:1 | Real Unión (8.) | ||||
(4.) UE Lleida | 2:1 | CE Sabadell (9.) | ||||
(17.) Gramenet | 1:0 | SD Huesca (20.) | ||||
(15.) CD Binéfar | 3:1 | Calahorra (14.) | ||||
(16.) CD Alfaro | 1:1 | Real Zaragoza B (12.) | ||||
(5.) Terrassa FC | 2:2 | Real Sociedad B (18.) | ||||
(13.) SD Eibar B | 2:1 | UE Figueres (7.) | ||||
(19.) SD Beasain | 0:1 | CE L'Hospitalet (1.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Thu 11/1/0112:00 AM | ||||||
(12.) Calahorra | 5:0 | SD Eibar B (14.) | ||||
(8.) UE Figueres | 0:1 | Terrassa FC (4.) | ||||
(3.) Barcelona B | 1:1 | CD Binéfar (15.) | ||||
(11.) Osasuna B | 0:0 | CD Alfaro (16.) | ||||
(7.) Real Unión | 2:0 | SD Beasain (19.) | ||||
(18.) Real Sociedad B | 2:2 | Gramenet (17.) | ||||
(20.) SD Huesca | 0:1 | CD Logroñés (6.) | ||||
(13.) Real Zaragoza B | 2:3 | RCD Espanyol B (2.) | ||||
(9.) CE Sabadell | 1:1 | CE Mataró (10.) | ||||
(1.) CE L'Hospitalet | 1:1 | UE Lleida (5.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 11/4/0112:00 AM | ||||||
(1.) RCD Espanyol B | 1:0 | Osasuna B (12.) | ||||
(16.) CD Alfaro | 1:1 | SD Huesca (19.) | ||||
(3.) Terrassa FC | 4:1 | Gramenet (17.) | ||||
(15.) SD Eibar B | 1:1 | Barcelona B (4.) | ||||
(13.) CD Binéfar | 1:0 | CE Sabadell (11.) | ||||
(20.) SD Beasain | 1:4 | Real Zaragoza B (10.) | ||||
(6.) UE Lleida | 0:0 | Real Unión (8.) | ||||
(5.) CD Logroñés | 4:0 | Real Sociedad B (18.) | ||||
(7.) UE Figueres | 4:2 | Calahorra (14.) | ||||
(9.) CE Mataró | 1:0 | CE L'Hospitalet (2.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 11/11/0112:00 AM | ||||||
(2.) CE L'Hospitalet | 5:2 | CD Binéfar (13.) | ||||
(18.) Gramenet | 0:2 | CD Logroñés (5.) | ||||
(10.) Real Unión | 1:2 | CE Mataró (7.) | ||||
(19.) SD Huesca | 0:0 | RCD Espanyol B (1.) | ||||
(12.) Osasuna B | 0:0 | SD Beasain (20.) | ||||
(8.) Real Zaragoza B | 5:0 | UE Lleida (6.) | ||||
(11.) CE Sabadell | 1:0 | SD Eibar B (15.) | ||||
(14.) Calahorra | 0:2 | Terrassa FC (3.) | ||||
(16.) Real Sociedad B | 6:1 | CD Alfaro (17.) | ||||
(4.) Barcelona B | 2:0 | UE Figueres (9.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 11/18/0112:00 AM | ||||||
(1.) RCD Espanyol B | 0:0 | Real Sociedad B (16.) | ||||
(14.) SD Eibar B | 2:1 | CE L'Hospitalet (3.) | ||||
(18.) CD Alfaro | 0:1 | Gramenet (17.) | ||||
(11.) UE Figueres | 0:3 | CE Sabadell (8.) | ||||
(2.) Terrassa FC | 1:1 | CD Logroñés (4.) | ||||
(7.) UE Lleida | 1:1 | Osasuna B (13.) | ||||
(12.) Calahorra | 3:1 | Barcelona B (5.) | ||||
(15.) CD Binéfar | 1:1 | Real Unión (10.) | ||||
(9.) CE Mataró | 1:2 | Real Zaragoza B (6.) | ||||
(19.) SD Beasain | 2:1 | SD Huesca (20.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 11/25/0112:00 AM | ||||||
(1.) CE L'Hospitalet | 1:0 | UE Figueres (12.) | ||||
(17.) Real Sociedad B | 0:0 | SD Beasain (20.) | ||||
(19.) SD Huesca | 3:2 | UE Lleida (9.) | ||||
(16.) Gramenet | 1:0 | RCD Espanyol B (3.) | ||||
(10.) Real Unión | 1:3 | SD Eibar B (11.) | ||||
(2.) Barcelona B | 2:0 | Terrassa FC (5.) | ||||
(4.) CD Logroñés | 1:1 | CD Alfaro (18.) | ||||
(7.) Real Zaragoza B | 0:2 | CD Binéfar (13.) | ||||
(8.) CE Sabadell | 0:0 | Calahorra (14.) | ||||
(15.) Osasuna B | 1:2 | CE Mataró (6.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 12/2/0112:00 AM | ||||||
(1.) Barcelona B | 3:0 | CE Sabadell (10.) | ||||
(15.) CD Binéfar | 0:1 | Osasuna B (12.) | ||||
(8.) UE Lleida | 1:1 | Real Sociedad B (17.) | ||||
(6.) CE Mataró | 4:1 | SD Huesca (20.) | ||||
(5.) Terrassa FC | 2:2 | CD Alfaro (18.) | ||||
(19.) SD Beasain | 1:1 | Gramenet (16.) | ||||
(13.) Calahorra | 0:0 | CE L'Hospitalet (2.) | ||||
(3.) RCD Espanyol B | 4:4 | CD Logroñés (4.) | ||||
(11.) SD Eibar B | 1:1 | Real Zaragoza B (7.) | ||||
(14.) UE Figueres | 0:1 | Real Unión (9.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 12/16/0112:00 AM | ||||||
(17.) Real Sociedad B | 2:3 | CE Mataró (6.) | ||||
(11.) CE Sabadell | 0:1 | Terrassa FC (4.) | ||||
(8.) Real Zaragoza B | 0:1 | UE Figueres (12.) | ||||
(7.) Real Unión | 1:0 | Calahorra (16.) | ||||
(13.) Gramenet | 2:0 | UE Lleida (9.) | ||||
(1.) CE L'Hospitalet | 2:1 | Barcelona B (3.) | ||||
(18.) CD Alfaro | 1:1 | RCD Espanyol B (5.) | ||||
(2.) CD Logroñés | 8:1 | SD Beasain (20.) | ||||
(19.) SD Huesca | 0:0 | CD Binéfar (15.) | ||||
(10.) Osasuna B | 3:0 | SD Eibar B (14.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 12/23/0112:00 AM | ||||||
(4.) CE Mataró | 6:1 | Gramenet (15.) | ||||
(9.) CE Sabadell | 2:1 | CE L'Hospitalet (1.) | ||||
(16.) Calahorra | 2:2 | Real Zaragoza B (10.) | ||||
(14.) CD Binéfar | 2:0 | Real Sociedad B (18.) | ||||
(3.) Barcelona B | 2:2 | Real Unión (7.) | ||||
(17.) SD Beasain | 3:0 | CD Alfaro (19.) | ||||
(11.) UE Figueres | 2:0 | Osasuna B (13.) | ||||
(8.) UE Lleida | 5:2 | CD Logroñés (5.) | ||||
(6.) Terrassa FC | 1:2 | RCD Espanyol B (2.) | ||||
(12.) SD Eibar B | 2:1 | SD Huesca (20.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 12/30/0112:00 AM | ||||||
(7.) Real Unión | 3:1 | CE Sabadell (10.) | ||||
(14.) Gramenet | 3:0 | CD Binéfar (15.) | ||||
(6.) CD Logroñés | 1:1 | CE Mataró (5.) | ||||
(19.) CD Alfaro | 0:4 | UE Lleida (8.) | ||||
(17.) Real Sociedad B | 1:0 | SD Eibar B (13.) | ||||
(11.) Real Zaragoza B | 0:1 | Barcelona B (2.) | ||||
(3.) Terrassa FC | 2:1 | CE L'Hospitalet (4.) | ||||
(1.) RCD Espanyol B | 4:0 | SD Beasain (18.) | ||||
(12.) Osasuna B | 0:0 | Calahorra (16.) | ||||
(20.) SD Huesca | 1:2 | UE Figueres (9.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 1/6/0212:00 AM | ||||||
(2.) Barcelona B | 4:2 | Osasuna B (15.) | ||||
(9.) UE Lleida | 2:3 | RCD Espanyol B (1.) | ||||
(7.) UE Figueres | 1:0 | Real Sociedad B (18.) | ||||
(14.) Calahorra | 1:0 | SD Huesca (20.) | ||||
(17.) SD Beasain | 1:0 | Terrassa FC (5.) | ||||
(4.) CE Mataró | 0:0 | CD Alfaro (19.) | ||||
(12.) CD Binéfar | 1:0 | CD Logroñés (6.) | ||||
(16.) SD Eibar B | 0:1 | Gramenet (11.) | ||||
(3.) CE L'Hospitalet | 1:0 | Real Unión (8.) | ||||
(13.) CE Sabadell | 1:2 | Real Zaragoza B (10.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 1/13/0212:00 AM | ||||||
(9.) UE Lleida | 3:3 | SD Beasain (17.) | ||||
(13.) CE Sabadell | 2:2 | Osasuna B (16.) | ||||
(12.) CD Binéfar | 1:1 | CD Alfaro (19.) | ||||
(15.) Calahorra | 0:0 | Real Sociedad B (18.) | ||||
(3.) CE L'Hospitalet | 1:1 | Real Zaragoza B (11.) | ||||
(4.) CE Mataró | 3:1 | RCD Espanyol B (2.) | ||||
(1.) Barcelona B | 1:0 | SD Huesca (20.) | ||||
(7.) Real Unión | 2:0 | Terrassa FC (5.) | ||||
(8.) UE Figueres | 1:2 | Gramenet (10.) | ||||
(14.) SD Eibar B | 2:0 | CD Logroñés (6.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 1/20/0212:00 AM | ||||||
(13.) Osasuna B | 1:0 | CE L'Hospitalet (3.) | ||||
(20.) SD Huesca | 0:0 | CE Sabadell (14.) | ||||
(11.) Gramenet | 0:1 | Calahorra (12.) | ||||
(17.) SD Beasain | 1:0 | CE Mataró (4.) | ||||
(5.) Terrassa FC | 2:0 | UE Lleida (10.) | ||||
(8.) Real Zaragoza B | 2:0 | Real Unión (7.) | ||||
(6.) CD Logroñés | 1:0 | UE Figueres (9.) | ||||
(2.) RCD Espanyol B | 1:0 | CD Binéfar (16.) | ||||
(18.) Real Sociedad B | 0:5 | Barcelona B (1.) | ||||
(19.) CD Alfaro | 1:1 | SD Eibar B (15.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 1/27/0212:00 AM | ||||||
(3.) CE L'Hospitalet | 3:0 | SD Huesca (20.) | ||||
(15.) SD Eibar B | 0:1 | RCD Espanyol B (2.) | ||||
(11.) CE Sabadell | 3:0 | Real Sociedad B (18.) | ||||
(16.) CD Binéfar | 1:3 | SD Beasain (17.) | ||||
(10.) Calahorra | 3:2 | CD Logroñés (6.) | ||||
(4.) CE Mataró | 2:1 | UE Lleida (12.) | ||||
(7.) Real Unión | 1:0 | Osasuna B (14.) | ||||
(8.) Real Zaragoza B | 1:0 | Terrassa FC (5.) | ||||
(1.) Barcelona B | 5:1 | Gramenet (13.) | ||||
(9.) UE Figueres | 1:1 | CD Alfaro (19.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 2/3/0212:00 AM | ||||||
(20.) SD Huesca | 3:0 | Real Unión (8.) | ||||
(14.) SD Beasain | 1:0 | SD Eibar B (16.) | ||||
(5.) Terrassa FC | 3:1 | CE Mataró (4.) | ||||
(11.) Gramenet | 2:0 | CE Sabadell (13.) | ||||
(2.) RCD Espanyol B | 1:1 | UE Figueres (10.) | ||||
(6.) CD Logroñés | 0:1 | Barcelona B (1.) | ||||
(9.) UE Lleida | 3:2 | CD Binéfar (17.) | ||||
(15.) Osasuna B | 0:0 | Real Zaragoza B (7.) | ||||
(19.) CD Alfaro | 0:0 | Calahorra (12.) | ||||
(18.) Real Sociedad B | 2:0 | CE L'Hospitalet (3.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 2/10/0212:00 AM | ||||||
(13.) Osasuna B | 2:1 | Terrassa FC (5.) | ||||
(15.) CD Binéfar | 1:0 | CE Mataró (4.) | ||||
(17.) SD Eibar B | 0:1 | UE Lleida (9.) | ||||
(14.) CE Sabadell | 0:1 | CD Logroñés (6.) | ||||
(1.) Barcelona B | 2:0 | CD Alfaro (19.) | ||||
(8.) Real Unión | 1:0 | Real Sociedad B (18.) | ||||
(10.) UE Figueres | 3:0 | SD Beasain (16.) | ||||
(7.) Real Zaragoza B | 3:1 | SD Huesca (20.) | ||||
(3.) CE L'Hospitalet | 2:1 | Gramenet (12.) | ||||
(11.) Calahorra | 1:0 | RCD Espanyol B (2.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 2/17/0212:00 AM | ||||||
(4.) CE Mataró | 2:0 | SD Eibar B (17.) | ||||
(19.) Real Sociedad B | 1:2 | Real Zaragoza B (7.) | ||||
(2.) RCD Espanyol B | 0:2 | Barcelona B (1.) | ||||
(9.) UE Lleida | 2:1 | UE Figueres (10.) | ||||
(12.) Gramenet | 0:0 | Real Unión (8.) | ||||
(18.) CD Alfaro | 2:0 | CE Sabadell (15.) | ||||
(20.) SD Huesca | 1:0 | Osasuna B (14.) | ||||
(13.) SD Beasain | 2:0 | Calahorra (11.) | ||||
(6.) CD Logroñés | 1:0 | CE L'Hospitalet (3.) | ||||
(5.) Terrassa FC | 3:0 | CD Binéfar (16.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 2/24/0212:00 AM | ||||||
(6.) Real Zaragoza B | 1:1 | Gramenet (12.) | ||||
(11.) UE Figueres | 0:2 | CE Mataró (4.) | ||||
(19.) SD Huesca | 1:0 | Terrassa FC (5.) | ||||
(16.) CE Sabadell | 0:1 | RCD Espanyol B (2.) | ||||
(7.) Real Unión | 1:0 | CD Logroñés (8.) | ||||
(15.) Osasuna B | 0:1 | Real Sociedad B (18.) | ||||
(1.) Barcelona B | 3:2 | SD Beasain (14.) | ||||
(17.) SD Eibar B | 0:1 | CD Binéfar (13.) | ||||
(3.) CE L'Hospitalet | 7:0 | CD Alfaro (20.) | ||||
(10.) Calahorra | 3:1 | UE Lleida (9.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 3/3/0212:00 AM | ||||||
(19.) CD Alfaro | 2:0 | Real Unión (7.) | ||||
(17.) Real Sociedad B | 3:0 | SD Huesca (20.) | ||||
(12.) Gramenet | 0:0 | Osasuna B (14.) | ||||
(9.) CD Logroñés | 0:1 | Real Zaragoza B (6.) | ||||
(5.) Terrassa FC | 3:1 | SD Eibar B (18.) | ||||
(2.) RCD Espanyol B | 3:3 | CE L'Hospitalet (4.) | ||||
(15.) CD Binéfar | 1:2 | UE Figueres (10.) | ||||
(3.) CE Mataró | 3:2 | Calahorra (11.) | ||||
(13.) SD Beasain | 4:0 | CE Sabadell (16.) | ||||
(8.) UE Lleida | 3:0 | Barcelona B (1.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 3/10/0212:00 AM | ||||||
(11.) UE Figueres | 0:2 | SD Eibar B (18.) | ||||
(17.) CE Sabadell | 1:2 | UE Lleida (7.) | ||||
(10.) Calahorra | 1:0 | CD Binéfar (15.) | ||||
(19.) SD Huesca | 3:0 | Gramenet (13.) | ||||
(14.) Osasuna B | 1:3 | CD Logroñés (8.) | ||||
(1.) Barcelona B | 1:1 | CE Mataró (4.) | ||||
(5.) Real Zaragoza B | 4:1 | CD Alfaro (20.) | ||||
(3.) CE L'Hospitalet | 2:0 | SD Beasain (12.) | ||||
(9.) Real Unión | 1:1 | RCD Espanyol B (2.) | ||||
(16.) Real Sociedad B | 1:0 | Terrassa FC (6.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 3/17/0212:00 AM | ||||||
(15.) SD Eibar B | 2:0 | Calahorra (10.) | ||||
(12.) Gramenet | 2:0 | Real Sociedad B (18.) | ||||
(4.) RCD Espanyol B | 1:2 | Real Zaragoza B (3.) | ||||
(20.) CD Alfaro | 0:3 | Osasuna B (14.) | ||||
(7.) Terrassa FC | 0:0 | UE Figueres (11.) | ||||
(5.) CE Mataró | 0:1 | CE Sabadell (16.) | ||||
(13.) SD Beasain | 2:1 | Real Unión (9.) | ||||
(17.) CD Binéfar | 1:4 | Barcelona B (1.) | ||||
(6.) CD Logroñés | 2:1 | SD Huesca (19.) | ||||
(8.) UE Lleida | 1:1 | CE L'Hospitalet (2.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 3/24/0212:00 AM | ||||||
(16.) Real Sociedad B | 1:0 | CD Logroñés (6.) | ||||
(19.) SD Huesca | 4:1 | CD Alfaro (20.) | ||||
(1.) Barcelona B | 1:0 | SD Eibar B (17.) | ||||
(14.) Osasuna B | 1:1 | RCD Espanyol B (4.) | ||||
(3.) Real Zaragoza B | 0:0 | SD Beasain (13.) | ||||
(11.) Gramenet | 3:0 | Terrassa FC (7.) | ||||
(2.) CE L'Hospitalet | 1:1 | CE Mataró (5.) | ||||
(8.) Real Unión | 2:0 | UE Lleida (9.) | ||||
(10.) Calahorra | 3:1 | UE Figueres (12.) | ||||
(18.) CE Sabadell | 2:3 | CD Binéfar (15.) |
31.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 3/31/0212:00 AM | ||||||
(6.) Terrassa FC | 4:2 | Calahorra (11.) | ||||
(3.) RCD Espanyol B | 1:1 | SD Huesca (19.) | ||||
(9.) UE Lleida | 0:2 | Real Zaragoza B (2.) | ||||
(5.) CE Mataró | 1:2 | Real Unión (7.) | ||||
(20.) CD Alfaro | 4:2 | Real Sociedad B (18.) | ||||
(16.) SD Eibar B | 2:2 | CE Sabadell (17.) | ||||
(12.) UE Figueres | 1:1 | Barcelona B (1.) | ||||
(8.) CD Logroñés | 1:2 | Gramenet (10.) | ||||
(15.) CD Binéfar | 1:0 | CE L'Hospitalet (4.) | ||||
(14.) SD Beasain | 1:2 | Osasuna B (13.) |
32.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 4/7/0212:00 AM | ||||||
(12.) Osasuna B | 1:0 | UE Lleida (11.) | ||||
(16.) CE Sabadell | 1:0 | UE Figueres (14.) | ||||
(4.) CE L'Hospitalet | 2:0 | SD Eibar B (17.) | ||||
(6.) Real Unión | 3:1 | CD Binéfar (15.) | ||||
(9.) Gramenet | 2:0 | CD Alfaro (20.) | ||||
(2.) Real Zaragoza B | 2:0 | CE Mataró (7.) | ||||
(19.) SD Huesca | 0:3 | SD Beasain (13.) | ||||
(18.) Real Sociedad B | 1:3 | RCD Espanyol B (3.) | ||||
(8.) CD Logroñés | 0:2 | Terrassa FC (5.) | ||||
(1.) Barcelona B | 1:2 | Calahorra (10.) |
33.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 4/14/0212:00 AM | ||||||
(5.) Terrassa FC | 3:1 | Barcelona B (1.) | ||||
(8.) UE Lleida | 4:1 | SD Huesca (19.) | ||||
(3.) RCD Espanyol B | 1:0 | Gramenet (10.) | ||||
(20.) CD Alfaro | 0:0 | CD Logroñés (9.) | ||||
(17.) SD Eibar B | 0:0 | Real Unión (7.) | ||||
(16.) CD Binéfar | 0:1 | Real Zaragoza B (2.) | ||||
(6.) CE Mataró | 2:1 | Osasuna B (13.) | ||||
(14.) UE Figueres | 0:2 | CE L'Hospitalet (4.) | ||||
(12.) SD Beasain | 1:1 | Real Sociedad B (18.) | ||||
(11.) Calahorra | 0:1 | CE Sabadell (15.) |
34.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 4/21/0212:00 AM | ||||||
(7.) Real Unión | 0:0 | UE Figueres (14.) | ||||
(3.) CE L'Hospitalet | 4:0 | Calahorra (11.) | ||||
(20.) CD Alfaro | 2:3 | Terrassa FC (5.) | ||||
(17.) Real Sociedad B | 1:0 | UE Lleida (10.) | ||||
(2.) Real Zaragoza B | 3:0 | SD Eibar B (18.) | ||||
(19.) SD Huesca | 0:1 | CE Mataró (6.) | ||||
(15.) CE Sabadell | 2:2 | Barcelona B (1.) | ||||
(13.) Osasuna B | 1:2 | CD Binéfar (16.) | ||||
(9.) Gramenet | 3:0 | SD Beasain (12.) | ||||
(8.) CD Logroñés | 1:0 | RCD Espanyol B (4.) |
35.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 4/28/0212:00 AM | ||||||
(10.) UE Lleida | 0:0 | Gramenet (9.) | ||||
(1.) Barcelona B | 1:1 | CE L'Hospitalet (3.) | ||||
(12.) CD Binéfar | 3:1 | SD Huesca (19.) | ||||
(5.) Terrassa FC | 1:0 | CE Sabadell (16.) | ||||
(15.) UE Figueres | 0:0 | Real Zaragoza B (2.) | ||||
(13.) SD Beasain | 0:0 | CD Logroñés (8.) | ||||
(4.) RCD Espanyol B | 6:0 | CD Alfaro (20.) | ||||
(18.) SD Eibar B | 0:0 | Osasuna B (14.) | ||||
(11.) Calahorra | 1:0 | Real Unión (7.) | ||||
(6.) CE Mataró | 1:1 | Real Sociedad B (17.) |
36.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 5/5/0212:00 AM | ||||||
(7.) Real Unión | 3:2 | Barcelona B (1.) | ||||
(3.) CE L'Hospitalet | 3:1 | CE Sabadell (16.) | ||||
(20.) CD Alfaro | 3:1 | SD Beasain (14.) | ||||
(17.) Real Sociedad B | 1:1 | CD Binéfar (13.) | ||||
(2.) Real Zaragoza B | 2:0 | Calahorra (11.) | ||||
(4.) RCD Espanyol B | 2:0 | Terrassa FC (5.) | ||||
(15.) Osasuna B | 0:1 | UE Figueres (12.) | ||||
(9.) CD Logroñés | 2:2 | UE Lleida (10.) | ||||
(19.) SD Huesca | 4:1 | SD Eibar B (18.) | ||||
(8.) Gramenet | 3:1 | CE Mataró (6.) |
37.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 5/12/0212:00 AM | ||||||
(11.) Calahorra | 0:1 | Osasuna B (13.) | ||||
(16.) SD Beasain | 1:2 | RCD Espanyol B (2.) | ||||
(4.) CE L'Hospitalet | 1:1 | Terrassa FC (5.) | ||||
(15.) CE Sabadell | 2:0 | Real Unión (7.) | ||||
(10.) UE Lleida | 3:0 | CD Alfaro (20.) | ||||
(14.) CD Binéfar | 1:3 | Gramenet (8.) | ||||
(12.) UE Figueres | 2:1 | SD Huesca (19.) | ||||
(1.) Barcelona B | 4:1 | Real Zaragoza B (3.) | ||||
(6.) CE Mataró | 0:0 | CD Logroñés (9.) | ||||
(18.) SD Eibar B | 2:0 | Real Sociedad B (17.) |
38.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 5/19/0212:00 AM | ||||||
(7.) Gramenet | 1:0 | SD Eibar B (18.) | ||||
(6.) Real Unión | 2:0 | CE L'Hospitalet (4.) | ||||
(3.) Real Zaragoza B | 1:3 | CE Sabadell (14.) | ||||
(2.) RCD Espanyol B | 0:2 | UE Lleida (9.) | ||||
(10.) CD Logroñés | 2:2 | CD Binéfar (15.) | ||||
(5.) Terrassa FC | 1:1 | SD Beasain (16.) | ||||
(19.) SD Huesca | 2:0 | Calahorra (12.) | ||||
(11.) Osasuna B | 3:1 | Barcelona B (1.) | ||||
(20.) CD Alfaro | 3:2 | CE Mataró (8.) | ||||
(17.) Real Sociedad B | 3:2 | UE Figueres (13.) |